Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: dr.Kos

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    93

    Početno dr.Kos

    Cure , jer netko ima iskustva s dr . Kosom I
    Thanks

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    iz poliklinike VILI?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    93

    Početno

    da iz poliklinike Vili

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Imam ja - vrlo stručan i savjestan, pun razumijevanja. Možeš ga pitati sve što te zanima; s ljubaznošću i strpljenjem će ti odgovoriti. A u području ultrazvučne dijagnostike je vrhunski, mislim da boljeg nema.
    Pozdrav!

  5. #5
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    Imam ja - vrlo stručan i savjestan, pun razumijevanja. Možeš ga pitati sve što te zanima; s ljubaznošću i strpljenjem će ti odgovoriti. A u području ultrazvučne dijagnostike je vrhunski, mislim da boljeg nema.
    Pozdrav!
    Potpisujem.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    i ja imam samo pohvale o njemu

  7. #7
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mene se kod njega dojmila munjevitost kod ultrazvučnih pregleda - treba mu cca. frtalj vremena za uzeti točne podatke u odnosu na ostale 8)

  8. #8
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Same pohvale i od mene!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Da, i ja mislim da je stručnjak za uzv, a čula sam to i od njegovih nekadašnjih nadređenih

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    93

    Početno

    cure , hvala vam puno ......

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    sve potpisujem , moje kolegica je sestra tamo , ona ga također hvali , vjerujem da ona najbolje zna ipak ga gleda svaki dan u kontaktu sa bazbroj trudnica , i kaže , svi zadovoljni.

  12. #12
    lidac2004

    Početno

    za njega samo pohvale, odlican je, vrlo strucan i vrlo ljubazan.

    neopisivo mi je zao sto vise ne radi na SD-u.

  13. #13
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    Da i ja sam bila kod njega na ultrazvuku i mogu reči samo najbolje!
    Jedino je bila smješna situacija kad je zaboravio snimiti slikice na cd,pa sam morala ponovo na stol,a on meni:"Ajde Barek da snimimo tog malog manikena!"Tomo je bio super miran,tako da je sve bez problema vidio što je trebao i otkrio nam i spol djeteta.
    U svakom slučaju,sve najbolje o njemu!

  14. #14
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Kakav običaj mu je sa uzv u trudnoći? Da li ga ima običaj raditi na svakom pregledu ili samo 3-4 u cijeloj trudnoći?

  15. #15
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    brunda želiš li nam opet nešto reći?

  16. #16
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Zasad još šutim
    (loše iskustvo pa čekam potvrdu)

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno


  18. #18

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Mene se kod njega dojmila munjevitost kod ultrazvučnih pregleda - treba mu cca. frtalj vremena za uzeti točne podatke u odnosu na ostale 8)
    Očito poliklinika vili može kupit UZV aparate bolje rezolucije od socijalnih ili manje imućnih privatnika, a i bolje "čitače" prikazanog.

    Inače o njemu imam dobre glase, čak i prije nego je prešao u Vili, dok je radio na SD, na ginekološkoj patologiji (vjerojatno sam nešto smiješno napisala)..uglavnom na problematičnim trudnoćama.

    Ja bih skromno dodala da postoji još jedan, po meni, izvanredni ginekolog, kolega dr. Kosa nekad iz Petrove, mr.dr. Husar. Često odgovara na pitanja na internetskim forumima o zdravlju, izvanredan je na ultrazvuku, sve do u detalja objasnii trudnici i mužu toliko mi je dobro namjestio sondu ultrazvuka da sam sama odredila spol . Informatički je vrlo pismen i tehnički izobražen, primijetila sam da se permanentno educira i prati kurentnu literaturu, a jednoj mojoj prijateljici je putem maila točno dijagnosticirao rijetki genetski poremećaj, moguće opasnosti i smjer terapije, praktički jedini, od svih desetak koje je kontaktirala, a da je zavirio u knjigu i mogao savjetovati..i to bez naknade. Ali naravno..kad se dođete pregledati naplati

    E...sad ovo izgleda kao plaćeni oglas, ali nije. Jedini privatnik koji mi nije ostavio dojam "take the money and run"...

  19. #19
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Meni je dr.Kos pratio trudnoću sa Vitom. Voljela sam dolaziti na preglede jer mi je uvijek bilo ugodno u njihovoj poliklinici. I ostalo osoblje je jako ljubazno. Kad sam bila na porodu, dok su dolazile vizite o meni se uvijek govorilo kao o "pacijentici dr.Kosa" što je meni bilo baš cool. Osjećala sam kao da sam neka jaaako važna osoba

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Kakav običaj mu je sa uzv u trudnoći? Da li ga ima običaj raditi na svakom pregledu ili samo 3-4 u cijeloj trudnoći?
    Da, radi ga na svakom pregledu! I praktički je cijeli pregled samo ultrazvuk.
    E sad iako sam se ja dok sam bila trudna jako jako veselila svakom pregledu najviše zbog ultrazvuka (voljela sam gledati Vitu kak se koprca, slušati otkucaje njenog srca i gledati MM kako isto uživa u tome)
    a i sviđao mi se osjećaj da netko ne "čeprka" previše po meni tam dole, danas se ipak ponekad pitam da li je baš uvijek morao biti ultrazvuk.

    Jednom sam ga, nakon pročitanih tekstova na portalu o štetnosti uzv, pitala o tome našto mi je on (naravno) rekao da nema problema!

    E sad...dal je to samo zarade radi ili... neznam...Mislim da se uvijek može otići na pregled bez ultrazvuka. Kažeš da ne želiš i to je to.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Potpisujem cure, kod Dr. Kosa osjecam da smo nasa mrvica i ja u najboljim mogucim rukama ...

  21. #21
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Ja sam kod njega kontrolirala trudnocu u Viliju - samo pohvale.
    Super je!

  22. #22
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    I od mene sve pohvale.
    Što se tiče uzv-a, on ga ima običaj raditi na svakom pregledu, ali možeš naravno i odbiti. Također, on savjetuje npr. double ili triple test ali ga također možeš odbiti bez suvišnih pitanja s njegove strane.
    Vrlo je smiren, tolerantan, i uvijek dobro raspoložen.

    Skoro da jedva čekam treću trudnoću.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    Potpisujem. Napravio mi je amniocentezu. Vrlo strucan i ljubazan.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Skoro da jedva čekam treću trudnoću.
    :D

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    sve potpisujem, iako je meni u 16.tj rekao da nosim curu, a onda se na pregledu sa 20.tj sam sebi čudio :shock: ...

    inače, jako zadovoljna iako nisam (kao bubimira) doživjela da me na SD-u predstavljaju kao njegovu pacijenticu . štoviše, dok se nije saznalo da sam novinarka i dok mi asim kurjak osobno nije došao u sobu nitko mi se nije ni obratio, a kamoli me pregledao ...
    ali, to je druga priča...

    o dr. kosu sve najbolje!

  26. #26
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    A doktor Radončić s poliklinike Vili???

  27. #27
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    miha napisa:
    sve potpisujem, iako je meni u 16.tj rekao da nosim curu, a onda se na pregledu sa 20.tj sam sebi čudio
    mislim da to i nije tako rijetka pojava - ja idem drugom doktoru, i isto mi se dogodilo...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    Imam ja - vrlo stručan i savjestan, pun razumijevanja. Možeš ga pitati sve što te zanima; s ljubaznošću i strpljenjem će ti odgovoriti. A u području ultrazvučne dijagnostike je vrhunski, mislim da boljeg nema.
    Pozdrav!
    potpisujem
    otkrio nam je spol bebe i tocno predvidio datum poroda
    i bio je uvijek vrlo strpljiv za moja pitanja

  29. #29
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno Re: re

    Citiraj andjelak prvotno napisa
    A doktor Radončić s poliklinike Vili???
    Kod njega sam bila samo jednom, kada nije bilo Kosa i bio je isto SUPER!!!
    Kod njega je trudnoću kontrolirala i moja kolegica i isto je bila oduševljena.

    Jedna druga frendica ide kod Latinke i opet sve super.
    Mislim da u Viliju ne možeš fulati!

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa
    sve potpisujem, iako je meni u 16.tj rekao da nosim curu, a onda se na pregledu sa 20.tj sam sebi čudio :shock: ...
    o dr. kosu sve najbolje!
    Zato sam ja na taj tri de uzv kod dr, Kosa išla u 23 tjednu. Fakat je profi, slažem se s mihom - sve najbolje o njemu.

    Btw veli da nosim curu i ja mu vjerujem, ponovio je to nekoliko puta, a i sami smo na svoje oči vidjeli malu picicu

    Mislim, i da je dečko - pa nećemo ga valjda u rodilištu ostavit, a otić Kosu prišarafit dvije šamarčine zbog "krive dijegnoze spola".

  31. #31
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    Također sve najbolje za dr.Kosa ali i za dr.Husara, stručni, ljubazni i susretljivi i nije ti žao niti kune koju platiš nakon njihova prtegleda!

  32. #32
    bekica

    Početno

    dr Kos je zakooooon meni je on vodio i prvu trudnocu i mogu rec samo sve najnajnajbolje o njemu

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Ne bi se nikome drugome dala u ruke. Dosli smo kod Milana Kosa u trudnoci koja je ruzno zavrsila i covjek je zaista dao sve od sebe da nam taj tezak period maksimalno olaksa.

    U ovoj trudnoci je sve super i zahvaljujuci Dr. Kosu, njegovoj strucnoscu, mirnoci i humoru vesela sam, sretna i zadovoljna trudnoca.

  34. #34
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    sve samo naj naj, prije svega je covjek, za razliku od ostalih

  35. #35
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Osim što je stručan, moram spomenut i da je zgodan! Veselim se novom pregledukod njega!

  36. #36
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    sve najbolje, da ne ponavljam već sve navedeno .
    dok sam se porađala je stalno zvao na sd pa su me predstavljali ko njegovu pacijenticu što u onom kaosu pomogne malo samopouzdanju ako ništa drugo...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    296

    Početno

    Vodila sam trudnocu kod njega. Ako cu ikad ponovo biti trudna opet cu ici "Vijiju", nikad nisam cekala, i sestre su fenomenalno ljubazne.
    Super je bio jer nije previse prckao po meni a pregled nisam ni osijetila. Ja sam jako povucena i sutljiva pa nismo nista pricali, a ja ga nisam bas ispitvala.Nakon izlaska clanka na portalu o stenosti uzv, pitam ja njega za to,a on kaze da je ok......ali nacin na koji je rekao i sa nekom cudnom energijom mi se nimalo nije svidjelo, jos me pitao onako malo ljutito- pa dobro zasto se vi dajete na uzv ako mislite da je stetan?? Nisam se htjela opravdavati, samo cuti njegovo misljenje....
    U slj trudnoci cu napraviti max 3 uzv.

  38. #38
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Koliko se ceka na 3D UVZ kod dr. Kosa?

  39. #39
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj sanja30 prvotno napisa
    Koliko se ceka na 3D UVZ kod dr. Kosa?
    Za najtočniju informaciju potrebno je direktno nazvati u Polikliniku (484-6060).

    Mi se pridružujemo riječima VELIKE pohvale za dr. Kosa :D koji nas je vodio od prvog dana. Izrazito stručan, smiren, pravi melem za svaku trudnicu, naročito prvorotkinju koja bi sve (sa)znala a ništa ne zna. Niti jedno pitanje nije bilo neodgovoreno, na primjeren način a svaki pregled je prošao u bezbrižnom čavrljanju.

    Također, sestrama SVE POHVALE, ostavile su na mene dubok dojam, i kroz te mjesece sam stekla dojam da su nam postale "frendice" kako su se otvoreno i simpatično odnosile.

    Super su mi panoi sa slikama "njihove" dječice
    I mi smo našli svoje mjesto pod suncem upravo na jednom od tih panoa.
    Hvala dr. Kosu na svemu.

  40. #40
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Koliko se ceka na 3D UVZ kod dr. Kosa?
    Ja nikad nisam čekala dulje od dva tjedna,uvijek se našao nekakav termin koji mi je odgovarao.Ja samsad u ponedjeljak bila kod njega,a on je bio na godišnjem prošli tjedan,pa je možda sad malo veća gužva.

  41. #41
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Molim vas svježa iskustva ako netko ima.

  42. #42
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja idem kod njega i jako je detaljan.
    Uopce mi nije zao tih novaca, niti malo !

  43. #43

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    Sve pohvale za Kosa. vrlo strucan, i definitivno opremljen vrhunski. On mi vodi trudnocu.

  44. #44
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Cure, da li netko zna sta je sa dr. Kosom, zar on vise ne radi?

  45. #45
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Na duzem bolovanju je, tako su mi rekli. Ali dr.Ujević je odlična ja bila neki dan 1.put kod nje.
    Posljednje uređivanje od mašnica : 01.06.2020. at 12:07

  46. #46
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    hvala

  47. #47
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Najnovija info ali nijeziher da nije vise u Ginekosu...bas cudno. Meri jel ti znas nesto novo?

  48. #48
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Pričalo se da je bolestan.
    Uvijek se rado sjetim dr Kosa.
    Kad sam rodila, on je još radio na Svetom Duhu.
    Jednom je došao u večernju vizitu i tako smo se zezali da se smijeh orio cijelim hodnikom.
    Jako drag čovjek i super stručnjak.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •