Stranica 115 od 149 PrviPrvi ... 1565105113114115116117125 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,701 do 5,750 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #5701

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Cure, koji dan ste radile kućni test nakon transfera 5 dana starog zametka? Pročitala sam negdje da 9.dan od transfera mora pokazati kućni. Kakva su vaša iskustva?

  2. #5702

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, kao šlag na tortu dočekala nas je jednokrevetna soba u hotelu koji nam je A.rezervirala! Ozbiljno sam pomislila da li je ovo neka šala?
    Ali ok, najlakše za sobu, dali su nam drugu.
    Nego, doista je ovo sve neozbiljno.. dakle ako se Andrijana toliko može “zabuniti” da li je ovo sve sigurno?
    Tko brine o našoj donorki, i stanicama, mislim, je li sigurno da se oplođuju prave stanice?
    Mene to sada stvarno brine.
    Vjerojatno doktora nećemo vidjeti.
    Kome vjerovati? Andrijani koja ne zna šta priča? Da li su ti doktori uopće pogledali naše nalaze?? Kako u to možemo biti sigurni? Jako sam izgubila povjerenje.

  3. #5703

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Ozbiljno razmišljam da pošaljem Andrijani mail da pitam tko nas dočekuje, da li imamo konzultacije sa doktorom i tko će nam objasniti sve o dodatnim metodama, te na koji će način zamrzavati embrije (cure prije su spominjale 1-1-1 ili 2-2-2, ne znam sto to znaci, niti je moje da to proučavam na dr.Googlu!!!).
    Evo zbog svega me suprug pita da li želim da sve otkažemo, ovakve stvari njemu su nepojmljive, bez doktora bez informacija, sve kao bez neke kontrole.
    Ja se samo pitam da li su oni stvarno proučili našu dokumentaciju!!!
    Mojem suprugu je nađen gen na cisticnu fibrozu, šta ako nisu to uopće pogledali??
    Možda sad od straha pretjerujem, ali stvarno?
    Molim vas cure za savjet!!

  4. #5704

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Ozbiljno razmišljam da pošaljem Andrijani mail da pitam tko nas dočekuje, da li imamo konzultacije sa doktorom i tko će nam objasniti sve o dodatnim metodama, te na koji će način zamrzavati embrije (cure prije su spominjale 1-1-1 ili 2-2-2, ne znam sto to znaci, niti je moje da to proučavam na dr.Googlu!!!).
    Evo zbog svega me suprug pita da li želim da sve otkažemo, ovakve stvari njemu su nepojmljive, bez doktora bez informacija, sve kao bez neke kontrole.
    Ja se samo pitam da li su oni stvarno proučili našu dokumentaciju!!!
    Mojem suprugu je nađen gen na cisticnu fibrozu, šta ako nisu to uopće pogledali??
    Možda sad od straha pretjerujem, ali stvarno?
    Molim vas cure za savjet!!
    Draga Lovelife, sutra kad dođete na kliniku inzistirajte na razgovoru sa dr. Mardešić!
    Dočekat će vas Andrijana vrlo vjerojatno, reci da bi željeli s njom razgovarati i iznesite joj želje za razgovorom sa doktorom i embriologom.
    Nemojte ulaziti u postupak sa ovakvim strahovima i dvojbama!
    Kad vidi da ste ozbiljni u inzistiranju, digurno će vam omogućiti sve razgovore koje želite.
    Ako bude problema tražite osobu zaduženu za koordinatore i iznesite cijelu problematiku.

  5. #5705

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Sanrio, hvala od srca.
    Moj suprug ne može vjerovati da bi mi išli u postupak bez da vidimo ikakvog doktora. Kaže da ako treba odustajemo, i ako treba platiti neke penale, briga nas.
    Ovo potpisivanje papira na hodniku i bez doktora ne dolazi u obzir.
    Poslala sam Andrijani mail sa pitanjima:
    1.Tko će nas dočekati, 2.sa kojim doktorom imamo konzultacije,3.tko će nam objasniti dodatne metode i postupak zamrzavanja embrija?-stvarno mislim da nije na nama da to iščitavamo na googlu, 4.da li ćemo dobiti napismeno da su SVI naši nalazi pregledani od doktora i kojeg,
    5.za Hzzo, no to mi je manje bitno.
    Doista nije stvar u novcima, nego u pristupu, nepovjerenju.

  6. #5706
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, koji dan ste radile kućni test nakon transfera 5 dana starog zametka? Pročitala sam negdje da 9.dan od transfera mora pokazati kućni. Kakva su vaša iskustva?
    Ja sam imala plusic 7.dan vec.
    Deveti bi se trebalo vidjeti
    Posljednje uređivanje od Vrci : 06.10.2019. at 17:44

  7. #5707

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Lovelife jako mi je zao zbog stresa kojem si izložena. Zato se dvoumim skroz, mozda im je sad takav tajming. Kao sto rece Sanrio treba imati i sreće. Jos jedna stvar koja mi malo smeta je protokol u PFC. Na svim forumima sam procitala istu stimulaciju. Ja sam prvi puta imala puregon i difereline i imala 7 js. Sve oplodjene jedna prezivjela do 3 dana kad je bio i ET. Nadam se da je bilo do sperme iz micro tese. Drugi puta menopur i decapeptil samo 1 js nije doslo do oplodnje. Meni se sad ne isprobavaju gonali ako vec imam pcos i znam da imam bolju reakciju na puregon. Imam i povisen testosteron.
    Napisala sam sve to samo da se predstavim, a ne da kupusim temu Sorry.

  8. #5708

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, koji dan ste radile kućni test nakon transfera 5 dana starog zametka? Pročitala sam negdje da 9.dan od transfera mora pokazati kućni. Kakva su vaša iskustva?
    Nika, mora pokazati!

  9. #5709

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala cure! Onda je sutra trenutak istine!

  10. #5710

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure! Onda je sutra trenutak istine!
    Jedva čekam! Ne zaboravi, prvi jutarnji urin!

  11. #5711

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Iskreno nemam dobar predosjećaj. Sad navečer me počelo dolje frkat kao pred mengu

  12. #5712

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno nemam dobar predosjećaj. Sad navečer me počelo dolje frkat kao pred mengu
    To ništa ne znači! Nakon transfera stalno nešto frče i zateže. Držim figeeee!

  13. #5713

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Cure, moj kućni pokazuje dvije crte!!!!! Ja to ne mogu vjerovati!!!! Nakon svih ovih godina mučenja, gotovo da ne mogu povjerivati u to!! Čini se nestvarno! Nadam da će tako i ostati!!!☺☺

  14. #5714

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Lovelife, samo smireno danas. Držim fige da sve dobro prođe!

  15. #5715

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Nika, čestitam od srca!!!

    Hvala, evo javit ću sve kasnije..
    ne znam kako će sve proći jer Hzzo placa svježi ET a Andrijana je znala da bi mi u FET, a Pronatal je tražio tiskanicu od Hzzoa.. vise ništa ne znam

  16. #5716

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, moj kućni pokazuje dvije crte!!!!! Ja to ne mogu vjerovati!!!! Nakon svih ovih godina mučenja, gotovo da ne mogu povjerivati u to!! Čini se nestvarno! Nadam da će tako i ostati!!!☺☺
    Jeeeeeij! Znala sam
    Sad samo polako dalje, naravno da će tako i ostati!
    Čestitam od srca!

  17. #5717

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Lovelife, ne znam kako to ide sa papirologijom HZZOa ali vjerujem da postoji neka opcija da se u slučaju nemogućnosti odrađivanja svježeg transfera prebaci na FET.
    Npr. Mi smo išli u postupak sa namjerom da odmah idemo u svježi et. U Pragu sam rutinski vadila progesteron i svježi je otpao! Mi smo platili sve tada a naknadno smo došli na fet i njega nismo extra platili jer nije došlo do svježeg transfera prvi put.
    Sad sam zakomplicirala ali sam sigurna da su imali slučajeve da su ljudi, preko hzzo, imali namjeru ići na svježi et pa se tek naknadno vidjelo da neće biti svježeg pa su se nekako trebali papirnato prilagoditi novoj situaciji!
    Lovelife, mislim na vas danas i sigurna sam da će sve dobro proći!

  18. #5718

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala cure

  19. #5719

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Lovelife, što se kod tebe događa?

  20. #5720
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Nika39 jeeej čestitam ti bravooo!!!

  21. #5721

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Bravo Nika cestitke od

  22. #5722

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala cure, al ne znam šta se jutros dogodilo. Test je slabije pokazao i imala sam jutros vidljive flekice smeđkaste boje. Nije svježa krv. Jučer me dr.ipak poslao vadit betu i bila je 455, ali ovo me brine. Jel moguće da je to sad od implantacije??? Danas je 10.dan od transfera. Šta sad?

  23. #5723

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, al ne znam šta se jutros dogodilo. Test je slabije pokazao i imala sam jutros vidljive flekice smeđkaste boje. Nije svježa krv. Jučer me dr.ipak poslao vadit betu i bila je 455, ali ovo me brine. Jel moguće da je to sad od implantacije??? Danas je 10.dan od transfera. Šta sad?
    Ništa sad, beta ti je fantastična i po mojem laičkom mišljenju i visokoj beti za 10 d.t čini mi se da su se oba primila!
    U ponedjeljak ponovi betu da vidiš kako se duplala čisto radi tvog mira.
    Samo mirno, sve je super!
    Kladila bi se da je od implatacije to brljavljenje.

  24. #5724

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Nika, a vezano za test i meni je drugi slabije pokazao nego prvi

  25. #5725

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Gdje nam je Lovelife? Brine me da se nije javila do sad...

  26. #5726
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, al ne znam šta se jutros dogodilo. Test je slabije pokazao i imala sam jutros vidljive flekice smeđkaste boje. Nije svježa krv. Jučer me dr.ipak poslao vadit betu i bila je 455, ali ovo me brine. Jel moguće da je to sad od implantacije??? Danas je 10.dan od transfera. Šta sad?
    Implantacija nije jednokratni događaj, urastanje stanica trofoblasta koji okružuje zametak u sluznicu maternice je proces koji traje...

    A kućni testovi za trudnoću nisu kvanititativni testovi koji bi mjerili visnu vrijednosti bhcg-a, već se radi o kvalitativnim testovima koji pokazuju ima li ili nema bhcg-a.

    Ne brini, beta ti je odlična. Polako dalje... Sretno!
    Posljednje uređivanje od Inesz : 08.10.2019. at 10:27

  27. #5727

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala cure
    Nisam paničar, ali ovo me zabrinulo. Držim fige da je po vašoj dijagnozi☺
    Posljednje uređivanje od Nika39 : 08.10.2019. at 11:00

  28. #5728

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage moje cure, jučer sam vam napisala cijelo pismo, ali poruka nije otisla zbog slabog interneta..
    Uglavnom, došli smo u kliniku već oko 8.20 da stignemo pročitati papire, odmah smo tražili Andrijanu, još nije bila tamo, kao u dolasku je..
    Kao sto je Nika rekla, oko tih papira nema puno izbora- ako idemo u ovo onda nema druge nego potpisati. No kada smo vidjeli da na skoro svima piše da smo razgovarali sa doktorom, dobili sve informacije, mogli sve pitati, i da nam je sve jasno, tražili smo doktora. Te papire nam je dala gđa Marina..i cesto prolazila pokraj nas vjerojatno da vidi jesmo li gotovi. Suprug je obavio vađenje krvi i dao uzorak. Opet smo pitali za Andrijanu.. i ona je tek došla nakon valjda 2 sata. Mogu reci da je bila ljubazna i sve nam objašnjavala, rekla je da su konzultacije sa dr.prije transfera, a posto danas ja neidem na ET da ćemo imati konzultacije dan prije ili dan FET-a.
    Objasnila nam je kako ide sa donorkama, kaže da smiju donirati 4 puta, i da oni sve imaju u sistemu koja je gdje donirala, da je sve vrlo strogo i da ih nadzire Institut, da paze na fenotip da nam odgovara, Itd.
    Čak nam je rekla da možemo razgovarati prije FET-a sa njihovom geneticarkom..
    Ne znam je li to doista moguće..
    Dosta smo razgovarali, dala si je truda, i nama je bilo lakše.
    Svima bi preporučila da si zapisuju pitanja i da,ako ikako mogu, odu na jedne konzultacije ranije, da su mirniji. Čak mi se čini da su sve cure koje su išle prije 2,3 godine otišle prvo na konzultacije, sto mislim da je dobro.
    Oni smatraju da smo mi već upoznati sa većinom stvari iz tog procesa od naših doktora, i da smo spremni za “akciju”, to je moj dojam.
    A svakako smatram da bi bilo profesionalno od njih da nas dočeka koordinator s kojim komuniciramo u tom procesu.
    Eto sada čekamo razvoj i nove informacije.
    I da, A.je rekla da će ona probati riješiti sa hzzoom.
    Vidjet ćemo.
    P.s.Izašli smo iz klinike oko 12 :D

    Nika, držim palčeve da je sve u najboljem redu!
    Hvala Sanrio na brizi
    ❤️

  29. #5729

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Lovelife, baš mi je drago da je sve prošlo dobro i da ste dobili odgovore na vaša pitanja. Odmah se čovjek drugačije osjeća i sigurniji je u cijeli proces.
    Iako sam bila protiv muževe ideje da odemo osobno u Prag i obavimo konzultacije u nekoliko klinika sad mi je drago da smo tako napravili. To dakako poskupljuje dodatno cijelu ovu ionako skupu priču no puno znači kad sve dogovaraš direktno sa doktorima i možeš pitati što god ti padne na pamet i odmah dobiješ odgovore.
    Jeste se već vratili doma?

  30. #5730

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Sanrio, ostali smo još jedan dan, već je tako i hotel bio rezerviran, a i malo smo upoznali grad.
    Upravo to, čovjek se osjeća nekako lakše i sigurnije.
    Ovo su jako ozbiljne stvari, mi smo osjetljiviji u ovom procesu i treba nam osjecaj sigurnosti, profesionalnosti.
    Suprug ti je definitivno bio u pravu.
    Vi ste isto Pronatal ili PFC (oprosti, sigurno si rekla)?
    U tih par sati sjedenja u klinici došlo je zaista puno parova, i vjerujem da znaju sto rade, i nadam se da im je u interesu zadržati kvalitetu na nivou.

  31. #5731

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio, ostali smo još jedan dan, već je tako i hotel bio rezerviran, a i malo smo upoznali grad.
    Upravo to, čovjek se osjeća nekako lakše i sigurnije.
    Ovo su jako ozbiljne stvari, mi smo osjetljiviji u ovom procesu i treba nam osjecaj sigurnosti, profesionalnosti.
    Suprug ti je definitivno bio u pravu.
    Vi ste isto Pronatal ili PFC (oprosti, sigurno si rekla)?
    U tih par sati sjedenja u klinici došlo je zaista puno parova, i vjerujem da znaju sto rade, i nadam se da im je u interesu zadržati kvalitetu na nivou.
    Mi smo se na kraju odlučili za Pfc a bili smo na konzultacijama i u Pronatalu kod dr.Mardešić.
    Htjeli smo otići u u Ivf Europe ali nam se koordinatorica nikad nije javila da nam dogovori termin sa dr. Kultom. Iako sam imala video konzultacije sa dr.Kultom kad sam rekla da dolazimo u Prag i da želimo doći do njih, nikad mi se više nisu javili.
    U obje klinike smo platili 100 eura za razgovor sa doktorom i uzv pregled.
    Odličan dojam u obje klinike.

  32. #5732

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    68

    Početno

    Cure molim mišljenje.
    Mi upravo putujemo po jedan smrznuti embrij u pfc. Transfer je sutra. Danas kordinatorici pošaljem mail da potvrdim plan za srijedu i ona mi krene pisati da ćemo o intralipidima sutra razgovarati. Ja pitam od kud to jer do sad u dogovorima, a krenuli smo s dogovorima krajem kolovoza, nismo o tome razgovarali. Ona odgovara eto spominjem kao mogućnost. Ja sam imala dvije stimulacije, ukupno pet urednih embrija i sad idemo po peti. Moji nalazi svega traženog su u redu osim blage mutacije na trimbofiliju za što koristim fragmin. Od kad mi je poslala mail čitam o tome i naglasak je da se preporuča kod imunoloških problema. Ja nemam nikakav papir u tom području, ali mi je u studentskim danima dijagnosticiran akutni lupus koji se još samo jednom manifestirao na koži. U zadnje tri četiri godine imam problema iz spektra fibromialgije što isto ima veze s nekim upalnim procesima.
    Ja nisam radila alergološki test na jaje i kikiriki što bi trebala jer se intralipid temelji na tome jer mi do sad to nisu spomenuli.
    Ne znam što da napravim? Štete navodno nema.Jel neka od vas to uzimala. S tim da ne znam tko će mi to u Hrvatskoj davati.

  33. #5733

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Sanrio, Nika, Rominka, pisite nam utiske i ponovo čestitam svakoj Ovako... PFC racunaju startnu cijenu 4900 eur za nas, pronatal oko 4000 eur. Europe ivf mi se jos niko ne javlja. Zamolila bih Rominku ili Inadi ako mogu da mi napisu svoj kontakt za tu kliniku jer na stranici mi niko ne odgovara na mail. I ako mogu zene iz Pronatala da mi kazu kako su se odlucile za kliniku u koju idu, mi smo mislili u Budejovice jer je malo blize no ne znamo ni sami. I da, popust u PFC vrijedi 15% do kraja godine na sve pakete.

  34. #5734

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Alondra ne mogu ti poslati pp. Nasa kordinatorica u Europe ivf je Dina, imas na njihovoj stranici njezin broj, mi komuniciramo na viber i mail. Jelena je mislim na godisnjem. Ne znam koliko dugo ima da si ih kontaktirala ali meni su se javili 2 dana nakon sto sam im se prvi puta obratila i vec slijedeci tjedan sam imala konzultacije s dr

  35. #5735

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Hvala Inada! Ja sam poslala na onaj zadnji mail gdje pise kontakt, u petak popodne, mozda sam tu pogrijesila. Ne znam za pp, mozda zato sto sam se tek registrirala, provjerit cu. Mi cekamo jos njih da se jave zbog cijene, pa cemo odluciti. Poslat cu i Dini pa javim konacnu odluku

  36. #5736

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Draga Alondra!
    Mi smo za Pronatal dobili preporuku od poznanika kojima je uspjelo od prve. Danas imaju zdravog dječaka od 5.mj..Čitajući ovaj forum shvatila sam da su nijanse u pitanju između Pfc i Pronatala, pa smo se odlučili za Pronatal. Ja ti ne bih preporučila Budojevice, jer smo kroz njih prošli u povratku i ne znam kako bih tamo "ubila"5-6dana čekanja do transfera. Za razliku od njih u Pragu i okolici imate šta raditi sve te dana. Ali, to je samo moje skromno mišljenje. Meni nije žao što smo odabrali Prag jer smo to sve vrijeme iskoristili kao pravi godišnji☺.
    Vrijedi ti staviti na papir financijsku konstrukciju i usporediti između te dvije klinike, naročito zbog ovog popusta.
    Mislim da moraš napisati barem 10 poruka na forumu da ti se otvori pp.
    I da, dobrodošla i još prije otišla!

  37. #5737

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Tina1979, mislim da sam na ovom forumu podosta postova pronašla o intralipidima. Probaj malo vratiti unazad pa pronaći. Osobno nemam iskustva s tim, pa baš i ne mogu pomoći. Sorry

  38. #5738

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno Odluka je pala

    Stigao je odgovor i od europe ivf, te smo se odlučili upravo za njih, jer sve su klinike dobre a ova trenutno najpovoljnija. Zakazali smo i konsultacije. Tako sam uzbudjena! Hvala Inada i Nika!
    Posljednje uređivanje od Alondra : 08.10.2019. at 21:00 Razlog: Dodatne informacije

  39. #5739

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Stigao je odgovor i od europe ivf, te smo se odlučili upravo za njih, jer sve su klinike dobre a ova trenutno najpovoljnija. Zakazali smo i konsultacije. Tako sam uzbudjena! Hvala Inada i Nika!
    Alondra, super da ste odlučili i sad korak po korak dalje do cilja!

  40. #5740

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Nikaaaa, jesi li ponovila betu? Kako se osjećaš?

  41. #5741

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Alondra, piši pitanja, i sve pitaj, nemojte biti ni u kakvoj dilemi!
    Sanrio, kako si ti? Sto uzimaš od terapije sada?
    Nika, javi nam i kako si ti!

  42. #5742

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Dakle, danas 11.dpt je preko 1000. Dakle,dakle,dakle... ne vjerujem!!!☺☺

  43. #5743

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Alondra, piši pitanja, i sve pitaj, nemojte biti ni u kakvoj dilemi!
    Sanrio, kako si ti? Sto uzimaš od terapije sada?
    Nika, javi nam i kako si ti!
    Evo, ja i moj malac smo danas bili kod doktora.
    U 12 tt, sve izgleda super, ja se osjećam super, jedem ne za dvoje nego za minimalno troje (moram se skubicirati jer ću se udvostručiti do kraja ) i to je to!
    Još uvijek sam na punoj terapiji, od pon. izbacujem aspirin i folnu, i onda u 13 i 14 tjednu postepeno smanjujem estrofem i utrogestan. Estrofem do kraja 14 tt skroz eliminiram a za utrogestan su mi u Pfc-u napisali da se po 100mg/2x dnevno može ostaviti do 32 tt . Da će to moj dr. ovdje odlučiti.
    Clexane šibam valjda do kraja, moram se kod hematologa naručiti. Super stvar je da mi ih daju u bolnici pa ih ne moram kupovati! Mašala!

  44. #5744

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, danas 11.dpt je preko 1000. Dakle,dakle,dakle... ne vjerujem!!!☺☺
    Tralalalala, duble trouble
    Meni je 14 d.t beta bila 283!
    No da, sad strpljivo čekati uzv tamo 7 tt. da čujemo ta srčeka! Jedno će biti sigurno ali kladim se na dva!

  45. #5745

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Ajmeee Nika! Juuupi!!!
    Sanrio takoder! presretna sam zbog vas!

  46. #5746

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Ajme cure, to je nestvarno,ali istovremeno me pere neki strah da sve dalje bude ok.
    Sanrio i zbog tebe sam sretna da je sve ok.
    Lovelife, želim ti isti scenarij☺
    Posljednje uređivanje od Nika39 : 09.10.2019. at 15:50

  47. #5747

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Ajmeee Nika! Juuupi!!!
    Sanrio takoder! presretna sam zbog vas!
    Hvala ti, još malo pa si nam ti na tapeti sa čestitanjima!
    Javi kad ti jave rezultat iz laba!

  48. #5748

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme cure, to je nestvarno,ali istovremeno me pere neki strah da sve dalje bude ok.
    Sanrio i zbog tebe sam sretna da je sve ok.
    Lovelife, želim ti isti scenarij☺
    Nika, oslobodi se straha i uživaj u svakom trenutku!
    Ja sam isto strepila od svakog dana, pa što ako bude ovo, što ako se dogodi ovo...pa tisuću scenarija! U svakom trenutku života pa tako i trudnoće nešto može poći krivo. Naš je problem što o svemu tome znamo puno previše nego što bi neki laik trebao znati. Ja sam odlučila vjerovati da će sve biti u najboljem redu! Ako ne bude, brinut ću kada i ako se to dogodi!

  49. #5749

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala, Sanrio, odličan savjet. Samo ga sad moram početi i primijenjivati!

  50. #5750

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Tina1979, mislim da sam na ovom forumu podosta postova pronašla o intralipidima. Probaj malo vratiti unazad pa pronaći. Osobno nemam iskustva s tim, pa baš i ne mogu pomoći. Sorry
    Nika hvala na odgovoru. Nakon noći googlanja i razgovora u klinici danas sam primila te intralipide pa što bude, bude. Kod svi eurići tud i tih 150.
    Rijetko sam ovdje pa ne vidim promjene kod nekih od vas. Iskrene čestitke svim novim trudnicama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •