Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
Ono čega je mene strah je carski rez zbog zarade a mozda sam stekla krivi dojam mozda je češći jer ne žele riskirati pa je sigurnije bebu izvadit van "na vrijeme"..
Jedno iskustvo znam di cura je bila sve fino otvorena i to al kao beba se nije htjela spustit pa su to riješili carskim.. Dal se moglo jos cekat ne znam, nisam doktor al za to sam tad prvi put čula. Nije bila dugo u rađaoni ..
Znam i iskustvo di je carski bio dogovoren jer je zena bas htjela carski i cijelo iskustvo joj je bilo presavršeno, sto i vjerujem. Taj carski mi je malo pod upitnikom..
I od moje kume rođakinja je išla u privatno rodilište, i završila je na carskom. Kaže da su ljuti na sve, ne žele previše pričati. Mislim da su ju inducirali 2 dana nakon termina, beba se nije spuštala, sve je dugo trajalo i carski. Kaže da nije bilo razloga za indukciju osim da je termin prošao, pa sad jel lažu... nije im baš drago toliko para više dati

A i čula sam 2-3 loša primjera u zadnje vrijeme, zadnje od svoje daljnje rođakinje gdje je beba završila poslije u državnoj bolnici jer je imala pupčanu vrpcu oko vrata, nisu skužili, namučili se svi. Ona kaže da je na kraju požalila što je privatno rodila, jer joj nije jasno kako su mogli tako dugo mučiti i kako nisu vidjeli tu pupčanu