Stranica 61 od 62 PrviPrvi ... 115159606162 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,001 do 3,050 od 3084

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #3001
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima tko informaciju kako doktor A radi u vrijeme Uskrsnih blagdana??
    Uvijek je radio, ja sam čak jednom imala punkciju na Uskrsni ponedjeljak.

  2. #3002
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Moze li mi netko reci sto tocno znacu streptococcus spp. Da li je i ona opasna pi pitanju plodnosti cime se inace lijeci i koliko je ona zapravo opasna

  3. #3003
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Vala jesi li bila jučer kod dr.-a?

  4. #3004
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Nisam, užasno sam zauzeta ovih dana i nikako da stignem otići. Mislila sam danas, pa opet ništa. Menga je pri kraju, nazvat ću ga i provjeriti ima li smisla da vadim, malo mi je glupo (mislim, baš je bila prava jaka normalna menga, zašto onda vaditi betu), premda bih po onome kako mi je napisao betu trebala vaditi sutra. A nemam pojma, vidjet ću što će reći.

    U četvrtak smo u Ljubljani kod Reša, pa sam uzbuđena da vidim što će on reći i što predlaže za dalje. Mislim, VV i dalje ostaje moja matična klinika, ali htjela bih pokušati vani sada kad imamo priliku. Na koncu u pauzi svakako mislim šibati prirodnjake...

  5. #3005
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Zvala sam danas dr. A. i ne moram vaditi betu. Pitao me jel prava menga i kad sam mu rekla da je bila fakat jaka i da sada prestaje, rekao je da ne moram i da se vidimo nakon sljedećeg ciklusa. vidjet ću što i kako, sutra smo u Ljubljani na konzultacijama, pa ćemo odlučiti što je sljedeće. Pusa svima, držite se.

    Od moje grupe punkcija/transfera na žalost ni jedna trudnoća, no 2 cure s kojima sam u kontaktu s VV, a bile su u postupku u isto vrijeme su mi javile velike bete. I danas sam saznala za 1 trudnoću iz zamrznutih stanica. Vratili curi 3 embrija i primili se svi!

  6. #3006
    seka35 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    BOSNA I HERCEGOVINA
    Postovi
    488

    Početno

    valamala ,sutra je i marisela na ultrazvuku kod resa ,pa se mozda i vidite?

  7. #3007
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Stvarno, baš super, mi smo naručeni za 16, bilo bi odlično!

  8. #3008
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    sretno novim trudnicama, lijepo je čitati da se "Roda" vratila na Vuk Vrhovec te se uistinu nadam da će takav trend i potrajati.

    VAlaMala, sretno u LJ

  9. #3009

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj hope31 prvotno napisa Vidi poruku
    Moze li mi netko reci sto tocno znacu streptococcus spp. Da li je i ona opasna pi pitanju plodnosti cime se inace lijeci i koliko je ona zapravo opasna
    Lijeci se antibioticima i nije pretjerano opasna, ugooglaj si naziv bakterije i vidjet ces i sama.

  10. #3010
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    RužicaSB hvala na odgovoru, googlala sam malo i pronašla nađena je mm na brisu uz klamidiju pa pijemo doksiciklin i sumamed pa me zanimalo jel je to ubija

  11. #3011
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Bok curke, samo da vam javim, bili smo danas u Ljubljani i sljedeći ciklus idemo u postupak. Puno vas sve grlim, VV ostaje moja matična klinika svima vam želim velike bete i zdravu dječicu. Pratimo se na odbrojavanju i naokolo!

  12. #3012
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Ja sam danas bila na svom prvom trudnickom pregledu, i imamo dvije bebe
    S tim da jednoj vec srceko kuca a drugoj ne, no dr. je rekao da to nema veze da je jos rano, danas mi je 5+4
    Zelim Vam da cim prije krenete mojim stopama

  13. #3013
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Čestitam Tomislava....suuuuuper

  14. #3014
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Tomislava

    Vala
    sretno u Slo. (nije ti malo rano opet ić u stimulaciju, šta je dr. rekao na to?)

  15. #3015
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Nije, jajnici i maternica izgledaju super, nema zaostalih cisti, endometrij savršen za ovu fazu ciklusa, a ja se osjećam psihički ok i pozitivna sam, dakle nema razloga za pauzu. Jedan ciklus pauze je skroz ok, osobito nakon tako slabe stimulacije kakvu sam imala, a na kraju nije bilo HS

  16. #3016
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Nije, jajnici i maternica izgledaju super, nema zaostalih cisti, endometrij savršen za ovu fazu ciklusa, a ja se osjećam psihički ok i pozitivna sam, dakle nema razloga za pauzu. Jedan ciklus pauze je skroz ok, osobito nakon tako slabe stimulacije kakvu sam imala, a na kraju nije bilo HS
    ne znam ja mislim da nema veze kolko si ampula čega primila već kako si reagirala, tebi 12 gonala meni 36 menopura daje isti rezultat, a poznato je da hormonima treba 6mj da su očiste iz tijela (manje je bitno kako se mi osječamo), nije to kikiriki , ja znam da je neuspjeh najlakše savladat novim postupkom, ali po cijenu zdravlja ne hvala, ali na kraju svak odlučuje za sebe.
    meni je bilo gorzno kad me je A otpilio za prirodnjak, a nakraju mi skroz paše, malo smo nakon neuspjeha vruće glave i treba malo stat na loptu.
    enivej sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  17. #3017
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Valamala, svakako bih ti savjetovala da si redovito pregledavaš cicke, ako možeš odi i na UZV dojki... da radiš veću pauzu između postupaka savjetovala bi ti da ponovno vadiš hormone. curke, znam da je želja za djetetom jaka, a čekanje teško, ali pazite na svoje zdravlje. kako pirica kaže, sve to što mi primamo nije kikiriki!!! informirajte se, molim vas, o posljedicama i nuspojavama...

  18. #3018
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    pirica, bilo je negdje nedavno na Zdravlje i život: 1-2 mjeseca pauze dovoljno!
    ksena, nadam se da svi pazimo na sebe s pretragama koje si navela.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 15.04.2011. at 10:48

  19. #3019
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    pirica, bilo je negdje nedavno na Zdravlje i život: 1-2 mjeseca pauze dovoljno!
    ksena, nadam se da svi pazimo na sebe s pretragama koje si navela.
    vidila sam taj odgovor, ali plavuša pa ga nisam skroz shvatila, jer i stimulacija klomifen je stimulacija ovulacije šta ne, e sad na šta je on mislio na klomifen, polustim. ili ful stimulaciju

  20. #3020
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    pirica, bilo je negdje nedavno na Zdravlje i život: 1-2 mjeseca pauze dovoljno!
    ksena, nadam se da svi pazimo na sebe s pretragama koje si navela.
    Minimalna pauza izmedju dva stimulirana ciklusa je prpema mnogim svjetskim centrima 1 mjesec bez ikakvih lijekova, no ja osobno preporučim 2-3 ciklusa u kojima nema nikakve terapije.
    to je taj odgovor

  21. #3021
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Gledala sam hormone i svi su odlični, uključujući i TSH i prolaktin. Hvala na savjetu za cicke, Ksena, baš idem sljedeći tjedan. Razgovarala sam o pauzi s nekoliko doktora i mišljenje je da nema potrebe raditi veliku pauzu ukoliko je organizam ok. Naravno, ne možeš šibati ne znam koliko jakih stimulacija u kratkim razmacima, no doista 2 ciklusa klomifena i 1 s ovako laganim gonalima se ne može nazvati teškom stimulacijom. Na koncu, imat ću 1 mjesec bez ikakvih lijekova.

    Ne liječim razočaranje novim postupkom, nego slušam savjete doktora. To kako sam ja reagirala je bilo sasvim ok, što potvrđuje izgled mojih jajnika sada. Premda smo se bojali HS, nije je bilo uopće, jajnici nisu ni malo povećani i sve je u najboljem redu. Ukoliko ne bi uspjeli sada, svakako se mislimo opustiti preko ljeta, posvetiti se sebi i napraviti pauzu do jeseni.

    Također mislim da je to jako individualno, netko jednostavno treba pauzu od 6 mjeseci jer je teško podnio lijekove, reakcija tijela to potvrđuje ili je psihički loše. Ima cura koje nakon 1 ciklusa klomifena razviju ogromne ciste ili im se totalno zariba endometrij. Kod mene je hvala bogu sve ok i mislim da treba ići individualno, a ne lijepiti istu proceduru na sve

  22. #3022
    seka35 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    BOSNA I HERCEGOVINA
    Postovi
    488

    Početno

    valamala ,sve ovisi o tebi tj. ako se dobro osjecas i kako tvoje tijelo kaze da moze ja mislim da je to u redu .
    vidi mene ja sam prosle godine u trecem mjesecu krenula u postupak i imala 1 ivf 3 feta i laparaskopsku operaciju gdje sam odstranila oba jajovoda i nakon svega isla u 5 postupak koji je urodio plodom. znaci samo sam odmarala po jedan ciklus ,ali super sam se osjecala .
    da . jest da sam se udeblajla 10 kg od tih silnih hormona ,ali sam i vjezbala uvijek taj mjesec kd bi pauzirala i tako da mi to nije ni smetalo birno je bio doci sanmo do cilja...

  23. #3023
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    Minimalna pauza izmedju dva stimulirana ciklusa je prpema mnogim svjetskim centrima 1 mjesec bez ikakvih lijekova, no ja osobno preporučim 2-3 ciklusa u kojima nema nikakve terapije.
    to je taj odgovor
    Je, a ja čitam što kažu svjetski centri. Mislim da se klomifen u to ne broji.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 15.04.2011. at 12:52

  24. #3024

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Post

    Drage moje suborke s VV! Na odbrojavanju sam već javila, pa da i tu napišem da sam nakon 2 neuspješna ICSI-a na VV, zatrudnila prirodno. Sad sam već u 14 tjednu i sve je u najboljem redu.
    Ostala sam trudna ubrzo nakon 2. ICSI-a, na što mi je dr. A. rekao da se to dosta često događalo, jer je tijelo još pod hormonima.
    Cure, svima želim da osjetite ovakvu sreću koju sam i ja osjetila.
    Pusa svima

  25. #3025
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Predivno, čestitam ti od srca! Mi ovaj mjesec pokušavamo u kućnoj radinosti prije sljedećeg postupka, tako bih rado tvojim stopama...

  26. #3026
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure da vas pitam pošto bi htijela na v.v izvaditi hormone, trbala bi AMH,INHIBIN B, FSH i LH, pa me zanima koliko s edugo čeka na nalaz?
    Uglavnom ja sam pacijent dr A, lai slabi idem bila sam samo jednom kod njega priej sam bila kod dr L. mm ima azospermiu pa smo bili u Pragu na donaciji ali bilo je neuspješno i nije mi ništa ostalo za zamrznutu, pa bi trbala izvaditi prvenstveno AMH pošto sam slabije reagirala, avidim da na v,v se ne plača AMH ko u vinogradskoj 250 kn, negu u v.v ide preko hzzo-a, ako sam dobro shvatila pa bi tamo sve riješila.
    Ali eto zanima me koliko dugo se čakaju nalazi od hormona?

  27. #3027
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Par tjedana i istina, ne plaća se. Sretno!

  28. #3028

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    hop ako ides s vanjskom uputnicom tj. ako ne ides preko ambulante dr.A nalaz mozda dobijes i ranije, meni stigao za manje od 10 dana, doduse radila sam samo AMH bez ovih ostalih.

  29. #3029
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Ja kada sam zvala mislila sam tako i ići, ali onda se može samo određeni datumi, a ja bi još uz to i trebala ponoviti fsh, lh a oni se rade od 2-5dc, a i doktorica mi tako napisala, tako da mi to nezgodno, ako en jedem preko dr A, jer ako idem preko njega mogu si nariktati da mi bude od 2-5 dana ciklusa, a ovako mislim d ane mogu, jer rekla mi prvi termin je slobodan 28.04 mislim d aje taj datum rekla a to mi nisu ti dani tako da ne bi mogla onda odma i druge izvaditi hormone, a nisam iz zg, a u mom gradu ne vade te hormone, pa nezgodno dvaput putovati zbog hormona.

  30. #3030
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Nazovi dr. Alebića i pitaj ga možeš li to napraviti kod njega

  31. #3031
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    A misliš da ne bi mogla, ja sam pretpostavila da mogu, je rsam njegov pacijent sada, samo mi moj ginekolog d auputnicu za v.v tj za kod njega, a i kada sam zvala sestra od dr A je rekla d anazovem kad ami bude 1dc, pa mislim da bi mogla onda to izvaditi preko njega, pošto imam kod njega karton.

  32. #3032
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Da, tako napravi, sigurno će ti izaći u susret. Sretno!

  33. #3033

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    24

    Početno

    drage moje imam jedno pitanjce, a vjerujem da mi vi možete pomoći...MM je naručen za biopsiu testisa krajem 5. mj. Kad sam zvala gore, morala sam zvati šalter i kad smo dobili termin, pitam sestru jel treba kaj posebno uzimati od stvari i to...ona mi kaže kako oni biopsiju ne rade, nego da se to onda ide na Sv. Duh....a ja ostala paf...pa zakaj nas onda naručuju...inače ja sam kod dr.A...ako netko ima iskustva sa biopsijom testisa MOLIM da se javi..........

  34. #3034

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Vjerojatno bolnice suradjuju i ti uputnicu dobijes za VV a punkciju obavis na SD (pretpostavljam).

  35. #3035
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Drage moje može li mi koja reći nešto, suprug je obavio androloški pregled i doktor je odma posumnjo na varikokelu e sada čekamo nalaze, koliko sam ja skužila ako spermiogram bude donekle dobar možemo ići na postupak bez obzira na varikokelu ako je blaža ali ako spermiogram bude loš mm će vjerojatno to morat operirati.Zanima me da li je koja od vas imala takav problem..Mi još čekamo nalaze tako da još ništa ne znam...
    Vaaallllllaaa sretno u Sloveniji......

  36. #3036
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Puno hvala hope.

    Gle što se tiče varikokele, nitko ne može natjerati tm da ju operira, a ta operacija ne nosi nikakvu garanciju da će se stanje popraviti. Za ići u postupak je dovoljno da ti muž ima spermije, pa makar i nekoliko (a vjerojatnije je da će ih imati milijune), na koncu radi se o ivf ili icsi postupku, ne inseminaciji.

    Imam prijatelje kod kojih muž ima jako loš spermiogram i preporučili su mu (na VV) da operira varikokelu, no oni i žena su razgovarali i odlučili da to ne žele. Njihovo razmišljanje je bilo da pošto je spermiogram ionako vrlo loš (imaju svega par posto pokretnih spermija u ejakulatu), da ne žele riskirati da još nešto pođe po krivu, pa ostanu i bez toga. S druge strane i da je operacija uspjela, u velikom postotku slučajeva nema značajnog poboljšanja, a njima par spermija više ne bi radili nikakvu razliku, ionako bi morali u postupak.

    Dakle kad vidite spermiogram i skupite sve nalaze, odite doktorici i razgovarajte s njom o sljedećim koracima. Pošto vam je PTC - onaj post coitalni test - pokazao da imate problem, nema smisla nego u postupak.

    Naravno, na tebi i mužu je da odlučite hoćete li na tu operaciju, no nitko vam neće uvjetovati postupak time da idete na to, to je apsolutno vaš izbor i ako to ne želite, ići ćete u postupak bez toga.

    Puno sreće, mila!!

  37. #3037
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Vala hvala ti, tako sam i ja pročitala na googlu o varikokeli da ti ništa ne garantira ako je operiraš neko poboljšanje, a koliko ja znam njima je dovoljan jedan tako da mislim da nema smisla odugovlačiti operacijom nego na postupak kako smo i krenuli.Koliko god loš spermiogram bude izvući će barem nešto iz njega a možda s iznenadimo i bude malo bolji.U svakom slučaju razgovarat ćemo sa doktoricom kad dobijemo nalaze pa ćemo vidjeti što dalje...i tebi puuuno sreće od srca želim, da ovaj put zaista uspije...

  38. #3038
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Slažem se s tobom, tako bi i mi napravili. Jeste radili već koji spermiogram? Ako jeste, kakav je bio? Puno sreće, ma uspjet ćete vi i od prve

  39. #3039
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Jesmo radili bio je granicni kao ni los ali ni pretjerano dobar.u svakom slucaju operaciju necemo,prije tjedan dana bili smo u zg i bio je na androloskom pregledu spermiogram i sve ostalo tako da sada cekamo nalaze rekli su za dva tjedna.ja za dva tjedna idem na bris i onda u petom mj. U zg vadit hormone 3 dan ciklusa pa cemo vidjet sta nam kazu za dalje.kada vi idete u sloveniju sto je doktor rekao?

  40. #3040
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Onda ćemo biti u postupku u isto vrijeme. Svidio nam se doktor i sljedeći ciklus - to će biti u svibnju - idemo u postupak, nadam se dobitni. Super je bilo na pregledu, muž je prisutan u svim fazama, gledali smo spermije zajedno s doktorom, sve nam je objasnio, a muž ti je prisutan i na punkciji i transferu (naravno, ako želiš). Jako rano su folikulometrije, već od 5h i ide se redom kako si došao, tako da stignemo na posao bez frke...

  41. #3041
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Stvarno ti zelim da ovaj bude dobitni da uspije i da budes sretna trudnica,sigurno je lijep osjecaj kada se netko potrudi oko tebe bas ono skroz,vjerujem ja da ces ti nama uskoro recu lijepe vjesti e onda draga idemo na kreeeempite u tvom zg....

  42. #3042
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Apsolutno! Ima da šećemo trbušćiće već ovo ljeto

  43. #3043
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Ma ima da jedemo sve što nam dođe pod ruke, šetamo i ništa ne radimo)a moraš i ti doći u Vu da vidiš kako je kod nas i malo našeg kulena da probaš)

  44. #3044
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Apsolutno!!

  45. #3045

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno bolnice suradjuju i ti uputnicu dobijes za VV a punkciju obavis na SD (pretpostavljam).
    hvala ti na odgovoru, ali ne radi se ovdje o punkciji nego o biopsiji...punkciju smo obavili i to na VV..nije mi jedino jasno zašto nas naručuju za VV i tamo mora ići, a neće mu tamo raditi biopsiju

  46. #3046
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    AnE, biopsija je vjerojatno "zahtjevniji" zahvat s anestezijom a Vuk Vrhovec za takve zahvate nema kapaciteta isto kao što ne mogu raditi recimo za žene pregled prohodnosti jajovoda ili ne znam laparoskopiju ili ne možeš ležati nakon vanmaternične na Vuku.

    Ali zato je Vuk jedina državna klinika u HR u kojoj ti liječnici na odjelu za medicinsku potpomognutu oplodnju jedino rade to, specijalizirani su za folikulometrije, praćenje, inseminacije, punkcije, transfere, etc................

  47. #3047
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Jel ima još tko da koristi pilule prije postupka ? Ja sam pilule počela piti od 3.dana ciklusa i zadnju pilulu popila u prošli utorak danas mi je 36.dan ciklusa još uvijek nisam procurila s tim da sam bila na pregledu 21.dan ciklusa ali doktor je rekao da to nije menga nego spoting da sve popijem do kraja i kad procurim dođem 3.dan .Jel moguće da je to ipak bila menga jer svi mi kažu da procure odmah nakon zadnje pilule ???

  48. #3048
    Sezen avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    133

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima još tko da koristi pilule prije postupka ? Ja sam pilule počela piti od 3.dana ciklusa i zadnju pilulu popila u prošli utorak danas mi je 36.dan ciklusa još uvijek nisam procurila s tim da sam bila na pregledu 21.dan ciklusa ali doktor je rekao da to nije menga nego spoting da sve popijem do kraja i kad procurim dođem 3.dan .Jel moguće da je to ipak bila menga jer svi mi kažu da procure odmah nakon zadnje pilule ???
    ja sam pila yasmin i procurila sam tek 28 dan,tjedan dana nakon zadnje tabletice...
    obzirom ti je 36.dan ciklusa najbolje nazovi doktora...

    inače ja sam sinoć dobila m tako da ništa od ovog postupka,danas zovem dr.da vidim kada i kako dalje

  49. #3049
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Sezen, žao mi je jako. Budi hrabra!

  50. #3050
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Sezen prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam pila yasmin i procurila sam tek 28 dan,tjedan dana nakon zadnje tabletice...
    obzirom ti je 36.dan ciklusa najbolje nazovi doktora...

    inače ja sam sinoć dobila m tako da ništa od ovog postupka,danas zovem dr.da vidim kada i kako dalje
    Ma neću ga zvati što da mu smetam rekao je da pričekam pravo krvarenje i onda dođem uvijek neki problemi a ja se nadala u ovo vrijeme već biti u postupku a ono šipak

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •