Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 272

Tema: Odbrojavanje 2/2020 by Buncek & mašnica

  1. #201
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Čestitam!!! Ajme, koja dobra crta, pa iz aviona se vidi!!

  2. #202
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Himalaya, svi ti testovi su na istom principu radeni tako da ne moras nuzno trositi novce, tj skuplji ne mora znaciti i kvalitetniji. Ima ti Muller i te svoje ali plasticne. Ista marka ko i trakice. Meni su se Mullerovi zapravo pokazali kao najbolji, a taj plasticni ti ostane i kao lijepa uspomena.
    ClearBlue digitalac je steta kupovati jer nestane natpis s njega nakon nekog vremena, a kosta.
    A ak te zanima dal testic tamni, onda si kupi isti kakav si piskila.

  3. #203

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja sve čekam neki update od tebe Himalaya
    Piši nam što planiraš dalje.

    Ja sam danas ujutro bila 100% da sam procurila, ma 1000% - već sam se i rasplakala (da, unaprijed prije nego što sam vidjela krv, dok sam sjedila na wc-u - sory zbog te slike ali ono) - na kraju nema ničega a imam baš bolove kao da sam već dobila.
    Strah me da ću sutra baš onako dobiti mengu, da neće biti nikakve sumnje....
    Ali živi bili pa vidjeli!

    I još sam se s dragim posvađala radi gluposti nekakve, plačem cijelo jutro i osjećam se baš šugavo.

  4. #204

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck ti menstrualni grcevi nisu rijetkost u ranoj trudnoći. Navijam i da se tebi sjenica pojaca.

  5. #205

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    A da Buncek, čitam i ja to al meni sve ovo baca na baš baš mengu...
    Stalno mislim kak ću ja sve te stvari moć razlikovat i onda kad ovak bude - bolovi su mi nekako identični kao kad imam mengu.
    Ćak su i dosta jaki, zato mi je sve to neizvjesno...
    Sutra je dan D pa ćemo vidjeti

  6. #206

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    10.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~58.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 46.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 33.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 32.dc
    Beck ~~~~~~~~~~31.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~18.dc
    JelenaR~~~~~~~~~10.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 5.dc

    Beck, vidim sjenu na prethodnom linku. Pričekaj tu subotu i vidi što će bit. Ja isto imam osjećaj kao da ću svaki čas procuriti jedino me križa dodatno bole, a s time inače nemam problema. Nadam se da nećeš procuriti sutra i da će se ta sjena podebljati
    Cure, hvala vam na podršci. Divne ste sve do jedne!
    Moj plan je sutra ujutro ponoviti test. Pitala sam u ljekarni koji da uzmem i preporučile su mi Prima test. Uzela sam ga i vidjet ćemo. Također, rekle su mi ako je bila neka sjena vidljiva da je vrlo vjerovatno test pozitivan, ali zbog popodnevnog testiranja je bila manja koncentracija hormona. Još se ne veselim jer sam nevjerni Toma uvijek bila i ostala, ali ako sutra test bude pozitivan čekati ću 16.07. i betu. Moram je napraviti kako bi doktorica s humane potvrdila eventualnu trudnoću. Ja se osjećam nekako lijepo moram priznati i što god bilo ovo je za nas veliki pomak jer do sad nisam vidjela ni sjenu sjenine sjene na testu. Hvala vam cure E da...vanilija. Meni vam svo povrće od početka tjedna miriši na vaniliju odnosno nescafe od vanilije. To mi je bilo malo sumnjivo jer ne volim nescafe i nisam fan vanilije, ali sam to prešutila da ne ispadnem luda po stoti put. Možda je to bio prvi simptom.

  7. #207

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Jagodice, koliko me pamćenje služi, ti si za rodit? Pa daj kad je termin?

  8. #208
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajmee cure, čestitke na plusićima, tako mi je drago!

    Himalaya, možda je i bio prvi simptom. Ja sam svoj plus dobila kad smo bili u Turskoj prošle godine. Muž mi se tamo nažderavao kebaba, a ja ih ne mogu ni pomirisati, kamoli pojesti. Ali tad, taman prije plusa me nešto okrenulo da ih jedem. I brzo sam ih opet zamrzila, ali eto koji simptom.

    Beck, kod mene su ti menstrualni grčevi trajali cijelo prvo tromjesečje, baš što Buncek kaže, nije to rijetkost.

  9. #209

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    11.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~59.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 47.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 34.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 33.dc
    Beck ~~~~~~~~~~32.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~19.dc
    JelenaR~~~~~~~~~11.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 6.dc

    Cure,popiškila sam drugi test i bijeli kao snijeg. Nema ni sjenice. Bojim se da je to to...
    Beck, kako si ti?

  10. #210

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej Himalaya baš mi je žao.
    Kod mene nema menge a clearblue digital kaže -.
    Tako da se i ja bojim da je to to.

    Jedino zbog čega ja ludim je to da kao prvo nema menge a ja imam menstrualne bolove i teški pms već 5 dana, i to baš jake bolove imam. Jucer me bolilo cijelo tijelo, leđa, bubrezi - nisam se mogla pomaknuti.
    Jučer sam bila uvjerena da će danas doći.
    Moguće da mi ovulacija nije bila kada sam zabilježila trakicama pa valjda će vještica doći sutra.....

    Glavu gore Himalaya!
    Ne želim se nadati previše i reći nešto u stilu "ništa nije izgubljeno dok ne dođe menga" ... Najgore je kad se tako ponadaš a onda kasnije nema ničega.
    Čekamo da dođe vještica nema druge...

  11. #211

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Išla sam pišnut još jedan i vidi se sjena. Malo blaža od one od neki dan, ali se vidi. Nisam stigla slikat jer sam bila u gužvi. Pričekat ću betu još par dana pa ćemo vidjet.
    Beck, nadam se da je clearblue u krivu. Mislim na tebe!

  12. #212
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,310

    Početno

    Himalaya to si radila sa istom markom testova ili razlicitom? Osjetljivost? Meni su iste osjetljivosti ali razlicita marka jedni biti bijeli drugi pokazivali sjenu ludila sam vec. Pa cekala dan dva i naocigled je tamnila. Drzim fige.

  13. #213

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Različiti testovi, ali iste osjetljivosti od 25. Vidjet ćemo... Neću sad više piškit. Čekat ću...

  14. #214

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Uh Himalaya ako su različiti testovi onda ima nade!
    Jer baš kako mašnica kaže, bez obzira što su iste osjetljivosti mogu ti različito pokazivati.
    Ta sjena je jako dobar znak!
    Kad ti ono očekuješ mengu?

  15. #215

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Beck koji si dpo danas?
    Himalaya drzim fige!

    Ja sam bila jutros kod socijalnog na UZV. Sve ok, 8+2tt, plod dan dva veci, otkucaji uredni.
    Posljednje uređivanje od Pikulica1985 : 11.07.2020. at 11:30

  16. #216

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pikulice, radi subotom?!? Wow, to jos nisam cula. Cestitam na jos jednom uspjesnom pregledu.
    Himalaya mozda ti je i do urina. Nekim curama bude uvijek jaca koncentracija popodne, bez obzira sto preporucuju prvi jutarnji. Sretno da ipak sve bude ok!!!

  17. #217

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Danas mi je 16dpo. M je trebala doći u četvrtak. Što bude bit će. Ne mogu ništa učiniti. Hvala cure!

  18. #218

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Pikulice, radi subotom?!? Wow, to jos nisam cula. Cestitam na jos jednom uspjesnom pregledu.
    Himalaya mozda ti je i do urina. Nekim curama bude uvijek jaca koncentracija popodne, bez obzira sto preporucuju prvi jutarnji. Sretno da ipak sve bude ok!!!
    Radi privat subotom, ali mene je primio jer nisam stigla u petak doc. Super mi je on jako smo zakinuti u nas za ikakve pretrage pa on subotom dovodi strucnjake za UZV stitnjace, dojki i sl...
    Da, i meni je koncentracija urina uvijek bila jaca popodne.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pikulice meni je danas 14dpo.
    No kako ne mjerim temperaturu Fertility friend mi je zabilježio O dan nakon pozitivne trakice (tako mi uvijek bude)... A možda je bila još jedan dan kasnije.
    Čekam da dođe vještica iako danas nemam uopće nikakav filing da će doći. Vidjet ćemo sutra.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    12.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~60.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 48.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 35.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 34.dc
    Beck ~~~~~~~~~~33.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 7.dc

    Ja nisam više piškila po testovima. Pričekat ću par dana i zvati ginekologa što da radim. Dobro je to što nema M pa još uvijek ima nade. Iako se bojim da nije neka biokemijska ili vanmaterična. Svašta mi prolazi kroz glavu. S obzirom da sam bila na inseminaciji i da je doktorica vidjela da sam ovulirala, ne mogu reći da je bila kasnija ovulacija pa zato kasni. Možda su testovi slabiji jer je bila kasnija implantacija, ali to su sve moje slamke spasa.
    Beck, kako si ti?
    Pikulice, kad ćeš otvorit novo odbrojavanje? Tvoja trudnoća super napreduje. Nadam se da nećeš rodit čekajući naše rasplete haha

  21. #221

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Samo javljam da menge nema...
    Budna sam od 4:30 (nekako nisam mogla spavati).
    Uvijek dođe ujutro nakon što obavim wc - ali nema je.
    Napravila sam lh trakicu tek tako iz znatiželje i nemam pojma. Tamna je (nije jednaka kao kontrolna) ali je tamna za pred mengu. Inace bude skoro nevidljiva...
    Ne znam što misliti...
    Nemam bolove, grčeve niti nikakav filing da ću danas ili sutra dobiti. A tko zna... Izvještavam vas dalje

  22. #222

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck i Himalaya, sve mi to zvuci dobro. Istina da ako pricekate par dana necete nista promijeniti... ili ste trudne ili niste. Jedino kod nekih vecih bolova treba se javiti u bolnicu (to je koliko znam simptom vanmatericne). Himalaya, kad bi trebala ici vaditi betu ?

  23. #223
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pratim razvoj i drzim fige!!
    Samo cu se nadovezati da razliciti testovi, pa cak i kad su iste osjetljivosti, znaju baciti razlicitu jacinu teste linije.

    Himalaya, meni termin prosao u Srijedu
    Bit ce cekam vas da potvrdite hahaha

  24. #224

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    16. moram na humanu vadit betu, ali mislim da ću sutra/prekosutra ići privatno. Simptomi su mi isti kao da ću procurit, a cicke su mi fino popunile grudnjak i bole kad ih pipkam. Ništa me ne boli i nemam nikakve grčeve osim tu i tamo neko zatezanje i križobolju. Vjerujem da bih već procurila da je biokemijska, ali vidjet ćemo.

  25. #225

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja procurila prije par sati.
    Danas 1. DC

    Himalaya ja bi isto na tvom mjestu otišla privatno, tko će se strpiti do 16.
    Makar mislim da bi već dobila u bilo kojem slučaju, imam filing za tebe jako dobar

  26. #226

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck, baš mi je zao. Himalaya sretno!

  27. #227
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Joj Beck, baš mi je žao...skroz škicam dal ćeš staviti testić s +..i ti i Himalaya.

  28. #228

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro.. 3dc upiši molim te..

  29. #229

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    13.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~62.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 49.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 35.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 21.dc
    JelenaR~~~~~~~~~13.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 8.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 3.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 2.dc

    A baš mi je žao Beck. Možda je kod tebe bila biokemijska jer ipak su bile neke sjenice? Glavu gore i pokrivanje novog ciklusa.
    Garawa, žao mi je.
    Ja danas zovem humanu ako mogu doći ranije jer da ću na živce popalit.

  30. #230

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure hvala na podršci.
    Ne znam što je to bilo ovaj ciklus ali samo znam da nisam noć prospavala od bolova.. Sada je već lakše.
    A i uviiiiijek mi dođe ujutro odmah (s time da se ja inače ustajem rano, u 5h - probudi me uvijek vještica bar sat ranije). Nikad nisam doživjela da dođe popodne.
    Baš mi se nekako sve poklopilo ovaj ciklus :D
    Himalaya javljaj nam!!!
    Makar sam ja sad već kod tebe sigurna da je to to.
    Da je biokemijska ili nešto - već bi valjda procurila..

  31. #231

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, držim fige
    Mi došli s GO, a dok smo bili dole nisam koristila ovul.trakice...sad nam slijedi čekanje M/+ i odlazak na prve konzultacije na humanu

  32. #232

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Cure,

    da li je koja od vas ikada išla na folikulometrije?
    Mislila sam pitati - a da je urodilo plodom - no da je urodilo plodom nebi još uvijek bile na odbrojavanju jel ))
    Nego razmišljam da se privatno naručim ovaj ciklus...

  33. #233

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,

    da li je koja od vas ikada išla na folikulometrije?
    Mislila sam pitati - a da je urodilo plodom - no da je urodilo plodom nebi još uvijek bile na odbrojavanju jel ))
    Nego razmišljam da se privatno naručim ovaj ciklus...
    Ja sam ti već pisala da sam išla jedan svoj prirodni ciklus na folikulometriju i nije uspjelo, a prvi ciklus sa stimulacijom klomifenom i folikulometrijama je uspjelo.

  34. #234

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    12.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~60.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 48.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 35.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 34.dc
    Beck ~~~~~~~~~~33.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 7.dc

    Ja nisam više piškila po testovima. Pričekat ću par dana i zvati ginekologa što da radim. Dobro je to što nema M pa još uvijek ima nade. Iako se bojim da nije neka biokemijska ili vanmaterična. Svašta mi prolazi kroz glavu. S obzirom da sam bila na inseminaciji i da je doktorica vidjela da sam ovulirala, ne mogu reći da je bila kasnija ovulacija pa zato kasni. Možda su testovi slabiji jer je bila kasnija implantacija, ali to su sve moje slamke spasa.
    Beck, kako si ti?
    Pikulice, kad ćeš otvorit novo odbrojavanje? Tvoja trudnoća super napreduje. Nadam se da nećeš rodit čekajući naše rasplete haha
    Himalaya malo kasnim s odgovorom, rado bih tebe pricekala, steta otvarati novo odbrojavanje pa ti nakon jedne stranice
    jesi išla vadit betu?

  35. #235

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Zvala sam humanu i naručili su me za četvrtak. Napravila sam danas popodne još jedan test i negativan je. Bojim se da je to to. Već je trebao biti lijepi plus.
    Beck, ja sam nekoliko ciklusa bila na folikulometriji i ne znam zašto ih ginekolozi nisu voljni raditi. Barem ih moj soc. ginekolog nije htio već sam na humanoj sve odrađivala. Nisu bile baš uspješne, al barem sam znala je li bila ovulacija ili ne.

  36. #236

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam humanu i naručili su me za četvrtak. Napravila sam danas popodne još jedan test i negativan je. Bojim se da je to to. Već je trebao biti lijepi plus.
    Beck, ja sam nekoliko ciklusa bila na folikulometriji i ne znam zašto ih ginekolozi nisu voljni raditi. Barem ih moj soc. ginekolog nije htio već sam na humanoj sve odrađivala. Nisu bile baš uspješne, al barem sam znala je li bila ovulacija ili ne.
    Ma ja ne mogu vjerovat, koji si test radila?

  37. #237

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ovo je od jutros
    https://ibb.co/KcZB7kD
    Radila sam First sign. Ma trebalo bi to biti jače da je sve ok. Možda previše vode pijem pa je mokraća razrijeđena? Može li to biti? (.) (.) će mi eksplodirati. Tvrde su i bolne, ali tek na dodir.

  38. #238

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Himalaya to je pozitivno..
    Zašto nisi betu išla vaditi?

  39. #239

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Meni kad je beta počela padati sise su se odmah ispuhale

  40. #240

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Garawa, jer sam bila u aih postupku i moram na humanoj vadit betu, a naručili su me za četvrtak.

  41. #241

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    14.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~63.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 50.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 36.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 22.dc
    JelenaR~~~~~~~~~14.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 9.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 4.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 3.dc

  42. #242

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je od jutros
    https://ibb.co/KcZB7kD
    Radila sam First sign. Ma trebalo bi to biti jače da je sve ok. Možda previše vode pijem pa je mokraća razrijeđena? Može li to biti? (.) (.) će mi eksplodirati. Tvrde su i bolne, ali tek na dodir.
    I po meni je to pozitivno. Ni ja na testovima nisam dobila jaku crtu pa sam potvrdila sa clearblue digitalnim a kasnije betom.
    Trebala si otici privatno izvaditi betu da budes mirna. Do cetvrtka ces samu sebe izludit.
    Da, previse vode moze razrijediti mokracu.

  43. #243

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Garawa, jer sam bila u aih postupku i moram na humanoj vadit betu, a naručili su me za četvrtak.
    Evo moga na 14dpo, ti si vise dpo ali ti je sigurno bila kasnija implantacija.

    https://ibb.co/mqNQbx1

  44. #244

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Da, tvoja je puno deblja. Meni je danas 19dpo. Ma nek izludim do četvrtka...

  45. #245

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Samo se smiri maksimalno i nemoj si stres stvarati.. kako god da bude ti na to utjecati na možeš..
    Stres će ti samo naškoditi..
    Držim fige da sve bude u najboljem redu..

  46. #246

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Himalaya sretno da sve ipak bude ok!

  47. #247

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pikulica - joj da, pomješalo mi se sve zbog inseminacije koju je Himalaya spominjala.
    Definitivno se naručujem ovaj ciklus barem da mi netko malo izvidi te moje ovulacije.

    Himalaya - ja mislim da nije ta crta loša. No držimo fige i čekamo četvrtak.
    Jer stvarno ako piješ puno vode - i ako ti je onako svijetli urin - to ti je prerazrijeđeno da ti se lijepo očita sve.
    Kažu da moraš bar 4-5 sati trpiti - a ima žena kojima su ovak svijetle crte bile s prvim jutarnjim urinom, dok su s popodnevnim (nakon što su trpile) bile instant tamnije).
    Ja si sve mislim da bi ti već procurila ili krenula osjećati nadolazeću M da nema ničega, a (.) (.) su definitifno dobar znak!

    Mislim, ja se svaki ciklus idem načitavati drugih foruma (domaćih i stranih) i stvarno ima svakakvih situacija s testovima.
    Tako da dok nam se ne javiš u četvrtak s humane - pozitiva i samo glavu gore
    Ne znam da li si ikad prije imala trudnoću/biokemijsku ili bilo kakvu - meni je ovaj ciklus bio prvi put da mi se ukazuju te sjene - tako da ako ništa drugo, živim u nadi da je "nečega" bilo unutra.
    I ta nada me gura dalje, nadam se da i tebe.
    I vjerujem da ti je pun kufer svega, uopće te neću pitati ništa dalje.
    Čekamo četvrtak!!!

  48. #248
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Iskreno, test je već trebao potamniti jer beta krene brzo rasti. Da sam na tvom mjestu, otišla bih svakako privatno odmah danas i ponovila betu za 2 dana jer ako se ne dupla pravilno, nije dobro. Svakako je bolje pratiti stanje.

  49. #249

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Svjesna sam svega. Ne radim ništa na svoju ruku već sve u dogovoru s humanom. Rekli su mi da dođem u četvrtak na vađenje bete i pregled. Mislim da je to sasvim dovoljno što mogo učiniti. Hvala vam na savjetima i brizi. Nije idealna situacija, ali nadam se da moja doktorica zna što čini i vjerujem da bi mi rekla da dođem ranije da je vidjela potrebu.

  50. #250
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Svjesna sam svega. Ne radim ništa na svoju ruku već sve u dogovoru s humanom. Rekli su mi da dođem u četvrtak na vađenje bete i pregled. Mislim da je to sasvim dovoljno što mogo učiniti. Hvala vam na savjetima i brizi. Nije idealna situacija, ali nadam se da moja doktorica zna što čini i vjerujem da bi mi rekla da dođem ranije da je vidjela potrebu.
    doktorica slijedi protokol, a ti si ionako radila testove na svoju ruku, pa ti je onda puno bolje napraviti betu privatno na svoju ruku. barem imaš pregled na čemu si. na kraju bi ti ispalo isto. mislim da je beta 100/150 HRK.
    sve u svemu, držim ti fige da sve bude dobro!!!

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •