Stranica 27 od 39 PrviPrvi ... 17252627282937 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #1301

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Hvala cure na pozitivi!!!

    Hsg ti je pretraga prohodnosti jajovoda, a također se prohodnost može provjeriti i laparoskopski.
    Naravno da pošto je laparoskopija ipak operacija u večini slučajeva se radi hsg pretraga i nalaz se uzima kao relevantan.
    Meni su konkretno prohodnost radili baš laparoskopski samo zato što imam stenozno ušće maternice (u prijevodu usko i pod čudnim kutom).
    Nemoj se bojati jer većinu cura (uvijek ima izuzetaka,nismo svi isti) ta pretraga ne boli, možeš i popiti nešto protiv bolova prije da se osiguraš.

    I ne brini se, i ja sam mislila da ne mogu niti ću ikad moći proći pola stvari koje sad bez problema odrađujem, zato što imam neki cilj i želju, onda sve možeš, vjeruj mi!

  2. #1302
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    provjera prohodnosti jajovoda, meni je jedan bio zastopan pa su ga odstopali mozda je i zato jos jace bolilo, a i to je bilo prije dosta godina mozda se i promijenilk nesto od tada

  3. #1303
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cula sam da odstopavanje boli uzasno. Moguce da je to to viki.

    A purple i dr cure... Sto ne postoji neka kontrasna pretraga koja bi provjerila sve,, ne samo 60%. Strasan mi je taj postotak, samo 60%...

  4. #1304
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Navodno sono hsg uzv sa kontrastom manje bolno ... Cak i nije bolno koliko ovo drugo... I najbolje otici privat posto vise ti posvjeti paznje i bolje pristupacnost.... Ja sam odlucila da bi osla iduci ciklus privat...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #1305
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Purple, Libra, Argente hvala vam cure na odgovorima. Ja i dalje tapkam u marku, btw. toliko sam neupucena da ne znam ni sta znaci prirodnjak :/
    Danas 13dc uzv pokazao zadebljan endometrij i poslali me vaditi LH, E2 i P4.
    Kontrola i novi uzv sutra.
    Nis konkretno ne govore, spominju endometriozu ili hormonalni dibalans.
    Ciste na jajnicima imam, ali nemam pcos sindrom jer imam redovne cikluse i ovulacije. Iako AMH pokazuje pcos. Necu ocajavati jer hvala Bogu imam troje zive i zdrave djecice i jednu andjelicu. Kako bude biti ce.
    Puseee

  6. #1306
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    justme409, sad sam nabrzinu proguglala i neki izvori navode 60, neki 70, a neki 80% pouzdanosti, sad ne znam jel razlika u sono ili rtg, ali mislim da i dalje nisu ništa pouzdanije od laparoskopije smislili...a dijagnostičku laparoskopiju ne vjerujem da će ti raditi bez da prođeš prvo hsg/hssg...

    iva_777, prirodnjak ti je IVF u prirodnom ciklusu (bez pikanja hormonina). Uglavnom se radi samo s tim jednom jajnom stanicom koju ispuštaš u svom prirodnom ciklusu, ali neke klinike ga malo "potpomognu" tabletama zvanima klomifen, pomoću kojih možeš dobiti 2-5 jajnih stanica. Tako si podebljaš šanse, a opet nisi u full hormonskoj stimulaciji.

  7. #1307
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Zaboravila sam napisati da je endometrij danas na 13dc 15,8mm

  8. #1308
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam napisati da je endometrij danas na 13dc 15,8mm
    Majke mili[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

    Pravi je!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #1309
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    to sam i ja cula da taj sono hsg ne boli

  10. #1310
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    kod mene jos nista, trbuh i leda me ubijaju, mislim da cu svaki tren procuriti, trcim na wc ali je nema , napuhana i puna plinova :/ , neka dode vise pa da mogu u novi ciklus.. najgore mi je to kod mojih dugih ciklusa.sto nikako docekati iduci mj, iducu sansu

  11. #1311

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam napisati da je endometrij danas na 13dc 15,8mm
    Iva a koliki je onaj folikul danas?
    Da, malo je zadebljan endometrij za taj dan ciklus jer nevalja ni kad je previse debel jer i to moze biti razlog da ne dolazi do trudnoce. Ne moze se embrij implantirati.

    Neka su te poslali vaditi te hormone pa nam javi daljnji ishod ako nije problem.
    Posljednje uređivanje od Libra : 31.01.2019. at 20:34

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    kod mene jos nista, trbuh i leda me ubijaju, mislim da cu svaki tren procuriti, trcim na wc ali je nema , napuhana i puna plinova :/ , neka dode vise pa da mogu u novi ciklus.. najgore mi je to kod mojih dugih ciklusa.sto nikako docekati iduci mj, iducu sansu
    Plinovi su simptomi trudnoce i bolovi u krizima! Napravi test!!!!

  13. #1313
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    joj nebi muka mi je od minusa.cervix je nisko i tvrđi a navodno kad ostanes trudan je mekan i visoko.

  14. #1314

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    joj nebi muka mi je od minusa.cervix je nisko i tvrđi a navodno kad ostanes trudan je mekan i visoko.
    Nema ti tu pravila. Sve je moguce da bude i visoko i nisko.
    Jedino je cesce odnosno bi trebao biti tvrd!!!!

  15. #1315
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    pa tvrd je, meni inace nikada nije previdoko ono da ga nemogu dohvatiti.. po bolovima u jajniku na 22 dc. valjda bi M trebala negdje sutra stici. koliko nakon bolova je ovulacija?

  16. #1316
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Eto mene. Ne mogu vam reci kakvi su nalazu jer su mi papire ostavili u bolnici do slijedeceg uzv u utorak. Dr. mi je rekla da hormoni jos nisu u ovulacijskoj fazi. Endometrij je danas 14mm , a folikul 17mm. Danas su mi opet uzeli iste hormone. U nedjelju samo LH vadim i u utorak novi uzv.
    Do onda kucna radinost haha

  17. #1317
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Lista za 01.02.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 35.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 22.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~17.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~13.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~10.dc

  18. #1318
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A valjda je ovaj drugi jajovod ni dobar. Prva trudnoca je s njega bila. A i uskoro ce phd nalaz pa cu vidjeti vise.

  19. #1319
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    evo opet minus

  20. #1320
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    evo opet minus
    Zao mi!!![emoji25][emoji25][emoji25]

    I mene to ceka za desetak dana!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #1321
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ;( ;(

  22. #1322
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bili bilo protiv pravila da se ovdje kratko svi predstave? Da vidimo svi ukratko sto tko prolazi, tko je sto prosao? Tipa godine, broj trudnoca, djecice... Sto su sve isprobali?

  23. #1323

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Dobro jutro ženice, nije me danima bilo ali pratila sam vas. Prosli tjedan na injekcijama i mirovanju zbog isijasa, a ovaj tjedan u ludnici da popratim zaostatke s posla.. u medjuvremenu, od 11dc sam isla na folikulometriju. Ispricat cu vam malo duze sve samo iz razloga ako koja od vas bude u toj situaciju, da se sjeti moje price. Anyway, znadete da sam prije 2 mjeseca dobila dijagnozu policisticnih i da nemam prirodno O. Odmah uslijedila terapija Letrozolom i inseminacija 13dc. Neuspjesno. Ovaj ciklus sam sama sa sobom odlucila da je prirodno pa sto Bog da. Mucila sam samu sebe jesam ispravno odlucila, ali nisam htjela umjetne hormone, na racun jednog pracenja ciklusa. I tako 11dc slabo, ali ajde kao rano je. Naruci me ginekolog ponovno 14dc. Isti onaj kojemu sam rekla da imam neredovite periode, 28-35dana i to cesce prema gornjoj granici znaci svakih 35 dana. Ne budi lijena, ja se narucim sutra tj 12dc u drugog ginekologa. On potvrdi isto stanje, ali nije uopce pesimist, i na moje pitanje o policisticnima kaze da sam na granici, ali da on ne bi rekao da jesu bez dodatnih kontrola. I on me naruci za 3 dana. 14dc ja kod onog prvog ginek hahaha i on meni na stolu dok me gledao kaze nista od vas prirodno, nema promjena, ponovno terapija, pa inseminacija, a ako ne uspije IVF. ja luda, i tuzna, miks emocija, sutradan narucena u ovoga drugoga i ne zelim ici. Ali moji me nagovore i ja odem. Znaci 15dc. Ne ocekujem nista, kaze on probudili se, rastu. Hajdemo se vidjeti opet za 3 dana. Evo mene i 18dc kod njega.. endometrij se malo zadebljao ali folikuli isti, dva manaj vodeca, ali nisu rasli. Ali moj ginek ne odustaje, kaze dodji ti meni za 3 dana opet. Ja ne vidim smisla ali evo mene kod njega i 21 dc. Ja na stolu, on se smjeska i kaze evo gaaaa. Narastao nam je! 21dc enometrij 9mm a vodeci folikul 17.8mm. To je bio cetv, jucer ujutro u 9h dobila stopericu i veceras tempirani odnos. )

  24. #1324

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Znaci, sto sam htjela reci... ne odustajte! Ja sam bila blizu, uvjerili su me da imam policisticne anovulacijske jajnike, da sam za inseminaciju i cak blize za IVF. Ali dobar doktor, koji ti daje pozitivu i strpljenje, koji je vjerovao da je sve ok, to mi je i dokazao. Jer realno ja s ciklusom od 35 dana i ovuliram oko 21dc. Ali sve treba pratiti, pogotovo kada su ciklusi zeznuti. A ovaj me gledao kao da sam skolski primjer od 14dc ovulacije i 28dc redovitog. Eto, tako da smo danas i sutra u akciji pa sto bude, meni je bitno da znam da moji folikuli mogu prirodno rasti i da ne trebam za sada na hormonske terapije.

  25. #1325
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sretno angie. Drago mi je da su nasla dobrog doktora. To je def jedna od bitnijih stavki

  26. #1326
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kako sam se oporavila malo sad napokon pocela sam gledati malo te pretrage. Uzasavam se sto me ceka sve. Uvijek sam se smatrala zdravom i mislila da necu imati problema.. I sad sam malo pala psihicki. Znam da ima jos i nade i da nije sve gotovo ali doslo mi je malo tesko.

  27. #1327
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    sa bivsim partneromnisam mogla ostati trudna, nije bklo sudeno, prosla sve zive pretrage i nista.. razisli se, sa sadasnjim muzem prije 3 god iz prve . sada i mene uzasava pomisao da cu morati opet to sve prolagiti.
    37 dc.josje nema, mozda je anovulatorni bio ovaj mj

  28. #1328
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    sa bivsim partneromnisam mogla ostati trudna, nije bklo sudeno, prosla sve zive pretrage i nista.. razisli se, sa sadasnjim muzem prije 3 god iz prve . sada i mene uzasava pomisao da cu morati opet to sve prolagiti.
    37 dc.josje nema, mozda je anovulatorni bio ovaj mj
    Kod mene isto bilo iz prve prosle god.u trecem mjesecu...ali lose zavrsilo se u sedmom mjesecu... I nakon toga nece primiti se nikako... Drugi mjesec sam na klomifenu a do M jos desetak dana i vec sada osjecam da opet nista ni ovog puta.... [emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #1329
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    nemoj tako ,pozitivne misli , drzim fige da je uspjesnoo
    kod mene se cervix podignuo i kao da se mrvu omeksao i mrvu otvorio ,tako da je valjda M sutra .. grudi me uopce ne.bole, prije menge me inace boluckaju..a kad sam bila trudna u locetku su me malo bolile ali kasnije nisam mogla hodati od bolova

  30. #1330

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Meni se čini da bi mengu trebala dobiti oko 35. dana ovaj ciklus, dok mi inače prije dolazi.
    Tek sam 21. dan imala ovulaciju.
    Za sad ništa ne osjećam posebno, sve ok, ali sam odlučila ne pokušavati više ´čitati´ simptome, jer ne znači apsolutno ništa dok ja ne vidim drugu crticu.
    A prvi test planiram raditi tek 36. dan, ako gospođa ne dođe prije.

    Tako da samo polako, ako ne uspije ovaj mjesec, probat ćemo opet sljedeći
    Ne znam kak da objasnim ovoliku dozu flegme

  31. #1331
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se čini da bi mengu trebala dobiti oko 35. dana ovaj ciklus, dok mi inače prije dolazi.
    Tek sam 21. dan imala ovulaciju.
    Za sad ništa ne osjećam posebno, sve ok, ali sam odlučila ne pokušavati više ´čitati´ simptome, jer ne znači apsolutno ništa dok ja ne vidim drugu crticu.
    A prvi test planiram raditi tek 36. dan, ako gospođa ne dođe prije.

    Tako da samo polako, ako ne uspije ovaj mjesec, probat ćemo opet sljedeći
    Ne znam kak da objasnim ovoliku dozu flegme
    sretnoo

  32. #1332
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj tako ,pozitivne misli , drzim fige da je uspjesnoo
    kod mene se cervix podignuo i kao da se mrvu omeksao i mrvu otvorio ,tako da je valjda M sutra .. grudi me uopce ne.bole, prije menge me inace boluckaju..a kad sam bila trudna u locetku su me malo bolile ali kasnije nisam mogla hodati od bolova
    Ja nisam imala ama bas nikakve simptome prije 5 tjedana onda krenulo povracanje...a prsa postala bolno tek oko 9mjeseca trudnoce ...i tako u svakoj trudnoce....

    Mene trenutno samo drzi napuhnutost i jutarn.temp.zasad 37.6 a nisam bolesna... Inace ni temper.bas kod mene nije pokazatelj posto i prije znala takva biti ali od T nista.... Ja planiram u cetvrtak raditi test to bude mislim 10dno... Nije sigurno bas ali bar pripremim se i cekat cu M ...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #1333
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja sam bila na folik.10dc to bio petak i rekao gin.da O bit ce za dva tri dana pa racunam najduze da u pon.bila i sutra bi kao bio tjedan dana nakon O ..

    10dc jedan folik.na desnom jajniku 20mm endom.6mm bas i nije idealni ali do O jos bi trevao podebljati se...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #1334
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    pisite mi 1 DC

  35. #1335

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 04.02.2019.

    (Ne) čekalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 32.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 25.dc


    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~ 20.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 16.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    viki88~~~~~~~~~~~~~ 1.dc

  36. #1336

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Samo da napomenem da bi meni trebalo pisati 30. dc, a ne 32.

  37. #1337
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    I meni je 17dc

  38. #1338

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Može cure sorry, ne znam što se desilo sa danima, kopirala sam zadnju objavljenu listu i dodala dane,
    evo ispravak liste


    Lista za 04.02.2019.

    (Ne) čekalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 30.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 25.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~ 20.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 17.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    viki88~~~~~~~~~~~~~ 1.dc

  39. #1339

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 05.02.2019.

    (Ne) čekalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 31.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 26.dc


    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~ 21.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 18.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    viki88~~~~~~~~~~~~~ 2.dc

  40. #1340
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Kod mene smo otkrili slijedece. Nemam cisti, polipa ili mioma. Ovulacija potvrdjena. Folikul puknuo u nedjelju navecer sto sam bome fino i osjetila. Pokrili sve te dane, pa sta bude bit ce. Problem je taj jako zadebljan endometrij.
    Dobila duphaston slijedeca dva tjedna, brdo vitamina i u planu je slijedeci ciklus poceti sa utrogestanima.

  41. #1341
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene smo otkrili slijedece. Nemam cisti, polipa ili mioma. Ovulacija potvrdjena. Folikul puknuo u nedjelju navecer sto sam bome fino i osjetila. Pokrili sve te dane, pa sta bude bit ce. Problem je taj jako zadebljan endometrij.
    Dobila duphaston slijedeca dva tjedna, brdo vitamina i u planu je slijedeci ciklus poceti sa utrogestanima.
    Bravoooo[emoji3][emoji3][emoji3]

    Sretno draga!!!!


    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #1342
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene smo otkrili slijedece. Nemam cisti, polipa ili mioma. Ovulacija potvrdjena. Folikul puknuo u nedjelju navecer sto sam bome fino i osjetila. Pokrili sve te dane, pa sta bude bit ce. Problem je taj jako zadebljan endometrij.
    Dobila duphaston slijedeca dva tjedna, brdo vitamina i u planu je slijedeci ciklus poceti sa utrogestanima.
    Koji vitamine pijes???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #1343
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Napisala je B vitamin, magnezij, omega 369, i koenzim q10

  44. #1344
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Napisala je B vitamin, magnezij, omega 369, i koenzim q10
    I ja to pijem osim koenzim q10... Jos i vitamin E pijem

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #1345
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    cure ima koja mozda iz Zg? trebam preporuku za ok ginica

  46. #1346
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    cure ima koja mozda iz Zg? trebam preporuku za ok ginica
    Ja iz Varazdina

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #1347

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 06.02.2019.

    (Ne) čekalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 32.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 27.dc


    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~ 22.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 19.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    viki88~~~~~~~~~~~~~ 3.dc

  48. #1348

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene smo otkrili slijedece. Nemam cisti, polipa ili mioma. Ovulacija potvrdjena. Folikul puknuo u nedjelju navecer sto sam bome fino i osjetila. Pokrili sve te dane, pa sta bude bit ce. Problem je taj jako zadebljan endometrij.
    Dobila duphaston slijedeca dva tjedna, brdo vitamina i u planu je slijedeci ciklus poceti sa utrogestanima.
    Super iva, ovo zvuči obečavajuće, držim fige!!!

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    cure ima koja mozda iz Zg? trebam preporuku za ok ginica
    ja sam ti iz zg, tražiš preporuku za soc gin? koji si dio grada?


    ljube kako si ti? kakav ti je osjećaj za ovaj ciklus? hoće biti kakvih testova?

    angie i emaG vas dvije ste u (Ne)čekalicama vi bi mogle pišnuti koji test
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 06.02.2019. at 10:14

  49. #1349
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Super iva, ovo zvuči obečavajuće, držim fige!!!



    ja sam ti iz zg, tražiš preporuku za soc gin? koji si dio grada?


    ljube kako si ti? kakav ti je osjećaj za ovaj ciklus? hoće biti kakvih testova?

    angie i emaG vas dvije ste u (Ne)čekalicama vi bi mogle pišnuti koji test
    A nikako draga, ispuhala se sam skoro do kraja... Nista ne osjecam nazalost... Osjecam samo neku negativu... Pokrili smo sve ali sumnjam da sta ulovilo se....

    Posto ja nakon odnosa imam osjecaj da to sve izaslo van da ustvari uopce nista ne ulazi unutra sjeme...

    Vec sam ja nastrojena za iduci ciklus ali bez klomifena nego cu privat obaviti folikul.i traziti drugo misljenje i obaviti vadenje hormona....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #1350
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    I muci me ta plodna sluz koju skoro i nemam ko da cervix za vrijeme plodnih dana nije dovoljno otvoren...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •