Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 96

Tema: Kako odjenuti?

  1. #1
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno Kako odjenuti?

    drage mame, kako odjenuti dvomjesečnu bebu na ovih 20 stupnjeva? kapica da ili ne? kakava jaknica? koliko slojeva i kojih materijala?

  2. #2
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno

    nitko? htjela sam samo usporediti razmišljanja, vidjeti kako vi oblačite svoje bebače...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    davnih dana moji su na ovakvom vremenu bili bez kape (osim ako nije baš jako puhalo), jedan kratki (bodi) i jedan dugi rukav. u rezervi vestica (ili tanka dekica) za slučaj proljetnog pljuska ili nepredviđene situacije.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    13

    Početno

    Ja sam isto u nedoumici da li kapa, a beba mi ima 8 mjeseci. Nemam pojma do kad uopće treba imati dijete kapu. Sad ima bodi kratkih rukava, majicu dugih, tanje hlačice, laganu jaknicu i još dekicu u šetnji za preko nogu. Sve pamučno.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa Vidi poruku
    davnih dana moji su na ovakvom vremenu bili bez kape (osim ako nije baš jako puhalo), jedan kratki (bodi) i jedan dugi rukav. u rezervi vestica (ili tanka dekica) za slučaj proljetnog pljuska ili nepredviđene situacije.
    Isto tako i moje cure.
    Ako mislite da su kape pretople stavite im ljetne platnene šeširiće.

    I naravno, svi materijali čisti pamuk.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Isto kao i sebe (bodic bez rukava, pamucna majica, pamucne pantalonice/trenerka, carapice)
    Ako je dete u marami/slingu ne treba nista vise, eventualno pamucna kapica ako jako duva.
    Ako lezi u kolicima onda bih pokrila bebu necim tankim (ako spava, u hladovini....).

  7. #7
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno

    hvala, vidim da smo sličnih razmišljanja
    danas je bila u kratkom bodiću, duga majica i lagana jaknica, hlačice, čarapice i deblje plišaste papučice...bez kapice

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Da, lagano! Bez kape, tanki šeširić protiv sunca.
    Tako mi je žao bebača i klinaca koje oblače kao da su polarne hladnoće, a sami hodaju u kratkim majicama. Još mi je gore kad ih ne raskomote u šoping centrima pa mama šeće po sparnom dućanu, a beba u skafanderu, čizmama, kapi, rukavicama, s dekom, u onoj zimskoj vreći od kolica... strašno, a ne može si pomoći.

  9. #9
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Ja kapicu (tanku, pamučnu) ponesem, ali je stavim samo ako baš puše, inače ne. A oblačimo se isto kao što cure kažu bodić kratkih rukava, pamučna majica dugih i eventualo vestica po potrebi, dolje hlačice i čarapice i papučice/cipelice. A ako imamo halinicu, onda su ispod štramplice!

  10. #10
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Mi, budući da je prošla ponoć, službeno slavimo 2 mjeseca, pa evo da kažem kako se oblačimo. Kapicu ne nosimo već danima, ali ima pamučnu jaknicu s kapuljačom (onaj kao gornji dio trenirke), pa ako mi se čini da počinje puhat malo mu tu kapuljaču uz glavu prislonim. Ima na sebi bodi-tregericu, majicu pamučnu, hlačice pamučne (dosta tanke su sve koje imamo nažalost), na stopalima kao šlapice pamučne i zato je obavezno pokriven s tankom pamučnom dekicom (ovisno o tome koje je doba dana, toliko puta presavinem dekicu preko njegovih nogica).

    Baš me danas jedna baka 3-mjesečne curice zaustavila da vidi kako mi je mali obučen jer se brinula da je ona unuku pretanko obukla, pa sam je morala uvjeravat da je čisto dovoljno to što ima na sebi.

    No pukla sam poslije podne tražeći hladovinu, jer svako malo bi došli na neko mjesto gdje mu sunce upiči u lice, pa bi bio juriš do prvog hlada dok bi on nezadovoljno počeo s razbuđivanjem i mrštenjem

  11. #11
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno


  12. #12
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    A sad kad je krenulo bas vruce vrijeme, ove skroz male bebe, tipa par mjeseci, jeste poceli vec u kratke rukave i kratke hlace, ili rompere oblacit? Nekako mi je ta koza jos tako njezna pa se jos mislim o tim kratkim rukavima? Tri mjeseca ima malac.

  13. #13
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Moja D. će 7 mj. za koji dan, ali joj nisam još kratke rukave stavila. Ne idemo vani po vručini, tek kad malo padne temperatura, a u kući nam je baš fino ugodno u jednom tankom dugom rukavu (bar meni, a čini mi se da je i njoj ok).

  14. #14
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    Znaci samo bodi dugih rukava, ili bodi bez rukava pa preko majica dugih? Jer onaj recept da ih obucemo kao sebe mi je malo diskutabilan; MM je puno zimogrozniji od mene, nije mi to neko mjerilo.

  15. #15
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    A nisam ni ja neko mjerilo, mm je već skoro mjesec dana u kratkim rukavima, a moji su još u kutiji s ljetnom robom

    Ja se isto mislim što sa majicama, bez obzira kratki ili dugi rukav, tj. nekako nebi da joj budu leđa gola, a ne znam jeli vruće da sa bodijem bez rukava i majica preko... ma ne znam.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Kod nas jučer i danas 29 stupnjeva. Stvarno mi ne bi palo na pamet po toj vrućini obući bebi 2 majice i pokriti je dekicom, bez obzira koliko mala bila. Ako stvarno rano idemo u šetnju, obučem bodić i majicu kratkih rukava, bermude, tanke čarapice i sandalice, ali već u 10 h skidam majicu i čarapice. Cijelo prošlo ljeto bio je samo u bodiću, a bilo mu je toliko vruće da mu je znoj doslovno kapao niz stopala. Pretpostavljam da će ovo ljeto biti još gore, jer sada hoda i kreće se. Već se počeo znojiti.

  17. #17
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moja ima 9 mjeseci uskoro. Danas je bila u potkošulji i majci kratkih rukava. Na nogicama tanke tajice i čarapice. Bez deke naravno i šeširić na glavi.

  18. #18
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    mi u kratkim rukavima i spavali noćas. ima 6 mj. samo u bodiću dugih rukava spava cijelu zimu. spavamo zajedno i stalno mu je vruće. za van imamo čarapice, tanke hlačice, šeširić na suncu u hladu ga skidam-znoji se ima dosta kose.ja oblačim klince ko i sebe. u donjem vešu cijeli dan danas, okrutno mi da njih tjeram na išta drugo!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ja se zapravo ravnam prema šakicama i stopalima. Ako su hladne, bolje ga obučem, ako su pretople skidam ga. To mi je najbolji pokazatelj.

  20. #20
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se zapravo ravnam prema šakicama i stopalima. Ako su hladne, bolje ga obučem, ako su pretople skidam ga. To mi je najbolji pokazatelj.
    Tako su nam u bolnici rekli na izlasku, da nogice uvijek moraju biti tople, a šakice, za nijansu mogu biti hladnije.

  21. #21
    Tattoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    371

    Početno

    Mi smo lani baš u ovo vrijeme imali 3 mjeseca i kad je bilo ovako sunčano i toplo (a dečkić je bio stvarno mali, ranije rođen) oblačila bi mu bodi dugih rukava i na to majčicu kratkih rukava koju sam po potrebi skidala ako je baš bilo vruće. Uvijek smo pri ruci imali neku tanku dekicu ako bi zapuhao vjetrić ili tek tolko da pokrijemo nogice.

  22. #22
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Moj je rođen krajem 6. mjeseca i bilo je baš vruče ljeto.
    Vani je bio večinom u kolicima u bodiju kratkih rukava, s malenim čarapicama i po potrebi pokriven tetra pelenom.
    Pred večer bih mu stavila donji dio, ako bi zahladilo.

  23. #23
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    a s cim ih pokrivate nocu? dosad smo koristili popluncic iz ikee, sad vidim da nam je to definitivno prevruce pa nesto moram smislit za nocas. neka tanka dekica u navlaci, ili?

  24. #24
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ja svojeg ustvari nisam baš pokrivala ljeti. Nije mu odgovalo. Meni su ok one tanke "deke" od frotira, mogu se prati na 90 stupnjeva.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    39

    Početno

    po meni obavezno tanki bodi dugih rukava za malenu bebu i još koji sloj koji se može skinuti ako je baš toplo, i šeširić, ili kapica mi smo imali zgodnu šiltericu s klapnama za uši, a lagana dekica uvijek u kolicima za svaki slučaj

  26. #26
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno

    pošto je vani 28-29 stupnjeva ovih dana, nema šanse da joj ja stavim duge rukave...pa neide na izravno sunce a sebe ne mogu zamisliti u dugoj majici, a te bebice još i leže pa im je vruće za leđa...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    39

    Početno

    baš zato što stalno leže i ne kreću se mislim da ne trebaju biti gole ruke

  28. #28
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj mrcinela prvotno napisa Vidi poruku
    baš zato što stalno leže i ne kreću se mislim da ne trebaju biti gole ruke
    X

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Mislim da nema puno veze što se ne kreću. Meni je po takvim vrućinama vruće i kad sjedim ili ležim, najradije bih se valjala po podu kad sjednem na kauč koji se prilijepi za leđa ili ruke. Još ako beba doji, pa ste stalno prikeljeni jedno uz drugo... Grozota. Na temperaturi preko 26 stupnjeva stvarno nikome ne trebaju deka i dugi rukavi.

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    demi ima mjesec i pol.
    jučer je bio u bodiju kratkih rukava i kratkim tregericama. čarape smo skidali i oblačili ovisno o hladu i osjetu topline.
    na glavi na suncu šeširić, a u hladu gologlav.

    danas je ovdje malo hladnije, ai rano smo izašli (oko 8) pa za sada ima bodi dugih rukava i tanke lanene hlače.

    ne koristimo dekice.

    spava u jednodjelnoj tutici, nepokriven.

  31. #31
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Lutonjice, jel mu mažeš rukice s nekakvom kremicom?
    Mi smo jutros bili u dvodjelnom pamučnom odjelcu, ispod bodić kratkih rukava.. išli na pikice..

    Zanima me jer je je on svjetlije puti, na mene naravno bijela ko sir.. hel ga mažeš, i ako da, koji faktor koristiš?

  32. #32
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je rođen krajem 6. mjeseca i bilo je baš vruče ljeto.
    Vani je bio večinom u kolicima u bodiju kratkih rukava, s malenim čarapicama i po potrebi pokriven tetra pelenom.
    Pred večer bih mu stavila donji dio, ako bi zahladilo.
    ovako i mi s tim da je rodjen krajem petog mjeseca...

    od rodenja ga oblacim isto kao i sebe i nije mu hladno... ne mislim dijete maltretirat s dugim rukavima ako je vani skoro 30 stupnjeva, a kamo li s kapom ili dekom...
    po noci ga ne pokrivam (kad je bio mali onda sam ga znala pokrit s pelenom) jer on to ionako sam makne...

  33. #33
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    Lutonjice, jel mu mažeš rukice s nekakvom kremicom?
    Mi smo jutros bili u dvodjelnom pamučnom odjelcu, ispod bodić kratkih rukava.. išli na pikice..

    Zanima me jer je je on svjetlije puti, na mene naravno bijela ko sir.. hel ga mažeš, i ako da, koji faktor koristiš?
    bebe mlađe od 6 mjeseci se ne bi smjele uopće mazati. to ti je preporuka dermatologa.
    e sad, koliko je to kome ostvarivo, ne znam :/

    ja ga sigurno ne planiram mazati prije mora (idemo u kolovozu, tad će imati 4 mjeseca), a nadam se da ćemo i tamo uspjeti bez mazanja.

    inače za djecu, a i za sebe, koristim faktor 30 ili manji.
    i za djecu uvijek koristim kreme s mineralnom zaštitom, a ne s kemijskom (a za bebe mora biti mineralna, odnosno mehanička zaštita, pazi na to kod kupnje!)

  34. #34
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Odlično, hvala ti puno.. budem sad to malo proučavala u vezi kremica...

    Da se vratim na temu... stvarno je vrijeme strašno varljivo.. ja mu gledam kako je po nosiću, ako je nosić topao dakle i njemu je toplo, ako je hladan onda još jedan sloj.. uvijek mu u torbi nosim jaknicu i kapicu... (nabavila sam i traku za uheka da mi ne bi upalu pokupio, jer ovaj ludi vjetar malo puše, malo mir..)

  35. #35
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    moj je jako svijetao, a i mi smo (pogotovo tata) pa me malo frka ne mazat, iako je u hladu, sunce se odbija od ostalih povrsina. nama je ped preporucio Avene 50, mineralna zastita, krema nije bijela nego kao tekuci puder, sto mi se bas i ne svidja. jel je jos tko koristi?

  36. #36
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nabavila sam i traku za uheka da mi ne bi upalu pokupio, jer ovaj ludi vjetar malo puše
    upala uha ne dobiva se od vjetra, nego od bakterija i virusa

    hatatitla, bez obzira na svjetloputost, uistinu se ne preporuča mazanje beba mlađih od 6 mjeseci, a pogotovo ne sa tako visokim faktorima. treba odvagati štetnost sunca nasuprot štetnosti krema s faktorima (pogotovo s visokim) na nježnoj i propusnoj koži malenih beba.

  37. #37
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lukab prvotno napisa Vidi poruku
    ... ne mislim dijete maltretirat s dugim rukavima ako je vani skoro 30 stupnjeva, a kamo li s kapom ili dekom...
    ...
    potpis
    zamislite sebe da samo sjedite i imate duge rukave....vruće, a?

  38. #38

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    Svoju djecu (3 i pol godine; 7 mjeseci) oblačim kao i sebe. Što se tiče mazanja, milsim da ih ne treba ni sa čim mazati, ionako se ne smiju izlagati jakom suncu. Evo ovu stariju nikad nisam namazala s kremom sa zaštitnim faktorom, a nikad nije izgorila, iako smo na moru jako puno.Na plažu idemo do 11 i od 16 sati i to je to. Samo treba voditi računa o tome kad je dijete vani i gdje se nalazi, a mazanje s tim kremama mi je jako odbojno.

  39. #39
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    Neve - valjda si htjela napisati "na plažu ne idemo..."?
    mi nismo na plaži između 10-17h a malog (4 godine) mažem čim izlazimo na sunce ako ima kratke rukave i nogavice (iako je tamnoput i nikad nije izgorio).
    (do sad sam ga mazala s daylong kremom ove god sam kupila eucerin isto neki faktor oko 30, obje kreme su s mineralnom zaštitom).

    bebač nam ima 5 mj, njega ne mislim mazat al on će uvijek biti pokriven i u hladu.

    ovih dana se uvijek pitam kako ga obući, nisam našla neke ful tanke ljetne hlačice - imate li mi što za preporučiti?
    po noći spava u tankom bodiju dugih rukava i hlačicama od pidžame, nepokriven al se isto pitam jel mu vruće.

  40. #40
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Moja D. sad ima skoro 8mj., po doma je u bodiju kratkih rukava i kratkim hlačicama, međutim ima dosta majičica kratkih rukava i žao mi je da ih ne nosi, ali nekako mislim da će joj leđa biti gola... Kad ste vi skinule bodi??

  41. #41
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moja srednja kćer je cijelo ljeto bila u majici i peleni, od njenog 3. do 6. mjeseca starosti.
    i najmlađi će sad tako, evo s njegovih 2 mjeseca prelazimo na kombinaciju majica plus pelena.
    a na jesen opet bodi.

  42. #42
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    moja srednja kćer je cijelo ljeto bila u majici i peleni, od njenog 3. do 6. mjeseca starosti.
    i najmlađi će sad tako, evo s njegovih 2 mjeseca prelazimo na kombinaciju majica plus pelena.
    a na jesen opet bodi.
    Ma i ja ću onda tako, pa ljeto je!!!

  43. #43
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Treba li kapa obvezno pokrivati usi?
    Opti nije bas odusevljena kapama, a skoro iz svih joj izvire usi, osim jedne koja se veze ispod brade, ali ce je uskoro prerasti.
    Do kojih temperatura je kapa obvezna?
    Joj, bas ih ne voli.

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Treba li kapa obvezno pokrivati usi?
    Opti nije bas odusevljena kapama, a skoro iz svih joj izvire usi, osim jedne koja se veze ispod brade, ali ce je uskoro prerasti.
    Do kojih temperatura je kapa obvezna?
    Joj, bas ih ne voli.
    A traka oko glave, da ide preko ušiju? Ne znam kako opisati.
    https://malaradionicamaste.wordpress...traka-za-kosu/
    Posljednje uređivanje od Cathy : 12.04.2018. at 22:34

  45. #45
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Fora

  46. #46
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Pratim...i ja gledam ovih dana kad Dvojku riješit kape. Mislim da je +18 prihvatljivo, to se smatra sobnom temperaturom ili si ti mislila na manje?

  47. #47
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Prvenstveno sam mislila sad za ovo proljetno vrijeme.
    Kapice su joj pamucne, ali ih svejedno ne voli i mislim da joj bude vruce. Jos joj cesto padaju na oci ako zelim prekriti i usi.
    Najvise me buni bas to oko usiju, koliko je potrebno da budu prekrivene?

  48. #48
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Prvenstveno sam mislila sad za ovo proljetno vrijeme.
    Kapice su joj pamucne, ali ih svejedno ne voli i mislim da joj bude vruce. Jos joj cesto padaju na oci ako zelim prekriti i usi.
    Najvise me buni bas to oko usiju, koliko je potrebno da budu prekrivene?
    OVO NIJE MOJ OGLAS.
    Meni su ovakve super i taj tip nam ne pada na oči. https://www.njuskalo.hr/odjeca-bebe/...oglas-22458340
    S time da ja mučim muku sa šiltericom, svako malo ju skida, a još mi je prerano za kremu za sunčanje.
    Iako ovaj vikend na moru sam ju namazala, jer sam i sama izgorila na dijelovima vrata koji sam zaboravila namazati.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Optimist, ni moj ne voli kapice i isti problem imam, s vremenom mu kapica padne na oci..jedina kapica koja mu je ok je ona kao sto npr amiši imaju..ne znam kako bi bolje opisala, ta pokrije uši ali čelo ostane golo..to je onako starinski model, to sam dobila.ne znam ima li negdje za kupiti ali se može tipa isheklati ili isplesti (takva je ta moja)..eto čisto jedna ideja ako neće normalne kapice.

  50. #50
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ni moj ne voli kapu ni šiltericu a ni da mu sunce ide u oći. Ako nije baš vjetrovito pustim ga samo u kapuljači

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •