Stranica 3 od 23 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1109

Tema: Ljetne bebe 2005. (3. dio)

  1. #101
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Boook! Evo i mene da se ubacim!
    Lana je danas hodala držeći se za tatu jednom rukom!!!
    Znam da to ne znači da je prohodala, ali je za nas značajan pomak i ja sam zbog toga jako sretna.

    I Lana obožava 'kuh' iliti kruh, mogla bi ga stalno jesti.

    A što se tiče slatkiša i razno raznih lina, nisam joj do sada ništa davala, nikakve keksiće, čokoladice, čokolina. Od svog rođendana probala bi od mene neki lagani kolač ili sladoled. A onda smo krenuli u jaslice a kad tamo za doručak nude čokolino, a nakon ručka tete im znaju dati smokiće ili napolitanke. Jedan dan dođem po Lanu, a ona u ruci drži napolitanku a cijelo lice joj umrljano od čokolade. Još ju teta radosno hvali kako je L. glavna klopačica napolitanki.
    Uopće ne znam kako bih reagirala? Kako da kažem nemojte moje dijete hraniti time kada sva ostala djeca jedu?! :/

  2. #102
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    janjetina...mljac...to stvarno nisam duuugo jela...mljac

  3. #103
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ena kaj stvarno? U privatnom vrtiću jedu čokolino, smokiće i napolitanke? Ne mogu vjerovati, pa tu bi nekak trebalo reagirati. Još u državnim i mogu shvatiti, ali u privatnim baš i ne.

    Ivonna ne jede M. baš sve kaj i mi. Nekad da, a nekad ne, pa skoro svaki dan kuham njemu nešto posebno, a sve ovisi o tome kak je raspoložen. A Andrea? Jel znaš od kada mogu jesti npr. pohano?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko-Knežija
    Postovi
    563

    Početno

    ma ja nemrem shvatiti kak im to mogu davati u bilo kojem vrtiću
    lara još nije probala takve stvari... najveći domet je griz s malo kakaa... i onda dođem u vrtić na sastanak i krenem čitati jelovnik na oglasnoj ploči... ponedjeljak, doručak: kruh, nutella, mlijeko... odustala od čitanja

  5. #105
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Larita tak sam i ja.Počela čitati jelovnik, iživcirala se, rastužil, prestala čitati i izašla van...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    cure, stavila sam par slikica pa pogledajte

    http://public.fotki.com/ivana444rf/krstitke/

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    Nitice, ne znam kad mogu pohano, ali to sigurno nije zdravo (nazalost ni za nas velike - ja se davim u pohanim sniclama).
    A. jede skoro pa sve ko i mi, ali ona uvijem ima skuhanu juhicu, mi bas i ne jedemo uvijek juhu. Neki dan se davila u gulasu sa njokama

  8. #108
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Raznjež....kak su slatke! Sad se tek vidi kak su nam djeca narasla, kad stanu pored dvomjesečne bebice.
    Čini mi se da Andrea liči na tvog M.
    A tebi draga svaka čast i pusa za podočnjake do poda.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    joj, trebala sam stavit sliku s mojim tatom...svi kazu da je A. skroz na njega

  10. #110
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj ivonna prvotno napisa
    ja se davim u pohanim sniclama
    I ja u svemu pohanom. Čak i palačinkama.

    [quote="ivonna"]
    A. jede skoro pa sve ko i mi, ali ona uvijem ima skuhanu juhicu, mi bas i ne jedemo uvijek juhu. Neki dan se davila u gulasu sa njokama

    Ja M. kad kuham posebno to je uglavnom jušno, a mi nismo baš ljubitelji juha.
    Kakav gulaš sa njokima? A da li onda A. jede samo juhicu i još glavno jelo ili ..?

  11. #111
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ajme kaj sam napravila sa citatima...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    ako je nesto na zlicu za rucak (npr. gulas, ili kuhani mladi kupus, ili zobena kasa sa porilukom) onda nema juhe. Ako mi imamo npr. bolonjeze, ili lazanje, ili snicle, il nekaj iz pecnice, onda ona prvo juhicu i povrce, pa onda kad skuzi da mi nesto drugo papamo navali na to.
    Da, gulas sam radila sa mesekom od govedje koljenice i bilo je taaaak fino.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko-Knežija
    Postovi
    563

    Početno

    ivonna, preslatke su ti cure... vidim da je andrea super prihvatila seku
    ja mrzim pohano, sve osim palačinki...
    lara se danas dočepala protvana s nekakvom pitom od sira i udri... zagrlila je cijeli protvan i viče njam-njam.... sve mi joj je bilo žao uzeti

  14. #114
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Koja si ti dobra kuharica!!! Pa, ja pola od toga kaj si nabrojala ne kuham. Tak radim i ja, ali M. kad pojede juhu uglavnom traži samo kruh, a ne ono kaj mi jedemo, ali ja zato juhu "pojačam" sa tjesteninom, rižom, zobenim pahuljicama...A kaj daš A. ak jedete pohane šnicle, ha?

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    nisam joj jos dala pohane snicle. nisam ni pohala vec par tjedana (iz ljenosti, a i neka kao tendencija da jedem zdravije - pa onda pocistim tanjur kolaca u 9 navecer :/ )

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    nisam ni ja nikad prije kuhala variva, ali sad moram, jer nikako nemrem nastimat da svima bude toplo navrijeme. A i zbog Andreice, jer je kuhano meseko zdravije, a odmah dobije i povrce. Definitivno najvise voli mladi kupus sa komadicima teletine.

  17. #117
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    To je zato kaj ne stigneš kak treba jesti preko dana, pa navečer kad curke pavaju ti tamaniš kolače u miru. Nemoj mi samo reći da ih i sama uz svu gužvu pečeš jer ću :shock:

  18. #118
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Njihov mi je jelovnik izgledao dosta dobro, za doručak obično žganci s mlijekom ili kruh i sir ili marmelada, ali pšenična krupica s mlijekom nisam povezala da je to čokolino. :/
    Ručak im je skoro što bih i sama napravila (osim punjene paprike), nekakva variva, lazanje, meso s rižom, pileća juha, meso je uglavnom piletina, puretina, junetina, još nisam naišla da piše svinjetina.
    Jednom sam bila na njihovom ručku, za prste polizat, lagano i ukusno.
    Za međuobrok voće.
    Kada sam ih zamolila da Lani ne daju previše mljeka zbog manjka željeza tada su ponudili adaptirano umjesto kravljeg.

    Fakat sam se neugodno iznenadila kad sam skužila da im poslje tete znaju ponudit smokiće ili napolitanke. A tete pričaju o tome kao da je to normalno.
    Znam da bih trebala reagirati i razmišljam o tome da razgovaram s ravnateljicom. Samo ne znam kako razmišljaju drugi roditelji. Bilo bi mi teško vidjeti Lanu kako gleda djecu kako jedu napolitanke a ona ne smije jer ja tako želim. :/

  19. #119
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    ivonna, kako ste preslatka obitelj!!!!

  20. #120
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    I ja jako puno kuham variva (pogotovo ću sad kad počnem raditi) i gulaše. Ja ne volim mledo zelje, pa nikako da se natjeram da skuham Matiji. On nema neko omiljeno jelo. Ili jede ili ne. Voli juhice sa tjesteninom i voli tjesteninu (bez safta ) jer je može papati prstićima.
    Od mesa najviše kuhanu piletinu sa mrkvicom i rižom. E sad kad bolje razmislim ipak ima par omiljenih jela. Hahaha

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    ide ivonna pajkiti. Prvo runda trbusnjaka po novom rezimu....
    Laku noc cure!

  22. #122
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Curke mužić mi šizi, a i već me leđa bole od sjedenja, pa Vam želim ugodnu i laku noć. Ljubite svoju dječicu i lijepo sanjajte.

  23. #123
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Laku noć Ivonna. Tipkale smo u isto vrijeme.

  24. #124
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Laku noć!

  25. #125
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    e cure!
    kaj se tice cokolina,frutolina i ostalog meni se cini da je frutolino ipak najbolji izbor!radi se sa vodom,od voca je i nije toliko sladak!nika ga je do sad jela 2x,ali mama ga jaaaaaaaaaaaaaaaaako voli!!
    slikice od ivonne su super i ona je meni jako zgodna,pa i sa podocnjacima do poda!!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Konjic, BIH
    Postovi
    466

    Početno

    Sto se tice lina, mi jedemo frutolino, rizolino i grisolino.
    Asja veoma malo jede kuhanu hranu, nemam pojma sta da radim. Uglavnom bi samo jela adaptirano na bocicu, a ja pokusavam nekako da smanjim kolicinu adaptiranog (jos uvijek ima tri do cetiri obroka :/ Kravlje mlijeko ne zeli da pije samo, jedino u gore pomenutim linima, a kupujem joj ono najmasnije koje nadjem, obicno ono dukatovo od 3,8%

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    201

    Početno

    Ah, mliječni obroci. Moja noćna mora.
    Riana apsolutno ne želi pojesti ništa za doručak ili večeru mliječno. Od griza do čokolina sve pljuje od prvog zalogaja. Popije ona dvije bočice adaptiranoga mlijeka odkada ne dojimo ali kao da je sve kašaste stvari nekako prevazišla.

  28. #128
    martolina

    Početno

    Vlatka, probaj bioaktiv ili jogurt pa nadrobi unutra kruh ili skuhaj žgance pa prelij s jogurtom. Ili možda mljeko keksi i voće. U svakom slučaju mislim da se ne trebaš previše sekirati probaj joj svako toliko ponovno dati i jednom bu počela jesti.

  29. #129
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Curke samo na tren da se javim. Ja sam danas počela raditi. M. čuva tata i valjda sam već 10 puta zvala doma, a tek je 13 sati. A kaj mogu kad mi jaaaaako fale. Na poslu je ok, čak i super, ali ja se osjećam kao da nikada nisam radila jer mi je koncentracija jednaka nuli.

    Pusa svima.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    drži se Niticeeee!!!!!I meni fali moja Vita

  31. #131

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Nitać, samo se otresi te brige i vratit će ti se i koncentracija!
    Sretno ti bilo!

  32. #132
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    kokice kovke,procitala sam da je danas sve proslo ok!
    drago mi je i drz nam se !

  33. #133

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno


  34. #134

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    Kovke


    ...a ko nam to sutra dolazi medju nas velikeeeee????!!!

  35. #135

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    joooooooooj, nikić pikić nam slavi roćkas, milaaaaaaaaaa naša draga curica

  36. #136
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    je je!!!
    baloni vec cekaju napuhavanje!! i domaca torta od bake i one girlande(ili kako se vec to zove) i one trubice za rockase i male kapice za na glavu!
    jedino smo tuzni sto nam daddy mora u nocnu vec u 18 i 4o,tako da ce propustiti veliki dio rodjendana!!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    veceras smo imali aktivnu vecer s andreom..bila je sva u elemetnu, razigrana i voljna suradjivati, pa smo iskoristili priliku da ju malo testiramo kolko nas razumije...iii..
    moram vam se hvaliti...andreic vec kuzi fakat sve..donesi daljinski, odnesi pelenu u smece, ugasi radio, upali TV, sve dijelove tijela, i to sve na dva jezika!
    Jedva cekam da pocne brbljati :D

  38. #138
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mogla bi ja na instrukcije iz engleskog kod andreice!!!

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    dovedi niku piku na instrukcije demoliranja kuhinje/dnevne/kupaone i sveg ostalog pokretnog i nepokretnog

  40. #140
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    moze!! ja ju dofuram i ostavim kod vas nek dijete uziva,a daddy&ja odosmo u 2 potoka na neku klopicu&cugicu!!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    ak doneses klope i nama, onda dogovoreno...meni uz ove moje dvije jos jedna pikica ne bu problem..a i cika mi je u pogonu ako zaskripi

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    i laku noc, odoh ja u krpe

  43. #143
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    laku i mirnu noc ti zelim!!

  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    noć Ivonna, pusi svoje curke, a jel može i muško pojačanje, ak curke nisu dovoljno snažne za razbit koju čašu, tanjur, lonac.... bude im Fran pomogao

  45. #145
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    kovke, drago mi je da je sve dobro prošlo, super ti to podnosiš

    buckići, želim Niki i vama dobru zabavu sutra, vjerujem da će to biti prava veselica za pamćenje.




    Citiraj ivonna prvotno napisa
    moram vam se hvaliti...andreic vec kuzi fakat sve..donesi daljinski, odnesi pelenu u smece, ugasi radio, upali TV, sve dijelove tijela, i to sve na dva jezika!
    Bravo za malu naprednu Andreicu!!!! Svaka čast!

    Laku noć svima koji su otišli na spavanac.
    Ja ću još malo švrljati za kompom pa idem i ja u krpe.

  46. #146
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    I ovdje čestitamo maloj Niki ročkas!

    Ivonna pa tvoja Andreica je prava mala mudrica. Moj M. ne zna niti jedan dio tijela pokazati. Istina, nisam ga baš pretjerano forsirala jer vidim da je nezainteresiran Ali od neki dan ima novu foru. Ne želi dati pusu nego mu moramo reći "daš mami nos?", onda on dođe i sa svojim nosekom dotakne moj. Tak da se mi ljubimo ko mali eskimi.

    Inače, čini mi se da je jučerašnji dan dobro prošao i mislim da je M. bolje prihvatio odvajanje od mene. Imao je tatinu punu pažnju, pa valjda nije jako osjetio da mene nema. Iako MM kaže da je stalno hodao po stanu i tražio me. Kada sam se vratila doma prvih 15 min se durio na mene i nije mi htio prići, ali onda kada je nije se više odvajao od mene.

    Jedva čekam vikend.

  47. #147
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    Još jednom Niki pusice za rođendan
    x 1000000000000000000

  48. #148

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    11

    Početno

    nikasretan ti prvi rođendan :D
    lijepo se zabavite i javite nam kako je prošlo
    mi slavimo sutra, naručila sam toru kod vinceka sa teletabisima i nadam se da bu dobra (saherica).
    kupili smo balone, girlandu kapice sa vinijem.....
    kovke
    Andreica :D
    joooj Nitice znam da je sada grozno, doci ce vikend 8)

  49. #149

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    11

    Početno

    opet sam pretjerala sa smajlićima :/

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    11

    Početno

    ovo je trbalo biti na ljetnim b. od 0 do 1 :/ ali je završilo tu, no nema veze ionako smo od sutra službeno vaši

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •