Vidi rezultate ankete: Da li vaše dijete češće ima tvrdu stolicu ili proljev?

Glasači
8. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Tvrdu stolicu

    6 75.00%
  • Proljev

    2 25.00%
Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Tvrda stolica ili proljev?

  1. #1

    Početno Tvrda stolica ili proljev?

    Zanima me koliko naše djece ima problema sa stolicom, da li su češći zatvori ili proljevi? Zato započinjem ovu anketu. Molim da se uključe samo oni roditelji čija djeca su imala ovaj problem tjedan dana ili više.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Kod nas je bilo i zatvora i proljeva preko 7 dana.
    Cesci su bili zatvori i to cak po deset dana ali ni proljevi nisu daleko od toga pa prema tome ne mogu glasovati na ovoj anketi jer nisam sigurna za sta bi se opredjelila.

    Zasto te to zanima ako mogu pitati?

  3. #3
    ivarica

    Početno

    ivar (4,5 g) je jedan jedini dan u zivotu bio bez stolice :shock:
    nadoknadio je sve sljedeci dan
    tako da su cesci proljevi.
    ali nemamo problem sa stolicom.

    moj je prijedlog da anketu drukcije koncipiras, mene jako zanima koliko su slicni problemi djece sa stolicom problemima njihovih roditelja, jer ipak stolica jako ovisi o prehrambenim navikama, a zanima me da li vise oca ili majke
    postoje neke teorije o tome pa da vidimo na ovom nasem uzorku

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Potpisujem Ivaricu i kažem da je moje dijete u potpunosti na mene - što god da jedemo ili pijemo... živa muka!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Moj Eldar nema problema sa stolicom, uredno kaka svaki dan. Osim što smo imali rota virus, kada je imao proljev.
    Paša MS.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Jednom je dok smo se jos samo dojili bio bez stolice 4 dana i to nam je sav zatvor u zivotu.
    Proljev strasni je imao proslo ljeto u nekakvoj virozi i bilo je grozno.
    Inace, ima stolicu svaki dan, cesto i dvaput dnevno - definitivno na mm! A i po prehrambenim navikama je vise mm... nista riba, povrce jedva, ali zato pasta moze 3x dnevno...

  7. #7

    Početno

    Da možda sam trebala drukčije formulirati pitanje i anketu. Kod zatvora stolice nisam mislila na ne-kakanje po nekoliko dana nego na tvrdu stolicu. Jana kaka isto 1-2 x dnevno ali je jako boli dok kaka, plače zbog toga, a stolica joj je tvrda, tamna i "velika". Nije ni čudo da plače!! Sada se popravilo ali nisam sigurna da je skroz prošlo jer je već jednom bilo poboljšanje koje nije potrajalo. Inače po tome je i na mene i muža. Oboje imamo probavnih smetnji plus što ja imam kolitis a on IBS (sindrom iritacije crijeva). Ali ne znam zašto imamo tih problema jer se hranimo zdravo i raznovrsno, pogotovo Jana.
    Da li mogu preformulirati anketu? Pitala bih da li vaša djeca češće imaju proljev ili tvrdu stolicu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •