Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Skok u razvoju sa 4 mjeseca?

  1. #1
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno Skok u razvoju sa 4 mjeseca?

    Zene, simptomi su opcepoznati....stalno cicanje, cendranje kad nije na cici, guranje sakica do mandula u usta, ali Tin ima sutra 4 mjeseca!

    Pocelo je prekjucer...a ja popijem i do 7 litara tekucine dnevno, odmaram se maksimalno koliko mogu, kad ne klopamo onda se mazimo, masiramo, vjezbice lagane radimo...
    Ubija me tupljenje moje sestre da mu MORAM dati dohranu...ali me isto tako ohrabruje smirivanje MMa koji samo na to odmahuje rukom i preuzima moje obveze koliko moze da bi ja mogla cim vise biti s Tincekom .

    Dajte mi recite, jel ja nekaj krivo radim ili je moguce da (opet) skacemo?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    Ne znam sto bih rekla. Kod mene je tako (ako ne i gore) od kad su prestali grcevi (kad je bila 3.mj) ali to sve smatram normalnim, tj. pripisujem "svrbe ju zubici". Vec punih mjesec dana slini ko bernardinac, rucice obje duboko u ustima, stalno bi cicala. Danas smo bas 4,5 mjeseca.
    Ne bih rekla da je gladna, izgleda mi bucmasto (imala je prije tjedan 6,400 kg). Samo se dojimo... Ja nastavljam dalje u istom revijalnom tonu. Valjda ce proci i ta nervoza i plac. Cini mi se da su joj desni natecene.....
    Vjerojatno je i kod tebe isti slucaj?

  3. #3
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Citiraj Devotion prvotno napisa
    Ne znam sto bih rekla. Kod mene je tako (ako ne i gore) od kad su prestali grcevi (kad je bila 3.mj) ali to sve smatram normalnim, tj. pripisujem "svrbe ju zubici". Vec punih mjesec dana slini ko bernardinac, rucice obje duboko u ustima, stalno bi cicala. Danas smo bas 4,5 mjeseca.
    Ne bih rekla da je gladna, izgleda mi bucmasto (imala je prije tjedan 6,400 kg). Samo se dojimo... Ja nastavljam dalje u istom revijalnom tonu. Valjda ce proci i ta nervoza i plac. Cini mi se da su joj desni natecene.....
    Vjerojatno je i kod tebe isti slucaj?

    Je, ista stvar...osim kaj mi bas i nismo imali grceva. I Tin isto slini, ali sliiiniiii.
    Bas sutra zovem pedijatricu da se dogovorimo za kontolicu, pa cu vidjeti koliko je tezak, ali ovak odokativno cini mi se da fino napreduje...
    Hvala ti devotion na odgovoru..vec sam mislila da pitam bedastoce.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    A da nije soor?

  5. #5
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    A da nije soor?
    Ne bih rekla, usta su mu cista...ali svejedno cu jos jednom zaviriti kad se probudi (konacno spava duze od sat vremena).

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Kad malo razmislim , Lovro je oko 4. mjeseca imao taj skok, ali on je rođen ranije i zapravo je onda bio tek dva mjeseca doma.

  7. #7
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Kate, samo ti nastavi kako si i do sada (osim nepotrebnog ispijanja tolikih litara tekućine ), sve odlično radiš.
    Ono što mi govorimo o skokovima u nekom 3-6-3-6- ritmu, nije to kod svake bebe baš tako: možda je tvoj Tin ovih dana odlučio malo više narasti.
    Koliko ja vidim, ne treba vam dohrana već samo malo strpljenja i volje da se prebrodi ovih nekoliko dana i da maleni "navuče" još malo više mlijeka.
    A onda, opet pjesma!

    I bravo za tatu koji pruža podršku - možda nije ni svjestan koliko je to i bebi i tebi važno!

    Samo nastavite!

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    apricot molimte objasni mi što znaći taj 3-6-3-6 ritam?

  9. #9
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Apricot...hvala puno , sad mi je jos lakse.
    Znaci, nigdje ne grijesim :D , a kaj se tekucine tice.....i inace pijem puno, a kombinacija vrucine i dojenja to jos samo vise potencira

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj Paula prvotno napisa
    apricot molimte objasni mi što znaći taj 3-6-3-6 ritam?
    to znači da bebe obično imaju skokove u razvoju sa 3 dana, 6 tjedana, 3 mjeseca, 6 mjeseci. naravno da je to individualno kod svake bebe, ovo je samo okvirno.

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    hvala

  12. #12
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj mamaja prvotno napisa
    Citiraj Paula prvotno napisa
    apricot molimte objasni mi što znaći taj 3-6-3-6 ritam?
    to znači da bebe obično imaju skokove u razvoju sa 3 dana, 6 tjedana, 3 mjeseca, 6 mjeseci. naravno da je to individualno kod svake bebe, ovo je samo okvirno.
    Pogodite tko ulazi u 6. tjedan

  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ta beba što je rođena 29.6.

    (zaboravila mamaja napisati 6 dana i 3 tjedna)

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno


  15. #15
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nije to za , sve u redu!

    Dakle:
    3. dan (to mame najčešće ni ne primijete jer su u rodilištu)
    6. dan
    3. tjedan
    6. tjedan
    3. mjesec (taj je "najopasniji" jer je beba najživlja, a i počinju pritisci sa strana)
    6. mjesec

    Evo link:

    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...D=111&Show=260

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •