Stranica 10 od 13 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 614

Tema: zdravi snackovi za stariju djecu

  1. #451
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    A vidi ovih dodataka na hrvatskom tržištu: http://www.timzip.hr/main.asp?menu=7&grupa=2

    Osobito mi privlačno zvuči fungistop. Želim kruh s fungistopom.

  2. #452
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    A vidi ovih dodataka na hrvatskom tržištu: http://wwew.timzip.hr/main.asp?menu=7&grupa=2

    Osobito mi privlačno zvuči fungistop. Želim kruh s fungistopom.
    i negropan iz cubaninog linka je na hr tržištu. stovise, to je hrvatski proizvod. proizvodi ga firma Kvasac koja je nekad bila dio plive

  3. #453
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    meni je genijalno kad napišu sastojke za kruh, koji bi trebao biti od čega, ako ne od brašna - mješavina na osnovi prirodnog brašna lol

  4. #454
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    i negropan iz cubaninog linka je na hr tržištu. stovise, to je hrvatski proizvod. proizvodi ga firma Kvasac koja je nekad bila dio plive
    Da, samo sam guglajući sastojke dobila ovaj link.
    Tako da... Valjda je omraženi bijeli kruh od brašna. Bijelog, običnog. Valjda :/

  5. #455
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    e sad mi skoro dođe da klincima više ni nedam kruh

  6. #456
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam probala smrznuti kuhanu hranu i jedino podnosljivo je bila sarma. No samo podnosljivo, a i samo zato sto mi je ovdje narucivanje glavice kiselog zelja bas kompliciran posao pa moram skuhati vecu kolicinu odjednom. Probala sam smrzavati salsu, bolonjez, chili... bljak. Sve bacili u smece.

    Pa zamrzni samo zelje, ne moras gotovu sarmu.

    Jela sam i odmrznutu sarmu i salsu i filanu papriku i kolace i meso. Nije da se ne osjeti, osjeti se. Ali se i pojede

    U zadnje vrijeme od "gotove" hrane zamrzavam pecenu papriku za salatu, domaci spek, sunku i kobasice.

    Beti, kako ti to blitvu zamrzavas? Ne blansiras prije?

  7. #457
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    moze i blansirano i ne. ovo iz vrta obicno ne blansiram.

  8. #458
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moje su osjetilne papile vjerojatno zakržljale, meni odmrznuta hrana ima isti okus kao i svježe skuhana.
    Zamrzavamo ostatke raznih variva, kolače (npr. kad sve bake ispeku i pošalju paket u isto vrijeme) i uredno pojedemo poslije odmrzavanja.
    Ništa ne zamrzavam ciljano, da baš pripremam za zamrzavanje ili kuham da bi stavila u led.

  9. #459
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Ma joooj, zašto sam išla ovo čitati! Sada mi se ne kupuje više ni crni/integralni kruh (Cubana, thx na linku…ma joooj znamo svi to u podsvjesti ali čovjek ipak misli da kupuje nešto zdravije ako ne kupuje bijeli kruh..) ni podgrijava ni ledi hrana ni ne jede mi se NIŠTA! Još k tome što unutar 2 sata postane carstvo mikroorganizma! Inače obožavam ići u goste gdje mi nude jelo/kolače a znam da ne mare toliko i koriste sastojke kojemu je istekao rok..ili još bolje ZATO što dolazim iskoriste sve staro, „da se ne baci“. Možda sami ne bi ni pojeli. Koja prilika da to potroše gosti. Ne pitajte ništa, prva moja mama… Ajde sada sukladno naslovu temi odnosno ZDRAVI snakovi i uvjerite me opet da hrana može biti lijepo mjesto…

  10. #460
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    evo, dođi k nama
    moj muž je jako osjetljiv na te stvari i baca i ono što bi eventualno mogli biti blzu isteka roku

  11. #461
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Apri, ne reci dvaput , gušt mi je već i na spomenute kolače od prije dvije stranice ...sreća tvoja da živim u drugom gradu... nego stvarno, sada ste me natjerale da si idem kupiti onaj pekač kruha, o njemu rszmišljam već dvije godine... ili ima tko šta protiv pa mi je na nekoj temi to promaklo?

  12. #462
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj alga prvotno napisa Vidi poruku
    Apri, ne reci dvaput , gušt mi je već i na spomenute kolače od prije dvije stranice ...sreća tvoja da živim u drugom gradu... nego stvarno, sada ste me natjerale da si idem kupiti onaj pekač kruha, o njemu rszmišljam već dvije godine... ili ima tko šta protiv pa mi je na nekoj temi to promaklo?
    Ja imam protiv, ali ne za tebe nego za sebe.

    Da kupim pekač kruha, imala bih 150 kg u roku 3 mjeseca, a mlađi sin isto. Ne ide to u moju kuću. Iako razmišljam o tome isto godinama.... jer nije svejedno da li pojedeš šnitu domaćeg kruha ili pol kile pekarskog. Srećom, ovaj iz pekare mi baš nije fini pa ga zaobilazim. Ali i dalje razmišljam o pekaču, samo još nisam odlučila.

  13. #463
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja bi prodala svoj pekac, ako koja oce lol
    sad kad me bana

  14. #464
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    meni kruh iz pekača nikad nije bio fin kao onaj koji se ne mijesi, od Kaae
    tako da smo nakon tri godine povremenog korištenja, pekač poklonili

    ali, drugima ispada dobro i ukusno, pa je onda do mene

  15. #465
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    evo, dođi k nama
    moj muž je jako osjetljiv na te stvari i baca i ono što bi eventualno mogli biti blzu isteka roku
    takav je i moj - jedino kaj onda to ja pojedem jer mi je žao baciti

  16. #466
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    a ja si razmišljam kako ću svoj pekač baciti. kao i peterlin, imala bih 100 kg da ga koristim za kruh - taj kruh nitko osim mene nije jeo, neko vrijeme sam ga koristila za džemove, a sada stoji bez veze- možda su se i one lopatice zaštopale

  17. #467
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam prvi pekač redovito koristila
    nisam imala pećnicu pa mi je bio jedina mogućnost za domaći kruh
    onda kad je od upotrebe crko i nije mu bilo popravka, kupila neki turbo, triput skuplji od starog nn
    ispekla jedan i skuzila da sam navikla na onaj stari oblik i ovaj oblik mi ne pase lol
    poremecaj, znam, jos jedan

  18. #468
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Nakon ovoga što pišete mi opet dolaze nedoumice… evo pojasniti ću situaciju: djeca u školu za marendu nose sendvič. Ne idu u boravak te doručkuju i ručaju kući, radi se znači samo o marendi u 10.30. Ne uzimamo marendu u školi zbog pašteta, pakiranih kroasana, pizza i sličnih gluposti koje nude. Sendvič se sastoji od integralnog kruha sa sirom i paradajzom, ili slično. Sada pišete da je taj kupovni kruh isto smeće kao i ono što pokušavamo izbjeći ne kupovajući marednu u školi. Vremena za peći svaki dan domaći kruh jednostavno nemam. Ideja bi bila – pekač koji se programira da se recimo upali u 5.00 pa u 7.00 je spreman kruh za pripremu marende. Znači radi sam, dok spavamo, i troši noćnu struju. Na stranu sada debljanje od domaćeg kruha i okus koji nije baš pravi, pitanje je da li to zapravo ima smisla, odnosno da li je to zdravije od kupovnog lažnjaka crnog/integralnog kruha i da li se to može smatrati domaćim zdravim kruhom?

  19. #469
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Meni se onaj njihov kruh u bio bio, onaj četvrtasti sto ga oni peku čini jako dobar. Valjda nema svih tih dodataka. Dugo traje i ukusan je.

  20. #470
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    naravno da je kruh iz pekaca domaci pravi
    ima samo ono sto u njega stavis

    kad se ispece nije bas najbolji za rezanje, bolje da se malo ohladi

  21. #471
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    naravno da je kruh iz pekaca domaci pravi
    ima samo ono sto u njega stavis
    sjajno, to pitam. e sad još- da provjerim još i to- ono što stavim...ako kupim u najobičnijem dućanu crno ili integralno brašno, to je to, ili?

  22. #472
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Sa ovim zadnjim sam mislila- kad kupim crno pecivo u pekari- kažu mi: ma nije ti to pravo, to je bijelo pecivo pa obojano. Ako kupim brašno u običnom dućanu na kojem piše crno brašno, to je onda to? Ili?

  23. #473
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Pročitaj šta piše na deklaraciji.

  24. #474
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    kupi brasno u dm-u ili u bio i bio, pa ces ubrzo nauciti prepoznati razliku pravog i obojenog.

  25. #475
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Ja stavim obavezno raženi, jer mi daje najbolje šmek kruhu, ja ga ne jedem ali ispečem jedan, dva tjedno za djecu i muža.
    Stavljam i kefir ili jogurt.
    Mijesim vučeno tijesto, krafne, buhtle, za pizzu.
    Ušteda vremena i novaca.

  26. #476
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi isto pečemo kruh, točnije rečeno MM ga peče. Stavlja neku kombinaciju polubijelog, crnog i raženog brašna. Meni je taj kruh odličan, posebno je dobar za sendviče.
    Jedino ti je u planu loše da kruh bude gotov tek u sedam, jer će biti vruć.

  27. #477
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    E sada, da ne ispada da sam ja neki freak domaćih proizvoda- da pojasnim još ovo: kod mnogo domaćih proizvoda imam sumnju da li su uopće ispravno spremljeni, kao recimo marmelade i prijašnja priča o raznim mikroorganizmima. Pa ne ću koristiti domaću. Pa i kad se dodaje tonu šećera kao konzervans, opet ja razmišljam- pa šta je tu zdravo. I na kraju ne kupim ni onu kupovnu marmeladu punu E-ova. I mislim si – ma kakva marmelada od jagoda, kupit ću šakicu jagoda, i to je to. Pa onda domaći sirevi- da, ima neko od koga znam uzeti, ali većini isto ne vjerujem, pa mislim si- kupovni sir iz dućana mora proći puno testiranja da je higijenski ispravno…kao i maslinova ulja, i slično. I onda krenem raditi domaću pitu od sira. I naučim sama razvlačiti kore. I stavim svježi sir, i potraje to sve koji sat, i na kraju – kada gledam nutritivnu vrijednost tako nečega- pa isto je kao komad sira i feta integralnog kruha. A čemu onda sati spremanja i pečenja…Mogli bi zapravo svaku dan grickati sirovo povrće i to je to. Znam, to je već za filozofski. Samo ću dodati onda, Apri

  28. #478
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    alga, ali ja radim isto kao i ti
    identično razmišljam

    hebo marmelade, kupovne i domaće... kome to treba
    daj voćku

    sir kravlji isto... ne vjerujem kumicama da ne stavljaju brašno, da su oprale ruke...

    i sve tako
    od dva zla biram ono koje mi se u tom trenutku čini manje
    a i iziskuje manje mojega angažmana

    možda bi i moja djeca jela više kiflica i buhtli da ja nisam lijena
    ali, lakše je očistiti mrkvu, nego napraviti neko pecivo
    Posljednje uređivanje od apricot : 17.10.2014. at 10:28

  29. #479
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    slično i ja razmišljam, stalno u nekim dilemama...marmeladu radim sama, par teglica godišnje, za gušt. Ali, onda znam koliko sam šećera stavila. btw. i nju sam godinama radila u pekaču...

    kruh intenzivno pečem u pekaču, opet, od ljeta. Rezultat: ja, koja godinu dana nisam pojela fetu kruha, povremeno pojedem jer je meni prefiiiin, muž jede malo, a djeca su, od kad pekarski kruh ne ulazi u kuću, svoju konzumaciju kruha smanjili na trećinu! Njega ni nemožeš puno pojesti jer je puno "teži", a i nije im tako fini kao pekarski. Rekla bih - svi na dobitku osim mene

  30. #480
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se onaj njihov kruh u bio bio, onaj četvrtasti sto ga oni peku čini jako dobar. Valjda nema svih tih dodataka. Dugo traje i ukusan je.

    Ne znam tko ga pece, ali i meni je bas fin i jako zasitan. Mi uzmemo onaj neki mali i to nam traje, evo sutra mu treci dan

    Pekac si dugo zelim, ali poznavajuci sebe, pocela bih jesti kruh i za dorucak i za veceru pa zato necu.

    Djeca mi vole sve te krusne proizvode i kao sto apri kaze- super da ih ne pravim :D
    Ne znam koji je njezin izgovor, ali ja to ne znam raditi, a to sto ih moja mama natovi jednom mjesecno, meni dosta.

  31. #481
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Meni kruh iz pekača nije fin. Odnosno, fin mi je samo dok je jako frišak...
    I već me dugo muči pitanje koliko zapravo košta pečenje kruha u pećnici. Da li je to isplativo?

  32. #482
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja se ne zabrinjavam sa cijenom pecenja kruha u pecnici. Isplativije mi je jesti fini kruh u koji sam stavila dobre sastojke nego smece.
    U pekacu povremeno pecem kruh ljeti da ne grijem sa pecnicom, zimi volim no knead, brijem na sjemenke i ukisla tijesta od teskih brasna i volem ih.
    Problem pretjerane konzumacije kruha smo imali prva dva mjeseca kad smo kupili pekac, a sad smo normalni.
    I najmrsavija sam bila kad nisam imala frizider 4 mjeseca, al nije to zivot !

  33. #483

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Preporučam sušeno voće, ako nisu bas predugo u skoli, mi smo tek dogurali do sestog. To je sest sati 4x tjedno a pet 1x. Barem kod nas. Najdraži su joj lješnjaci, orasi i tak to od orašastih plodova, a susene banane i brusnice od susenog. Isprobajte

  34. #484
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno Zdrave marende za djecu

    Smišljam što bi mi dijete moglo nositi u školu za marendu pa će mi svaki prijedlog koji ne uključuje brašno pšenice (intolerantan je) dobro doći. Prednost je, ali i meni dodatni posao što voli zdravu hranu i ne jede i ne voli krafne, buhtle, salame, hrenovke i slično. Ne voli baš ni slatko.

    Pravit ćemo mala tapioka peciva za mini sendviče, kruščiće od zobenih, svježeg sira i jaja, pločice od sjemenki, slatke s medom kupujemo u rifuzi. Može nositi u boci čaj, vodu, bademovo mlijeko ili rižino. Tu staju sve moje ideje s obzirom na to da mora biti nešto praktično, suho, a njemu jestivo.
    Posljednje uređivanje od palčica : 18.08.2019. at 16:23

  35. #485
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Imamo temu. Od Apri je. Ne mogu aas naci al proguglaj.

  36. #486

  37. #487
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sad bi apri trebala otvoriti temu i za studente

  38. #488
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala, isprika.

  39. #489
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    porast će i vaša djeca
    pa će se ovaj topik panično tražiti
    ali, moderatorica će ga učiniti nevidljivim
    Djeca su porasla. Moderatorica uzela penziju i zaboravila potopiti temu.


    Ne znam sto Aprina djeca jedu ovih dana, ali moj je u srednjoj. Dam svaki dan 20 kn i ne pitam.

  40. #490
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Djeca su porasla. Moderatorica uzela penziju i zaboravila potopiti temu.


    Ne znam sto Aprina djeca jedu ovih dana, ali moj je u srednjoj. Dam svaki dan 20 kn i ne pitam.
    Ovako i moj mlađi, ali oni imaju pristojnu kantinu u školi. Stariji je cijelu srednju školu nosio gablec od kuće, po vlastitoj želji. Oni dugo nisu imali kantinu, a kad su je lani otvorili, nije ga se dojmilo toliko da svaki dan jede tamo. Sad ćemo vidjeti kako će snaći kao student, ali ne bi me iznenadilo da i dalje nastavi nositi gablec sa sobom. Kako god mu bude po volji.

  41. #491
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Kopiram i ovdje svoj post s obzirom da sam otvorila već postojeću temu. Jela žlicom i vilicom nam ne trebaju. Tako sebi nosim, ali on neće biti toliko u školi i prvašić je:

    Smišljam što bi mi dijete moglo nositi u školu za marendu pa će mi svaki prijedlog koji ne uključuje brašno pšenice (intolerantan je) dobro doći. Prednost je, ali i meni dodatni posao što voli zdravu hranu i ne jede i ne voli krafne, buhtle, salame, hrenovke i slično. Ne voli baš ni slatko, kao ni kašasto.

    Pravit ćemo mala tapioka peciva za mini sendviče, kruščiće od zobenih, svježeg sira i jaja, pločice od sjemenki, slatke s medom kupujemo u rifuzi. Može nositi u boci čaj, vodu, bademovo mlijeko ili rižino i malim tetrapacima. Tu staju sve moje ideje s obzirom na to da mora biti nešto praktično, suho, a njemu jestivo.
    Možda bih mogla i njegov omiljeni doručak pakirati (ne znam hoće li mu biti zgodno) - preklopljena mini kajgane od jaja i ribanog grana padano sira. I energetske kuglice koje brzo spremim (kombinacija datulja, orašida, začina). Voće neće, osim jabuke, ostalo popije u smoothijima. Svaki savjet je dobro došao!

  42. #492
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Palčice, budući koristiš tapioka brašno, odlične su brazilske kuglice, praktične i fine

  43. #493
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Može recept, molim te.

  44. #494
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ono što sam pronašla na netu zvuči super. Ne voli gaude i sl. sireve, ali dobar parmezan čini čuda u pecivima. Baš ti hvala!

  45. #495
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Imas recept negdje i od sase. al ne znam di. ako je na sta danas kuhate, onda je zatrpan. vis mogli bi sasine recepte izdvojiti. oni su pravo blago.

  46. #496
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Slažem se. Hvala spajka!

  47. #497
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Može recept, molim te.
    Kad se zaželim ja ih kupim na Dolcu, tako da ih još nisam radila

  48. #498
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ok, nisam u Zg, ali napravim ih sama ovih dana. Hvala!

  49. #499
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako i moj mlađi, ali oni imaju pristojnu kantinu u školi. Stariji je cijelu srednju školu nosio gablec od kuće, po vlastitoj želji. Oni dugo nisu imali kantinu, a kad su je lani otvorili, nije ga se dojmilo toliko da svaki dan jede tamo. Sad ćemo vidjeti kako će snaći kao student, ali ne bi me iznenadilo da i dalje nastavi nositi gablec sa sobom. Kako god mu bude po volji.
    Ako je upisao što mislim da je, imati će jednu od boljih kantina na faksu.

  50. #500
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sve kantine po faksevima su ok ako u pauzi stignes do nje

Stranica 10 od 13 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •