Stranica 29 od 30 PrviPrvi ... 1927282930 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,401 do 1,450 od 1452

Tema: POTPOMOGNUTA U ČEŠKOJ

  1. #1401
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    marijakr, ja ti mogu odgovoriti za smještaj: Mirna može rezervirati hotel Belvedere (nešto jeftinije nego preko booking.com) koji je u istoj ulici gdje i klinika, par minuta hoda, imaju i svoju garažu za auto, plaća se, a ima u blizini i hotel Denise. Druge, možda, jeftinije hotele samo možete rezervirati online.

  2. #1402

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    marijakr, ja ti mogu odgovoriti za smještaj: Mirna može rezervirati hotel Belvedere (nešto jeftinije nego preko booking.com) koji je u istoj ulici gdje i klinika, par minuta hoda, imaju i svoju garažu za auto, plaća se, a ima u blizini i hotel Denise. Druge, možda, jeftinije hotele samo možete rezervirati online.
    Hvala. budem pitala Mirnu.
    Kolko se pa plaća ta garaža?

  3. #1403
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Oko 12-tak eura, ne znam točno, a svaki hotel ima sistem da se plaća ili garaža ili pošalju negdje malo dalje u velike čuvane garaže, koje se isto plaćaju.

  4. #1404

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    marijakr, ja ti mogu odgovoriti za smještaj: Mirna može rezervirati hotel Belvedere (nešto jeftinije nego preko booking.com) koji je u istoj ulici gdje i klinika, par minuta hoda, imaju i svoju garažu za auto, plaća se, a ima u blizini i hotel Denise. Druge, možda, jeftinije hotele samo možete rezervirati online.
    Budem pitala Mirnu. Kolko se pa plaća hotel sa garažom?
    Ti ideš opet u devetom, sretno.

    Mene muci da nebude dovoljno materijala za zamrzavanje
    jer financijski nebudemo mogli opet ici, joj koma.

  5. #1405
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Cijene hotela jako variraju po mjesecima u godini, npr rujan je nešto jeftiniji (oko 50-tak eura ili nešto manje) u odnosu na listopad, vidjet ćete kad budete točno znali kad idete.

  6. #1406

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    43

    Početno

    Draga marijakr,mi smo si hotel rezervirali sami preko booking.com,bili smo u Art hotelu i za 6 dana sa parkingom smo platili 390e,hotel je novi,čisti i bili smo jako zadovoljni,od klinike je udaljen nekih 15 min. lagane šetnje. Postupak smo platili 2400e sa zamrzavanjem preostalih blastica, transfer mi je bio treći dan nakon punkcije. Lijekove smo platili oko 5000 kn,potrošila sam 28 menopura,suprefact sprej i dva brevactida. Put nas je sa vinjetama stajao oko 1000 - 1200 kn. Nadam se da sam barem malo pomogla.

  7. #1407

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Drage moje!Da vam se javim sa novostima.Mi smo danas prvi put bili na ultrazvuku i vidjeli naše srčekoOstao je jedan plod,srce kuca, dug 7 mm i sve je ok. Jučer bila u panici jer mi se pojavio smedji iscjedak tako da nisam mogla čekati povratak u Zgb već smo u Šibeniku saznali za sretnu vijest.Uglavnom uživam na moru, dobro se osjećam....
    Dobila sam pozitivno rješenje iz HZZO-a ,ali ga još nisam vidjela tako da ne znam što piše (čeka me na pošti).Svakako javim detalje.Svima vam hvala na velikoj podršci, a curkama koje idu uskoro želim sve naj,naj!!!Velika pusa

  8. #1408
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga marti, drago mi je zbog tebe i samo nastavi uživati i javljaj nam se i javi nam se u vezi riješenja! i hvala na lijepim željama!

  9. #1409

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Da malo napišem o tom zahtjevu za povrat od hzzo-a.
    Ja sam poslala zahtjev te muževu dokumentaciju. Odma drugi dan
    su me zvali da trebam faksirati i svoj povjest bilesti. Žena mi je objasnila
    da te naše papire kopiraju i šalju u tri bolnice koje
    se bave umjetnom oplodnjom i traže mišljenja o lijecenju i dijagnozi
    koje po požurnici treba stici najkasnije za tri tjedna.

  10. #1410

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Hvala.! znaci 4000 e mi svakako onda treba biti dosta.

  11. #1411
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Marijakr zahtijev si skinula sa interneta, kako izgleda taj zahtijev, da li si i ti morala što napisati,a što poslati od naše dokumentacije ako je sve u redu, ja sada nestignem poslati, jer u 9.mj počinju raditi na v.v a u 10.mj idem vjerojatno u prag, a do onda mi to vjerojatno nebi bilo gotovo,a u 6.mj kada sam bila nisam tražila doktora da mi ispuni, kako ćete putovati, tko tebi daje protokol za prag

  12. #1412
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Curke,ne znam hocu li kome pomoci,ali sto se tice smjestaja u Pragu ako ne koristite onaj koji vam preporuce u klinici,osim booking.com pogledajte i www.travelnow.com/index.jsp jer cijene znaju biti ponekad nestvarno povoljnije.

  13. #1413

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    76

    Početno

    Na početku da čestitam svim budućim mamama. Mi smo se nakon nekoliko godina čekanja ponovno odlučili krenuti u Prag. Molim vas da mi pomognete. Koliko me košta IVF sa doniranom spermom u Pronatalu, a koliko u PFC? Nikako da se snađem sa cjenicima .

  14. #1414
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    chris, evo cijene za PFC:
    Donacija sperme 400, IVF CIKLUS 1.600; ICSI - do 10 jajnih stanica 400; svaka jajna stanica preko 10 30; PICSI - do 10 jajnih stanica 900
    Obavezne intervencije
    Anestezija 100
    Spolno prenosive bolesti test (HIV1,2; HBV, HCV, BWR) 80
    Javit će se drugi za cijene Pronatala.
    Sretno!

  15. #1415

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Cure, što se tiče smještaja, ja si uvijek izaberem par hotela koji mi se sviđaju (zbog lokacije ili smještaja i parkinga) i onda im lijepo pošaljem mail s upitom o cijeni za to i to razdoblje i onda kad mi svi oni odgovore ja si lijepo izaberem najpovoljnije ili koji me zbog nečega sviđa. Ovog puta smo MM i ja boravili tjedan dana ovdje za 210 € (pored tramv.stanice, zaključan parking, super doručak, novo,čisto i uredno) ali su mi i iz drugih hotela poslali super cijene i bilo mi je teško odlučiti (Vila Vojta **** =45 €, Hotel Monika s bazenom 38 €, Divadlo 36 € ) pa predlažem da radije pitate direktno u hotelu jer će vam sigurno dati cijenu čak i povoljnije nego preko stranica za koju morate obavezno imati i karticu.
    I usput, moj test je pozitivan, ali ne usuđujem se previše veseliti do bete 02.08. ... neka brojke kažu svoje!
    Svima pozzzzzz &
    Posljednje uređivanje od gričanka : 30.07.2010. at 10:13

  16. #1416
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    I usput, moj test je pozitivan, ali ne usuđujem se previše veseliti do bete 02.08. ... neka brojke kažu svoje!
    za plus i ~~~~~~~~~~~ za betu

  17. #1417
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Bravo Gricanka!Neka beta kaze samo lijepe stvari!!

  18. #1418
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    čestitam!~~~~~~~~~~~

  19. #1419
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Draga gričanka, čestitke i ovdje, bravooo
    Posljednje uređivanje od mare41 : 30.07.2010. at 10:47

  20. #1420
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Bog cure! Evo nije me bilo dugo nikako do kompa! Nisam ni napisala da sam bila u cita!A mozda i jesam pa se ne sjecam! Od puregona menopura i gonala F,zbog PCOS mi je doktor propisao gonal F Pen.pa ga nigdje u Hrv. nema pa sma zvala u ljekarnu na dolac,uglavnom treba mi jedna od 900 UI,i druga od 450 UI,ovaj od 900 dodje 700 eura,a ovaj od 450 dodje 400 eura.I reka mi je dr. neka probam u sloveniji,i tamo je duplo niza cjena,ovaj od 900 je 300 i nesto eura,a ovaj od 450 je 180 eura.Ionako idem po maticnu mlijec,u sloveniju pa cu i to pokupiti,jednostavno mi se isplati,puno ustedim.i decapeptil si dam 2 dan ciklusa.Imam dugi protokol.Pravila sam nalaze cimbeici trombofilije i sad cekam nalaze,pa isla ginkicu imam jos nesto ureaplazme od prosli put pa sam na antibioticima.i sto da vam kazem,ovaj mjesec ako ne dodje danas i sutra menge uopce nije bilo,ali nema ni muza tako da nisam trudna,i imam osjecaj da bi pocetkom 9 mjeseca mogla jako brzo krenuti,sredinom 8 idem u sloveniju po ljekove,i pomalo se pripremam...sad kad popijem antibiotike idem opet na briseve pa cu i papu napraviti i polako sve ostalo...samo da vrijeme cim prije prodje i da krenem,jedva cekam...biti ce ovo udarnicka jesen,jel tako cure?! Zelim vam svu srecu svijeta.trebalo bi pomalo i app. naci. ja bi najradje autom isla ako uspijemo naci app sa garazom ili parkirnim mjestom,a muz hoce da idemo avionom,vidjeti cemo...pusa svima i sretnooo
    Posljednje uređivanje od amaria 23 : 30.07.2010. at 10:54

  21. #1421
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Gricankasuper vijesti, vec tri bebe u nasem klubu (Mimek, Shanti i tvoja)

  22. #1422
    MBM74 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    16

    Početno Procedura

    Hi curke,

    molila bih vas da mi objasnite sve od početka za umjetnu oplodnju u Češkoj. Kakve papire moram predati u HZZO prije postupka, koliko se čeka da se uđe u postupak i sl.

    Hvala,

    MBM

  23. #1423

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Da skinula sam ga sa interneta. To je neka vrst formulara di doktor upiše naše podatke,
    dijagnozu, svoje mišljenje, u koju ustanovu trebamo ici, na koji postupak, kolko dana....
    Ima dvije stranice i sve doktor popuni.
    Oprosti kaj pitam al ak su vam nalazi dobi zašto idete u prag?
    Ici cemo autom.
    Baš sam danas vadila hormone pa kad prikupim nalaze od ultrazvuka
    trebam poslat doktorici na temelju kojih ce ona odrediti protokol.

  24. #1424

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Pa nema baš velike procedure.
    Kad smo suprug i ja saznali da nemožemo prirodnim putem imati kikace
    poslala sam meil u pfc i pronatal da pitam za cijene, termine i tak to.
    Odlucila sam se za pfc i prikupljam nalaze za polazak. Sve rješavam sa njima preko meila.
    Pošto moj muž ima azoo mi idemo na mpo sa donorom zato i imamo pravo na povrat jer
    se taj postupak ne radi tu kod nas. Ja osobno niš ne cekam na red nego cekam da prođu tri mj.
    od posljednje stimulacije.

  25. #1425
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    I usput, moj test je pozitivan, ali ne usuđujem se previše veseliti do bete 02.08. ... neka brojke kažu svoje!
    Svima pozzzzzz &
    Beskrajno me razveselila ova vijest!!!!!!!!
    Puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sto vecu betu u ponedjeljak!!


    Svima ostalima veliki pozdrav i puno ~~~~~~~~~~~~~ za sve za sto im treba!!

  26. #1426
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga Marijakr, nije kod nas sve u redu, moj dragi je prebolio tumor testisa, i dasa ima azoospermiu, kao posljedicu lječenja od tumora testisa, pa i mi nemamo izbora, ja sam mislila kada sam te pitala . misllia sam za sebe što se tiće dolumentacije, jel moram i svoju slati, i što, ako sam ja u redu tj, nalazi u redu što se tiće ginekološke strane, I nisam shvatila, vi ste već bili u Pragu , pa nije uspjelo, pa sada opet idete ili?

  27. #1427
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Mare, što se tiće cijena u PFC sad mi nije jasno kako su oni jeftiniji od Pronatala, donacija je tamo 400, a u Pronatalu 200, ivf ciklus tamo 1600, a u pronatalu 1500,posebno anestezija 100, pa koliko se to nakupi ako hočeš još kultivaciju, pa sada neznam da li je icsi uračunat, zamrzavanje ako što ostane, i nije mi jasno do 10 jajnih stanica 900, molim te pojasni mi to sve i koliko ste vi platili? Hvala

  28. #1428
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Mare ovo što si napisala do 10 jajnih stanica 400, to je icsi,nisam skužila, a opet su skuplji u Pronatalu je koliko sam vidjela 300

  29. #1429

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    oprosti nisam citala.
    Mi smo bili na svetom duhu u postupku ali suprugu
    biopsijom nisu našli sjeme pa sad prvi i nadam se posljednji
    put idemo u Prag.
    Nisam znala da svi nalazi po oplodnji ostaju u bolnici pa nemam
    nikakve kopije pa sam poslala povjest bolesti od redovnih kontrola
    kod ginekola. Baš mi je i glupo kaj me opce tražila
    kad na otpusnom pismu i svim papirima od supruga piše da je muški faktor
    steriliteta u pitanju. Baš me zanima kaj ce ispast iz toga.

  30. #1430
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Ma bravo tak i moj dragi kaže , mora uspijeti, pa da, mislim si što da šaljemo od svoje dokumentacije , kada je u pitanju muški sterilitet, a ne moj, tj. meni ništa ne piše! Eto nekako u isto vrijeme ćemo vjerojatno ići u prag, ja idem u 9.mj ili u 10.mj, neka nam drgi Bog da samo da uspijemo ili da nam bar nešto ostane za drugi put! Tko je tebi ispunio zahtijev?

  31. #1431

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    da, mene strah da ne ostane ništa za smrzlice.
    Doktor Bauman. Kod njega smo i bili u postupku.

  32. #1432
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Da i mene je strah, pa neznam kako učiniti da ih bude što više, to ovisi o vrsti stimulacije, jačini ili ja neznam ni sama o čemu? A ak ništa ne ostane nemogu si zamisliti, sve opet ispočetka, ma neznam otkud financijski, ne ja ni netazmišljam da neće ostati, pa valjda bude bar još za drugi put!

  33. #1433

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Draga Gričanka ma super čestitam ti od srca.Ja sam ti isto u iščekivanju bete samo ja imam još transfer mi je bio 27. tako da sad čekam i kljukam se tim tableticama i osjećam se pomalo naduto i grudi me bole! Tebi draga od srca sve najbolje!

  34. #1434
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Draga venera, navijam za plus iz sve snage, koji dan ti je bio transfer nakon punkcije? Sretnooo! (Dobro je da grudi bole, samo nek nastave tako).

  35. #1435

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga venera, navijam za plus iz sve snage, koji dan ti je bio transfer nakon punkcije? Sretnooo! (Dobro je da grudi bole, samo nek nastave tako).
    Draga Maro hvala ti,mislim da je punkcija bila u subotu 24.kad je suprug morao dati svoj prilog i onda smo čekali do utorka 27. kad je bio transfer.Što ima kod tebe,kako si mi ti?

  36. #1436
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Venera sretno,i neka bude plus ko kuca,i molin te ne gledaj simptome jer kad si u postupku,simptomi ne znace apsolutno nista,ni bole grudi ni nista.uvjerila sam se u to,tako da ne vjeruj,vjeruj samo testicu kad pokaze +.i velikoj beti koju ti zelim od srca iako te neznam...Ja ovaj mjesec bez menge,sve se poremetilo mozda zbog nervoze jer sam sljedeci mjesec pikalica...Cekam nalaze pa mi je i to jos dodatni pressing...zelim ovaj put dogurati do ET,zelim i ja biti cekalica bete...uglavnom da sirim negativu ,saljem svima velike puse,i to one optimistice i pune lipih zelja....sretno svima,i nek nam jesem bude plodna i rodna...

  37. #1437

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Drage Pražanke, moja beta iznosi vrtoglavih 8550 (nebu pod oblake) što će reći da se blizanci zasada čvrsto drže!
    Venera ~~~~~~~~~~~~~~za tvoju betu
    Svima pozzzzzzzzzz &

  38. #1438
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    Drage Pražanke, moja beta iznosi vrtoglavih 8550 (nebu pod oblake) što će reći da se blizanci zasada čvrsto drže!
    Venera ~~~~~~~~~~~~~~za tvoju betu
    Svima pozzzzzzzzzz &


  39. #1439
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Draga gričanka, čestitke i ovdje, uživajte, bravo Prag i još jednom za 2

  40. #1440
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    Drage Pražanke, moja beta iznosi vrtoglavih 8550 (nebu pod oblake) što će reći da se blizanci zasada čvrsto drže!
    Venera ~~~~~~~~~~~~~~za tvoju betu
    Svima pozzzzzzzzzz &
    Kako je to nesto prekrasno Gricanka,koja urnebesna sreca!!!!Bravo za blizance i jos stoputa bravo!!!!Sve cestitke!!!

  41. #1441
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    čestitke gričanka!!!
    sretno venera

    i svima skupa sretno u zlatnom pragu

  42. #1442
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    BRAVO BRAVO ČESTITAM TI IZ SVEG SRCA
    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    Drage Pražanke, moja beta iznosi vrtoglavih 8550 (nebu pod oblake) što će reći da se blizanci zasada čvrsto drže!
    Venera ~~~~~~~~~~~~~~za tvoju betu
    Svima pozzzzzzzzzz &

  43. #1443
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga gričanka, čestitke i sretno nam svima!

  44. #1444
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    Drage Pražanke, moja beta iznosi vrtoglavih 8550 (nebu pod oblake) što će reći da se blizanci zasada čvrsto drže!
    Venera ~~~~~~~~~~~~~~za tvoju betu
    Svima pozzzzzzzzzz &
    Sigurno su dva !!

    Cestitam od sveg i da ih sto prije vidis na UZV.

  45. #1445

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Mia, i ja mislim da su oba tu!
    Hvala vam drage cure na čestitkama i na veselju!
    Svakoj želim 100 %-tni uspjeh u postupcima, a zaboravila sam zavibrati za Đurđu76 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i njenu betu
    Svima pozzzzz &
    Posljednje uređivanje od gričanka : 04.08.2010. at 14:54

  46. #1446
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure da vas pitam, mene brine jer prije nego što trebam dobiti zavisi kako koji ciklus, ali po 4,5,6,7 dana prije neg što dobim nekad i više onak imam smeđi iscjedak, pa u naletima mi toliko izleti krvi ko da sam i dobils, ali nisam. pa onda krvucka, pa mir, pa pol dana par sati pa opet i onda uvijek al uvijek 27dc dobim, dobijem grčeve, glava me boli i sam krene i lijepo ide, ali maksimalni imam tri dana, s tim da mi dva dana ide dosra, a treći skoro ma ništ , uvijek je na vrijeme, ali eto to krvarenje po dosta dana prije menge me brine, spominjala sam doktorima, ali ništa nitko,kao to tak mora il je normalno,hormoni kao ok spolni, ginekološki problemi ok, ultrazvučni, papa ok, brisevi ok, jedino imam malo problema sa štitnom, anti tpo mi je povišen, ali tsh mi je još ok. Sada idem u prag u 9 ili 10.mj, pa me to brine, a nirko ne obraća pažnju, a valjda je onda u redu ili je to tako kod mene, neznam da li koja od vas ima takvi problem, ja sam čitala i čula da ima cura koje imaju takvi problema, ali su ostajalew trudne, sada eto neznam

  47. #1447
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    Mia, i ja mislim da su oba tu!
    Hvala vam drage cure na čestitkama i na veselju!
    Svakoj želim 100 %-tni uspjeh u postupcima, a zaboravila sam zavibrati za Đurđu76 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i njenu betu
    Svima pozzzzz &
    čestitam ti od srca na tvom uspjehu i naravno što si se sjetila vibrati i za mene
    nažalost moj test jenegativan,valjda će jese biti sretnija
    sretno i čuvaj se

  48. #1448
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    gricanka, zbog Vas iz kluba 39+ pratim i Prag...cestitam od na dvije bebice. Djudrdja, zamo mi je, ali treba biti uporan...hop, ja imam isto, ali ako ides sa dugim protokolom to se regulira...to je tzv. spooting prije krvarenja i imas dosta o tome na forumima..sretno svima u Pragu

  49. #1449
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Đurđa76, da li si ti išla na umjetnu sa donorskim sjemenom i koliko sam skužila išla si dvaput u novu kliniku? Tako mi je žao zbog neuspjeha, ali biti će na jesen dobitno, znači imaš još zamrznutih?

  50. #1450

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Đurđa76 žao mi je ... od srca ti želim plodnu i sretnu jesen
    Posljednje uređivanje od gričanka : 05.08.2010. at 11:28

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •