Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: PAPA test

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno PAPA test

    Pre desetak dana sam radila PAPA test.

    Malopre sam zvala da proverim rezultate i med. sestra mi reče ovako: PAPA grupa II, to je OK. Pitam jel treba da dolazim, a ona meni - ne staviću nalaz u vas karton, nalaz je OK.

    Jel neko imao slična iskustva?

    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    14

    Početno

    brankice to ti je potpuno normalno za zenu koja ima spolni zivot, nadam se da si ta
    tako je meni rekao moj ginic.
    grupa I su ti male dobre curice.
    a grupa III one zlocest curice. ali one uz to imaju jos i stosta drugo

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    mamma hvala ti puno

    Ma trazila sam na netu specifikacuju grupa (brisevi), nasla jednom i nemam pojma gde.

    Nesto tipa: grupa 1 a, pa 1b i objasnjenje za svaku stavku. Ali ne znam gde sam to nasla.

    Znaci zdrava sam i prava. Joj evo slavim.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    31

    Početno

    Brankice, enjoy & relax....
    (kad ću ja konačno upast u grupu onih dobrih žena...ja sam očito još zločesta po ovoj prethodnoj specifikaciji :shock: )

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    Mrvuljak, ma ti si vamp zena

    Ma ti si suvise dobra pa ni bezobraznim bakterijicama ne znas da kazes ne :wink: (opet mi fali ono srce)

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Meni nikad ne govori koja je papa grupa, samo se dogovorimo (kad mi napravi test), ako me ne nazove u roku.. ne znam koliko.. znači da je sve u redu.
    Tako je bilo (hvala Bogu) uvijek do sada, tako da pojma nemam koja grupa itd.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Brankica prvotno napisa
    Mrvuljak, ma ti si vamp zena

    Ma ti si suvise dobra pa ni bezobraznim bakterijicama ne znas da kazes ne :wink: (opet mi fali ono srce)
    a šta ću, kad su tako drage i slatke te male krasne bakterijice :shock:

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ni ja nikad nisam dobila informaciju koja grupa samo ono u redu i vidimo se drugi put ili sljedece godine.Cuj da nesto nije u redu oni bi ti i te kako to rekli

  9. #9

    Početno

    branci zdrava si i prava si i nema da brigasa ovako stvari stoje:
    papa test se radi za otkrivanje malignih celija prva i druga grupa su ok. atreca je predkancerozno stanje pa sto je veca grupa gore je in stanje celija
    sekret ima sest grupa i pod tipova znam da su prva i druga normalna flora sesta gljivice kandida a ove izmedju bi morala da uzmem knjigu da se podsetim kojim redosledom idu.
    zakljucak:bitno da je do druge grupe u oba slucaja
    brankice udri brigu na veselje :wink:

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    A sekret grupa III C, kaze nista strano ako mi smeta samo vaginalete na bazi joda. Kupila i cekam da mi prodje poseta pa da pocnem da koristim.

  11. #11
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    brankica, imas na portalu, na neplodnosti - dijagnoze i lijecenje tekst o papa testu. procitaj.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    Egice pročitala, odmah sam tu potražila

  13. #13
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    A ja sam zločesta koka koja je 2 godine vukla HPv i očajne papa testove, zatim se sve sredilo, još sam i rodila, no sad ne mogu na papa test dok ne dobijem mengu!!!!!! I sve više i više sam zabrinuta zbog toga, a odgadjam trenutak kad ću nazvati mog ginića jer me frka da mi ne bi prepisao tablete za dobivanje menzesa. Jer nije da mi fali!!! :? :?

  14. #14
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Evo da vam kažem. Uspjela sam skupiti hrabrosti i nazvati doktora. Pitao me jesam li trudna, ja rekoh da nisam i zaključio da mu se za 10-ak dana javim pa ćemo ipak izvaditi papu.
    Pripremite se da ću 15 dana nakon toga umirati od straha čekajući rezultate ( jer HPV je biće koje ne nestaje nikada ) pa će mi svaka vaša dobra vibrrra puno značiti! :?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    Držim fige da sve dobro prođe

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •