Pokazuje rezultate 1 do 43 od 43

Tema: višak kilograma ...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    30

    Početno višak kilograma ...

    ... cure , imate li problema sa viškom kilograma i kao ga /ih rješavate ?
    Ja sam u zadnju godinu dana odradila dvije stimulacije i četiri ET ... sa nekih 55 kg došla sam na 65 i ne mogu dolje ni uz izgladnjavanje u kombinaciji sa vježbanjem ... ništa mi ne pomaže imam osjećaj da voda deblja ... totalni mi je mrak ovo ljeto ,nikad nisam bila debela a sad "kipi na sve strane ...
    ... Jukić bi mi poslije svakog pokušaja govorio "skidaj kile" a dobila bih možda dva- tri kila ... mogu mislit šta bi rekao da me sada vidi

  2. #2
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Ista situacija i kod mene, manje jedem i pazim što jedem, a rastem ko kvasac

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Korcula
    Postovi
    42

    Početno

    Znas sta je meni dalo stimulaciju prije oplodnje da skinem kile ( imala sam ih 80 na svoja 162 cm visine): moj mi je najdrazi dr prisapnuo da stvar lakse uspijeva s manje kila, pa sam prionula na posao ( iako sam padala u veeelika iskusenja svaki put kad mi me uhvatila depra) i skinula hrpu toga sa sebe. Sigurna sam da je to najbolja moguca motivacija, a ZNAM da je i svima nama koji si zelimo svoje male andjele. Mozes ti to, zasigurno! Samo se malo porazgovaraj sama sa sobom. I ja cu kad se odlucimo na drugu bebu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    banja luka
    Postovi
    149

    Početno ...

    I ja imam problem,sa prvom stimulacijom sam dobila tacno 10 kg,evo sad mi je proslo mjesec dana od druge stim.i dobila sam jos 3/4kg,neznam sta cu osjecam se grozno,isto mi je bed za ljeto i more.Doruckujem,rucam i nikad ne veceram,nejedem slatko ali pijem dosta sokova,ima li ko kakav dobar predlog za skidanje kila,mrzim klasicne dijete

  5. #5
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Isti problem i kod mene, dobila 10 kila od kad su počeli ovi problemi, sad sa na dijeti, što manje jesti, jesti više voća, sad ljeti plivati i tako.
    Migully, moj savjet je ne piti sokove, gazirano i slično nego za piće isključivo voda ili neki čajevi, po mogućnosti nezaslađeni.

  6. #6
    DijanaP

    Početno višak kilograma

    hm, i ja bih se mogla pridružit klubu debeljuca. Na svakoj stimulaciji dobijem bar 1-2 kg koje teško ili nikako da skinem-stalno se vrtim oko 68 kg (visoka 170 cm), sve me žulja i ne osjećam se baš sexy.Prije prve stimulacije imala sam 60 kg. mrzim djete jer se ne mogu mučit još i time-pijem uglavnom samo vodu i ponekad pivicu, ništa keksi, čipsevi i sl. Da zavaram glad nalijem se vodom ili odem iz kuće bez novčanika. Zacrtala sam si da nikako ne smijem imati 70 kg-tu mi se pali crvena lampica i alarm- i stvarno budem preneražena kad se približim toj brojci i od muke mi nije ni do jela.
    Uvijek kad se žalosna pogledam u ogledalo prisjetim se kako izgleda kip Božice plodnosti i to me opasno razveseli (meni jedino cice ne vise ko njoj).
    živjele debeljuce! :/

  7. #7
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Pozdrav debeljucama
    I ja sam dobila destak kilograma tijekom svih postupaka, malo po malo, s usponima i padovima. I baš kad sam dostigla rekord, ostala sam trudna. E sad nema dijete, na ovih 10 ide bar još 10 gore, a nagodinu ću misliti o skidanju.
    Ali ne brinem se puno. Ako budem u stanju roditi dijete, onda ću moći i svoje tijelo dovesti u red. Smiješno, u zadnje vrijeme se ne usudim donjeti 2 kg iz dućana, a opet imam osjećaj da mogu sve što poželim.

  8. #8
    gogapo

    Početno

    Pozdrav debeljucama i pitanje za Ninoslavu: kako si skinula kilograme, nekom posebnom dijetom, vežbama??? Ja sam 170cm i 83 kg, strašno! Dvadeset kg sam se ugojila za ovo vreme kako se lečim od neplodnosti.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    31

    Početno

    Eh, kilogrami. Teška je to borba. Cijeli život sam bila normalne težine i onda zadnjih pet godina fuuuu, 15 kg viška. Stalno se trudim da, pazim na ishranu, izbacila sam sve nepotrebne kalorije, sokove i sl, pješačim i sve to ali jedino što sam uspjela je da se ne debljam više, zadnju stimulaciju nisam dobila ni kilu. Ali zato prije.
    Dosta toga ja prpipisujem hipotireozi koja mi je utvrđena prije 3 godine, tako da mi je i metabolizam vjerovatno zbog toga sporiji. Kad vidim koliko pojedini ljudi mogu pojesti, a da se ne debljaju dodje mi da puknem.
    Tako da je ta borba izgleda vječna.

    Eto toliko, migullyy imaš poziv za šetnju do Šehitluka.
    Pozdrav!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    244

    Početno

    Ja sam prije godinu dana bila na klomifemima i dobila 2 kile koje nisam mogla skinuti ni djetama kojima sam prije gubila kile bez problema. sad sam na stimulaciji dobila još 4. Ne znam što da radim. Za doručak jedem muslle ručak neka juhica i salata večera ništa, i kad je mjesečeva mjena (kao danas) ne jedem ništa, samo voda. Uz to šetam, vozim bic. Htjela bi svakako prije jeseni te kile skinut da u idući postupak ne idem s viškom kila jer ću uskoro izgledati ko tenk. Da li ću uspijeti - ne znam

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    306

    Početno

    I ja sam nakon 3 stimulacije dobila kile u predjelu trbuha i nikako da ih skinem.Struka vise niti nemam. Sada pokusavam nesto s vjezbanjem jer je fizicka aktivnost ipak najuspjesnija!

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    ako vi tvrdite da ste se zdebljale od stimulacije, sta cu onda jadna ja Pa meni je ovo prva stimulacija (sem Klomifena koj sam pila zimus)! A u nju sam usla poprilicno debeljuskasta (bar po mojim mjerilima, iako mi mnogi kazu da imam malcice viska ali nista strasno) Istina da sam skinula 14 kg od prosle jeseni (i vratila 5 , smrc), ali ja mislim da treba da skinem jos 10, ili bar 8.

    Ja svoje tadasnje stanje pripisujem (a mora se nac neka utjeha ) hipotireozi za koju u to vrijeme nisam ni znala. Takodjer je susta istina da sam te kile uspjela skinuti tek kad sam TSH terapijom dovela na normalu. Skoro sav visak koji mi je ostao je u nogama i rukama, sto po meni isto ukazuje na usporenu stitnjacu. Stomak mi se dosta fino izravnao (mada moze jos)

    Jos da napomenem da sam upravo u periodu kad sam pila klomifen skinula te silne jastucice sala oko struka. Takoda izgleda da je sve slucajnost: kako ce tko reagirati....u Bozjim je rukama

  13. #13
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Hej curke !!!

    Ja sam svaku stimulaciju dobila po 2-3 kg viška,
    a najgora mi je bila zadnja ... ... čak 6 kg jer sam koristila Dexamethason koji deblja i zadržava vodu.

    No, uspjela sam se opet donekle vratit u normalu, no stalno sam pazila šta jedem,
    izbjegavam večeru, pijem dosta tekućine, te vježbam - najviše sam na rolama - a sad preko ljeta i plivam.

    Cure, sve se može kad se hoće - ja sam nakon svoje zadnje stimulacije morala kupovati novu garderobu,
    a sad mi je sve to veliko i opet se bez frke uvučem u stare trapke ili minicu ... a također imam hipotireozu.

    Jedino muku mučim sa celulitom i redovito se mažem ELANCYL - Koncentrat Lipo-Réducteur i mogu reći da je super !!! 8)

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    ja sam jos k'o dijete imala malo okruglaste noge (ali nikad celulit, sad mi se i to pocelo pojavljivati - kazu da je dobar Tiomucase gel, na bazi te alge). Tada su mi klinke iz skole i susjedstva govorile da blago meni kad imam tako ljepe zenske i prave noge dok su one imale samo kost i kozu - i strceca koljena.
    Kad se samo sjetim kako sam sa 55 milsila da sa predebela...a sad dodaj na to 14 pa me zamisli kako sad izgledam. Zakljucujem da mi nista ne fali ! (sto imam viska to je druga stvar )

  15. #15
    giga avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    124

    Početno

    Debeljuce moje.

    Ja vječita mršavica nakon trećeg IVF-a dobila 10 kila i nikako da idu dolje. Sad sam na 63 kg i užasno se osjećam zbog toga. Uvjek sam nosila sve utegnuto, a sad katastrofa sakrivam se.
    Stalno govorim kad dođe beba onda krećem u mršavljenje, a tome se nadam ubrzo.
    Svim debeljucama velika

  16. #16
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj giga prvotno napisa
    Debeljuce moje.

    Ja vječita mršavica nakon trećeg IVF-a dobila 10 kila i nikako da idu dolje. Sad sam na 63 kg i užasno se osjećam zbog toga. Uvjek sam nosila sve utegnuto, a sad katastrofa sakrivam se.
    Stalno govorim kad dođe beba onda krećem u mršavljenje, a tome se nadam ubrzo.
    Svim debeljucama velika
    Isto, isto, isto

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    58

    Početno

    Masaža i limfna drenaža pomažu

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    banja luka
    Postovi
    149

    Početno

    Dragana prihvatam poziv za setnju :D

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    31

    Početno

    Curke, iako bi mi odgovaralo kao izgovor, mislim da to nisu samo stimulacije doprinijele. Naravno, sa godinama vjerovatno se i metabolizam malo usporava. Moje lagano debljanje je krenulo i prije stimulacija.
    Mislim da je razlog i onaj period cekanja bete, kad svi malo pazimo, te nemoj ovo te ono, prestanemo sa nekim redovnim aktivnostima i ko je sklon debljanju, hops dvije-tri kile k'o od sale dobije. Ja ne vjerujem u dijete kao model mrsavljenja, samo fizicka aktivnosti i nacin ishrane redukovan, prilagodjen svakom po njegovom ukusu.
    A vala, mora neko biti i malo buckast! :smile:
    Pozdrav!

    Migullyy imas pp!

  20. #20
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Podrav svima.
    Sklona sam debljanju pa sam se oduvijek trebala paziti. I uspjevala sam. No, od jednog stresnog događaja počele su mi se nakupljati kile i kao što mi netko jednom reče, te se kile jako teško skidaju. Neće, pa neće.
    Ljuta sam na sebe i žalosna istovremeno, a još se k tome moram nositi sa komentarima poznanika koji ti to ne znaju reći na malo "pristojniji" način nego direktno u glavu i to s riječima koje bole.
    A još k tome dodaju, da nisi možda trudna?
    Meni samo što suze ne poteku...
    Mislim si, da bar jesam, pa do đavola i kile.

    Užas cure moje, užas!

  21. #21
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj dragana33 prvotno napisa
    .
    Mislim da je razlog i onaj period cekanja bete, kad svi malo pazimo, te nemoj ovo te ono, prestanemo sa nekim redovnim aktivnostima...
    Misim da si u pravu. Koliko znam, stimulacija ne utječe direktno na metabolizam. Ali nervoza i manje kretanja utječu. A meni se događalo i to da sam svaki puta kada bih se nadala trudnoći (i natekla od lijekova) imala manje volje da pazim na to što jedem.
    Kretanje jako puno utječe na kilažu. Ja sada ne jedem ništa više nego prije trudnoće, a debljam se - samo zato jer se manje krećem.
    Citiraj Angelina Bell prvotno napisa
    A još k tome dodaju, da nisi možda trudna?
    Uh, to mi je "najomiljeniji" komentrar. Tužno je to da sam ga obično dobivala od dobronamjernih, samo nepromišljenih ljudi.

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    posto sqm ja nova u stimulaciji nisam mogla nista tvrditi da li stimulacija utice na metabolizam ili ne (tj da li ga usporava). A jesam dobijala 2-3 kg i bez ikakve stimulacije svaki put kad sam cekala betu nakon inseminacije , valjda ipak jer sam se tih par dana manje kretala.

    Takodjer (prvo sam mislila da je to slucajnost, ali kad se evo i peti dan za redom ponovilo ipak mislim da je pravilo) ja na Gonal reagiram tako sto u roku 15 minuta po injekciji imam obilno praznjenje (da ne detaljisem) :shock:

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Ajme cure, već se vidim na jesen, kad počnem sa stimulacijama bit ću ko balon (već naginjem). Ma nema veze samo nek bude u meni...

  24. #24
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Pa da se i ja pohvalim, dobila 9 kg od početka priče do danas (58→67 kg na 174 cm visine). Sad sam najdeblja što sam u životu bila, ali manje mi smeta nego ikad. Samo da ja dobijem bebu pa ću lako smršavit (što se tješim). Utjeha mi je i MM, koji deblja zajedno samnom . Prijateljice mi kažu da sam sad baš seksi Smeta mi "samo" celulit, grozne li pojave. Pa da vas pitam, mene je cijelo ovo vrijeme strah koristiti kreme protiv celulita, da ne naškode bebi (koje nema). Inače sam koristila crio-gel od Collistara, a rado bi nastavila i tu borbu.

  25. #25
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Moram priznati da sam sretnica koja u stimulacijama nije dobila ni grama, ali sam zato, kao i Tigy, nabila kilažu dexamethazonom

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    525

    Početno

    Pčelice, meni se tvoja sadašnja kilaža čini idealna :D
    Što se celulita tiče, masaža nogu ti neće škoditi. Možeš si sama napraviti ulje ili kremu od eteričnih ulja. Mnoga nisu preporučljiva u trudnoći (npr. često korišteni cimet, borovica, ružmarin...), pa ja tako imam 2 verzije:
    -normalnu (sva preporučena ulja) za prva dva do tri tjedna ciklusa (računam da prije implantacije bebi neće smetati što pići mojim krvotokom)
    -zadnji tjedan ciklusa (samo naranča i lavanda koje nisu problematične, razblaženu koncentraciju); čak možeš i preskočiti tretman taj tjedan, da se organizam ne navikne
    Sad ispada da sam ja bogznakako vrijedna po pitanju uklanjanja svog celulita - ovo je samo strategija iz onih povremenih perioda kad sam motiviranija
    Sretno i javi se trebaš li recepte!

  27. #27
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Hvala Metvice
    Ma briga me za kila, a još sam morala i kupiti svu novu robu pa to nije ni tako loše. Odličan razlog da odjednom obnovim kompletnu garderobu.
    A što se tiče recepata, please pošalji. Imam u vrtu i lavandu i naranče i ruzmarin pa bi voljela nekako sama dobiti i potrebna ulja i napraviti kremice. A na masažu idem poslije bete. Unaprijed puno hvala, a ako kome treba šaljem sastojke za kremice, ima toga kod mene puno 8)

  28. #28
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Cure drage...sve ima svoje vrijeme i opravdanje...
    Nikad nisam bila mršavica...Od prve stimulacije pa dok nisam ostala trudna došla sa 67 na 74 kg, (dakle, trudna ostala sa 74 kg iz stimuliranog ICSI-a), a onda...rizična trudnoća, dijeta na 1800 kcal...kad sam rodila i izvagala se, nisam mogla vjerovati - 70 kg. Poslije sam opet nešto dobila dok sam dojila, ali nakon toga jedna dobra dijeta uz kontrolu unosa kalorija i fizička aktivnost... naravno nikad više kao prije, ali to si i želimo.
    Sad se opet od jeseni spremam na VV (pokušati dobiti drugu bebicu) pa ću ovo ljeto pokušati malo srediti liniju jer očekujem da ću u postupcima ponovo skupiti kila.
    Što se dijete tiče, ja sam uvijek vodila računa samo o tome da unesem sve namirnice u organizam, s bilježenjem unosa kalorija, a da ne pređem npr. 2000 kcal. I kod mene je upalilo.
    Inače, i moje je mišljenje je da se većina viška skupi zbog nervoze, tuge, utjehe, mirovanja itd. Ali ono najvažnije što sam vam htjela reći je da će doći vrijeme kad vam motivacije za dotjerivanje linije neće nedostajati...a do tada, u iščekivanju malog anđela... zdrava i umjerena prehrana s malo vježbe, pa što ako je koja kila više...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    30

    Početno

    Cure , jednostavno se moram pohvaliti , u zadnja dva tjedna skinula sam pet kilograma , još tri i 57 :D

    CHITOSTAN PLUS

    Chitostan je sredstvo koje u probavnom traktu fizički veže na sebe masne molekule i holesterol. Proizvodi se hidrolizom citina, polisaharida koji je prirodno prisutan u krljušti riba. U probavnom traktu se pretvara u gel uslijed djelovanja želučane kiseline koji ima svojstvo da veže uz sebe masnoće do šest puta vlastite težine. Rezultat toga je da se u probavnom traktu stvara masna «loptica» koja se ne može asimilirati i biva izbačena iz organizma putem stolice. Chitostan se u tijelu ne apsorbira, već jednostavno prolazi kroz probavni sustav i usput veže masnoće. STRENGHT SYSTEM CHITOSTAN je novi, ultra-gust chitostan koji veže i do tri puta više masnoća na sebe od običnog chitostana i smanjuje ukupnu količinu asimiliranih masnoća, uključujući holesterol, pružajući potporu zdravom gubljenju težine i održavanju normalne razine holesterola i triglicerida.

    SASTAV U DVIJE KAPSULE:

    Chitostan………………………………… .1000 mg

    da se naručit preko neta i nije skup , za više informacija pp

  30. #30
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Bravo, katita17!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    201

    Početno

    Ja inače ne vjerujem u takve preparate, ali zaista mi je drago ako ti je pomoglo. Čestitam na skinutim kilama

  32. #32
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Bravo !!! :D

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    evo i mene nakon stimulacije (koje sam se malo plasila zbog vasih prica o utjecaju na kilazu). Sva sretna jer se nisam udebljala.
    Naprotiv, sad sam na tri dana od mjerenja bete i imam 4 kg manje nego sto sam imala u sestom mjesecu prije postupka :D

    Malo sam si i dozu tiroksina bila povisila da ne bi skocio TSH od Gonala; Pa ne znam,..... bas sam mirovaja zadnjih 12 dana, nisam isla ni raditi prosli tjedan, i nisam skoro ni iz kuce izlazila. Radila sam samo moje redovne vjezbice istezanja i to je sve.

    Sta je doprinijelo, ne znam , ali super je. Mozda i ovaj preparat "MagneB6" (Magnezij sa B6 vitaminom) koji mi je dr rekao da obavezno uzimam 3 puta dnevno.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Mila, za koliko si digla hormon i kad si ga zadnji put mjerila?

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    CAo,

    U ciklusu prije stimulacije mi je TSH bio 1.3 a cetvrti dana od pocetka stimulacije (koja je trajala 10 dana) je skocio na 4.26. U medjuvremenu nisam mjerila, posto u petak idem vaditi betu mislila sam da malo 'pristedim vene' do tada pa da sve uradim odjednom.

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    31

    Početno

    .. , ali super je. Mozda i ovaj preparat "MagneB6" (Magnezij sa B6 vitaminom) koji mi je dr rekao da obavezno uzimam 3 puta dnevno.[/quote]

    zasto ga pijes, nedostatk mg ili zbog sitnjace.

    kog se dana vadi tsh

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    istina da mi je dr za svaki preparat ispricao za sta je kad mi ga je prepisao, ali nisam bas sve zapamtila. Dakle pijem:

    Duphaston (4x1) - to je isto sto i utrogestan

    Magne B6 - (3x1) - sjecam se samo da mi je naglasio da ne uzimam sumeci magnezij nego ovaj u tabletama, jer sumeci sadrzi umjetno sladilo sto je stetno za reproduktivne organe

    Elevit - (1 x 1 svaki drugi dan) - to je isto sto i Pronatal, samo je proizvidjac Bayer

    Aspirin protect - 100 mg ( 1 x 1 svaki drugi dan) radi bolje cirkulacije i prokrvljenosti maternice

    + moj redovni Letrox (= Eutirox) svakog jutra - za stitnjacu

    - prva tri dana nakon punkcije sam naravno uzimala antibiotik radi sprecavanja infekcije , kao i 5 dana neki Metypred (steroid - kaze dr da mi malo ublazi imuni sistem kako bi bolje prihvatio embrion ?)

    Jedino za taj magnezij nisam sigurna zasto mi ga je dao, (pri tom ga ima i u Elevit-u), ali vjerujem da je dobro sto ga uzimam, narocito sa vrlo vaznim B6
    Ispravite me ako grijesim

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    300mg magnezija dnevno ti je dovoljno.

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    pa to je to 3 x po 100 mg


    za nijeninu, tek sad sam vidjela tvoje zadnje pitanje:

    tsh se vadi bilo kada . to nije reproduktivni hormon, i nije vezan za tvoj ciklus tako da ga bilo kad mozes vaditi ( kao i ostale hormone stitnjace)

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Evo ja da se pohvalim. U prvoj stimulaciji hvala Bogu, nisam dobila niti kilo. Sve je ostalo isto 54 kg. :D :D (visina 168cm)

  41. #41
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Garfy, slične smo građe - ja visina 169, težina 55 . Ja se u stimulacijama udebljam kilo-dva, ali brzo ode dolje, sve bude oko trbuha...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Ina 33,
    Tako i meni, malo trbuha i to je to.
    Ej, ne bi imale ništa protiv da trbuh počne rasti veliki, veliki pa kila rastu, rastu, a sve traje 9 miseci
    A do tada.... bolje da je ovako

  43. #43
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Apsolutno se slažem! Trbuhu je dozvoljeno rasti samo ako je beba unutra ! Ako ne, trbušnjaci, pa da vidimo 'ko će bit bez pločica nakon 100-tnjak "ženskih" dnevno !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •