Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Tko je sve attached i zasto?

  1. #51
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno i mi

    i mi se smatramo atp i super nam je, a ja moram reći jedno drugačije iskustvo s okolinom, ja sam bila jako ambiciozna mlada mama i mislila sam pola trudnoće kako ću raditi projekte u kojem mjesecu moje bebe (grozno mi je kad se toga sjetim), a onda je došlo moje čudo od djeteta i čime se rodio pogledao me kao ok ti si ta i ja sam se predala. Ali moram pohvaliti moje starce s kojima smo živjeli pikulinih prvih 6 mjeseci koji su me gledali ko da sam luda kad sam rekla da piklua mora spavati u kinderbetu (nije dugo, bio je na cici non stop i još spavamo skupa godinu dana kasnije) i koji su mi rekli da ne donosim (kršitelj koda) doma, ja sam mu dala jednu bočicu u panici da je gladan (plakao je, a ja sam mislila da je to kraj svijeta) i moj mi je muž rekao joj nemoj vidi kak je sad omamljen, a poslje cice tak ljepo gleda i mirno zaspi i ne najmanje bitna patronažna koja je imala sve informacije direktno iz švedske(šalim se) - sve po atp. Napravila sam dvije predstave u njegovoj prvoj godini, još je na cici, spava s nama i genijalan je, mislim da je atp super za mame koje vole svoj posao jer se ne radi o rasporedima koji se ne mogu uskladiti, a ljubavi su uvijek kompatibilne- naravno dok se zna tko je glavni, a to je kod nas uvijek bio i ostao gospodin pikula.Sretna sam da su svi oko mene ko iz searsa, ali i mene su morile sumnje dok ovdje na rodi nisam vidjela da sam normalna i da nas ima još. pusa i dršte se, pogotovo pred svekrvama :wink:

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    93

    Početno

    za AP culi na rodi, skinuli nesta Searsa sa neta i u stvari ne vidim kako bismo drugacije. tu i tamo kukali za podrskom Roda kad je boljela kicma od visenja na cici, al izdrzali bez dude, caja i sl. spavamo skupa, nosimo se stalno, cicamo kad hocemo-uspavljujemo se na cici i veli okolina da smo zaljubljeni jedno u drugo (tata kolko stigne-u vojsci je).
    i kak veli ivarica, takvi smo mi. drugacije ne znamo.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •