Stranica 10 od 33 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #451
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sretno vam svima, nek što prije budu neki plusići.

    Kod mene su od danas plodni dani, barem kako kalendar kaže.

  2. #452
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno vam svima, nek što prije budu neki plusići.

    Kod mene su od danas plodni dani, barem kako kalendar kaže.
    Sretno draga!!!

    I da ovaj ciklus bude uspjesan[emoji847][emoji847][emoji847][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #453
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Ljube! Ma ako i ne bude ništa neću se opterećivati previše, tek je prvi pokušaj.

  4. #454

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    alicelnchayns dobro dosla, slobodno se izjadaj zato i jesmo tu..
    ceka me uskoro isto sto i tebe i u potpunosti razumijem tvoj strah za iducu trudnocu. znam da cu ja umirati od straha svaku sekundu iduce trudnoce.
    cure zna netko nekog psihologa u Zg? mislim da ce mi trebati nakon pobacaja
    Jako mi je zao cuti to. Znak koliko je tesko sa tim saznanjem nositi dijete....I da, psihotarapeut je super stvar. Ja sam isla i prije samog prekida trudnoce...no idem jos uvijek. Ako imas priliku, odi obavezno.

  5. #455
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    ljube da, 3 na 4dc hahaha jos je meni ovo prava strana, oliti ovulacija na spojeni jajnik.

  6. #456
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke!
    Kod mene situacija ni vrit ni mimo. Pritisak u trbuhu ne prestaje od O. Bolovi u krizima prisutni stalno. Danas malo vise bocka trbuh, a temp mi porasla sa 36.4 na 36.7
    Sinoc me uhvatila ludjacka vrtoglavica i mucnina tako da me MM doslovno odveo do kreveta.
    Bilo kako bilo brojim jos 7 dana do bete i nadam se svim srcem da cu je docekati.
    drzim figee .. sretnoo

  7. #457
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, dobrodosla! Zao mi je zbog gubitka koji si prosla. Samo polako...ovdje si mozes olaksati dusu bez osudivanja.

    Viki, kak se drzis? Jel ima kakvih novih info?

    Riri, vrijeme ko stvoreno za pokrivanje plodnih dana haha

    Svim vama koje ste napuhnute vibram da tako i ostane i da pisnete plusic ~~~~~~~~~~~~~~~

    Ja pak ne osjecam apsolutno nista. Sutra kod gina na briseve koji mi jos trebaju za VV, i onda ako M stigne drzim fige da me ne zezne, jer od 3 do 5 dc moram vaditi hormone, a za sad po kalendaru padaju taman za vikend.

  8. #458
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    mah cure zvali su me danas sa sv.Duha da je za sada uredan muski kariogram ali jos moraju detaljnu analizu napraviti , ali ne vjerujem u sretan ishod zbog te anasarke u trbuhu i nuhalni koji se i niz leda spusta.. uglavnom nesto sa organima mora biti nebi bio tako los uvz..
    a i ne mora ali to bi bilo pravo cudo.. sad dalje cekanje i cekanje! uvz srca se moze raditi tek negdje u 19tt
    sad mi je jos gore sto znam da je sin a bila sam uvjerena da cu imati dvoje djece i da ce drugo biti sin. i eto od pocetka znam da je musko

  9. #459
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Viki baš mi je žao što prolaziš kroz to, ne mogu ni zamisliti. Drži se

  10. #460
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Dok se ne dokaze suprotno ja vjerujem u cudo.
    Sto sad jos znaci te detaljne pretrage? Koliko moras cekati?

  11. #461
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ah kako stvari stoje izgleda da ce s3 sve to razvuci jos do 20 tt jer se srce tek moze vidjeti oko 19tt , jedino ako se sve prije toga ne pogorsa, nadu na uvz tko zna kaj pa predloze ranije prekid jer na osnovu urednog kariograma mi prekid nece raditi.. ili ako priroda ne ucini sama svoje

  12. #462
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Strava koliki to traje

  13. #463
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Dok se ne dokaze suprotno ja vjerujem u cudo.
    Sto sad jos znaci te detaljne pretrage? Koliko moras cekati?
    Potpisujem JustMe. Ja znam da je znalo biti slucajeva di su cure vec i na kiretazu uputili, pa bi na kraju ispalo sve dobro. Grozno je da moras cekati toliko.
    Viki, da li postoji kakav pregled koji bi mogla privatno obaviti? Ili neki detaljniji/kvalitetniji uzv? U kojem si sad tjednu?
    Ne mogu si to ni zamisliti, da moras cekati a nemas nade. Divim ti se kolko si jaka, znam da se sad mozda ne osjecas tako ali svaka ti cast!

  14. #464

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu si to ni zamisliti, da moras cekati a nemas nade. Divim ti se kolko si jaka, znam da se sad mozda ne osjecas tako ali svaka ti cast!
    I ja ovo potpisujem.
    Drži se Viki, tu smo za tebe šta god da treba, iako je to slaba utjeha u ovoj situaciji.

  15. #465
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I ja ti se divim viki. Jaca si ti nego mislis. Bas se nadam i molim da ce se cudo dogoditi i da cemo se veseliti uskoro

  16. #466
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    hvala curke, imam za koga biti jaka i nesmijem potonuti

  17. #467
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam danas imala show kod ginekologa, doslovno sam na hodniku molila ove koji rade u laboratoriju da mi uzmu uzorak jer su se vec obukli, zakljucali i krenuli doma. Prvo sam dosla s krivom uputnicom, dok mi je sestra dala dobru taman sam se mimoisla s ovima koji im dolaze po uzorke. A nemam auto i ne bi stigla prije posla to odnjeti u Mirogojsku. I haltam ekipu na hodniku, oni vec u jaknama doma idu! Tek sad kad se radi o mom buducem djetetu vidim kolko sam kadra vuci za rukav i ne prihvatiti NE kao odgovor, inace za samu sebe uvijek podvijem rep! Tako i kad sam isla po uputnice za hormone, izasla sam u cekaonu, dala muzu uputnicu i reko "Ja sad citam, ti provjeravaj!" I bome falilo! Nije mi upisao TSH! I onda sam odma isla nazad u ordinaciju da mi to dopise.

    Tako da eto, sve si provjeravajte, i izborite se za sebe jer drugi nitko ne bude!

  18. #468
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas imala show kod ginekologa, doslovno sam na hodniku molila ove koji rade u laboratoriju da mi uzmu uzorak jer su se vec obukli, zakljucali i krenuli doma. Prvo sam dosla s krivom uputnicom, dok mi je sestra dala dobru taman sam se mimoisla s ovima koji im dolaze po uzorke. A nemam auto i ne bi stigla prije posla to odnjeti u Mirogojsku. I haltam ekipu na hodniku, oni vec u jaknama doma idu! Tek sad kad se radi o mom buducem djetetu vidim kolko sam kadra vuci za rukav i ne prihvatiti NE kao odgovor, inace za samu sebe uvijek podvijem rep! Tako i kad sam isla po uputnice za hormone, izasla sam u cekaonu, dala muzu uputnicu i reko "Ja sad citam, ti provjeravaj!" I bome falilo! Nije mi upisao TSH! I onda sam odma isla nazad u ordinaciju da mi to dopise.

    Tako da eto, sve si provjeravajte, i izborite se za sebe jer drugi nitko ne bude!
    bravo jagodica , nedaj se..a taj ofrlji posao me izluduje i nikome nista

  19. #469
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice, super si se snašla!

  20. #470
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Tri smo sa 4dc mozda nama posreci pa svi tri i ugledamo plusic uskoro, kako prije pocelo tri cure odjednom[emoji4][emoji4][emoji4]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    to bi bilo super! fige::

  21. #471
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke!
    Kod mene situacija ni vrit ni mimo. Pritisak u trbuhu ne prestaje od O. Bolovi u krizima prisutni stalno. Danas malo vise bocka trbuh, a temp mi porasla sa 36.4 na 36.7
    Sinoc me uhvatila ludjacka vrtoglavica i mucnina tako da me MM doslovno odveo do kreveta.
    Bilo kako bilo brojim jos 7 dana do bete i nadam se svim srcem da cu je docekati.

  22. #472
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    to bi bilo super! fige::
    Ja cini se ovaj ciklus cu imati ranije O, vec sam pocela lagano osjecati jajnici

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #473
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Lista za 16.05.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨51.dc

    Odbrojavalice

    Iva777¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨24.dc
    jagodicabobica¨¨¨¨¨¨21.dc
    Himalaya¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨16.dc
    Riri92¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨15.dc
    Buncek¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨10.dc
    ljube555¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨6.dc
    justme409¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨6.dc
    Andydea123¨¨¨¨¨¨¨¨¨6.dc


    Evo liste... nadam se da se Buncek ne ljuti ali vec smo dva dana bez liste.

  24. #474
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I ja osjecam jajnike,, a jos uvijek imam laganu m. A i na putu sam. I gdje god dodjem stalno djecu svoju pokazuju ljudi

  25. #475
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja isto, a O mi treba biti sutra. I bit će, znam po trenutnim grčevima. Ali uopće nemam nade za ovaj ciklus. Prekjučer mi je jako pao tlak pa sam se onesvijestila i nisam bila za ništa. Jučer sam se isto osjećala bezveze, vrtilo mi se otkad sam se probudila i imala sam osjećaj da ću se opet srušiti pa me muž vozio na hitnu. Dali su mi infuziju ali sad kad se dobro osjećam, nema seksa jer me O boli.

    Nikako na zelenu granu.

  26. #476
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja osjecam jajnike,, a jos uvijek imam laganu m. A i na putu sam. I gdje god dodjem stalno djecu svoju pokazuju ljudi
    I ja

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #477
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja osjecam jajnike,, a jos uvijek imam laganu m. A i na putu sam. I gdje god dodjem stalno djecu svoju pokazuju ljudi
    Sta se tice jaceg krvarenija to trajalo tri dana i od 4 krenuo rozi iscjedak i dan danas...nadam se da u toku dana i to stani...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #478

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Od jučer imam ovulacijski iscjedak i simptome ovulacije, ali lh trakice ne pokazuju ovulaciju. Mjerila sam jučer kad se pojavio iscjedak i dva odnosno 4 dana prije. Sve je negativno. Mislite li da ima smisla dalje ih koristiti?

  29. #479
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Od jučer imam ovulacijski iscjedak i simptome ovulacije, ali lh trakice ne pokazuju ovulaciju. Mjerila sam jučer kad se pojavio iscjedak i dva odnosno 4 dana prije. Sve je negativno. Mislite li da ima smisla dalje ih koristiti?
    Moke iskustvo sa trakicima, da njima ne vjerujem uopce

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #480
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Lista za 17.05.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨52.dc

    Odbrojavalice

    Iva777¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨25.dc
    jagodicabobica¨¨¨¨¨¨22.dc
    Himalaya¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨17.dc
    Riri92¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨16.dc
    Buncek¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨11.dc
    ljube555¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨7.dc
    justme409¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨7.dc
    Andydea123¨¨¨¨¨¨¨¨¨7.dc

  31. #481
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    ljube555,justme409,Riri92,Himalaya- u akciju! ja u ponedjeljak idem kod ginekologa,trebao bi vidjeti O,bit ce 10.dc. pokrivamo sve,u akciji smo od 4.dc svaka 2 dana. ajmo po plusice!

  32. #482

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    ljube555,justme409,Riri92,Himalaya- u akciju! ja u ponedjeljak idem kod ginekologa,trebao bi vidjeti O,bit ce 10.dc. pokrivamo sve,u akciji smo od 4.dc svaka 2 dana. ajmo po plusice!
    I ne zaboravi jastuk ispod guze kaže moja doktorica da je ona tako uspjela

  33. #483
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    I ne zaboravi jastuk ispod guze kaže moja doktorica da je ona tako uspjela
    hahahaha ja to malo naprednije-noge u stav svijece hahahaha

  34. #484
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    niste mi nista rekle za listu. jeli se slazete da je ja vodim? one vibrice na tipkovnici nemogu nac zato je malo drugacija lista. gdje nam je angie_88? koja je situacija kod nje?

  35. #485

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Od jučer imam ovulacijski iscjedak i simptome ovulacije, ali lh trakice ne pokazuju ovulaciju. Mjerila sam jučer kad se pojavio iscjedak i dva odnosno 4 dana prije. Sve je negativno. Mislite li da ima smisla dalje ih koristiti?
    Ej Himalaya, ja sam svaka dva dana mjerila od recimo 10.-12. dana (inače sam ovulacije imala kasnije, oko 19. dana) i onda kad počne vidljivo tamniti crta, onda bi počela svaki dan, s tim da ta zadnja 3-4 dana mjerim po dva puta dnevno. I onda imaš šansu uloviti. Ovak ako si mjerila tak rijetko, moguće da si fulala peak jer on čim se dogodi, razina LH padne i test postane negativan. Nekad se radi o doslovno par sati, odnosno dijelu dana kad mjeriš.
    Uglavnom ako naručiš trakice preko e-baya, to ti je najjeftinija i najpouzdanija metoda praćenja ovulacije. Samo si daj ciklus, dva da skužiš kak funkcioniraju trakice

    Vidim da ti je 17.dan, koliko ti inače traje ciklus?

  36. #486

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    I ne zaboravi jastuk ispod guze kaže moja doktorica da je ona tako uspjela
    Hahaha samo bi dodala na ovo da sam i ja ovo radila par puta jer sam psihički imala osjećaj kao da nešto dodatno radim da pomognem, ali zapravo znanstveno nema potvrde ove metode i što se biologije tiče možeš iz bilo kojeg položaja, pa i stojeći ostati trudna

  37. #487

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Ej Himalaya, ja sam svaka dva dana mjerila od recimo 10.-12. dana (inače sam ovulacije imala kasnije, oko 19. dana) i onda kad počne vidljivo tamniti crta, onda bi počela svaki dan, s tim da ta zadnja 3-4 dana mjerim po dva puta dnevno. I onda imaš šansu uloviti. Ovak ako si mjerila tak rijetko, moguće da si fulala peak jer on čim se dogodi, razina LH padne i test postane negativan. Nekad se radi o doslovno par sati, odnosno dijelu dana kad mjeriš.
    Uglavnom ako naručiš trakice preko e-baya, to ti je najjeftinija i najpouzdanija metoda praćenja ovulacije. Samo si daj ciklus, dva da skužiš kak funkcioniraju trakice

    Vidim da ti je 17.dan, koliko ti inače traje ciklus?
    Ciklusi su mi produženi 30 - 40 dana. Naručit ću si s e-baya i češće ih upotrebljavati prema tvojim savjetima jer ovako očito nemaju nekog smisla. Hvala

  38. #488

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    hahahaha ja to malo naprednije-noge u stav svijece hahahaha
    Hahaha..yoga u seksualnom životu hahah

  39. #489

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Ciklusi su mi produženi 30 - 40 dana. Naručit ću si s e-baya i češće ih upotrebljavati prema tvojim savjetima jer ovako očito nemaju nekog smisla. Hvala
    Pa onda moguće da ti još nije bila ovulacija? Probaj još koji put s trakicama, osim ako nemaš samo onih 5 šta se u ljekarni kupi.
    Najbolje ti je te s e-baya i malo si izguglaj slikice tuđih testova pa ćeš škužiti kako funkcioniraju.
    Ja ih preporučam jer oba puta kad sam ih se ozbiljno primila sam ostala trudna odmah. Tako sam skužila kako lako možeš fulati ovulaciju, zato su bitne.

    Sretno i držim fige za novo trostruko odbrojavanje

  40. #490
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha..yoga u seksualnom životu hahah
    hahahahah pa da! Sva sreca pa je MM jos zagrijan za raznorazna isprobavanja hahahaha i sve isprobavamo Jos jedino da me odvede na neko romanticno putovanje...

  41. #491
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha samo bi dodala na ovo da sam i ja ovo radila par puta jer sam psihički imala osjećaj kao da nešto dodatno radim da pomognem, ali zapravo znanstveno nema potvrde ove metode i što se biologije tiče možeš iz bilo kojeg položaja, pa i stojeći ostati trudna
    Ja baš jučer isto čitam da nema znanstvene potvrde te metode. Ali dobro, i pozitivan psihološki utjecaj je dobar tako da nema ništa loše u seksualnoj yogi.

  42. #492
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja baš jučer isto čitam da nema znanstvene potvrde te metode. Ali dobro, i pozitivan psihološki utjecaj je dobar tako da nema ništa loše u seksualnoj yogi.
    a nemam sto izgubit,jedino dobit hahahaha . ma to su sve metode koje mi ocajni pokusavamo isbrobat nebi li nam se posrecilo. valjda jednog dana i hoce.

  43. #493
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma znam, baš tako.

    Nego, jel zna netko od vas koja je istina oko toga koliko često trebaju biti odnosi? Mislila sam da je istina ono za svaka dva dana, a jučer čitam da je to mit pa sam sad malo

  44. #494
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam, baš tako.

    Nego, jel zna netko od vas koja je istina oko toga koliko često trebaju biti odnosi? Mislila sam da je istina ono za svaka dva dana, a jučer čitam da je to mit pa sam sad malo
    Ajme draga, ja mislim da nema pravila... Mi probali i svaki dan i svaki drugi i nece ...a nakon poroda dok sam rodila trece imala sam jedan odnos nakon sest i pol tjedana nakon poroda i odmah prijalo, se sa tim kaj nisam ni prvu M tad jos dobila... A znam sigurno da bio samo jedan odnos posto muz dosao u sub.i u ned.vec otisao za njemacku i nije ga bilo tri tjedana doma nakon odnosa...

    I mislim da stvarno nema pravila...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #495
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam, baš tako.

    Nego, jel zna netko od vas koja je istina oko toga koliko često trebaju biti odnosi? Mislila sam da je istina ono za svaka dva dana, a jučer čitam da je to mit pa sam sad malo
    mislim da nema pravila. kao i ljube,i kod mene je bilo pokrivanja svaki dan,pa svaki drugi, pa jedno vrijeme samo u vrijeme ovulacije...bilo je svakakvih kombinacija, a nikako potrefit. mislim da nas najvise koči psiha. jer,jbga,koliko god htjela biti opustena i ne mislit o tome,to je u podsvjesti i nemozes pobjec od toga.

  46. #496
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da nema pravila. kao i ljube,i kod mene je bilo pokrivanja svaki dan,pa svaki drugi, pa jedno vrijeme samo u vrijeme ovulacije...bilo je svakakvih kombinacija, a nikako potrefit. mislim da nas najvise koči psiha. jer,jbga,koliko god htjela biti opustena i ne mislit o tome,to je u podsvjesti i nemozes pobjec od toga.
    Bas tako i taj je razlog najvise... Tako mi je i gin.rekao

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #497

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam, baš tako.

    Nego, jel zna netko od vas koja je istina oko toga koliko često trebaju biti odnosi? Mislila sam da je istina ono za svaka dva dana, a jučer čitam da je to mit pa sam sad malo
    Pa gle, nije dobro svaki dan jer se ne stigne ekipa nakupiti kak se spada, a opet svaki drugi dan znači da konstantno u tebi ima svježe sperme koja može oploditi stanicu. Tako da ja vjerujem u to svaka dva dana, jer je logično, s tim da u dane kad vidim da ću sutra imati ovulaciju i taj dan kad imam ovulaciju, onda ujutro i navečer. Onda si pokrivena. Sve ovo ostalo - stres, da li će se spojiti, da li će se implantirati... na to ti ionako nemaš utjecaja. Ali imaš utjecaja na to da osiguraš da je ekipa stalno na terenu. Ak se razumijemo

  48. #498

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    niste mi nista rekle za listu. jeli se slazete da je ja vodim? one vibrice na tipkovnici nemogu nac zato je malo drugacija lista. gdje nam je angie_88? koja je situacija kod nje?
    Andydea, ma samo ti vodi

    Nadam se da će se angie brzo javiti...

  49. #499
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam, baš tako.

    Nego, jel zna netko od vas koja je istina oko toga koliko često trebaju biti odnosi? Mislila sam da je istina ono za svaka dva dana, a jučer čitam da je to mit pa sam sad malo
    Kod mene i mog muža je vrijedilo samo ako smo svaka 24 sata. Očito su moje jajne stanice kratko plodne. A toliko smo puta radili bebu i toliko sam puta bila trudna da smo to dokazali
    Ps 7 trudnoća, ali troje djece. Svaki par ima svoj ritam. Isprobavajte. U tome je isto čar

  50. #500
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea, lista je jako lijepa, bravo! Samo nastavi.

    Himalaya, ono sto ja znam je da se za razliku od hcg testova, lh treba piskiti posljepode. Ja sam znala poceti oko 9dc pa bi piskila po dvije dnevno. O su mi oko 12dc i uglavnom mi izbaci peak nekih 24h ranije. Ali postoje razlicite osjetljivosti, pa eventualno da si uzmes osjetljivije? Meni je recimo testna crta uvijek prisutna slabo, ali pred O bas potamni, i tih 24h je ugl tamnija onda opet posvijetli.

    Riri, ajme nadam se da si oke. Inace imas takvih problema s tlakom?

    JustMe, drzi se. Ja i prvi i ovaj put kad smo se odlucili posvetiti trudnoci samo trudnice vidjam. Sve su to znakovi.

    Sto se tice odnosa, mislim da to dosta ovisi i o spermiogramu. Ako je nalaz dobar mislim da moze i ucestalije, moja prijateljica je dosla do bebe tako da je imala ciljane odnose i to tri puta dnevno. Kad je nalaz losiji, bolje je svaki drugi dan. A opet, ni duza apstinencija (tipa po 5-7dana) nije preporucljiva jer plivaci pocnu odumirati. Tako da ovisno o sgramu, nekad bolje sto vise, a nekad bolje s razmakom.

    Ja ako bas pratim i osluskujem, citav ciklus osjecam dole nesto. Ili neko stipanje, ili nadutost. Sto manje slusam, to manje osjetim. Ali prije O uvijek osjecam jajnike.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •