Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Gdje u Rijeci naručiti tortu?

  1. #1
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno Gdje u Rijeci naručiti tortu?

    kako se noi bliži prvi rođendan,naručili bi joj tortu pa me interesira gdje si najbolje?
    Znam, najbolje da joj sama napravim,ali biti će nas puno ba bi jednu kupili,a jednu ću ja napraviti.

  2. #2
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    Mislim da se u Dolce bolero može naručiti. Probala sam već više nekoliko vrsta kolača i torti i sve mi se do sada svidjelo.

  3. #3
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj Tia prvotno napisa
    Mislim da se u Dolce bolero može naručiti. Probala sam već više nekoliko vrsta kolača i torti i sve mi se do sada svidjelo.
    a gdje je to?

  4. #4
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    Ona novo uređena zgrada na Korzu (Karolina Riječka) pa na kutu prema pravoslavnoj crkvi. S jedne strane gleda na poštu, s druge na bivši oglasni Novog lista.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Mmmmm, u Boleru stvarno ima dobrih kolača i torti. Tortu možeš naručiti u Kontinentalu i u Snjeguljici u Kostreni.

  6. #6
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    snjeguljica ima standove-kioske na placi - glavnoj i Brajdi

  7. #7
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Imaš jako dobrih i u PIK-u, imaju čak i nekakve lagane "zamjenske" kreme umjesto onih margarinskih...
    Postoji i knjiga sa uzorcima... trebaš pitati...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Kod nas su u vrtić donosila djeca torte za rođendan negdje sa Drenove. Zaboravila sam kako se zove mjesto (rade samo kolače), ali znam da je negdje na glavnoj cesti od Saršona prema gradu, pa eto, prođi jedan dan umjesto preko Pehlina, onuda do grada.
    Nisam više u vrtiću, pa će mi biti teško saznati točne podatke. Torte su im izvrsne (probali smo par vrsta - rade i u raznim oblicima). Iz Kontinentala i Snjeguljice su mi bile previše margarinaste. Mislim da mi je jedna mama rekla da je u Brodokomercovom marketu (onaj kod crkve u Viškovu) naručila tortu i isto je bila za prste polizati. Navodno im radi kolače neka žena koja radi ili je radila u PIKu.

  9. #9
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    bili smo na nekom rođ.i jeli tortu i konta i super je bila,tako da sam danas išla tamo naručiti.
    hvala vam

  10. #10
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Mi smo Lei i za krštenje i za rođendan naručili u Bonbonetti na Zametu, preko puta Poliklinike Ivaniš.
    Prijatelji uzimaju u slastičarni hotela Milenij u Opatiji, super su im torte.

  11. #11
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Podižem temu. Još sam u dvojbi praviti ili kupiti tortu, ali ima li neki izvor naručivanih bezmargarinskih tortica?

  12. #12
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Beto Matulji ima jako fine torte, ali ne znam kakav je sastav. Nose sve do kuće, a ja sam na drugom kraju grada http://beto.hr/o-nama

    Jela sam iz "Snjeguljice", ali nisu mi tako fine, iako nema margarina.
    Ako si blizu Voloskog, izvrsne su torte u Kaokakao http://dobrahrana.jutarnji.hr/novo-m...edom-kaokakao/.

  13. #13
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala Beti.
    Snjeguljica mi je pregrozno margarinasta, a i Beto. Kaokakao ću uzeti u obzir.

  14. #14
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nekidan sam je bezuspješno tražila po Voloskom.

  15. #15
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    kaokakao ima najbolje kolače od najboljih sastojaka, nalaze se negdje na sredini ulice koja je paralelna sa ulicom maršala tita, negdje otprilike na sredini, prema opatiji. ali je skupo. kad sam ja pitala u 5. mj. torta je bila 400 kn. ali fino je, stvarno, jako fino.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Ja naručujem u Bomboneti, blizu mi je,pa mi nije bitna dostava. Kvaliteta mi je OK, cijene pristupačne, od 150 do 220kn, ovisno o sastavu, veličini i ukrasu na torti.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    I ja preporucujem Kaokakao. Svi kolaci su im bozanstveni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •