Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: ovulacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    42

    Početno ovulacija

    Drage moje, vec neko vreme me muci problemcic, a zakazano kod ginekologa imam tek krajem juna. Evo o cemu se radi:
    Moje mens. su uvek na 33-35 dana, malo bude PMS-a, malo me boli stomak prvi dan kad dobijem i to je to. Medjutim, u poslednje vreme imam prilicno bolne ovulacije. Ovulacije su mi 19-29 dc i vec nekoliko meseci taj dan sam kao bolesna (kao da imam grip, temperatura, bolovi u misicima, slabost, mucnina, sva se tresem i nisam ni za sta). Sutradan kao da nista nije bilo. Tacno 2 nedelje posle toga dobijem. Imam 33 godine i dvoje dece. Molim vas, da li se to kome jos dogadja? Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Sandrasm, ja takodjer imam taj problem otkako sam rodila. Ciklusi su mi isto tako svakakvi, 30-35-18 dana, a danas mi je 31 i jos nista.
    Ovulacije su mi bolne, a menstruacija ne, a prije poroda je bilo obrnuto.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    To je i mene muči godinama. Govorili su mi da to hormoni divljaju, da tijelo hoće trudnoću. Ja imam bolne i ovulaciju i menstruaciju. Rekli su i da će oboje proći nakon što rodim. Khm... mislim da mi je prva menstruacija nakon poroda bila najgora u životu, a ubrzo su se vratile i bolne ovulacije. Ono što je meni pomagalo su antibebi pilule. Tada stvarno nisam ni osjetila nijedno. Samo što ih sad više ne smijem piti, pa pokušavam srediti stvar homeopatijom.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj Smokica prvotno napisa
    Govorili su mi da to hormoni divljaju, da tijelo hoće trudnoću.
    :D Onda mozda i moje telo hoce jos jednu bebu, jer se to meni desava od skora. A ja mislila da je dosta dvoje dece!!! Mozda.... :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Sandras nećeš znati dok ne probaš :D

  6. #6
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    I mene poprilicno boli ovulacija...
    Danas mi je 16. dc i evo na trenutke moram cucnuti koliko me prereze .
    No, to je, kaze moj doc - ok signal. Uvijek boli PRIJE same ovulacije, dakle prije prsnuca folikula, pa si eto mozemo planirati ili izbjegavati "akcije" ovisno o tome zelimo li ili ne zelimo trudnocu. :wink:

    Ja ZELIM trudnocu, a nadam se da je zeli i moje tijelo i da ce je uskoro i biti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •