Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 79

Tema: Stolice za bicikl - iza ili naprijed

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno Stolice za bicikl - iza ili naprijed

    Pomognite u dilemi da li je bolje dijete od 13,5 mj.voziti u stolici na biciklu naprijed ili iza.ja sam kupila romer stolicu za 9-15 kg i stavlja se naprijed no nema onih remenčića preko ramena nego samo oko nogu i oko pasa.
    pomognite ako znate.

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    mi imamo obje.

    ali mislim da obje imaju remencice preko ramena i one dolje oko gleznja. nisam sigurna. nismo ih koristili preko dvije godine :shock: al se sad uveliko spremamo :D (jos da ja ozdravim )

    evo, nisam ti uopce pomogla... al sam se prisjetila predivnih voznji s idom :D jedva cekam da se provozamo u kvartetu :D:D:D

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Kažu da je bolje dijete voziti straga budući da vizač, u slučaju opasnosti, automatski oštro okreće upravlječ što često dovodi do pada djeteta.
    To će ti reći i svaki bolje educiran i opskrbljen prodavač. I fozijatri daju takav savjet.

  4. #4
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    i meni se s te strane čini sigurnije voziti djete, ali onda ga uopće ne vidim a premali je da zapomaže...

  5. #5
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ja tako malo dijete ne bih vozila niti naprijed niti otraga bez pojasa preko ramena.

    Probaj nabaviti sjedalice za bicikl koje imaju ispravan pojas.

    Ja imam sjedalicu za naprijed i mi je obozavamo. Robi je u njoj dobro vezan da ne moze ispasti, a uz to nam je i obavezna kaciga (i za mamu i za dijete ).

    Ja vise volim sprijeda voziti dijete jer je njima ljepse. Neznam koliko bi meni bilo lijepo voziti se iza nekog diva pa da mu gledam u leda cijelo vrijeme

  6. #6
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Evo, ovo sam našla pa podižem topic.

    http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=308

  7. #7
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    Mi smo s Misom kupili onu odotraga. Za to smo imali vise razloga, ali 2 su nam bila presudna.

    Prvi je bio sigurnost djeteta, a to je da kada se zakoci, dijete jos uvijek moze letjeti prema naprijed (pogotovo ako kao tvoja stolica nema remencice preko ramena) Ovako se ipak «zaustavi» na vozacu.
    Drugi razlog je sto je u ZG vrlo lose rijeseno penjanje na rinzol (nema nagiba), pa je tesko dignuti 15 kg dijete + sjedalica na prednjem kotacu, uvijek moras silaziti s bicikla da se nebi dogodilo ono pod prvim razlogom.
    NAves cu i trece, u voznji po Jarunu uvijek se nagutamo musica, a Mis je bio ipak malo zasticen :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno

    ja cu samo rec da neman iskustva ali da se ovde jako puno vozaju na biciklu i da svi koje sam vidila su uvikl imali te sjedalice iza a djete je imalo i kacigu. nisam nikad vidila da je itko imao sjedalicu ispred

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Da, ali ovo je sjedalica za sportske bicikle koje NEMAJU mogućnost pričvršćivanja otraga.
    MM ima bicikl bez "pakntregera". A ja imam role!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Ja sam kupila romerovu stolicu za biciklu i to misleći da ako su romer stolice za aute među boljima onda je i za biciklu tako.Ta moja stolica je za djete do 15 kg a montira se između sica i volana na ramu gdje se učvrsti volan.Izgleda kao na slici od apricot jedino nema remenčiće oko ramena nego oko struka i ispred ima kao mali volan za koji se dijete drži a držač nogica ima remenčiće i visina se podešava.Uglavnom ,ja je nisam još montirala jer se dvoumim da li je to ok no barem ću jednom probati.
    Btw da li znate gdje ima kaciga za dijete od 15 mj.?

  11. #11
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nicole, gdje si je kupila?
    To sa "volanom" mi se čini super - neka i dijete osjeća da sudjelije u vožnji.
    Mi smo danas mislili ići kupiti ovu, ali lako se predomislimo. Ova cijena mi se ne čini previsokom.
    A za kacige, pogledaj na ovom linku ima li broj telefona pa ih zovi - stvarno su dobro opremljeni.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi imamo ovu naprijed sjedalicu.
    A na kacigi smo doktorirali jer je Lara sitna iako će imati skoro dvije godine.
    Najprije smo kupili kod nas (u biciklistu, naravno ista takva je jeftinija u Mercatoneu) veličinu M, može se prilagođavati od 50-56 cm.
    Imaš i u Merkatoru u Intersportu (pisalo je 47-50 cm), ali nama je i ta bila prevelika. Možda će njemu biti dobra
    Tako da smo na kraju morali naručiti iz Austrije vel. 47-50 cm

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi imamo ovu naprijed sjedalicu.
    A na kacigi smo doktorirali jer je Lara sitna iako će imati skoro dvije godine.
    Najprije smo kupili kod nas (u biciklistu, naravno ista takva je jeftinija u Mercatoneu) veličinu M, može se prilagođavati od 50-56 cm.
    Imaš i u Merkatoru u Intersportu (pisalo je 47-50 cm), ali nama je i ta bila prevelika. Možda će njemu biti dobra
    Tako da smo na kraju morali naručiti iz Austrije vel. 47-50 cm

  14. #14
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    fortuna, ja sam moju prvu sjedalicu za bicikl za sprijeda kupila u Nizozemskoj jer ih kod nas u Kanadi nije bilo (prije dvije godine). I onda smo to ljeto kupili jos jednu u Kanadi kad su i tam dosle, a ovu nizozemsku proslijedili mojoj sister u Zagrebu.

    Meni su super ove sprijeda, robi je obozava, mozemo se i razgovarat dok se vozimo (ne bi mogli da je iza mene) a i vidokrug mu je super.

    Ne vidim zasto bi otraga bilo sigurnije nego sprijeda, ili obrnuto. Vazno je da su dobro vezani i u jednoj i u drugoj i da imaju dobru kacigu koja je njihove velicine.

    Mi smo sad kupili i onaj dodatak za bicikl otraga, kotac s pedalama i ruckama (ne bas volanom) koji se prikopca za veliki bicikl tako da ovi mali koji su prerasli sjedalice i prikolice za bicikl mogu sa starijima u voznju (neku pristojnu, ne onu oko kuce koja ako su na svojem biciklu traje pola sata :D). A i klinci navodno jako vole to jer mogu okretat pedale ali i ne moraju, a idu brzo kao mama/tata :D Al nismo jos isprobali, ceka me kod nove kuce koju jos nisam vidjela

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Jqa samo hocu reci da Nizozemci djecu furaju i naprijed i pozada i to dosta puta je s dvoje djece. starije pozada a manje naprijed

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Apricot
    ja sam stolicu kupila u Kopru u bejbi centru a za kacige hvala.

  17. #17
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Evo, sa` ću ja :D

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    mi imamo sportski bicikl bez tog pakettregera, imamo sjedalicu odozada, kupila sam je u turbo sportu, 245 kn, i ima dio koji se instalira da bude kao paket treger i na to onda sjedalica, ako se sjedalica ne koristi, skida se pomocu gumba, nama je zgodna i tin se obozava voziti, kupili smo mu i kacigu u King Crossu, ali nece cuti za nju, za sad se jos upoznaje s njom, igra se, ponekad je stavi na glavu

  19. #19
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    s prvim zrakama sunca, izvlačim ovu temu :D
    mi momentalno gledamo za sebe neke bicikle i naravno sjedalicu za Mateju. iz prijašnjih postova nisam nikako mogla zaključiti koje su bolje, za naprijed ili iza, mada mi je zgodnije da mi je dijete naprijed. jel netko nešto kupovao u zadnje vrijeme?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    133

    Početno

    Mi imamo naprijed

  21. #21
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    I mi smo odlučili za prednju sjedalicu! Gdje ih ima u Zagrebu i po kojoj cijeni? Da puno ne lutam :D

  22. #22
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Da, ali ovo je sjedalica za sportske bicikle koje NEMAJU mogućnost pričvršćivanja otraga.
    MM ima bicikl bez "pakntregera". A ja imam role!
    ni moja bicikla nema pakntregera oliti portapak. sjedalica ima svoj nosac koji se pricvrsti za onu cijev u kojoj boravi i sjedalo od bicikle pa ima jos dvije rupe u koje idu dva metalna nosaca koja drze sjedalicu. tako da sjedalica ustvari "lebdi" iznad straznjeg kotaca.

    isti je princip i s prednjom nasom sjedalicom, samo se taj nosac montira na rudo volana. i ta manja sjedalica (koja se montira na prednji kotac) moze se montirati tako da dijete sjedi za volanom (gleda naprijed u smjeru voznje) ili nad prednjim kotacem (gleda u vozaca).

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Jqa samo hocu reci da Nizozemci djecu furaju i naprijed i pozada i to dosta puta je s dvoje djece. starije pozada a manje naprijed
    Da. Dok sam citala topic stalno sam mislila kako cu morati reagirati sa ovom informacijom: ne stavljajte dijete koje je preslo granicu u stolicu koja ide naprijed. Ovde to stalno vidim a cini mi se opasno. Dijete koje vec ima 5 ili 6 i pretesko je za stolicu naprijed, OBAVEZNO u stolicu nazad.

    Do je od pocetka nazad jer je od pocetka tezak i brzo je rastao. Bio je nesto vise od godinu kad smo kupili stolicu i kad sam ga pocela voziti. Za sjediti nazad (doduse i naprijed) vazno je da dijete cvrsto sjedi. Obicne sjedalice, cak i ove koje idu naprijed i obicno su za manje NISU za malce od par mjeseci koji jos ne sjede cvrsto. Mislim da ovde vrijedi da prije 6 mjeseci beba ne ide na biciklo. (Tada ih vidim u maramama na mamama ili tatama koji su na biciklu a to je tek opasno )

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    kad sam ponavljala vozacki u nizozemskoj (ne priznaju nasu dozvolu) instruktor mi je ubacio bubu u uho kako je zapravo prilicno opasno voziti djecu na biciklu premda to tu svi rade

    ja sam svoju pesu vozila iza sebe u kosari za pse ali sto se sebastiana tice poslusala sam instruktora i ne vozim ga na biciklu

    pogotovo mi ne pada na pamet zavezat ga za bicikl i tako ga voziti

  25. #25
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    koliko ja znam, najsigurnije su prikolice za bicikl. sjedalice koje se montiraju naprijed su najmanje sigurne (tak vele strucnjaci. roemer npr. na svojoj stranici vise ne nudi sjedalice „za naprijed“, ne znam da li zbog pitanja sigurnosti ili ne. ). i ne mogu se koristiti toliko dugo kao ona otraga (cini mi se do 2,5 max 3 godine?).
    trailerbike (Ancica ga je spomenula) je zgodan, ali za nesto stariju djecu. postoji i mogucnost da se „obican“ djecji bicikl spoji s velikim pa ispadne ko trailerbike.

    sjedalica bi trebala biti cvrsta i stabilna, ispravno montirana, noge se moraju vezati i biti zasticene, ispravna kopca, ja bi sigurno preferirala pojaseve preko ramena...ima prekrasnih sjedalica kojima se naslon moze malo nagnuti (za spavanje).

    sjedalice moraju biti testirane, zna li netko nesto o odgovarajucim oznakama?

  26. #26
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    nika612



    Joined: 11 Nov 2003
    Posts: 208
    Location: zagreb
    Posted: Mon May 02, 2005 08:52:55 Post subject: sjedalica za bicikl

    --------------------------------------------------------------------------------

    nabavili bi sjedalic za bicikl, ali ne znamo koju. curka ima 10 mj i oko 10 kila. postoje one kaj se stave naprijed, do 15 kila i one iza od 15-25 kila.

    ja sam sklonija ovima naprijed, ali sam cula da su cak mozda zakonom zabranjene. a otraga mi bad kaj ju ne vidim.

    kako vi? i kad cura moze imat, otprilike 15 kila?

    Back to top


    Matilda



    Joined: 10 Nov 2003
    Posts: 607

    Posted: Mon May 02, 2005 08:58:05 Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Mi smo kupili onu za otraga (u Bike Shopu ili kak se već zove onaj dućan na ćošku preko puta IG) i prezadovoljni smo. I ja sam mislila da mi je malo bad što je neću vidjeti, ali M toliko uživa u vožnji i mirna je.

    Imali smo i sjedalicu za naprijed, ali ja nisam mogla normalno okrenuti governalom (volanom) jer mi je sjedalica smetala.
    _________________
    podupiruća članica Udruge Roda

    Back to top


    nikazd



    Joined: 23 Feb 2005
    Posts: 55
    Location: hrvatska
    Posted: Mon May 02, 2005 09:03:14 Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    I mi imamo sjedalicu otraga. Naprijed se stavlja stolica do djetetovih 15 kila, a pošto mi imamo već 17 nije ni bilo izbora. Ispočetka je malo pokazivao otpor jer je natrag, ali nakon polaganog privikavanja sad uživa u vožnji!!! Naravno većinom sa tatom!

    Back to top


    nika612



    Joined: 11 Nov 2003
    Posts: 208
    Location: zagreb
    Posted: Mon May 02, 2005 09:14:39 Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    kad mi mozemo ocekivat 15tak kila?

    Back to top


    Matilda



    Joined: 10 Nov 2003
    Posts: 607

    Posted: Mon May 02, 2005 09:32:58 Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ma, mislim da ne moraš čekati da ti ima točno 15 kg.
    M je prvi put sjela u sjedalicu kad je imala 12 kg (s godinu i pol). Sad ima 13 kg (2,5 godine).
    _________________
    podupiruća članica Udruge Roda

    Back to top

  27. #27
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Matea ima oko 12 kg, kupili smo prednju sjedalicu u Ipercoopu za 155 kn.
    Prezadovoljni, vozimo se svaki dan :D

  28. #28

    Početno

    Imamo i prednju i straznju, tj.ima MM (ja se ne usudim ).Sad kad nas je 5, razmisljamo o kupnji one male prikolice u koju stane dvoje, a trece ce otraga.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Romer stolice ne valjaju. Ako nisam sta pomjesala ovde ispadaju uvijek najgore u testovima.

    Klasika su plasticne Bobike stolice a ima i metalnih.

    Dille, imas prikolice i za cetvero. Pazite samo da ima siroke gume da ne upadaju u sine od tramvaja.

    Zasto se ne usudis?

    Ustvari, znam zasto, ni meni nije bilo lako poceti, ali jesi li probala nekad? Steta je ni ne probati jer je izlet najbolji na biciklu.

  30. #30
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mi bismo kupili prikolicu - ima li toga kod nas ili ću morati treptati okicama kad Ančica krene ovamo?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    MM se super razumije u bicikle. Cak ih pet komada imamo u podrumu
    Jucer smo bas raspravljali o vozanju djeteta na biciklu. On kaze da je to strasno opasno, jer u slucaju da se desi nezgoda (ne dao Bog) dijete leti sa vama. Mnogo su sigurnija (mada ja ne bih ni to) ona kolica koja vuce bicikl. Dijete je blokirano sa svih strana i u slucaju nesrece i prevrtanja ne moze mu se nista desit.
    S druge strane ja ni tome ne vjerujem, jer smatram, da su ta kolica dosta nisko, te opasne u saobracaju.
    A ovdje su obavezne kacige i za male, a i za velike vozace.

    p.s Evo MM kaze da boje voziti dijete pozadi, jer se vecina udesa desava frontalno. Ali ipak daleko je najbolja prikolica

  32. #32

    Početno

    Lilly, prikolica za cetvero? To jos stvarno nisam nigdje vidjela! Gdje toga ima?
    Ne usudim se zato sto nemam bas puno km u nogama (ili u gumama?), pa je MM do sad vozio m&mse i skoro dusu ispustio svaki put, a ja sam se fino, lezerno vozikala kraj njih...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Na prikolicu obavezno staviti visoku zastavicu. Onako niska, mogu proci nezapazena. Brrr.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Cure, zar nije pametnije sacekat dok dijete bude moglo samo vozit.
    Natovarite biciklice u auto, pa negdje u prirodu. Mismo tako barem planirali. Do tada guramo kolica :D

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Jedna iz moje mail grupe ima. Vjerovatno u halfordsu ili tako. Prosurfaj.

    Btw, Magdalenu bi sada mogla nazad kod sebe a muz Marka nazad a Ivana (ali tek za par mjeseci) naprijed. Onda ti prikolica ne treba.

    Imas plasticne Bobike stolice? Uz njih mozes kupiti rezervni set kojim se stolica zakaci za biciklo i montirati na oba bicikla, onda samo selis stolicu sa jednog bicikla na drugi. Ide u dvije minute. Tako je kod nas.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Cure, zar nije pametnije sacekat dok dijete bude moglo samo vozit.
    Natovarite biciklice u auto, pa negdje u prirodu. Mismo tako barem planirali. Do tada guramo kolica :D

    A izmedu kolica i bicikla????

    Do nije sjeo u kolica bar dvije godine, a mislim da ima i puno vise a naucio je voziti bez pomocnih prije par vikenda.

  37. #37

    Početno

    Citiraj Lilly prvotno napisa
    Btw, Magdalenu bi sada mogla nazad kod sebe a muz Marka nazad a Ivana (ali tek za par mjeseci) naprijed. Onda ti prikolica ne treba.
    Treba, jer se bojim da cu od jeseni biti bez auta, pa mi se cini lakse s troje na bicikl, nego u bus.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj Lilly prvotno napisa
    Citiraj snorki prvotno napisa
    Cure, zar nije pametnije sacekat dok dijete bude moglo samo vozit.
    Natovarite biciklice u auto, pa negdje u prirodu. Mismo tako barem planirali. Do tada guramo kolica :D

    A izmedu kolica i bicikla????

    Do nije sjeo u kolica bar dvije godine, a mislim da ima i puno vise a naucio je voziti bez pomocnih prije par vikenda.
    Mislila sam na obicna kolica
    Nista, rolajte se 8)
    Dorian je taman za bike pocetnika. 8)

    Ima i onaj fazon veliko i malo biciklo, a izmedju sipka 8)

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Koja je razlika izmedu kolica i obicnih kolica?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj Lilly prvotno napisa
    Koja je razlika izmedu kolica i obicnih kolica?
    Kolica su ustvari prikolica , a obicna kolica su djecija kolica

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    101

    Početno

    Mi smo prosli tjedan kupili stolicu koja se montira straga... nekako nam se cinila sigurnijom i radi ravnoteze i svih ostalih stvari. Svenac je ODUSEVLJEN! Samo vriska od srece i mase rukicama. :D :D :D Kupili smo mu naravno i malu kacigu i suncane naocale. Pravi je sminker. Jedini bed je skinuti ga sa bicikla... to je tuga naaaajveca.

  42. #42
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    I mi smo neki dan kupili sjedalicu za straga i kacigu, još samo moramo bicikl! I spremni smo za vožnju!

  43. #43
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Mi se već jedno tri tjedna uvelike vozimo (naravno, kad je lijepo vrijeme) i to barem sat vremena dnevno (mama više ne može tjerati ). Mališan uživa, nasloni se u sjedalicu (stražnju), rukicama se drži za rukohvati i tak mu je napeto da skoro ni glasa ne ispusti pa ga moram poticati na brbljanje

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    437

    Početno

    a jel postoje kacige za bebe, 11 mj?

    kolko su bili vasi klinci kad ste ih stavili otraga ili mozda naprijed?

    i jel bad stavit iza dijete od 10 kila, a stolica je od 15-25? a vidla sam onu prednju i ovu straznju, jos dvoumimo, al prednja je duplo manja od ove iza.

  45. #45
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Mi bismo kupili prikolicu - ima li toga kod nas ili ću morati treptati okicama kad Ančica krene ovamo?
    Jel' ovako nekaj Marelice?

    http://www.chariotcarriers.com/html_...rsion_kits.htm

    Pogledaj si cijeli sajt. Ja bih kupila i bicikl samo radi ove prikolice!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    :shock:
    Koja dobra stvar!
    Šta sve neće izmisliti!!

    Odlično mi izgleda. Je l toga ima po Nizozemskoj i zemljama gdje je bicikl glavno prijevozno sredstvo?
    Jesu li ta kolica sigurna - mislim na prevrtanje i sl. (iako sam ja svoje dijete uspjela prevrnuti i gurajući vlastiti bicikl uza sebe - ona ima sjedalicu na stražnjoj strani bicikla - jedino što sam uspjela je držati bisikl da ne padne naglo, spustila se na stranu - uglavnom, bila je izbezumljena :shock: )

  47. #47
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nije samo nasa ancica, neki dan sam vidjela u jaski tata vozi dvoje klinaca u ovom

  48. #48

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Diiiileeee, jesi dobila folder od Blokkera? Imas sada prikolicu za 69 eurica!

  49. #49

    Početno

    Vidjela. Idemo sutra u shopping!

  50. #50
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Joj kako mi je super ta prikolica!!!! Imamo na jednim Teletubisima kako tata vozi klinca s biciklom u toj prikolici. Bit će da je negdje u Nizozemskoj ili Švedskoj jer je malac ful plav i ima takvo sjevernjačko lice.

    Ima li to negdje kod nas za kupiti i dali se kod nas uopće klinci smiju u tome voziti pa makar i po biciklističkim stazama?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •