Stranica 9 od 33 PrviPrvi ... 789101119 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #401

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam opet pogledala i fakat se vidi nesto rozo. Imali smo odnos i 17 dc... da nije mozda bila kasnija ovulacija? Al kako je moguce imati ovulaciju na 17 dc, a ciklus od 25-26 dana. I sta je ova menga onda bila? Bilo je bas dosta tamne krvi prva dva dana, istina nike bilo svijetle krvi... Uf. Ako stvarno je, valjda bu ovaj put sve ok Nist, sutra kupim clear blue digital pa cu znati 100%.
    Ajme Buncek, držim fige. Možda je ova ´menga´ bila implantacijsko, pa je ovo stvarno svijetla crtica... ajd ti samo pišni na taj clear blue i javi.


    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    toga me je strah da nakon kiretaze necu moci opet ostati trudna
    Nemoj se sad s tim već plašiti, od toga nema koristi. Ako išta, kažu da su žene nakon pobačaja tri-četiri mjeseca najplodnije i da najčešće u tom periodu ostanu trudne. To se i meni dogodilo.

  2. #402
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme Buncek, držim fige. Možda je ova ´menga´ bila implantacijsko, pa je ovo stvarno svijetla crtica... ajd ti samo pišni na taj clear blue i javi.




    Nemoj se sad s tim već plašiti, od toga nema koristi. Ako išta, kažu da su žene nakon pobačaja tri-četiri mjeseca najplodnije i da najčešće u tom periodu ostanu trudne. To se i meni dogodilo.
    A meni nije nazalost!!!![emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #403

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    A meni nije nazalost!!!![emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Pa da, zato kažem najčešće, jer nije to uvijek tako za sve. Ali samo kažem, nema smisla da se sad zamara s tim da poslije pobačaja (ako dođe uopće do toga) neće moći ostati trudna, jer vjerojatnost toga je ista kao i prije trudnoće.

  4. #404
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, zato kažem najčešće, jer nije to uvijek tako za sve. Ali samo kažem, nema smisla da se sad zamara s tim da poslije pobačaja (ako dođe uopće do toga) neće moći ostati trudna, jer vjerojatnost toga je ista kao i prije trudnoće.
    slazem se da je zena najplodnija nakon poroda, alii kazu da se barem 6 mj nesmije ostati trudan tako da ova 3-4 mj prode.haha

    Buncek drzim figee da je to to

  5. #405
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki na zalost nista od implatacijskog kod mene. Dobra, prava, jako dobro poznata u narodu, jos i bolna, menga. Hahaha

    Ali idemo dalje... Ionako je bez veze kad imas rodjendan u orvom mjesecu pa ti mama i tata spoje Bozic i rodjendan, a i bilo bi fora roditi na Valentinovo, pa veselimo se pokusavanju i cekanju za 2 tjedna hahahaha

    Sto se tice ostajanja trudan nakon kiretaze. Kiretaza je invazivna, ali ne smanjuje mogucnost. Mislim da vise ovo nase stresno iscekivanje, zivciranje, stres smanjuju mogucnost. Fascinantno mi je kako jako puno cura zatrudni tek kad pocne nesto trenirati/raditi.... Odnosno prestane "morati" ostato trudno bas taj mjesec. Stres utjece na puno stvari, pa mozda i na ovu. Meni je bilo tako prosla vanm. Bilo mi je bas bitno ostati trudna do 12 mj da odem na bolovanje za Bozic i Novu i spojim sve, odem kod mame, poklonim neke fora "new grandmai grandpa" majce i sl gluposti (uzivilo se blago). No, sve je palo u vodu, nisam uspjela istati trudna tad. I nakon toga me nije bilo bas puno briga kad cu jer cilj nije bio ostvaren... I eto, za Bozic sam ostala trudna.

  6. #406
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Evo,nista od testa... Jucer sam popodne primjetila roza iscjedak i do veceri je krenulo. Dakle,danas 2. dc pisite... I tako,skracen ciklus za jos 1 dan. Ufff... Sad cekam da M prode pa na uzv za utvrđivanje O.
    Mene je bilo strah da nakon kiretaze necu moci zatrudnit i evo 8 mj nakon kiretaze jos nista. Samo mi se iz mjeseca u mjesec skracuje ciklus.

  7. #407
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki na zalost nista od implatacijskog kod mene. Dobra, prava, jako dobro poznata u narodu, jos i bolna, menga. Hahaha

    Ali idemo dalje... Ionako je bez veze kad imas rodjendan u orvom mjesecu pa ti mama i tata spoje Bozic i rodjendan, a i bilo bi fora roditi na Valentinovo, pa veselimo se pokusavanju i cekanju za 2 tjedna hahahaha

    Sto se tice ostajanja trudan nakon kiretaze. Kiretaza je invazivna, ali ne smanjuje mogucnost. Mislim da vise ovo nase stresno iscekivanje, zivciranje, stres smanjuju mogucnost. Fascinantno mi je kako jako puno cura zatrudni tek kad pocne nesto trenirati/raditi.... Odnosno prestane "morati" ostato trudno bas taj mjesec. Stres utjece na puno stvari, pa mozda i na ovu. Meni je bilo tako prosla vanm. Bilo mi je bas bitno ostati trudna do 12 mj da odem na bolovanje za Bozic i Novu i spojim sve, odem kod mame, poklonim neke fora "new grandmai grandpa" majce i sl gluposti (uzivilo se blago). No, sve je palo u vodu, nisam uspjela istati trudna tad. I nakon toga me nije bilo bas puno briga kad cu jer cilj nije bio ostvaren... I eto, za Bozic sam ostala trudna.
    da slazem se da psiha radi cuda ..
    kad smo kod rodendana ja sam 21.12 i uvijek mi je spajan bozic i rockas sto se tice poklona

  8. #408
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    [QUOTE=Viki88;3104725]da slazem se da psiha radi cuda ..
    kad smo kod rodendana ja sam 21.12 i uvijek mi je spajan bozic i rockas sto se tice poklona ,elena je 18.12 pa spajamo i njen i moj sad,doduse ja ne slavim vise, a beba je trebala biti 15.-18.11 pa bi vjerovatno i to spajali hahah

  9. #409
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo,nista od testa... Jucer sam popodne primjetila roza iscjedak i do veceri je krenulo. Dakle,danas 2. dc pisite... I tako,skracen ciklus za jos 1 dan. Ufff... Sad cekam da M prode pa na uzv za utvrđivanje O.
    Mene je bilo strah da nakon kiretaze necu moci zatrudnit i evo 8 mj nakon kiretaze jos nista. Samo mi se iz mjeseca u mjesec skracuje ciklus.
    A meni 10proslo

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #410
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, JustMe, zao mi je sto je vjestica dosla, drzite se.

    Buncek, drzim fige na najjace da se pojavi druga linija. Probaj sutra-prekostura s prvim jutarnjim.

    Ja sam prije nego smo krenuli na kontrole i pretrage citala dosta o svim tim cajevima, kapima, tabletama. Iskreno, ja nista od toga ne zelim uzimati na svoju ruku, jer realno ne znam jos di tocno nas koci, a svi ti pripravci koji djeluju na zenski ciklus mogu biti dvosjekli mac. Tako da bi ja svakako prije pocetka koristenja bilo kakvog preparata se posavjetovala s doktorom. Mojoj prijateljici je caj od Vrkute pomogao u ostvarivanji trudnoce (ima PCOS), ali istovremeno meni koja imam uredne cikluse bi mogao odmoci.

    I zelim sretan majcin dan svim majkama ovdje, ukljucujuci naravno i majke andjela, pomajke, mame ljubimaca...

  11. #411
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sretan majcin dan svima.

    Slazem se sa jagodicombobicom, ni ja nebi bila sama na svoju ruku bas. Radje bi se s doktorom posavjetovala. Na svoju ruku pijem samo neke vit u kojima ima i folne.

    Viki, eto o tome govorim hahahahaha. Moj bebach je ocito na mene po tom razmisljanju pa se neda jos. Hahahaha
    MM je 5.8., god. Braka 18.08., ja 4.9.. Al ja jos nedam svoj rodjendan. Ako slavim, slavim sama. Svake god doduse kazem da necu slaviti i opet slavim. Dok be dobijemo bebacha ja sam bebach u dusi.

  12. #412

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 12.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 47. dc


    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~25. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~20. dc
    jagodicabobica~~~~~~~17. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~12. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~11. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~6. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~2. dc
    justme409~~~~~~~~~~~~2. dc
    Posljednje uređivanje od Buncek : 12.05.2019. at 14:23

  13. #413
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretan majcin dan svima.

    Slazem se sa jagodicombobicom, ni ja nebi bila sama na svoju ruku bas. Radje bi se s doktorom posavjetovala. Na svoju ruku pijem samo neke vit u kojima ima i folne.

    Viki, eto o tome govorim hahahahaha. Moj bebach je ocito na mene po tom razmisljanju pa se neda jos. Hahahaha
    MM je 5.8., god. Braka 18.08., ja 4.9.. Al ja jos nedam svoj rodjendan. Ako slavim, slavim sama. Svake god doduse kazem da necu slaviti i opet slavim. Dok be dobijemo bebacha ja sam bebach u dusi.
    haha ma godisnjicu sam i zaboravila. 5.11 je godisnjica braka eto jos nesto za spajanje hahaha


    cure hvala,sretan majcin dan također

  14. #414
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki, A vi ste se bome okomili na taj 11 i 12 mjesec hahahaah. Ojda racunam da je to tvoj mj. Ja sam ocito 8 i 9 rezervirala

  15. #415
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure ja cu sutra zvati privat za folikulom.pa mozda sta vise saznam nego kod soc.gin.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 12.05.2019. at 17:06

  16. #416
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube sretno! Javi kaj si rjesila.

  17. #417

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 13.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 48. dc
    Andydea123~~~~~~~~~26. dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~21. dc
    jagodicabobica~~~~~~~18. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~13. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~12. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~7. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~3. dc
    justme409~~~~~~~~~~~~3. dc

  18. #418
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro svima... Odlucila da ovaj mjesec ne idem nikam nego odmor psihicki...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #419

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nestala nama Chicha!!!!!

    Dal mozda zna tko od cura kako je ona???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube555 ma nisam nestala, pročitam vas s vremena na vrijeme...nekako sam se predala sad poslu do porodiljnog, da ostvarim što sam zamislila do tad.

    Inače sam hvala Bogu dobro, imam mučnina, povraćam svako jutro, nekad i na poslu, al da se izdržat...svi nalazi i uzv su uredi, samo čekam da prođu ta tri kritična mjeseca da se malo opustim, evo još do petka pijem progesterone, jedva čekam, jer mislim da mi i oni izazivaju mučnine...

    samo nisam uspjela upratit šta je s Viki, odnosno s bebom?! nisam uspjela nać prvi post kad je pisala da nešto nije ok??

  20. #420
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube555 ma nisam nestala, pročitam vas s vremena na vrijeme...nekako sam se predala sad poslu do porodiljnog, da ostvarim što sam zamislila do tad.

    Inače sam hvala Bogu dobro, imam mučnina, povraćam svako jutro, nekad i na poslu, al da se izdržat...svi nalazi i uzv su uredi, samo čekam da prođu ta tri kritična mjeseca da se malo opustim, evo još do petka pijem progesterone, jedva čekam, jer mislim da mi i oni izazivaju mučnine...

    samo nisam uspjela upratit šta je s Viki, odnosno s bebom?! nisam uspjela nać prvi post kad je pisala da nešto nije ok??
    Koliko si ti sada vec????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #421
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro svima... Odlucila da ovaj mjesec ne idem nikam nego odmor psihicki...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Odmori se

  22. #422

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Sta b dala da se mogu ukljuciti ovdje....mm nazalost nezeli trece a meni dosla jaka zelja

  23. #423
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Sta b dala da se mogu ukljuciti ovdje....mm nazalost nezeli trece a meni dosla jaka zelja
    Moj muz nije zelio trece a sada zeli peto[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #424

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Nece se moj predomislit
    Financije nas koce, prvih dvoje vec veliko....14 i 12 god. Mozda bi i bila prevelika razlika al ja nezz sta mi se dogada u zadnj vrijeme samo razmisljam o trecem

  25. #425
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Nece se moj predomislit
    Financije nas koce, prvih dvoje vec veliko....14 i 12 god. Mozda bi i bila prevelika razlika al ja nezz sta mi se dogada u zadnj vrijeme samo razmisljam o trecem
    Moji su 17,16,3,2 i hocu jos jedno i bilo je ali tri i lose zavrsilo se i sada nikako i nikako...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #426
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Anita, razgovaraj s mužem i oboje iznesite svoje za i protiv razloge. Vjerujem da ćete tako razumno odlučiti.

    Što se tiče razlike u godinama, ima i puno većih pa sve dobro funkcionira. Imam prijateljicu koja ima 27 godina, jedan brat joj ima 45, drugi 43. I super se slažu.

  27. #427

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello svima. Unaprijed se izvinjavam na dugom postu. :D

    Nova sam ovdje, no trenutno nisam trudna. Imam jednu djevojcicu koja uskoro puni 8 godina i u martu sam izgubila drugu trudnocu (medicinski indiciran prekid trudnoce). Trudnoca nije bila planirana ali sam jako htjela zadrzati bebu i jedva sam cekala da ozdravim da mogu raditi opet nakon 6 mj na bebi. No, sad nikako ne mogu da se fino pripremim psihicki na drugo dijete,ponajvise od straha. Jos nisam ozdravila 100%. Nakon svega sto se izdesavalo vratila mi se moja paranoja, brinem previse o svemu (od prvog djeteta pa do tog ako napipam nesto na sebi (svakako imam tumor na dojci dugo vremena) ili vidim nesto neobicno)...najednom nisam sigurna jesam li sposobna brinuti se opet o djetetu i mirno proci kroz trudnocu ne kontajuci hoce li nesto krenuti po krivu i hoce li sve biti OK. U prvoj trudnoci, prije oko 8,9 godina uopste nisam razmisljala o tome i bas sam bila opustena....Takodjer sam mnogo nervozna i samo vičem na sve oko sebe pa pomislim da ja mozda nisam sposobna za jos jedno dijete...nakon par momenata pomislim da mi se mozda nakon gubitka hormoni i ljutnja izmijesaju pa ni sama ne znam sta da mislim. Mislite da je ovo privremeno stanje?

    P.S. Prva kcerkica je iz prvog braka koji je davno zavrsio, a sada sam duze vrijeme sa novim partnerom koji zivi vec godinu i pol sa mnom i kcerkom i super se slazemo. Ona jako zeli brata/seku-ne gleda na to uopce kao na polubrata ili poluseku nego je bas sva pozitivna oko svega. No et, mene je malo strah, ne znam ni sama kako da ga opisem niti kako da svoje trenutno stanje opisem. On jako zeli da ima i svoje dijete, ne kazem da ja ne zelim da imam dijete sa njim samo trenutno ne znam da li sam spremna jer se bojim svega...

    Ne znam da li sam jasno objasnila i d ali cete shvatiti sta je pisac htio reci. (Munjena sam i zbunjena )

  28. #428

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Hello svima. Unaprijed se izvinjavam na dugom postu. :D

    Nova sam ovdje, no trenutno nisam trudna. Imam jednu djevojcicu koja uskoro puni 8 godina i u martu sam izgubila drugu trudnocu (medicinski indiciran prekid trudnoce). Trudnoca nije bila planirana ali sam jako htjela zadrzati bebu i jedva sam cekala da ozdravim da mogu raditi opet nakon 6 mj na bebi. No, sad nikako ne mogu da se fino pripremim psihicki na drugo dijete,ponajvise od straha. Jos nisam ozdravila 100%. Nakon svega sto se izdesavalo vratila mi se moja paranoja, brinem previse o svemu (od prvog djeteta pa do tog ako napipam nesto na sebi (svakako imam tumor na dojci dugo vremena) ili vidim nesto neobicno)...najednom nisam sigurna jesam li sposobna brinuti se opet o djetetu i mirno proci kroz trudnocu ne kontajuci hoce li nesto krenuti po krivu i hoce li sve biti OK. U prvoj trudnoci, prije oko 8,9 godina uopste nisam razmisljala o tome i bas sam bila opustena....Takodjer sam mnogo nervozna i samo vičem na sve oko sebe pa pomislim da ja mozda nisam sposobna za jos jedno dijete...nakon par momenata pomislim da mi se mozda nakon gubitka hormoni i ljutnja izmijesaju pa ni sama ne znam sta da mislim. Mislite da je ovo privremeno stanje?

    P.S. Prva kcerkica je iz prvog braka koji je davno zavrsio, a sada sam duze vrijeme sa novim partnerom koji zivi vec godinu i pol sa mnom i kcerkom i super se slazemo. Ona jako zeli brata/seku-ne gleda na to uopce kao na polubrata ili poluseku nego je bas sva pozitivna oko svega. No et, mene je malo strah, ne znam ni sama kako da ga opisem niti kako da svoje trenutno stanje opisem. On jako zeli da ima i svoje dijete, ne kazem da ja ne zelim da imam dijete sa njim samo trenutno ne znam da li sam spremna jer se bojim svega...

    Ne znam da li sam jasno objasnila i d ali cete shvatiti sta je pisac htio reci. (Munjena sam i zbunjena )
    Alice, dobrodošla I hvala ti šta si podijelila s nama svoju priču, pogotovo ovaj dio sa gubitkom trudnoće. Baš mi je žao

    Ako si imala pobačaj prije dva mjeseca i još se ne osjećaš spremnom psihički, najbolje je da si daš još malo vremena da zacijele te rane. Koliko god čovjek želio dijete, najbitnije je biti psihički dobro i bez stresa kad se radi na novom, a ti i sama kažeš da si u strahu. Kad sljedeći put ostaneš trudna, ako si nisi dala dovoljno vremena da se oporaviš od gubitka, taj strah će te paralizirati i bit će ti grozno prvih tjedana, a možda čak i cijelo prvo tromjesečje.

    Uglavnom, mi smo tu i imamo različita iskustva, tako da sve te strahove i sumnje razumijemo..

  29. #429

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hvala na dobrodoslici.
    Da, sada su mi svi osjecaji izmiksani. Mislim da zapravo jos nemam pojma sta se desilo i da tek sad varim, ako je to moguce. :/
    Nekako mi je lose i pomisliti da trenutno ne zelim bebu, a tu sam zeljela. Ne znam da li izmisljam razloge poput kako sve ispocetka, los brak iza mene koji se promijenio na losije nakon dolaska djeteta....onda kako ce biti sa zdravljem jer sam ovoga puta jako bila boljesna da sam mjsec dana bila na agresivnoj terapiji da bi me mogli staviti pod opstu anesteziju...mjesec sam bila trudna ne znajuci sta ce biti, a mjesec dana sam znala da ce beba koju nosim da ode od mene....i imala sam prenose uzasne....no imam osjecaj da sam u boljem psihickom stanju bila tad nego sad. Planirali smo ponovo raditi na tome na jesen, kada prodje dovoljno vremena i ja sam jedva cekala....ali sad....i dalje jedva cekam, a u drugu strepim od straha. U jednom momentu negiram zelju, u drugom same suze krenu kada na ulici vidim novorodjence. Ne znam...poredat ce se sve,nadam se.

  30. #430
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Draga alice jako mi je zao zbog tvog iskustva i gubitka. To je nezamislivo nesto, i 6 mjeseci je mozda dovoljno za fizicki ozdraviti, ali psihicki tu treba malo duze. Ako vidis da jos, nisi spremna pricekaj jos malo.
    Ja sam nakon svakog gubitka tu bol htjela rjesiti samo sa uspjesnom trudnocom. Kakva cu biti kad dodje do nje ne znam. Vjerovatno ce me biti strah svega bas zbog prijasnjih iskustava tako da sigurno nece proci isto kao i kod cura kojima je to prva trudnoca i ne znaju (i ne moraju, i bolje sa da ne znaju) previse o tim losim stvarima.

  31. #431

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    @ juustme409 i Ema G Hvala vam drage cure na podrsci. Ja sam eto u nekoj konfuziji skroz. Nigdje veze sa onim prije....u pocetku mi je samo trudnoca i bila na umu ali sada se nesto neckam. Ne radim to jer ne zelim bebu, cisto jer me strah i trudnoce i onoga nakon nje. Da budem iskrena, jos uvijek se plasim i seksa.
    Imam neki osjecaj da ja imam zakasnjelu reakciju na sve. U jendom momentu kazem da mislim da ja nisam sposobna da budem opet mama, onda onako vidim zenu sa novorodjencetom u gradu i suze mi samo krenu. Definitivno mislim da dok se dogadjalo nisam bila svjesna da se dogadja meni. Mene su zadnji mjesec trudnoce oporavljali za opstu anesteziju i cijeli taj jedan od dva mjeseca i kusur sam znala sta dolazi....u nekim trenucima sam plakala u nekim sam od nekog zaborava uzivala u toj trudnoci pa kad se uhvatim onda poludim. Ne znam sta bi mi bilo gore, spontani da je bio ili ovo sto sam mjesec primala agresivnu tearapiju kako bi moja pluca mogla podnijetu uspavljivanje. Svejedno, na dan tog prokletog čina doktor je rekao da se pojavio hematom koji je upucivao na moguci sponati i pripremu tijela da samo odbaci plod. Anyway...izvinite sto vas davim....ali nekako mi se najednom govori i pise o tome. Idem ja i na psihoterapiju ali ...ne nadodje mi bujica emocija bas u tom momentu uvijek.

    Nadam se da ce nam svima buduce trudnoce proci u savrsenom redu i da cemo roditi zdrave bebice.

  32. #432

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    I jao, ja sam napisala jedan odgovori koji nije odobren pa sam mislila da nisam poslala pa sam ponovo pisala i sada imam osjecaj da ce stici oba, slicna. :D

  33. #433
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Slabo nam se azurira lista...
    AliceInChain- dobrodosla!

  34. #434
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    I jao, ja sam napisala jedan odgovori koji nije odobren pa sam mislila da nisam poslala pa sam ponovo pisala i sada imam osjecaj da ce stici oba, slicna. :D
    Dobro dosla[emoji847][emoji847][emoji847][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #435
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    alicelnchayns dobro dosla, slobodno se izjadaj zato i jesmo tu..
    ceka me uskoro isto sto i tebe i u potpunosti razumijem tvoj strah za iducu trudnocu. znam da cu ja umirati od straha svaku sekundu iduce trudnoce.
    cure zna netko nekog psihologa u Zg? mislim da ce mi trebati nakon pobacaja

  36. #436
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    alicelnchayns dobro dosla, slobodno se izjadaj zato i jesmo tu..
    ceka me uskoro isto sto i tebe i u potpunosti razumijem tvoj strah za iducu trudnocu. znam da cu ja umirati od straha svaku sekundu iduce trudnoce.
    cure zna netko nekog psihologa u Zg? mislim da ce mi trebati nakon pobacaja
    Ja sam bila dva mjeseca na tabletama, i nakon toga dan danas mi dode kriza i moram popiti normabel...
    U zagreb neznam nikoga nazalost

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #437
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    alicelnchayns dobro dosla, slobodno se izjadaj zato i jesmo tu..
    ceka me uskoro isto sto i tebe i u potpunosti razumijem tvoj strah za iducu trudnocu. znam da cu ja umirati od straha svaku sekundu iduce trudnoce.
    cure zna netko nekog psihologa u Zg? mislim da ce mi trebati nakon pobacaja
    Draga, koliko ti je sada???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #438
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, danas mi je 4dc i M skoro i nema a boli imam bas jaki tek sada nakon M... Ovo sve vise nije normalno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #439
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila dva mjeseca na tabletama, i nakon toga dan danas mi dode kriza i moram popiti normabel...
    U zagreb neznam nikoga nazalost

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    vjerujem. neznam gdje zivis i dali radis? koliko nakon se mora vratiti na posao? nemogu si zamisliti vracanje na posao 2 tj nakon toga.
    14 tjedana po uvz

  40. #440

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 14.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 49. dc
    Andydea123~~~~~~~~~27. dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~22. dc
    jagodicabobica~~~~~~~19. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~14. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~13. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~8. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~4. dc
    justme409~~~~~~~~~~~~4. dc

  41. #441
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas mi je 4dc i M skoro i nema a boli imam bas jaki tek sada nakon M... Ovo sve vise nije normalno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube,i meni je 4. dc i vec mi je skoro cisto. I to sam dobila u subotu vecer,nedjelja i ponedjeljak,danas vec skoro nista. Cudno miiii!!! A dobila 24.dc... danas bi bio 27.dc. ovo mi nije normalno.

  42. #442
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    vjerujem. neznam gdje zivis i dali radis? koliko nakon se mora vratiti na posao? nemogu si zamisliti vracanje na posao 2 tj nakon toga.
    14 tjedana po uvz
    Varazdin... Na porodiljnom sam jos god.dana

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #443
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube,i meni je 4. dc i vec mi je skoro cisto. I to sam dobila u subotu vecer,nedjelja i ponedjeljak,danas vec skoro nista. Cudno miiii!!! A dobila 24.dc... danas bi bio 27.dc. ovo mi nije normalno.
    Tocno tako i kod mene... I napuhnuto opet sve i pritisak jaki

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #444
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za 14.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 49. dc
    Andydea123~~~~~~~~~27. dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~22. dc
    jagodicabobica~~~~~~~19. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~14. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~13. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~8. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~4. dc
    justme409~~~~~~~~~~~~4. dc
    Buncek,meni pisi 4. dc.

  45. #445
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I meni je ova m poremetila se... Dosla 3 dana ranije, 3 dana curilo, sad vise i nema. Proljece je,, a u meni nemir hahaahha.

    Aliceinchains na pravom si mjestu. I meni je tako nekako.... Sve super, sve super... I onda odjednom kriza. Prva kriza teska mi je dosla kad mi je sestra ostala trudna opet neplanirano... druga kad sam saznala spol. Tocno ono sto sam ja htjela... I jedina bitna tema je sad to... To je ocito problem koji sam vukla oduvjek, ali se sad pojacao sa ova dva moja gubitka. Kad god mi je tesko dodjem ovdje i svoju bujicu samo izlijem ovdje.

  46. #446
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Tocno tako i kod mene... I napuhnuto opet sve i pritisak jaki

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Da... Napuhnuta ko zaba,sve mi hlace tijesne! Ljube,ima li smisla mozda raditi test ili? Meni je ovo bas bas cudno. Nije da inace krvarim danima ali nakon kiretaze sam primjetila da mi M bude obilnija i traje 6-7 dana. Prosla i sad ova su stigle po 3-4 dana ranije i nisu bile niti obilne,niti duge...

  47. #447
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Da... Napuhnuta ko zaba,sve mi hlace tijesne! Ljube,ima li smisla mozda raditi test ili? Meni je ovo bas bas cudno. Nije da inace krvarim danima ali nakon kiretaze sam primjetila da mi M bude obilnija i traje 6-7 dana. Prosla i sad ova su stigle po 3-4 dana ranije i nisu bile niti obilne,niti duge...
    Takoder i kod mene... Bas imam danas celi dan bolovi neki bas neugodne i napuhnuto , tako nije bilo ni pred M... Ja sam isto razmisljala o testu a sada neznam dal ima smisla ili ne...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #448
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Tri smo sa 4dc mozda nama posreci pa svi tri i ugledamo plusic uskoro, kako prije pocelo tri cure odjednom[emoji4][emoji4][emoji4]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #449
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Pozdrav curke!
    Kod mene situacija ni vrit ni mimo. Pritisak u trbuhu ne prestaje od O. Bolovi u krizima prisutni stalno. Danas malo vise bocka trbuh, a temp mi porasla sa 36.4 na 36.7
    Sinoc me uhvatila ludjacka vrtoglavica i mucnina tako da me MM doslovno odveo do kreveta.
    Bilo kako bilo brojim jos 7 dana do bete i nadam se svim srcem da cu je docekati.

  50. #450
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke!
    Kod mene situacija ni vrit ni mimo. Pritisak u trbuhu ne prestaje od O. Bolovi u krizima prisutni stalno. Danas malo vise bocka trbuh, a temp mi porasla sa 36.4 na 36.7
    Sinoc me uhvatila ludjacka vrtoglavica i mucnina tako da me MM doslovno odveo do kreveta.
    Bilo kako bilo brojim jos 7 dana do bete i nadam se svim srcem da cu je docekati.
    Sretno draga[emoji7][emoji7][emoji7]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Stranica 9 od 33 PrviPrvi ... 789101119 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •