Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: Vaša iskustva sa anestezijom

  1. #1
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno Vaša iskustva sa anestezijom

    Pred nama je jedna ne baš posebno teška, ali nije ni rutinska operacija.
    Ustvari,napraviće se dvije operacije u jednom aktu.
    Mene najviše brine anestezija
    Sve ostalo mogu pregulit, ali me pomisao na anesteziju ubija.

    dajte molim vas,podijelite samnom svoja iskustva sa anestezijom.

  2. #2
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    pretpostavljam da se radi o općoj anesteziji kad je dijete u pitanju.

    zapravo ne znam ništa o anesteziranju djece, ali ja sam dobila opću prije carskog pa ti mogu reći svoje iskustvo.

    prije same operacije (hitan carski) postavili su mi 101 pitanje vezano za ranije bolesti, poremećaje, bolesti u obitelji i sl.
    ukratko, nekoliko dana sam imala glavobolje i jedno oko mi je suzilo nekontrolirano. nakon anestezije glavobolje su postale gotovo migrenske. još uvijek (2,5 godine kasnije) ponekad imam strašne glavobolje s mučninom (uglavnom kad trebam dobiti mengu) kakve prije anestezije nisam nikada imala.

    vjerujem da svatko reagira drugačije, ali opet treba biti oprezan.

    meni se osobno čini da se mala djeca prečesto anesteziraju i to kod operacija koje mogu čekati da dijete poraste.

  3. #3
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    pinoccio ,tnx

    kod nas su nažalost obje operacije hitne.
    Jedna zato što ima otvorenu cistu na usni,koja se mora što prije odstraniti, a druga zato što mu nespušteni testis pokazuje lagane znakove atrofije

  4. #4
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    W_M, nemoj se bedirati! Isa će biti super! Odspavati će jednu dobru rundu i kad se probudi biti će ponovo u 100% pogonu!

    Kada je operacija?

    PS
    ja sam jednom u malo poodmakloj dobi bila u totalnoj an. Nije mi bilo niti mučno niti sam imala glavobolje. A potrebu za spavanjem imala sam skoro 24 sata od operacije. U životu se nisam tako "zdravo" naspavala...

  5. #5
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Naše iskustvo je bilo dobro iako me i sada srce probode kad se sjetim.. opća anestezija na desetak minuta.

    Važno je ne jesti ništa barem 4 sata ranije, poslije se ne smije piti neko vrijeme. Stolica bude zelena,više se ne sjećam, ali čudne boje je. (anestezija je ipak otrov i treba dosta vremena da izađe iz tijela)

    Važno je na razgovoru s anesteziologom pripomenuti eventualne alergije na lijekove. Prema težini djeteta određuju dozu. Možda će tražiti i uzv srca prije. Dijete mora biti potpuno zdravo za anesteziju,znači ni slučajno ni da curi nos.

  6. #6
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    i da, zboravih poželjeti da sve prođe ok

  7. #7
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    hvala cure

    mama san,neznamo još datum .Vadimo brdo nekih nalaza,jer su 2 operacije. :/
    kate,isa je sad za sad zdrav, nadamo se da će tako ostati d operacije

  8. #8
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    wm ako Bog da bice to sve OK.

    ja sam do sad imala 7 anestezija i evo me zive
    znam da je drugacije kad je dijete u pitanju ali ne dajte se!
    Moj F je primio opstu anesteziju kad je imao 3 mjeseca.
    nije smio nista jesti 4 sata prije
    Nakon budjenja isto tako ne smije jesti par sati nista.
    Tek nakon 1-2 sata pocinje samo pomalo da pije (gutljaj po gutljaj)
    Najbitnije ti je da se opustis koliko god mozes da Isa ne vidi da si se prepala jer ce onda i on....(ja sam se gusila u suzama kad su odveli F na operaciju, tako da znam sta osjecas i drzim fige da budes hrabrija od mene)

    Rezultat nase operacije je bio fenomenalan i sve je proslo puno bolje neogo sam ja i mislila. I oporavak i sve...

    Kad je OP?
    Javi kako je sve i zovi ako ti nesto treba!

    malom suncu

  9. #9
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa
    Naše iskustvo je bilo dobro iako me i sada srce probode kad se sjetim.. opća anestezija na desetak minuta.

    Važno je ne jesti ništa barem 4 sata ranije, poslije se ne smije piti neko vrijeme. Stolica bude zelena,više se ne sjećam, ali čudne boje je. (anestezija je ipak otrov i treba dosta vremena da izađe iz tijela)

    Važno je na razgovoru s anesteziologom pripomenuti eventualne alergije na lijekove. Prema težini djeteta određuju dozu. Možda će tražiti i uzv srca prije. Dijete mora biti potpuno zdravo za anesteziju,znači ni slučajno ni da curi nos.
    kate ti je sve rekla, sad vidim!
    mi smo morali raditi EKG
    vaditi sve nalaze i sl...

  10. #10
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Njojza

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Njoza, zašto su išli operirati tako malo dijete?!
    Mene svi nagovaraju da mu "sredim" pupčani bruh, ali ne pada mi na pamet. Ne smeta mu, ne uklješćuje se, ne boli ga...A zbog estetike ne dam dijete u opću anesteziju, ma nema šanse.

  12. #12
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Luna,mislim(to je moja struka)da bruh nije tako bezopasan.
    Vjerujem da se teško odlučit na operaciju,ali moj savjet bi bio da to redovno pratiš kod ljekara.
    Nagledala sam se na klinici "zakomplikovanih" pupčanih bruhova, pa je ovo samo bio najtopliji svajet.

  13. #13
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Luna,jestel mu uradili EHO bruha, da vidite šta ima u njemu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    Luna,mislim(to je moja struka)da bruh nije tako bezopasan.
    Vjerujem da se teško odlučit na operaciju,ali moj savjet bi bio da to redovno pratiš kod ljekara.
    Nagledala sam se na klinici "zakomplikovanih" pupčanih bruhova, pa je ovo samo bio najtopliji svajet.
    Uh.
    Bili smo na kontroli, imamo je ponovo u 9.mjesecu. To je u stvari izvrnuti pupak, crijevo je prema van, a ne prema unutra. Nismo radili taj EHO (što je to uopće?).
    Kirurgica nam je rekla da potrebe za operacijom nema, pupak glatko ulazi unutra kad ga se pritisne, za sad je potrebna samo redovna kontrola, a ako ne ne povuče sam, može se operirati čak do 7. godine.

    Laici su ti koji mi olako savjetuju operaciju.

    Ajde mi napiši malo ako ti se da (sorry što ti uzurpiram topic ) kakve su to moguće komplikacije (osim uklještenja koje bi prepoznala po tome što bi mali vrištao, a pupak bi bio tvrd kao kamen) i što ne bi smio pokazati taj EHO da je u bruhu.

  15. #15
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Trenutno sam u frci, ali evo samo ukratko.

    EHO ti je ultrazvuk pupčića.Na njemu se može vidjeti ukakvoom stanju su crijeva(prokrvljenost,inervacija...)to je najbolji način da se vidi u kakvom je stanju bruh.
    Ako je hirurg rekao da je sve Ok, onda nema problema, samo odite ponovo na kontrolu i to je to.

    Ja bih , da sam na tvom mjestu,potražila još jedno mišljenje i to kod nekog profesora dječije hirurgije.

    Poslaću ti pp,čim stignem

  16. #16
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Njoza, zašto su išli operirati tako malo dijete?!
    Mene svi nagovaraju da mu "sredim" pupčani bruh, ali ne pada mi na pamet. Ne smeta mu, ne uklješćuje se, ne boli ga...A zbog estetike ne dam dijete u opću anesteziju, ma nema šanse.
    F je imao preponski bruh velicine oraha. I "nosili smo se s njim" dok se nije ukljestio. Prvo jednom, a onda koliko se sjecam 5 ili 6 puta u toku jednog dana. Vjeruj da ni najgorem neprijatelju ne bih pozelila ono sto smo prosli tada.
    Dijete urla od bolova, poplavilo a gleda te molecivim pogledom da mu pomognes a ti ne mozes.
    MM ga je zaljevao vodom da dodje sebi dok sam ja pokusavala da vratim crijeva natrag. Evo vec sam se rasplakala kad se sjetim.

    Doktori su htjeli da ga operisu jos sa mjesec ali mi nismo dali dok se nije uklijestio, a onda smo morali.

    Srecom, sve je proslo i vise nego dobro.
    Nikad necu zaboraviti da su me i tada gledali ko budalu jer sam po cijeli dan nosala dijete na rukama i zamislite nisam ga pustila da place

  17. #17
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Uh Njojza...

  18. #18
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Uh Njojza...
    je da, vjeruj da se rasplacem svaki put kad pricam o tome...
    a onda se sjetim kako se na nasem malom misu odmah vidjelo koliko mu je bolje poslije operacije.
    Poceo je da spava bolje, bio super rasolozen, manje je plakao.
    Sigurna sam da ga je taj bruh jako mucio iako doktori kazeu da on dok se ne uklijesti ne boli.

    Sve u svemum bitno je da je njemu OK a ostalo je manje bitno

  19. #19
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    strašno

    farisu pusa unazad, isau unaprijed a kalebu jedna preventivna!

  20. #20
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    farisu pusa unazad, isau unaprijed a kalebu jedna preventivna!

    jesam li ti ikad rekla da te volim?

  21. #21
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    strašno

    farisu pusa unazad, isau unaprijed a kalebu jedna preventivna!
    Prekrasno rečeno! I od mene potpisano!

  22. #22
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    farisu pusa unazad, isau unaprijed a kalebu jedna preventivna!
    Prekrasno rečeno! I od mene potpisano!
    i od mene, ja to obicno podrazumjevam

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    farisu pusa unazad, isau unaprijed a kalebu jedna preventivna!
    Koji si ti micek.

    Njoza, stravična priča, ja sam plakala dok sam čitala, točno sam mogla zamisliti kako ste se osjećali.
    Kaleba ne smeta bruh ni najmanje (kuc-kuc), a ja se nekako nadam da će se povući kad počne sjediti...
    WM, super, pošalji PP kad stigneš, a ja držim fige da malom slatkom Isi sve dobro prođe!

  24. #24
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    strašno

    farisu pusa unazad, isau unaprijed a kalebu jedna preventivna!


    (nemogu više ništa pisati, jer me jako potresla Njojzina priča)

  25. #25
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    (nemogu više ništa pisati, jer me jako potresla Njojzina priča)
    bilo, proslo, neponovilo se i idemo dalje
    haj ti napisi koji recept i ideju za rucak na receptima pa ce ti biti bolje hihihi

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    white must prije svega puno da sve prođe kako treba i da sve bude ok (u šta i ne sumnjam). Ja sam prvi put bila pod anestezijom nakon poroda jer sam strašno prokrvarila i morali su me operisati....kako je bio hitan slučaj mene nisu ništa pitali ali ja sam skoro umrla od straha, sve je bilo gotovo u sekundi i nakon nekih pola sata probudila sam se odmorna i bez ikakvih tegoba, samo mogu ti reći da sam imala super snove dok sam spavala, kažu da to nije moguće ali ja sam se probudile pravo sretna (možda je to bilo tako jer sam samo 4 sata prije rodila malog pa me sreća nije popuštala ni dok su me operisali).

    Držite se

  27. #27
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    prijem nam je u ponedeljak, a operacija ako Bog da utorak.

    Sutra moramo uraditi laboratoriju,EKG i pedijatrijski pregled.

    Nikad se u životu nisam ovako osjećala,baš neka čudna mješavina osjećanja.

  28. #28
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čuvaj srećicu.

    bit će sve u redu, a kad sve bude iza vas osjećati ćete veliko olakšanje.

    mi ćemo, naravno, marljivo vibrati!

  29. #29
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ajvi

    P.S.Stvarno nisam paničar, ali trenutno imam konstantno potrebu d aplačem i povraćam.

  30. #30
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    WM zar nismo rekli da se pozitivno misli?

  31. #31
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    ajvi

    P.S.Stvarno nisam paničar, ali trenutno imam konstantno potrebu d aplačem i povraćam.
    Znam da je off topic....ali W_M, hoćemo li trčati prema čestitanjima ili što??

    A mali Isa će biti super! Samo se ti smiri...mi ćemo biti vrrrrrloooo marljive i vibrati ćemo ko lude!

  32. #32
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Kad je Marlena bila pod anestezijom, dogodila se slučajnost da su počeli neki aparati puštati onaj zvuk k'o iz filmova, ono znaš kad spašavaju nekome život. Ja sam počela vrištati, neka sestra je izletila van i smirila me.

    I onda su me ubrzo pozvali unutra da je obučem, protresli su je i počela se buditi, a njeno buđenje mi je poslije njenog rođenja bilo nešto najljepše u životu. A u tim minutama pod anestezijom prošao mi je cijeli život kroz glavu, mislim da sam na trenutak i umrla. Ali sve je prošlo OK i Vama će sve biti OK, samo drži glavu gore i misli pozitivno. Poslije se čak osjećaš nekako jače, snažnije, smirenije i kao da si dobila na lotu.

    Djete osjeća nervozu i strah, zato pazi zbog Ise da izgledaš veselo.

  33. #33
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    tnx cure
    mama san, mama san

    imate li mi dat kakv savjet šta sve da ponsem u bolnicu,jer Isa nesmijeustati nikako (3dana)
    Čime da ga zabavljam?

    Ili da postavim ovo pitanje kao zaseban topic :/

  34. #34
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    imate li mi dat kakv savjet šta sve da ponsem u bolnicu,jer Isa nesmijeustati nikako (3dana)
    Čime da ga zabavljam?
    ono sto mu je najzanimljivije
    i kupi mu ako mozes nesto novo da bude jos zanimljivije

  35. #35
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    NJojza,šta si ti Frisu ponijela.
    Molim te napši mi sve čega se sjećaš od garderobe do ...


  36. #36
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Isa i Faris se ne mogu porediti jer je F tada imao samo 3 mjeseca.
    Ponijela sam sebe, gardarobu i pelene.
    Nista drugo mu nije ni trebalo.

  37. #37
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    stela je imala 2 operacije pod općom anest. prvi put je imala 4 mjeseca i prošlo je glatko jer nije kužila što se događa, a i operacija je trajala samo 20-tak min. drugi put je imala godinu dana i bila je sat i pol out, 3 dana joj je trebalo da dođe k sebi. bilo nam je jako teško, srce mi se cijepalo, mučila se jer joj je cijele noći bilo loše od anestezije i bila je jako žedna ali nisam se micala od nje ni na wc, s time da sam užicala da nas 2. dan puste doma jer smo na 5 min od klaićeve (dječje bolnice)a stela ima fobije od doktora (od rođenja je imala gipseve, longete......sto čuda brr). u bolnici bi stalno vrištala iduže bitrajaooporavak.


    ukratko, svako dijete takve situacije podnosi drugačije, ali najvažnije je da je mama uz njega NON-STOP, pogotovo ako može biti u bolnici i preko noći kraj djeteta. puno osmijeha, zagrljaja, ljubavi..... najbolja terapija.


    pusa Isau, dršte se

  38. #38
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    W_M, kako je Isa? Kako je prošla operacija?

  39. #39

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno evo naše iskustvo

    Moj sin je sa tri godine operirao treću mandulu. Prije operacije obavili smo razgovor sa anesteziologom koji nam je sve objasnio i upozorio nas koliko je važno točno i precizno odgovoriti na sva pitanja od rođenja do toga dana. Nakon toga a u roku od 7 dana prije operacije obavili smo sve nalaze: krvne pretrage, ekg, težinu (vrlo važno zbog doze sredstva za uspavljivanje) i naravno pod uvjetom da dijete nije u infektu, tj.da je barem dva tjedna zdrav bez šmrcalica i ostalih popratnih stvari.
    Nakon toga svega, svi izbezumljeni od straha, pogotovo nakon potpisa da se slažemo da nam dijete primi transfuziju krvi u slučaju "nedajbože" komplikacija, uplatili smo apartman da mogu biti s njim prije i poslije operacije.
    Prvo su mu dali neki sirup koji ga je lagano "omamio" ali je bio pri svjesti mada sav zbunjen i sa nekim kiselim smješkom na licu. Zatim su ga odveli na kolicima. On nije plakao jer je od sirupa bio opijen. Ja sam isplakala tri potopa i molila Boga da sve prođe u redu.
    Nakon pola sata su ga doveli ležeči bez gornjeg dijela piđamice, imao je nagon na povračanje i curile su mu slinice iz usta, bio je na boku i sestra ga je pokušavala probuditi. Jako je vrištao nešto nerazumljivo, ja sam bila u šoku. Sestra mi ga je dala u naručje i legli smo na krevet, ja sam ga grlila i ljubila, ali je još sigurno sat vremena bio izgubljen, samo kad bi mu na uho šapnula "mama je tu" umirio bi se i zaspao.
    Sve u svemu nakon 3 sata spavanje probudio se žedan i gladan i počeo crtati. Pustili su nas isti dan doma i još je dva tjedna pričao nazalno.
    Uglavnom koma, ali moraš "stisnuti srce" i izdržati, druge nema.
    Pitaj doktore sve što te zanima, a mislim da je od velike koristi ako postoji mogučnost boravka uz djete.
    Sretno!

  40. #40
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    evo nas!

    Samo ukratko:

    OP prošao,hvala Bogu, više nego dobro.
    Nismo imali nikakve reakcije poslije operacije(mirno zaspao,a bio je je miran i nakon buđenja),dakle bez povraćanja, vezanja i sličnog.

    Sutradan smo već došli kući.

    Opraisao je i bruh koji je ,kako nam profesor objasnio , nije dozvolio testisu da se spusti, a rana na usnici e zarasla :D

    Pisaću opširnije čim stignem.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    super,pusa pametnici :D !

  42. #42
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ma bravo

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Odlično, pusa malom hrabrici! :D

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    šibenik i okolica
    Postovi
    335

    Početno

    joj, wm, i nas to čeka uskoro, već sam ...uhhhh....
    drago mi je da je sve ok.

  45. #45
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    WM, hvala Bogu dragom, sve je proslo super!
    NJojza mi je javila da vas ceka OP, bas mi je laknulo da je sve proslo super, hvala Bogu!

    Puse Isau i hrabroj mami!

  46. #46
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Tek sada vidim ovo. Super da je sve prošlo dobro :D
    O svojim iskustvima sa Svenovim anestezijama tj. svojim osjećajima tada, bih imala štošta za napisati. Do sada je bio na 4 operacije od kojih su dvije trajale po preko 4 sata. Na jednu su ga čak odveli bez našeg znanja (samo tjedan dana nakon jedne operacije). Možete si zamisliti naš šok kada smo došli ujutro u posjetu a njega nema. Nitko nam ne želi reći zašto je tako iznenada završio na operaciji, šta mu operiraju ili možda vade. Naša agonija je trajala preko 4 sata da možemo odahnuti što se živ vratio, pa onda olakšanje kada smo vidjeli da cjevčice vire iz oba bubrega što znači da ništa nije izvađeno, a onda još 3 dana da uopće dobijem priliku pitati kirurga zašto je tako hitno operiran bez da smo uopće obaviješteni (a s kirurgom smo pričali večer prije operacije kada nam je rekao da ujutro ide samo na neku pretragu). Njegov odgovor je bio: pa ionako smo to kanili obaviti dok je u bolnici.
    Pa ti nakon svega toga šuti da ga ne naljutiš jer će ti još trebati. Ionako smo jedva (nakon 3 mjeseca agonije) našli nekoga tko se usudio uhvatiti u koštac i operirati

  47. #47
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    W_M drago mi je da je sve prošlo glatko! Ljubi Isa!

    Brunda, kad god pročitam što je Sven prošao, stisne mi se srca... :/

  48. #48
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    pusa olakšanja Isau i hrabroj mamici

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •