Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Iz crne kronike - sadisticko seksualno izivljavanje

  1. #1
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno Iz crne kronike - sadisticko seksualno izivljavanje

    Prestrasno...

    nisam sigurna gdje spada ova tema, pa cu staviti tu.

    dodjem ja ujutro na posao i otvorim vecernji da vidim sta ima novoga u svijetu. otvorim crnu kroniku... :shock: :shock: :shock: i ja stvarno ne znam kojim rijecima bih ovo opisala. ovo izlazi iz termina 'roditeljsko zlostavljanje'. ne znam koja bi kazna ovom poremecenom covjeku bila dovoljna, smrtna bi bila preblaga, a ne samo 10 godina.. jos sam sva u soku i tresem se od nevjerice. strasno!!!

    kako primjereno kazniti ovakve ljude??? i jos vaznije, kako spasiti unistene zivote??? kako su susjedi mogli 7 godina zivjeti pokraj toga i nista ne reci???

    39-GODIŠNJAK OSUĐEN ZBOG SADISTIČKOGA SEKSUALNOG IŽIVLJAVANJA NA DESET GODINA ZATVORA
    Žena i djeca sedam godina sami u obiteljskom paklu
    Optuženi je pred četverogodišnjim sinom ženu silio na odvratne perverzije, govoreći "neka vidi što kurva radi"
    ZAGREB - Na deset godina zatvora nepravomoćno je osuđen 39-godišnjak, optužen da je opetovano silovao suprugu na osobito ponižavajući način, te da je kao roditelj zlostavljao djecu, i djetetu teško narušio zdravlje.
    Optuženi suprug u razdoblju od travnja 1996. do 25. prosinca 2002. (kad je supruga s djecom od njega pobjegla), više je puta u njihov stan dovodio pse i od svoje supruge, prijeteći joj da će joj nauditi, prisilio je na spolni odnos sa psima. Lanjskog Božića, dok su u stanu bila djeca, pljuskao je suprugu i vukao je za kosu. Vezao je velikog i djeci nepoznatog psa za dječji krevet. Zatim je suprugu prisilio na oralni seks, što je vidio njihov tada četverogodišnji sin. Otac je to komentirao riječima "neka vidi kako kurva puši!".
    Ove godine, 10. veljače, u noćnim satima nasilno je ušao u stan u koji je njegova supruga otišla od njega.
    Provalio i silovao pred djecom
    Zaprijetio joj je pištoljem i naredio da ode u kupaonicu gdje ju je silovao. Govorio je da će je ubiti, da će joj ovo biti posljednja noć, a djeca su ga molila da pusti majku i da ju ne ubije. Žena je morala brojiti metke da se uvjeri kako ih ima dovoljno za sve one koje on namjerava ubiti.
    U razdoblju od lipnja 2001. do 10. veljače 2003. tukao je majku u prisutnosti njihovih sinova, tada u dobi od sedam i pet godina. Prijetio je da će ubiti nju i djecu, a bolesnog sina istukao je na ulici jer nije mogao voziti bicikl. Zatim ga je tukao i kuhačom, koju je slomio na djetetu.
    Optuženi je izjavio da se ne osjeća krivim.
    Supruga je, među ostalim, svjedočila da su sklopili brak 1996., a prvi put ju je na spolni odnos sa psom nagovarao kad je bila u šestom, sedmom mjesecu trudnoće. Nije joj dopuštao kontakt s obitelji, nego je spuštao slušalicu kad bi je zvao brat.
    Sin u strahu da ne ubije majku
    Njezin brat također je svjedočio da su dječaci bili toliko uplašeni da su stajali kao stupovi kad bi došao po njih. Stariji dječak ispričao je da ga je hvatao strah čim je pomislio da se tata vraća s posla, i svake je večeri razmišljao što će biti s mamom, da je neće ubiti ili otjerati.
    Kad ga je supruga zbog zlostavljanja napustila, optuženi je bio priveden sucu za prekršaje, gdje je platio 3000 kuna.
    Njihov susjed tada je upozorio policiju da nije riječ o obiteljskoj svađi nego o sadističkom mučenju.
    A. Kasanić
    24 SATA

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    42

    Početno

    Zašto mi nemamo doživotne kazne.
    Za 10 godina uz dobro vladanje i ranije će izaći i šta onda. Ponovo će maltretirati njih ili nekog drugog.


  3. #3
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Nemam riječi, a ni o našoj policiji i zakonima.

  4. #4
    LunaMo

    Početno Ja kuhamu sebi!

    Editirala sam post. Sadržaj sam sačuvala.

    VedranaV

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Psujem samo u 2 situacije, koje godišnje mogu na prste nabrojati:
    - kad pročitam ovako nešto, i još vidim da je kazna za mačku o rep okačiti,
    - kad me netko dovede do ruba strpljenja (čitaj: iživcira totalno iliti pretjera u vrijeđanju izvan podnošljivih granica)

    Ovo mi je druga psovka ove godine.
    uopće ne znam što bi komentirala jer sam bijesna

  6. #6
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    LunaMo, imaš privatnu poruku.

  7. #7
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Ovo je katastrofa!!!! Na koju god stranu pogledaš. Od toga, da jel moguće da ljudsko biće može biti tako okrutno (čitaj: bolesno), pa do toga da nitko ne poduzima ništa! I za 10 godina on će opet to moći raditi!!!!!!!!!!!

    Uf!!!!!!!!

  8. #8
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno


  9. #9
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ono sto mi je najzalosnije je to sto je taj covjek unistio 3 nevina zivota. ne znam kakva psihoterapija bi mogla pomoci jadnoj zeni i deckima. sto je najgore, tko zna u kakve ce ljude oni izrasti?? rano djetinjstvo odredjuje nase ponasanje u odrasloj dobi.. hoce li i oni nesto slicno raditi? hoce li imati koliko toliko normalan stav prema zenama i muskarcima? hoce li imati imalo samopostovanja? kako ce okolina primiti tu zenu i sinove? hoce li imati sazaljenja ili ce biti 'mozda je ona kriva za to, stovise, mozda je i uzivala u tome!!!'?

  10. #10
    LunaMo

    Početno

    Zahvaljujem se i javno Vedrani sto je maknula moj post jer sam pukla malo sa izjavama.



    Ispricavam se i Vama ostalima iako se nadam da to niste procitale.


  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    31

    Početno

    Prestrašno, pretužno i nažalost, preistinito!!!

  12. #12
    zenta29

    Početno

    cure moje, pa sta samo deset godina?! ispravite me ako grijesim, sta nije kod nas najvise moguce 40 (ili 25, nisam sigurna)?!

    o prici nemam rijeci, svaka rijec je suvisna, pa covjeku se smuci zivot kad vidi ovakvo nesto!

  13. #13

    Početno



    Editirala sam i spremila sadržaj.

    VedranaV

  14. #14
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Grozno, prestrasno i pretuzno!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZG-Dubrava
    Postovi
    243

    Početno

    Prestrašno.
    Ostala sam stvarno šokirana!

  16. #16
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    ja uopce nisam procitala sadrzaj ovog novinskog clanka, nego samo naslov, jer me takve stvari progone danima nakon sto ih procitam.

    ne zelim znati, ionako ne mogu pomoci jer je sad vec ionako gotovo.

    takve stvari spadaju u crnu kroniku i molila bih da ih ne pisete na roditeljskom forumu, s naslovom topica koji nista ne kaze o cemu se radi.

  17. #17
    Laura

    Početno

    Strasno!

  18. #18

    Početno

    nemam riječi........

  19. #19
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Prestrasno. Sustav kazni u nasoj zemlji stvarno je takav da svatko moze raditi sto god pozeli, uz minimalnu mogucnost pravedne kazne. Ako ne promijenimo zakone, postat cemo eldorado za poremecene zlocince.

    Citiraj renata prvotno napisa
    takve stvari spadaju u crnu kroniku i molila bih da ih ne pisete na roditeljskom forumu
    Nisam moderator niti imam veze s funkcioniranjem foruma, ali mislim (osobno misljenje) da ovo i te kako spada na roditeljski forum - citaj: senzibiliziranje javnosti na ovakve slucajeve i poticanje okoline (rodbine, susjeda i slicnih) da ne cekaju da prodje deset godina i da se dogodi obiteljska tragedija prije nego sto obavijeste nadlezne sluzbe.

    Meni je tuzno da je susjed sve to vrijeme slusao sto se dogadja (i rekao policiji o cemu je rijec), a da ocigledno nikada nije pokusao pomoci (a mogao je anonimno javiti policiji).

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    48

    Početno

    b]prestrašno[/b]

  21. #21
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    NE ZNAM BAS DA LI TU SPADA

    MALO TESKO DISEM OD KAD SAM OVO PROCITALA!!!!

    Ne znam bas dal se ovim putem senzibilizira javnost, jer ovo citaju pretezno trudnice, i mamice s malom djecom, a to nije bas veliki dio javnosti.

  22. #22
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Preselila sam temu sa Kamo s ovim? na Zdravlje odraslih. Iako se tu radi i o zdravlju (psihickom) i majke i djece, morala sam izabrati jedan od ta dva podforuma i eto, sad je tu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •