Stranica 52 od 55 PrviPrvi ... 2425051525354 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2551
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma nije problem pikanje , ja to radim sama ali mm mijesa menopure ja to ne znam, tj. nisam nikad

  2. #2552
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    kad se sjetim proslog puta i folikulometrija , znala sam cekat u cita i po 30min i onda je i to pikanje uvijek kasnilo kad idem kod njih...

  3. #2553
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Znam da je i meni sestra u MB rekla da to nije antibiotik, ali pitaj za svaki slučaj. I sretno

  4. #2554
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    da vas pitam nesto, sutra se pocinjem pikati, oko 13 50, sutra samo decepeptylom pa to sama radim, u petak krecem sa MP i to muz mixa, a radi prvu pa dolazi u 14 30h kuci, dali je kasno da se onda piknem taj dan u 14 30h ?....dali tih 40 min igra veliku ulogu ?
    a slijedeci tj. bi se pikanje pomjerilo onda (zbog druge smijene) na oko 13 20h.....nije mi se nikad ovako potrefilo da mi vrijeme ne pase, pa sama ne znam sta cu...kod dr. ne idem
    kakve veze ima kad je decapeptyl a kad je mp? ne moraju biti jedan odmah iza drugoga, bar sam se ja bola gonalima nakon decapeptyla oko 45 min.
    ako se počneš bosti mp u 14.30, MORAŠ se bosti u 14.30 cilo vrime. pola ure gori/doli.
    i decapeptyl mora uvik biti u istu uru.

    miješanje mp je totalna glupost, samo pazi da se ne izrežeš kad pukneš bočicu, pa preko prsta stavi papirnatu maramicu. šteta ti je dramit oko mućkanja kad se znaš sama ubost. pukneš ampulu, uzmeš tekućinu, izliješ u jednu ampulu sa tableticom, usisaš sve i to ponoviš sa drugim tableticama. u jednu vodu 3 tabletice.
    ja bi mužu smutila, a on bi me ubo. ako se sama bodeš, lipo gledaj muža 1. dan kako muti, sutra već možeš sama sve.

    decapeptyl OBAVEZNO izvadi iz frižidera pola sata prije bodanja da ne peče.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~ venddy, auora i ostale curke!

    p.s. crvene cipele su bile na predzadnjem ivf-u, ne brini se

  5. #2555
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    kako nema veze pinky? davat cu si ca. u isto vrijeme oboje jer, poslije folikulometrija sestra daje jedno iza drugoga, ako ja napravim razmak 45min, sestra nece i opet zaj*b , pikanje je sitnica a muckanje je meni ajme, probala i zamalo nisam prosula ampulu ....

  6. #2556

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Aurora navijam za tebe!!! Doći ću u Zg čim se oporavim i dobijem nalaze sa patologije pa se vidimo, ovaj put ćeš ti bit drobata

  7. #2557
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    kako nema veze pinky? davat cu si ca. u isto vrijeme oboje jer, poslije folikulometrija sestra daje jedno iza drugoga, ako ja napravim razmak 45min, sestra nece i opet zaj*b , pikanje je sitnica a muckanje je meni ajme, probala i zamalo nisam prosula ampulu ....
    meni je miksanje peace of cake....al zato bockanje ajme majko
    5 minuta stojim sa špricom u ruci i govorim joj ajde ulazi

    kad ti je prva folikulometrija?

  8. #2558
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    u utorak , a tebi?

  9. #2559
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora navijam za tebe!!! Doći ću u Zg čim se oporavim i dobijem nalaze sa patologije pa se vidimo, ovaj put ćeš ti bit drobata
    drž se doć će i tvojih 5 minuta

  10. #2560
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    u utorak , a tebi?
    u subotu...ja sam ranije počela sa bockanjem ...moram još Š. nazvat u petak da mi kaže kad da dođem..jel triba šta od onih šprica nosit na folik??

  11. #2561
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    da , ono cime se pikas , jer taj dan ce te sestra piknuti tamo

  12. #2562
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    da , ono cime se pikas , jer taj dan ce te sestra piknuti tamo
    meni je pikanje u 13:30...valjda će me tada onda naručit...

  13. #2563
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    a ne znam opet jer je subota , dali ce oni radit do 13:30....
    vidjet ces sta ce ti dr. reci u petak

  14. #2564
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    a ne znam opet jer je subota , dali ce oni radit do 13:30....
    vidjet ces sta ce ti dr. reci u petak
    znam...oni to do zadnjeg ne znaju ko ce radit i dezurat za vikend

  15. #2565
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    kako hoćete, nije pravilo da vas sestra MORA tamo ubosti. mene je i u cita muž bo. otišli bi u nišu i uboli se.
    ali ako je dogovor sa dr da se bodete sa oba u 13.30, zbog točnosti folikulometrije, onda to uvijek mora biti ta ura, nikako sat kasnije.
    ako vam je pregled u subotu ujutro, nećete čekati 13.30 da se ubodete u cita, zar ne? mislim da tamo nikoga ni nema u tu uru...

    daj bože da vam ovo bude zadnje bodanje!

  16. #2566
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    kako hoćete, nije pravilo da vas sestra MORA tamo ubosti. mene je i u cita muž bo. otišli bi u nišu i uboli se.
    ali ako je dogovor sa dr da se bodete sa oba u 13.30, zbog točnosti folikulometrije, onda to uvijek mora biti ta ura, nikako sat kasnije.
    ako vam je pregled u subotu ujutro, nećete čekati 13.30 da se ubodete u cita, zar ne? mislim da tamo nikoga ni nema u tu uru...

    daj bože da vam ovo bude zadnje bodanje!
    prvi put mi je pa ne znam proceduru...pitat ću doktora šta tribam ponit u subotu da sam mirna...

    iz tvojih usta.....

  17. #2567
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    danas sam imala et, dobila sam 3 mrvice na čuvanje. Sad slijedi 14 dana čekanja i nadanja

  18. #2568

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    venddy, pa to je super, 3 mrvice, uspjeh je zagarantiran!!!
    Jel to ET bio 5 dan, ili...?
    Neka ti je sa srećom, i sigurna sam da ćeš nam za 14 dana objaviti veliku betu

  19. #2569
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Venddy
    skupa čekamo betu

  20. #2570
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Wenndy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~!

  21. #2571
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Aurora, vendy cure punim plućima navijam za vas i ~~~~~~~~~~~~~~~ za prekrasnu betu. Biće to lijepe brojke za 14 dana.

  22. #2572
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    aurora i vendy sretno cure

  23. #2573
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    evo mog nalaza 6dc prva folikulometrija:
    Endometrij 3L 5 mm
    Desno: 1x11
    Lijevo: 2x12, 1x11

    u pon. mi je druga folikulometrija..

    šta kažete curke na ovo??

    svima koje su u postupku puno vibra šaljem ~~~~~~~~~~~

  24. #2574
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj rozalija prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora, vendy cure punim plućima navijam za vas i ~~~~~~~~~~~~~~~ za prekrasnu betu. Biće to lijepe brojke za 14 dana.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #2575
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Hvala cure

    Slava, mislim da je to odličan nalaz za 6.dc. Ne znam kakav ti je protokol, ali imaš za sada 4 lijepa folikula.

  26. #2576
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure

    Slava, mislim da je to odličan nalaz za 6.dc. Ne znam kakav ti je protokol, ali imaš za sada 4 lijepa folikula.
    jooj hvala, hvala
    protokol je i dalje 3 menopura, u ponediljak druga folikulometrija i tada ćemo vidit šta dalje

  27. #2577

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Aurora, vendy ~~~~~~~~~~~~~~~,za veeeeeeeeeeeeeelike bete...puno sreće od

  28. #2578

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    jooj hvala, hvala
    protokol je i dalje 3 menopura, u ponediljak druga folikulometrija i tada ćemo vidit šta dalje
    to je ,vjerovatno,polustimulirani,femera +menopur,takav sam ja imala prošli put,odlično sam regirala

    Sretnoooooooo

  29. #2579

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    18

    Post

    Bog, cure, nije me bilo nekoliko dana jer mi je komp. doma doslovno "prodimio". Danas mi je evo 5. dnt i ništa, samo mi se stalno spava od utrića. U firmi mi je opsadno stanje, morala sam se odmah vratiti jer je stigla inspekcija, pa nas je šef sve "mobilizirao". Stres do stresa, šta da kažem. Moja bi beta trebala biti 25.04., ali kako se tada ne radi morati ću čekati 26.04. (ako dočekam).
    AuroraBlu i Venddy koliko su vam stanični embriji vraćeni. Meni samo 1 4-stanični pa sam sva . Sretno i da dočekate lijepe bete.
    Slava, ja sam imala taj protokol Femara + 3 Menopura dnevno zadnja 2 puta i oba puta sam različito reagirala, prvi put puno bolje, nego drugi. Samo naprijed i misli pozitivno.

  30. #2580
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    znaci slava necemo se vidjet u cita, ja sam u utorak na uzv, i nadam se da cu i na desnom imat stagod, inace taj jajnik uvijek spava.....
    slava sretno dalje

  31. #2581

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    drž se doć će i tvojih 5 minuta
    Ja bi ovaj put svih 9 miseci

  32. #2582
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    znaci slava necemo se vidjet u cita, ja sam u utorak na uzv, i nadam se da cu i na desnom imat stagod, inace taj jajnik uvijek spava.....
    slava sretno dalje
    šteta....onda ćemo se jednog dana na kavi sa trbusima do zuba vidit

    meni je stimulacija samo 3 menopura dnevno, bez gonala...i danas moram uz menopur i cetrotide ubrizgat...

    cure hvala i svima sriću u postupcima želim
    Posljednje uređivanje od slava77 : 17.04.2011. at 11:42

  33. #2583
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    AB kako si mi? Kako prolaze dani do bete?

  34. #2584
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Drage moje, lijepo vas pozdravljam i molim za mali savjet. Sutra idem na hsg u Cito i mislili smo usput ponoviti spermiogram koji je mm radio 2 puta i bio je normo ali prije godinu dana. S obzirom na utriće i M, imali smo malo dužu apstinenciju tako da se nismo baš uspjeli suzdržavati do idealnih 24-36 sati prije spermiograma. Ima li smisla raditi spermiogram nakon 24 satne aps? Je li to prekratko?

  35. #2585
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  36. #2586
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, lijepo vas pozdravljam i molim za mali savjet. Sutra idem na hsg u Cito i mislili smo usput ponoviti spermiogram koji je mm radio 2 puta i bio je normo ali prije godinu dana. S obzirom na utriće i M, imali smo malo dužu apstinenciju tako da se nismo baš uspjeli suzdržavati do idealnih 24-36 sati prije spermiograma. Ima li smisla raditi spermiogram nakon 24 satne aps? Je li to prekratko?
    nema smisla. apstinencija treba biti 2-5 dana. baciti ćete novce ako ga sutra napravite.

  37. #2587
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Venddy, ja sam upravo stigla u Zg, i tek sada mi počinje onaj najgori dio, iščekivanje. Do sad je sve bila zabava i adrenalin

  38. #2588
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Hvala Pinky, tako sam i ja razmišljala, ali rekoh ima tu pametnijih i iskusnijih glavica pa zašto ne iskoristiti to. Pusa tebi i tvojim srećicama, a i svim ostalim hrabricama! **

  39. #2589

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Venddy, ja sam upravo stigla u Zg, i tek sada mi počinje onaj najgori dio, iščekivanje. Do sad je sve bila zabava i adrenalin
    To je doista najteži dio,bar za mene.
    puuuuuuno vibrica da ti ovaj šesti i Cito budu dobitni

  40. #2590
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Crvenkapice,slava vi ste trenutno u postupku? I ostali ako znaju: kakav je raspored za sljedeći tjedan (nakon uskrsa)? Ja bi tada trebala početi sa UZV, jeli rade normalno ili samo punkcije/transferi?
    Nadam se da me ne neće odgoditi za sljedeći mjesec, već sam 2 odgodila radi ureaplazme.
    čekam popodne i definitivni dogovor sa dr., pa se nerviram do tada, aj ublažite mi muke

  41. #2591
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    Crvenkapice,slava vi ste trenutno u postupku? I ostali ako znaju: kakav je raspored za sljedeći tjedan (nakon uskrsa)? Ja bi tada trebala početi sa UZV, jeli rade normalno ili samo punkcije/transferi?
    Nadam se da me ne neće odgoditi za sljedeći mjesec, već sam 2 odgodila radi ureaplazme.
    čekam popodne i definitivni dogovor sa dr., pa se nerviram do tada, aj ublažite mi muke
    ja sam jučer načula razgovor sestre J. sa jednom pacijenticom i dr. P radi zadnji dan na veliki četvrtak i onda je 10 dana na g.o.
    al pretpostavljam da ostali rade normalno....meni je punkcija u četvrtak, a transfer onda oko Uskrsa, dan iza , još ne znam kad mi jave....
    najbolje da nazoveš pa pitaš...

    pitala sam jučer P. za listu preko hzzo-a...za ovu godinu je puna, a još ne znaju oće li za sljedeću godinu potpisivat ugovor, reka mi je da se javim iza lita...
    Posljednje uređivanje od slava77 : 19.04.2011. at 11:58

  42. #2592
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    daj mi recite da li puno boli punkcija, čisto se želim pripremit....ako boli ka hsg j...a sam ježa

  43. #2593
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    slava kad dobiješ koktel u guzu nemaj straha, pola dana si kao pijana, ništa ne boli

  44. #2594
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    daj mi recite da li puno boli punkcija, čisto se želim pripremit....ako boli ka hsg j...a sam ježa
    hvala ti, iako baš nisam tila čuti da P. neradi. a štaš.
    punkcija ne boli, nemaj konta.

  45. #2595
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    joooj hvala vam

  46. #2596

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti, iako baš nisam tila čuti da P. neradi. a štaš.
    punkcija ne boli, nemaj konta.
    Ja M očekujem oko Uskrsa, a 7 dc bih trebala biti u Splitu, pa bih radije da mi bude dr. Poljak ( do sada sam samo s njim kontaktirala), ali dobro, što je tu je, bitno da bude taj 7 DC folikulića.
    Puse vam šaljem svima

  47. #2597
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma cure, ne brinite dr. Š. je predivan... mislim da zbilja nema razlike u stručnosti. Ja sam mu poslala gomilu mailova na koje je sve strpljivo i ljubazno odgovarao, a što je najvažnije pogodio mi situmulaciju i iz prvog pokušaja smo uspijeli. Samo se prepustite, ma koji god doktor vam bude.

  48. #2598

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mojca, hvala draga!!!
    Pusa tebi i bebaču

  49. #2599
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam jučer načula razgovor sestre J. sa jednom pacijenticom i dr. P radi zadnji dan na veliki četvrtak i onda je 10 dana na g.o.
    al pretpostavljam da ostali rade normalno....meni je punkcija u četvrtak, a transfer onda oko Uskrsa, dan iza , još ne znam kad mi jave....
    najbolje da nazoveš pa pitaš...

    pitala sam jučer P. za listu preko hzzo-a...za ovu godinu je puna, a još ne znaju oće li za sljedeću godinu potpisivat ugovor, reka mi je da se javim iza lita...

    dr. P ne radi za Uskrs, to mi je rekao, a to da je 10 dana na go , ne znam, valjda je ako sestra tako kaze.....ja sam u cetvrtak ponovo na UZV i vjerojatno ce mi dr. dragi Š. radit punkciju( ja bi volila) on je isto suuuuper
    a i transfer onda ( samo da Romac ne ode na go .)
    za punu listu za 2011 je i meni dr. rekao, to me i brine najvise sto cu dalje ....
    slava koji ti je dc u cetvrtak na punkciji,?
    meni dr. rekao da je punkcija mozda u subotu , hm... to mi je 11dc , isti protokol ko i prosli put, prosli put 12dc p. i 2 zrele js ....sto ako sad ne budu zrele, eto o cemu ja luda razmisljam
    i ne boj se punkcije u cita , stvarno osamuti , ali dobro ,vjerojatno cu i ja pisat ovdje opet da me je frka iako sam vec to prosla i znam da ne boli...jednostavno je frka ...sretno slava
    i da, kod mene ima folikula , ne znam broj, ne znam nista , samo znam da je dr. zadovoljan

  50. #2600
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    cure, za puno js i blastica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •