Stranica 233 od 310 PrviPrvi ... 133183223231232233234235243283 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,601 do 11,650 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11601

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Iva86 čestitam, Zvjezdica nadam se, i svima ostalima i čekalicama i radosnicama i onima koji idu u postupak neka je sretno.
    Moja beta je negativna. A bili su tako lijepi rezultati i svjež embrij i svašta nešto... ali eto...
    Zao mi je,ocito stvarno nema pravila.

  2. #11602

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Iva777 sretno,navijamo za veliku betu.javi..

  3. #11603
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Iva86 čestitam, Zvjezdica nadam se, i svima ostalima i čekalicama i radosnicama i onima koji idu u postupak neka je sretno.
    Moja beta je negativna. A bili su tako lijepi rezultati i svjež embrij i svašta nešto... ali eto...
    Gita10 zao mi je.mislim da i mene ocekuje takav rezultat sutra

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  4. #11604
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    gita10 zao mi je,koliko imas jos smrzlica? svima nama je to nepoznanica,lijepi embrio sve naj naj i opet nista
    eto kod nas je pala odluka idemo opet na donaciju al bumo tako tempirali da bude iza GO da malo punimo baterije,i radi mog posla jer sam zbilja presla svaku mjeru(privatnici nemaju sluha)znam da sam rekla da odustajemo ali MM zeli jos jedan pokusaj...budem isli na konzultacije kod dr R da vidimo di i kaj...

  5. #11605

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    gita10 zao mi je,koliko imas jos smrzlica? svima nama je to nepoznanica,lijepi embrio sve naj naj i opet nista
    eto kod nas je pala odluka idemo opet na donaciju al bumo tako tempirali da bude iza GO da malo punimo baterije,i radi mog posla jer sam zbilja presla svaku mjeru(privatnici nemaju sluha)znam da sam rekla da odustajemo ali MM zeli jos jedan pokusaj...budem isli na konzultacije kod dr R da vidimo di i kaj...
    Ajmee Antonija Mia tako mi je drago za cuti da idete jos jednom! Happy!
    Ma mora upaliti jednom!
    Ne razmisljajte o poslu i godisnjima i sl.
    Tko nema razumijevanja nije vas ni zasluzio, pa prije ili kasnije...
    Mislite cure samo na sebe i svoju srecu!
    Posljednje uređivanje od Carrot : 13.03.2018. at 15:51

  6. #11606
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Ajmee Antonija Mia tako mi je drago za cuti da idete jos jednom! Happy!
    Ma mora upaliti jednom!
    Ne razmisljajte o poslu i godisnjima i sl.
    Tko nema razumijevanja nije vas ni zasluzio, pa prije ili kasnije...
    Mislite cure samo na sebe i svoju srecu!
    ejjj koka kaj je stobom? si ponovila betu...da mora upaliti ali me malo trta mojih godina,morat cu se naoruzati s kremama protiv borasestri necu niti reci da krecem ponovno jer me špotala,da moram znati odustati jer se unistavam...mislim u pravu je ali kaj ja morem kad je zelja jaca od pameti

  7. #11607

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ejjj koka kaj je stobom? si ponovila betu...da mora upaliti ali me malo trta mojih godina,morat cu se naoruzati s kremama protiv bora[emoji38][emoji38]sestri necu niti reci da krecem ponovno jer me špotala,da moram znati odustati jer se unistavam...mislim u pravu je ali kaj ja morem kad je zelja jaca od pameti
    je je poduplala se..mislila sam da sam objavila! Dupla je [emoji4] Happy
    Samo sve to dugo treba, te beta te pregled te srceko da cujem...da mogu odahnuti...ali vjerujem da je sve ok [emoji4]
    Nemam bas nikakvih simptoma nakon transfera osim povremeno simtpoma kao kod "pms-a" (probadanje)

    Uspjet ce Antonija Mia, ma mora, idi koliko mozes podnijeti i fizicki i psihicki i financijski. Uz tebe sam! Jako mi je drago da si zivnula opet! Sad je proljece, sve ce biti lakse i manje depresivno.
    Naravno, ocisti tijelo i pazi na sebe jer ti si najvaznija od svega!

  8. #11608

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je,ocito stvarno nema pravila.
    Hvala Zvjezdice. Možda hladnoća velika dok smo bili gore, možda zato jer sam bila napeta, možda jer sam blagi hiper jer je stimulacija djelovala na mene jako dobro... a tko će znati. Glava naša je zeznuta stvar a kod mene očito nije sve bilo posloženo ovaj put.

  9. #11609

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Gita10 zao mi je.mislim da i mene ocekuje takav rezultat sutra

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Iva777 ja ti od srca želim drugačiji rezultat od moga. Jel možeš ukratko ponoviti svoju situaciju. Vidim da si već duže vremena u postupcima.

  10. #11610

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Zvjezdice. Možda hladnoća velika dok smo bili gore, možda zato jer sam bila napeta, možda jer sam blagi hiper jer je stimulacija djelovala na mene jako dobro... a tko će znati. Glava naša je zeznuta stvar a kod mene očito nije sve bilo posloženo ovaj put.
    Imas jos smrzlica?nadam se da ce ti sljedeci put bit uspjesan

  11. #11611

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    gita10 zao mi je,koliko imas jos smrzlica? svima nama je to nepoznanica,lijepi embrio sve naj naj i opet nista
    eto kod nas je pala odluka idemo opet na donaciju al bumo tako tempirali da bude iza GO da malo punimo baterije,i radi mog posla jer sam zbilja presla svaku mjeru(privatnici nemaju sluha)znam da sam rekla da odustajemo ali MM zeli jos jedan pokusaj...budem isli na konzultacije kod dr R da vidimo di i kaj...
    Jooj Antonia Mia super vijest! Nadam se da će ovaj put biti dobitni! Imam još dosta smrzlića, još za 13 puta-zlu ne trebalo.

  12. #11612

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Imas jos smrzlica?nadam se da ce ti sljedeci put bit uspjesan
    Imam smrzlića još. Hvala ti, i mi se nadamo. Teško mi je danas bilo....Ali treba se ići naprijed! Tebi želim lijepu betu, i sa smrzlićima uspijeva. Pa meni je to sada jedina nada tako da...
    Posljednje uređivanje od Gita 10 : 13.03.2018. at 18:44

  13. #11613

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jos uvijek ne vjerujem Gita 10... [emoji17][emoji17][emoji17]
    ali tebe cekaju jos gore tvoji pilići
    ...sto prije se oporavi fizicki i psihicki i po novu posadu! Samo hrabro i pozitivno!
    Draga moja Carrot ❤

  14. #11614

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Ja definitivno trebam presložiti u svojoj glavi sve i opustiti svoje tijelo koje je zadnje dvije godine bez prestanka napeto. Drage cure moje ako me ne bude neko vrijeme, ne znači da vas ne pratim i da ne mislim na vas. Ovdje ima beta (i hrvatskih i čeških) i ja vjerujem u uspjeh! Samo mi treba da sad malo napunim baterije.

  15. #11615
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Iva86 čestitam, Zvjezdica nadam se, i svima ostalima i čekalicama i radosnicama i onima koji idu u postupak neka je sretno.
    Moja beta je negativna. A bili su tako lijepi rezultati i svjež embrij i svašta nešto... ali eto...
    Zao mi je...nadam se da ce vec sljedeci pokusaj sa smrzlicima biti uspjesan. Hocete raditi vecu pauzu ili idete odmah na FET?

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    gita10 zao mi je,koliko imas jos smrzlica? svima nama je to nepoznanica,lijepi embrio sve naj naj i opet nista
    eto kod nas je pala odluka idemo opet na donaciju al bumo tako tempirali da bude iza GO da malo punimo baterije,i radi mog posla jer sam zbilja presla svaku mjeru(privatnici nemaju sluha)znam da sam rekla da odustajemo ali MM zeli jos jedan pokusaj...budem isli na konzultacije kod dr R da vidimo di i kaj...
    Svaka ti cast. Bitno je boriti se za svoje snove, zelje...ali pritom i zadrzati hladnu glavu. Najbitnije je ostati stabilan u glavi. Uvijek je lakse podnijeti neuspjeh u MPO prici kad vec imas dijete/djecu. I ja sama sebe propitujem koliko sam spremna pokusavati. Najvaznije je iz svega izaci zdrav. I znati sam sebi reci kad je dosta. Svakako, zelim ti srecu sto god odlucili.

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja definitivno trebam presložiti u svojoj glavi sve i opustiti svoje tijelo koje je zadnje dvije godine bez prestanka napeto. Drage cure moje ako me ne bude neko vrijeme, ne znači da vas ne pratim i da ne mislim na vas. Ovdje ima beta (i hrvatskih i čeških) i ja vjerujem u uspjeh! Samo mi treba da sad malo napunim baterije.
    Draga Gita... svaki neuspjeh u zivotu je tezak. Ovi nasi posebno jer nam nista ne moze nadomjestiti gubitke koje prolazimo. Danas razmisljas tako, mozda ces vec za par dana biti spremna na nove pokusaje. U svakom slucaju, slazem se s tobom da je vlastita glava najvaznija. Sretno!

  16. #11616
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    je je poduplala se..mislila sam da sam objavila! Dupla je [emoji4] Happy
    Samo sve to dugo treba, te beta te pregled te srceko da cujem...da mogu odahnuti...ali vjerujem da je sve ok [emoji4]
    Nemam bas nikakvih simptoma nakon transfera osim povremeno simtpoma kao kod "pms-a" (probadanje)

    Uspjet ce Antonija Mia, ma mora, idi koliko mozes podnijeti i fizicki i psihicki i financijski. Uz tebe sam! Jako mi je drago da si zivnula opet! Sad je proljece, sve ce biti lakse i manje depresivno.
    Naravno, ocisti tijelo i pazi na sebe jer ti si najvaznija od svega!
    ajde super neka samo raste a tek sad dolaze brige i miljon pitanja od probadanja pa kad ih nebude ,zake ih nema...sve do poroda...ali zato neka budu tebi slatke brige i bezbrižnu trudnocu ti od srca zelim

  17. #11617

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je...nadam se da ce vec sljedeci pokusaj sa smrzlicima biti uspjesan. Hocete raditi vecu pauzu ili idete odmah na FET?



    Svaka ti cast. Bitno je boriti se za svoje snove, zelje...ali pritom i zadrzati hladnu glavu. Najbitnije je ostati stabilan u glavi. Uvijek je lakse podnijeti neuspjeh u MPO prici kad vec imas dijete/djecu. I ja sama sebe propitujem koliko sam spremna pokusavati. Najvaznije je iz svega izaci zdrav. I znati sam sebi reci kad je dosta. Svakako, zelim ti srecu sto god odlucili.



    Draga Gita... svaki neuspjeh u zivotu je tezak. Ovi nasi posebno jer nam nista ne moze nadomjestiti gubitke koje prolazimo. Danas razmisljas tako, mozda ces vec za par dana biti spremna na nove pokusaje. U svakom slucaju, slazem se s tobom da je vlastita glava najvaznija. Sretno!
    Katka ne bismo radili dugu pauzu, pričekati da se tijelo očisti od hormona pa na ljeto opet pokušati. I stvarno to jeste pokušaj i ne ulazimo u to sa nikakvom garancijom. Volje,želje i materijala imamo, molimo se da financijski izdržimo i naravno da se uspijemo uskladiti s poslom jer kako je Antonia Mia napisala kod privatnika ipak treba oprezno. Slažem se i sa Carrot, sebi trebamo biti najvažnije i poslodavci bi trebali imati razumijevanja. Treba to posložiti i ipak misliti i na posao a sebe staviti na prvo mjesto kad god možemo.
    Posljednje uređivanje od Gita 10 : 13.03.2018. at 20:31

  18. #11618

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima. Upravo sam se registrovala, nakon dugo vremena koliko sam vas citala. Vec sam pisala na temi o ivf, ali sam.shvatila da je ovdje bolje ponoviti moje iskustvo. Imam 30 godina, endonetriozu, puno.operacija koje su mi snizile uzasno amh. Imam iza sebe tri neuspjela ivf-a, jednu spontanu trudnocu koja je zavrsena pobacajem. Trenutno sam u 4-tom ivf postupku. Juce su mi vracena 3 embriona, ali sam uvece imala stresnu situaciju pa me strah da ce se to.odraziti na uspjeh. Vec sam pesimista I osjecam se lose kao I u svakom postupku, pa me strah da mi to ne dozvoljava trudnocu. U svakom postupku simptomi su bili nula bodova, a u kratkotrajnoj trudnoci bolne grudi I menstrualni grcevi u materici. Inace grudi su mi uvijek bile pokazatelj, I od tog simptoma sam prestravljena.

  19. #11619

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ajde super neka samo raste a tek sad dolaze brige i miljon pitanja od probadanja pa kad ih nebude ,zake ih nema...sve do poroda...ali zato neka budu tebi slatke brige i bezbrižnu trudnocu ti od srca zelim[emoji813]
    Hvala ti! Da da, iza testa ide beta, iza bete druga beta, iza druge beta pregled pa srceko pa cekaj da prodje 3mj...joj joj...ali dobro...mirna sam i spokojna...doma uzivam nakon dugo vremena rada! Uzivam biti obicna zena

  20. #11620
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Kalina2207 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Upravo sam se registrovala, nakon dugo vremena koliko sam vas citala. Vec sam pisala na temi o ivf, ali sam.shvatila da je ovdje bolje ponoviti moje iskustvo. Imam 30 godina, endonetriozu, puno.operacija koje su mi snizile uzasno amh. Imam iza sebe tri neuspjela ivf-a, jednu spontanu trudnocu koja je zavrsena pobacajem. Trenutno sam u 4-tom ivf postupku. Juce su mi vracena 3 embriona, ali sam uvece imala stresnu situaciju pa me strah da ce se to.odraziti na uspjeh. Vec sam pesimista I osjecam se lose kao I u svakom postupku, pa me strah da mi to ne dozvoljava trudnocu. U svakom postupku simptomi su bili nula bodova, a u kratkotrajnoj trudnoci bolne grudi I menstrualni grcevi u materici. Inace grudi su mi uvijek bile pokazatelj, I od tog simptoma sam prestravljena.
    Kalina dobro nam dosla i zelim ti sto prije pozitvnu betu. Tvoji embrioni su na sigurnom i tako moras misliti a simptomi znaju varati. Jesu ti vratili blastice ili trodnevne?

  21. #11621

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Kalina2207 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Upravo sam se registrovala, nakon dugo vremena koliko sam vas citala. Vec sam pisala na temi o ivf, ali sam.shvatila da je ovdje bolje ponoviti moje iskustvo. Imam 30 godina, endonetriozu, puno.operacija koje su mi snizile uzasno amh. Imam iza sebe tri neuspjela ivf-a, jednu spontanu trudnocu koja je zavrsena pobacajem. Trenutno sam u 4-tom ivf postupku. Juce su mi vracena 3 embriona, ali sam uvece imala stresnu situaciju pa me strah da ce se to.odraziti na uspjeh. Vec sam pesimista I osjecam se lose kao I u svakom postupku, pa me strah da mi to ne dozvoljava trudnocu. U svakom postupku simptomi su bili nula bodova, a u kratkotrajnoj trudnoci bolne grudi I menstrualni grcevi u materici. Inace grudi su mi uvijek bile pokazatelj, I od tog simptoma sam prestravljena.
    Kalina želim ti samo zaželjeti dobrodošlicu. Nemam iskustava sa endometriozom, želim ti sve najbolje. Ja sam upravo prošla kroz jedan postupak (u inozemstvu) sa negativnim ishodom. I zaključujem da je smirenost možda najbitnija. Zato koliko god teško bilo, treba ostati smiren i odmah preslagivati stvari u glavi na pozitivno. Radi onako kako se ti osiječaš da je za tebe najbolje, ne opravdavaj se nikome. Ti si sebi najbitnija. Svoj cilj shvati kao zadatak. Sigurna sam da ga možeš ostvariti. I zato glavu gore, osmijeh na lice i makni od sebe sve negativno. Od srca ti želim uspijeh.

  22. #11622
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  23. #11623

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Iva777 čestitke. Neka je sretno..
    Sutra se priključujem isčekivanju,ujutro imam transfer trodnevnih embrija

  24. #11624

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kalina želim ti samo zaželjeti dobrodošlicu. Nemam iskustava sa endometriozom, želim ti sve najbolje. Ja sam upravo prošla kroz jedan postupak (u inozemstvu) sa negativnim ishodom. I zaključujem da je smirenost možda najbitnija. Zato koliko god teško bilo, treba ostati smiren i odmah preslagivati stvari u glavi na pozitivno. Radi onako kako se ti osiječaš da je za tebe najbolje, ne opravdavaj se nikome. Ti si sebi najbitnija. Svoj cilj shvati kao zadatak. Sigurna sam da ga možeš ostvariti. I zato glavu gore, osmijeh na lice i makni od sebe sve negativno. Od srca ti želim uspijeh.
    Hvala puno na lijepim rijecima. Evo danas se polako vracem na posao. Valjda mi to skrene misli. Imala sam nekih blagih probadanja sa lijeve strane materice u toku noci, ali je to vjerovatno moja psiha, jer je previse rano za simptome. Grudi moje minijaturne, ali I dalje sa njima nista. Hvala vam puno sto ste tu, lakse podnosim ovu neizvjesnost. Nadam se da ce nam se svima osmjehnuti sreca,

  25. #11625

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Kalina dobro nam dosla i zelim ti sto prije pozitvnu betu. Tvoji embrioni su na sigurnom i tako moras misliti a simptomi znaju varati. Jesu ti vratili blastice ili trodnevne?
    Posto mi je prethodni ivf bio iz sponatanog segemntiranog postupka I to proslog mjeseca, vracena su mi dva embriona dva dana nakon punkcije, bili su kako kazu savrseni, ali nije bilo nista. Ovoga puta su mi vracena tri embriona I to tri dana od punkcije. Htjeli su vidjet je li problem u embrionima, ali kazu da nije u njima nego u mojoj materici ili glavi Hvala vam puno svima, pruzate mi nadu veliku.

  26. #11626
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Iva777 draga, cestitke od srca i neka dalje i do kraja nastavlja se bez stresa i da bude sve u najboljem redu!!!!!!! Tebe posebno pratim i bas mi je drago zbog tebe!!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #11627
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Iva777 bravo ! Čestitam ti od srca! Jupi, super beta!

  28. #11628
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Iva777, čestitam!!! Bravo!

  29. #11629

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Iva777 super vijest!

  30. #11630
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    iva777, ovo je predodbro nema ljepšeg iznenađenja! Simptomi su da simptoma nema stoga uživaj draga

  31. #11631

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Ajme super,super!Od srca mi je drago
    Sretno dalje..

  32. #11632

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    bravooo, samo pozitivno, vidis srece!

  33. #11633

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Cure ja vam odgovaram ali vidim da vam nista od mojih komentara ne ostaje. Nisam iskusna sa ovim, mora da nesto ne radim kako.valja. Meni su u ponedeljak vracena tri embiona, cetvrti dan racunajuci punkciju. Htjeli.su da vide da li je.problem u njima, s obzirom ds sam imala ivf postupak proslog mjeseca koji nije uspio. I evo danas sam vec snuzdena jer sam danas osjetila tezinu u jajnicima koja mi uvijek najavljuje menstruaciju, kao I bol u dnu ledja. Znam da je rano, ali me.strah...

  34. #11634

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Kalina2207 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja vam odgovaram ali vidim da vam nista od mojih komentara ne ostaje. Nisam iskusna sa ovim, mora da nesto ne radim kako.valja. Meni su u ponedeljak vracena tri embiona, cetvrti dan racunajuci punkciju. Htjeli.su da vide da li je.problem u njima, s obzirom ds sam imala ivf postupak proslog mjeseca koji nije uspio. I evo danas sam vec snuzdena jer sam danas osjetila tezinu u jajnicima koja mi uvijek najavljuje menstruaciju, kao I bol u dnu ledja. Znam da je rano, ali me.strah...
    Kalina, možda je to dobar znak. Teško je razlikovati simpotome T i simptome M. Mislim nisam stručnjak, ali nekako sam to zaključila iz postova forumašica na ovoj str. Zato lijepo pozitivno, izbjegavaj stres i misli na sebe.
    Posljednje uređivanje od Gita 10 : 14.03.2018. at 23:45

  35. #11635

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Kalina2207 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja vam odgovaram ali vidim da vam nista od mojih komentara ne ostaje. Nisam iskusna sa ovim, mora da nesto ne radim kako.valja. Meni su u ponedeljak vracena tri embiona, cetvrti dan racunajuci punkciju. Htjeli.su da vide da li je.problem u njima, s obzirom ds sam imala ivf postupak proslog mjeseca koji nije uspio. I evo danas sam vec snuzdena jer sam danas osjetila tezinu u jajnicima koja mi uvijek najavljuje menstruaciju, kao I bol u dnu ledja. Znam da je rano, ali me.strah...
    STOP strahovima! Sve su simotomi i nista su simptomi. Zato smireno cekaj rezultate.

  36. #11636

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Drage moje evo meni vraćen jedan 8 stanični i rana morula...sad čekanje bete 12 dana

  37. #11637
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo meni vraćen jedan 8 stanični i rana morula...sad čekanje bete 12 dana
    Iva cestitam na pozitivnoj beti

    Hope sretno

  38. #11638
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Cure hvala vam.[emoji173]
    Jos uvije ne vjerujemjednostavno nisam svjesna!
    Danas beta 488

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  39. #11639
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala vam.[emoji173]
    Jos uvije ne vjerujemjednostavno nisam svjesna!
    Danas beta 488

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Čestiam, Iva! Samo neka raste

  40. #11640
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala vam.[emoji173]
    Jos uvije ne vjerujemjednostavno nisam svjesna!
    Danas beta 488

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Cestitke od srca[emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #11641

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo meni vraćen jedan 8 stanični i rana morula...sad čekanje bete 12 dana
    Samo laganini i bez stresa brige i panike! Ne zamaraj se s ovim ili onim simptomima! Sretno u iscekvanju!

  42. #11642

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala vam.[emoji173]
    Jos uvije ne vjerujemjednostavno nisam svjesna!
    Danas beta 488

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  43. #11643

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo meni vraćen jedan 8 stanični i rana morula...sad čekanje bete 12 dana
    Hope1234 neka bude sa srećom.

  44. #11644
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja sam u totalnom soku!!! moja beta 182 !!!!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala vam.[emoji173]
    Jos uvije ne vjerujemjednostavno nisam svjesna!
    Danas beta 488

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Draga Iva,
    odlično duplanje, čestitke od srca...ti si ono imala bolove zbog HS? Nemoj se prepasti ako se sad pojačaju jer će to biti normalno zbog rasta hcg-a. Mene je boljelo skoro do kraja trudnoće i sve je bilo u redu. U svakom slučaju, čestitke do neba trudnice!

  45. #11645
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Iva,
    odlično duplanje, čestitke od srca...ti si ono imala bolove zbog HS? Nemoj se prepasti ako se sad pojačaju jer će to biti normalno zbog rasta hcg-a. Mene je boljelo skoro do kraja trudnoće i sve je bilo u redu. U svakom slučaju, čestitke do neba trudnice!
    Hvala katka22.
    Moja napuhnutost se izgubila 2 dana prije bete , osim.pms -a koji me rasturao ali bas strasni grcevi tako da sam otpisala postupak ali beta me totalno iznenadila.
    Jedini simptomi koje sam.imala su bili pms bolovi 4 i 5 dnt i sad kad malo pogledam unatrag pojacana slina u ustima .

    Neznam da li je to posljedica stimulacije i hormona ali ten mi nikad nije bio gori , od potkoznih pristica do ljustenja i crvenila, uzasno sam bila razdrazljiva kad bi mi se netko obratio - skocila bi mu za vrat( ne pretjerujem nimalo) pa nakon toga razdoblje nekontroliranog placa .

    vec sam se bila narucila za laparoskopiju i more drugih pretraga , nevjerojatno!

    Jos sam na dan bete dok sam.se vozila prema labaratoriju imala sudar jer me u sred voznje tako presjeklo u trbuhu da sam se sva zgrcila i udarila auto ispred sobe .
    Ma koma!
    Nakon sto sam izvadila betu bolovi su se pojacali kao i probadanja i (.)(.) narasle ali.izdrzljivo je .
    u utorak ultrazvuk ! [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  46. #11646

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Bok cure/žene
    Ja sam nova tu,jučer sam počela pikanje Gonalom pa citam vas i sva sam u laganom grču iako znam da to ne valja ali ovo mi je prvi IVF ...

  47. #11647

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Srećica 1986- uvijek je prvi najgori jer ne znaš apsolutno ništa osim onoga što pročitaš,a nismo svi jednaki i kod svakoga se nađe ponešto drugačije...
    Samo hrabro naprijed nema te čeka biti strah.
    Iva777 još jednom BRAVO i sretno do kraja

  48. #11648

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Srećica 1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure/žene
    Ja sam nova tu,jučer sam počela pikanje Gonalom pa citam vas i sva sam u laganom grču iako znam da to ne valja ali ovo mi je prvi IVF ...
    tu smo što god treba....
    Znaj da nisi sama i budi bez straha, svej je to jedostavnije nego li se cini...
    Posljednje uređivanje od Carrot : 16.03.2018. at 15:57

  49. #11649
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Srećica 1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure/žene
    Ja sam nova tu,jučer sam počela pikanje Gonalom pa citam vas i sva sam u laganom grču iako znam da to ne valja ali ovo mi je prvi IVF ...
    Samo bez straha bit ce sve ok
    Tu smo ako bilo sto treba samo pitaj!
    Sretno!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  50. #11650

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Hvala vam žene.
    Pitala bih koji dan od prvog dana pikanja ste isle na aspiraciju? I koliko to boli?
    Kod kojeg doktora/koja klinika ste?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •