Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: da li idu sami napolje?

  1. #1
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno da li idu sami napolje?

    evo, ivana je krenula ovog leta. sa nadjom u drustvu, naravno. uzmu se za ruke, sidju sa treceg sprata, obidju oko zgrade i igraju mi se pod prozorima, tako da su mi stalno na oku.
    vidim da uzivaju u svojoj novostecenoj samostalnosti. a i nama dodje zgodno sto se pojavio 'visak " vremena za uraditi nesto ili prosto, sedeti na terasi i citati. kako je kod vas?

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    mi zivimo u kuci s dvoristem pa su moji cesto sami vani
    al da smo u nekoj zgradi fakat ne znam kak bi to organizirala

  3. #3
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mi isto u kući. Još je i parkić preko puta. Kad je imala 6 puštala sam je da bude na ulici s klincima iz ulice,
    ali bila mi je ispod prozora, a ulica nije prometna.
    Vjeruj mi da moji susjedi koji imaju 8 prekrasne, odgovorne djece (dobro, ovi što imaju tri i pol,
    dvije godine i ovo što ima 3 mjeseca nisu baš odgovorni) prakticiraju i ove najmanje pustiti same na ulicu.
    Ili im pobjegnu :? . A djevojčica od 10 godina vodi brigu o dvije najmanje. Pa ti vidi.

    Ivana će sad u školu?

  4. #4
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    hoce. i bas je nekako sazrela, osamostalila se odjednom. a malena se 'slepa' uz nju.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Mi smo u slijepoj ulici. To "slijepo" crijevo je dio u kojem se može igrati sam tj sa budućom ženom . Mora samo javiti da ide van.

  6. #6
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    mi smo do sad imali sreće, jer smo živjeli u zgradi koja je imala ispred ulaza zatvoreno dvorište gdje su se klinci igrali, tako da je od nekih 5 godina malac vani (pod prozorskim nadzorom). sad je već veliki i može i do parlafona, ne mora se derati..
    sad se selimo u neboder, koji doduše odmah do ulaza ima parkić, ali nisam još sigurna kako će to funkcionirati (na 16.katu smo).

  7. #7
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    moja je išla negdje od 4 godine - ali kod mene se kroz prozor izlazi u park ... naravno da sam više visila na prozoru nego što sam nešto radila, a ona je svako malo dolazila u "provjeru".

    ali zato su drugi roditelji bili sigurniji uz mene - jer su SVA djeca iz parka dolazila meni na prozor kad nešto nije bilo u redu, ili su nešto trebali, ili ih je netko od starijih gnjavio .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •