Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 304 od 304

Tema: Motorika

  1. #301
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    Napokon nešto utješno budući da svi govore o ranim rotacijama

  2. #302

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    8

    Početno

    Tonina Lana se sa 7ipo mj poćela okretat sa trbuha na leđa a sa 8mj s leđa na trbuh,i savršeno je normalno djete,sa 10mj propuzala,sa 10 se i posjela sama,sa 13,5 prohodala,ma sve bez problema samo šta je bila malo ljenija beba,,i zato se nemoj brinit do 9mj.ima fore

    nastavak na:
    Motorika- 2. dio

    leonisa

  3. #303
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Iva je neki dan napunila točno 3 mjeseca. I taj dan se prvi put okrenula sa trbuha na leđa. Nismo je vidjeli kako to radi, samo smo je našli okrenutu. I odemo par dana nakon toga kod doktorice i ja joj kažem da se okreće sa trbuha na leđa, a ona meni da je to "prerano da bi se okretala....sigurno se izvijala pa se slučajno okrenula..." A ja si mislim- može li par puta dnevno biti slučajno?! Ona to radi sa takvom lakoćom da se i ja začudim! Nekada preko desnog boka, nekada preko lijevog...kako kad hoće. Sinoć se okrenula u snu (pred mojim očima). Okreće se najčešće na način da digne guzu, podbaci nogu pod sebe, nakosi gorni dio tijela i okrene se. Jednom sam je gledala kako se skroz propela na ruke pa se okrenula na leđa iz tog položaja.

    Inače, na dlanove se diže od nekih 2 i pol mjeseca.

    A glavicu drži super otkad je imala pola mjeseca. I sad zadnji put dođemo kod doktorice, ova je počne dizati u sjedeći položaj, a ova moja objesila glavu i hoće se smijati I žena opet i ona opet Ja ovamo drhtim, a gospođici je do igre

  4. #304
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno


Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •