Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 223

Tema: dr. Vlatković - Zadar

  1. #1
    enna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    115

    Početno dr. Vlatković - Zadar

    Molim mame kojima je trudnoću pratio dr. Vlatković u Zadru da podjele svoja iskustva (dobra ili loša) i savjete o njemu.

    Ja sam također kod njega pratila trudnoću i nemam nikakvih loših iskustva ali sam i zadnjih par tjedana čula dosta loših stvari kao tipa:
    - fulao termin za 5 tjedana
    - krivo rekao za spol bebe
    - sa trudovima na CTG-u od 120 poslao ženu doma da odmara ...

    Prijateljica mi prati trudnoću kod njega i čisto nas zanimaju vaša iskustva.

  2. #2
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Enna,
    dr Vlatkovic ima jednu rijetku osobinu, a ta je da je izuzetno topla osoba, puna razumijevanja i suosjecanja za druge.
    UZV je njegova uza specijalnost, a uz cinjenicu da ima odlicno opremljenu ordinaciju to je nekome sasvim dovoljno da se odluci za njega.
    To sto fula... ne znam sto bi ti rekla. Fulaju svi, to je normalno. Problem je u nama i cinjenici da previse vjerujemo tehnologiji, a ne u njima.

    Meni bi ovaj prvi razlog bio vise nego dovoljan da ga izaberem za svog lijecnika (da vec nemam jednu takvu), ali ovo drugo mi je totalno nebitno.

    I nekako mi se cini previse da je "fulao termin za 5 tjedana". Vjerojatno bi trebalo cuti i drugu stranu price.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Meni Vlatković nije vodio trudnoću, ali mi je bio dežuran u bolnici za vrijeme mog poroda. Nažalost, on je "vanjski", pa je drugi doktor bio "glavni". Nakon svega, mogu ti reći da su Vlatkovićeve procjene mog stanja ispale točne, ali se postupilo ipak po pogrešnim procjenama drugog liječnika. Da je Vlatković bio moj liječnik, mislim da bi u tom slučaju ovaj drugi njemu prepustio sve, i povukao se.
    Mislim da ti je Vlatković dobar izbor ako želiš prirodni porod.

  4. #4
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja trebam izabrati ginekologa u zd
    isto sam cula o njemu sve super
    zanima me dal on radi samo kao privatnik ili kao ugovorni zdrastveni?

    ako smijem ubaciti, zna li netko kakav je Anđelić? jel on samo privatnik ili?

  5. #5
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Dia, on je iskljucivo privatnik, bez ugovora s HZZO-om.
    Ako ti je to problem, mogu ti na PP mozda napisati par preporuka...
    Za Andjelica ne znam, cure ce znati.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    ako smijem ubaciti, zna li netko kakav je Anđelić? jel on samo privatnik ili?
    Anđelić ima ugovor s HZZO-om. UZV plačaš 250 kn. Uglavnom nema gužve, kad te naruči, tad si na redu, u čekaonici je najnoviji broj Glorije i simpatična sestra, i on je uvijek nasmješen i spreman na šalu...ali meni se ne sviđa njegov stav "bolje dva sata prerano, nego dva sata prekasno". Ako želiš prirodni porod, on ti definitivno nije dobar izbor. I, naravno, oduševljen je epiziotomijom kao takvom. Zbog takvog stava planiram slijedeću trudnoću voditi negdje drugdje.
    Što se tiče stručnosti, ja baš nisam dovoljno kompetentna da procijenim da li je nešto do sada fulao. Čula sam nekih rekla-kazala priča, ali takvih neprovjerenih priča sam čula skoro o svim ginekolozima.
    Koliko ja znam, dijanam je jako zadovoljna sa svojom ginekologicom. Ja sam otišla od nje jer je uvijek bila jako gužva i nije mi se dalo satima čekati na tvrdim stolicama s ogromnim trbuhom. Ali ona je sad u novom prostoru, pa se nadam da je i taj problem riješen. Zapravo, i ja razmišljam da joj se ponovo vratim njoj ako me bude htjela.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ja sam kod Crvelina , jest da je privatnik ( i to najskuplji u gradu) ,
    al on je meni savršen . I stručan , i opremljen i razgovorljiv .

  8. #8
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja sam cula samo za njih dvoje, od dvije cure koje su kod njih
    zanima me i preporuka eventualno za nekog drugog
    za sada jos ne planiram drugu trudnocu, treba mi za eto tako da imam u slucaju, bar za sada
    e da i za pregled sad nakon poroda

  9. #9
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Citiraj dijanam prvotno napisa
    Enna,
    dr Vlatkovic ima jednu rijetku osobinu, a ta je da je izuzetno topla osoba, puna razumijevanja i suosjecanja za druge.
    UZV je njegova uza specijalnost, a uz cinjenicu da ima odlicno opremljenu ordinaciju to je nekome sasvim dovoljno da se odluci za njega.
    To sto fula... ne znam sto bi ti rekla. Fulaju svi, to je normalno. Problem je u nama i cinjenici da previse vjerujemo tehnologiji, a ne u njima.

    Meni bi ovaj prvi razlog bio vise nego dovoljan da ga izaberem za svog lijecnika (da vec nemam jednu takvu), ali ovo drugo mi je totalno nebitno.

    I nekako mi se cini previse da je "fulao termin za 5 tjedana". Vjerojatno bi trebalo cuti i drugu stranu price.

    Potpisujem.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Za dr. Vlatkovića samo riječi pohvale...
    Kod njega vodim trudnoću od prvog dana, ne nabija nervozu i bespotrebnu paniku, izuzetno je ljubazan, a i glasi kao stručnjak.
    Pregled za trudnice je svakih 3-4 tj., pred kraj svaki tjedan, a pregled košta 200 kn. Svaki put radi ultrazvuk, objasni sve.

  11. #11
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    evo da ga pohvalim i ja
    bila sam jucer kod njega na pregledu i stvarno je bio ugodan, ljubazan

  12. #12
    pamela

    Početno

    drage cure, trentno sam trudna 33 tjedna. Trudnoću mi od prvog dana vodi dr. Vlatković koji je prije svega predivan čovjek, pravi liječnik i stručnjak u svom poslu. Mogu vam samo reći da sam sa 12 tjedana imala prva krvarenja i u bolnici su digli ruke od moje trudnoće, al dr. Vlatković je bio uporan i dogurali smo do 18 tjedna i to se ponovo ponovilo.Dr na ginekologiji mi je rekla da idem doma leći i da je pitanje dana kad će doći do spontanog. Neću reći ništa više osim da je moja beba upravo sad nemirna u stomaku, krasno napreduje, ja se super osjećam i svi problemčići su nestali upravo kao što je dr. Vlatković rekao. Da sutra ostanem ponovo trudna ne bih se mislila niti sekunde koga odabrati za liječnika sebi i svojoj bebi. Kod koga god išli ultrazvuk ćete plaćati, npr. preko zdravstvenog 250 kuna, a kod Vlatkovića 200 kuna. Mislim da je zdravlje djeteta najbitnije a svi se možemo odreći nečega i skupiti u mj. dana taj novac.

  13. #13
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Kod moga soc. ginica (privatnik s ugovorom preko HZZO-a) prvi se uzv u godini plaća 250 kn i svaki sljedeći po 100kn.
    U prošloj sam trudnoći s njime bila uglavnom zadovoljna, pogotovo što ga poznajem i privatno. Sviđalo mi se i to što nije pretjerivao s uzv-om.
    Međutim, u ovoj trudnoći - sve se promijenilo. Djeluje mi umorno, zabrinuto, odsutno, baš onako - zrelo za penziju. Sve češće izostaje s posla, a mijenja ga liječnik koji baš i nije na nekom glasu. I baš kao za inat - kad mi je u ovoj trudnoći bila frka (jednom zbog nekih bolova, drugi puta zbog početka upale mjehura...) nije radio. I tako sam i ja otišla na par pregleda kod Vlatkovića.
    I stvarno vam mogu reći da sam ostala iznenađena njegovom ljubaznošću i nadasve - smirenošću. Ne mogu suditi o stručnosti jer moje frke nisu bile neke velike, no nisam ni sama bila svjesna koliko mi lijepa riječ i topao pristup od strane liječnika znači. Nekako, bila sam naviknuta da kod svoga ginića prije izađem nego što uđem u ordinaciju, ali tješila sam se mišlju da je on takav jer je trudnoća ok pa nema smisla gubiti vrijeme na meni...
    Još ću vam dati jedan primjer: kod moga ginekologa zadnji mjesec trudnoće tretira se jednako kao i svi ostali, dakle nikakva posebna skrb ni nadzor, nedavno me baš razočarao što je otišao na godišnji u tjednu u kojem je rekao da dođem na posljednji pregled prije poroda (a prethodni je bio prije više od mjesec dana).
    Uglavnom, razumijem trudnice koje svaki mjesec odvajaju 200kn za pregled kod dr. Vlatkovića. Jedino možda ti prečesti pregledi uzv-om (koji ponekad traju i 15-ak minuta) nisu baš bajni (što potvrđuju i novija otkrića). No, mislim da je riječ o liječniku kome možeš iznijeti svoje stavove i sumnje po tom pitanju pa čak i odbiti uzv.
    Zna li tko, surađuje li dr. V. još u rodilištu?

  14. #14
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Klia, dobro si rekla taman je za penziju (K.Č. je li tako?)
    Nisam trudna ali kad budem sigurno neću k njemu jer je stvarno vidljivo umoran od posla, star.. A sjećam ga se prije 10 - tak godina, bez daljnjeg je za mirovinu

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Zna li tko, surađuje li dr. V. još u rodilištu?
    Mislim da ne, nema on vremena za to... Ja bi se bila spasila da je on mogao prisustvovati porodu, a dopao me liječnik koji je bio moja najveća fobija - izuzetno grubo stvorenje.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Citiraj klia prvotno napisa
    Zna li tko, surađuje li dr. V. još u rodilištu?
    meni je on bio na porodu, ali to mi nije puno koristilo jer je drugi liječnik bio "glavni" . Mogu samo reći da se naknadno ispostavilo da je Vlatković bio u pravu, ali slaba je to utjeha. Možda da sam bila njegova pacijentica, možda bi se onda ovaj "glavni" povukao i prepustio Vlatkoviću odluke. A mislim da ću slijedeći put biti njegova pacijentica.

  17. #17
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Klia, nazovi ga i pitaj. Izuzetno je pristupačan, stvarno ga možeš sve pitati.

  18. #18
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Kikić, 8) kako si ga odmah prepoznala!
    U pon. idem na ctg kod V. tako da ću ga pitati.
    No, svejedno, ostaje mi neka tuga jer ipak se na neki način vežeš za svog dugogodišnjeg g, meni je totalno bed doći i pokupiti karton, njegova mi je sestra skroz ok. :/ No ipak mislim da će u budućnosti netko drugi biti moj izbor. Lea, draga, šapni mi inicijale tog grubijana...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Dr. Lis., a tko drugi...

  20. #20
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Zar taj tip još uvijek radi u rađaonici???

  21. #21
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj klia prvotno napisa
    Kikić, 8) kako si ga odmah prepoznala!

    Tako si ga dobro opisala da ne mogu fulati

    Da, nekad je stvarno bio dobar doktor, ono, zainteresiran ali sad, :/

    A nisam znala da ga Lis. mijenja... Definitivno idem kod Vlatkovića kad ostanem trudna

  22. #22
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Cure ovo sam čekala ! Tom doktoru Lis. ja ne bih dala ni kravu pregledati, a kamoli ženu.
    Ovo ljeto dok sam bila na odmoru u ZD, u 32. tjednu trudnoće imala sam česte BH kontrakcije pa sam se zabrinula. Da ne pričam cijelu priču koju sam već ispričala na ljetnim trudnicama, igrom slučaja našla sam se u njegovoj trudničkoj ambulanti. Tako grozan i grub pregled u životu nisam doživjela, on je bio jako neljubazan, a da vam ne velim da se papir od prijašnjeg pregleda pacijentice na stolu uopće ne mijenja. Sva sreća da nisam nešto pobrala. Kad je na kraju na moje inzistiranje napravljen CTG, njega nigdje nije bilo da mi potpiše papire da mogu ići doma. Tek sam poslije čula sestre kako se došaptavaju da je otišao u Pevec nešto kupiti, pa smo MM i ja čekali još 45 min. da se vrati.
    A najbolje mi je bilo kad mi je u trenutku pregleda rekao: "Gospođo zatvoreni ste !" A ja otvorena od 23. tjedna. Onda je tek pogledao papire od mog doca i naravno prepisao sve što i ovaj prije, a svoju konstataciju o zatvorenosti nije nigdje spomenuo. I još su mi htjeli naplatiti taj "pregled" i CTG 300 kn jer nisam imala uputnicu, pa nam je doktorica u hitnoj dala uputnicu da ne moram to platiti.
    Što dalje od tog "doktora" ako vam je stalo do vašeg zdravlja !

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    E on je nžalost moj soc. ginić. Na početku trudnoće sam morala k njemu po uputnice za vađenje krvi. Čekala sam ga više od sat vremena dok je on išao na kavu. :? Još mi je rekao da se vraća odmah, da samo ide po kavu (za vrijeme radnog vremena, dok su ga tri pacijentice čekale).
    Kad sam došla u trudovima na pregled, tako me nježno "pregledao" da mi je puknuo vodenjak. Porod mim je bio pis of kejk, kako me bolilo njegovo šivanje.
    Malo smo off topic i jesam ga ispljucala, ali cure, dalje od njega!

  24. #24
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    K. Č. mijenja Ar (isto stari doktor, nekad vrlo cijenjen, nadzirao porod mojoj staroj dok je mene rađala), ali koji prije par godina mojoj frendici nije prepoznao izvanmat. trudnoću :shock: , cura došla doma i zamalo iskrvarila.
    Za L. se po gradu u zadnje vrijeme priča svašta i ozbiljno me frka da mi ne bude na porodu. E, to mi nije jasno - kako on može biti i u primarnoj zaštiti ("vođenje" trudnoća) i u rodilištu?

  25. #25
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    A koji sam tek ja baksuz, doći na ljetovanje u ZD i onda dopasti k njemu u šake. To mi baš u životu nije trebalo, mogla sam živjeti i bez tog upoznavanja dr. L:

  26. #26
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    :shock: ovo su stvarno važne informacije ... da se znamo ponašati i biti oprezni ako nas dopadne...

    Jasno mi je o kome se radi, nije me još nikad dopao, očito sva sreća. :/

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    I meni je V. vodio i prvu i drugu trudnoću i skroz je ok.Možda malo presrdačan,ali topao i pristupačan.
    Anđelić-sirovina.Ne ulazim u njegovu stručnost,ali kad ti netko kaže ne mogu sva djeca preživiti ili i moja žena ima ešerihiju već 30 god. što dalje reći.
    Lisica-mislim da čeka da mu se nešto da.Vrlo samouvjeren i posprdan,a grub da se ne priča.Ma i kolege to o njemu kažu.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Lis. je ženu koja je rađala i boksu do mene poslao u p.m. Je da se derala užasno, ali nije u redu, pa nismo krave koje se dođu tamo oteliti da se s nama tako panašaju.
    Prema meni je bio ok što se toga tiče, ali zato sam platila njegovom grubošću na porodu i šivanjem nakon dobrih pola sata i prestankom djelovanja i onog bijednog anestetika koji su mi dali lokalno. Da vam i ne dočaravam kako me bolilo, ali nisam ni pisnula, da se ne bi i na mene proderao...
    Ma di me baš on nađe...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    56

    Početno

    ja sam trudna 22+5 i trudnoću (prvu) mi od početka vodi dr. Vlatković.
    I slažem se s dijanam, tinkie winkie, lea79 da je on "topla osoba", ali ja bi da on više razgovara, uputi me u ono što bi me moglo očekivati u ova naredna 3- 4 tjedna do novog pregleda, objasni mi stvari koje sad saznajem iz knjiga ili interneta (RODA)...
    No, on to sve nekako kao "na traci": uđeš (on je naravno jako srdačan), legneš, 5-7 min UZV (sestra ranije pogleda mokraću i tlak), konstatira da je zadovoljan (cit. "sve Ti je dobro") (hvala Bogu da je tako) i ni riječi više, dobiješ sličicu bebe i ciao.
    Možda mu njegovo dugogodišnje iskustvo daje pravo za takav pristup, ali meni je to nekako malo.

  30. #30
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Marcela, moraš ga pitati. Ja sam ga ispitivala o mogućoj štetnosti uzv-a, a on meni 10 minuta objašnjavao prednosti, nedostatke pokusa objavljenog tih dana u Jutarnjem itd..itd...
    Što se tiče "tikanja", to ćeš, nažalost, naći gotovo u svim našim ustanovama. A i svi su mi ginekolozi s kojima sam imala posla govorili "ti", osim dr. Matasa (koji mi je skoro vršnjak pa ipak govori vi).

  31. #31
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Ja kao da nisam iz Zd, ili ne kopcam te inicijale! K.Č.?! Nikako se sititi!
    Uglavnom, vidim da nju nitko nije spomenuo, u zgradi pegle... dr. Mit.
    Meni je ona vodila trudnocu i ja zadovoljna. A na porodu mi bio dr.Jur. ( i njega nitko nije spomenuo)... Mogao me dopasti i neki raspolozeniji!

  32. #32
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Ja kao da nisam iz Zd, ili ne kopcam te inicijale! K.Č.?! Nikako se sititi!
    Uglavnom, vidim da nju nitko nije spomenuo, u zgradi pegle... dr. Mit.
    Meni je ona vodila trudnocu i ja zadovoljna. A na porodu mi bio dr.Jur. ( i njega nitko nije spomenuo)... Mogao me dopasti i neki raspolozeniji!

  33. #33
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Ja kao da nisam iz Zd, ili ne kopcam te inicijale! K.Č.?! Nikako se sititi!
    Uglavnom, vidim da nju nitko nije spomenuo, u zgradi pegle... dr. Mit.
    Meni je ona vodila trudnocu i ja zadovoljna. A na porodu mi bio dr.Jur. ( i njega nitko nije spomenuo)... Mogao me dopasti i neki raspolozeniji!

  34. #34
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Marcela, dr.Vlatkovića (a kao da su ostali drukčiji!?) stvarno trebaš ispitivati, čovjek je pretrpan poslom, i obično je vrlo kratak, ako se ti ne potrudiš produžiti svoj pregled.
    Ja sam na početku bila oduševljena njegovom ljubaznošću i načinom pristupa pacijentu, ali nakon nekog vremena, to mi nije bilo dovoljno.Pregled je trajao prekratko i nisam bila zadovoljna nakon izlaska iz ordinacije.
    Onda sam ga počela non stop nešto ispitivati i stvarno sam uvijek dobila potpun odgovor i pregled je postao puno kvalitetniji.

  35. #35
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Ja sam kod dr. Mit. u Pegli i super je.
    Prije sam bila kod dr. L., onaj privatnik na lošem glasu. Ja sam bila zadovoljna kod njega ali zbog glasina nisam bila sigurna u ono što govori.

    Dr. Mit. mi je super, samo je uvik gužva, neki dan sam bila naručena u 8:30, a došla na red u 9:15 45 min sam čekala, MM je bio samnom i ispalio koliko čekanja za 5 min UZV-a

  36. #36
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Citiraj pale prvotno napisa
    Dr. Mit. mi je super, samo je uvik gužva, neki dan sam bila naručena u 8:30, a došla na red u 9:15 45 min sam čekala, MM je bio samnom i ispalio koliko čekanja za 5 min UZV-a
    pih, pa ni kod Vlatkeca se ne čeka ispod ure vrimena na red. Onda sam se opametila, pa bi se unaprid uvik naručivala kao prva u smjeni (znači ili u 8 ujutro ili u 5 popodne).

  37. #37
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj Mum2Be prvotno napisa
    Ja kao da nisam iz Zd, ili ne kopcam te inicijale! K.Č.?!
    Dr. Čubelić

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    178

    Početno

    kakva su vam iskustva s Crvelinom????
    v je o.k. ali meni se cini da ima previse posla da bi ti se posvetio. ja sam kod njega i znam po mojim problemima. sve je na brzinu, a sto se tice aparata mislim da su najbolji u gadu.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Citiraj d13 prvotno napisa
    kakva su vam iskustva s Crvelinom????
    v je o.k. ali meni se cini da ima previse posla da bi ti se posvetio. ja sam kod njega i znam po mojim problemima. sve je na brzinu, a sto se tice aparata mislim da su najbolji u gadu.
    crvelin se toliko posveti pacijentici i toliko je temeljit da meni koji put ide na živce čak i nazvati ga , jer znam da kod njega ne može ukratko...
    ali , to znači i da se temeljito posveti i onoj koja je naručena prije vas , tako
    da je čekanje neizbježno
    i najskuplji je u gradu

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    69

    Početno

    Sta se Vlatkovica tice, ja osobno neman nikakvih iskustava s njim, ali cura, koja je bila sa mnon u sobi u rodilistu, je prolila suza i suza radi njega. Vodija joj je trudnocu i svaki pregled zavrsava recenicom "Sve je ok"... na kraju je cura prinila, bila na carskom jer joj on nije vidija da joj je plodna voda zamucena, bebu su spasili u zadnji tren, a Vlatkovic, kako kazete, toliki strucnjak za ultrazvuk, joj je reka da beba ima vise od 3 kg, a toliko je sitna bila da je na kraju zavrsila u inkubator. Znan da svi grisimo, ali mislin da je to ipak malo too much!
    Tila san vas pitat, da li se moze ic u bolnicu na preglede... meni je Kulisic bija na porodu, covik i po, jednostavan, strucan i drag... da li se kod njih u bolnici inace moze ic na preglede ili samo u slucaju poroda i sl. stvari? Ja sad iman kontrolni pregled za 5 tjedana, a ne znan di bi isla... ginekolozi, koje znam dosad, i di san bila dosad, su ziva katastrofa... cula san i za mitrovic i za crvelina da su ok, ali sve je to rizik kada ides prvi put...

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ne , u bolnici se ne obavljaju kontrolni pregledi
    to rade samo ginekolozi u primarnoj zdravstvenoj zaštiti ( ambulante).

  42. #42
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    Možeš ti kod njih na pregled, samo trebaš uputnicu.

  43. #43
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Zašto na uputnicu i tko da joj prepiše uputnicu?
    Kontrolni se pregledi vrše kod izabranog ginekologa unutar primarne zaštite ili kod privatnika, uz plaćanje. Ni za jedno ni za drugo ne treba uputnica.

  44. #44
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Klia, bertha pita da li moze ici u bolnicu na preglede.

  45. #45
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Trebalo bi pitati možda sestre na odjelu.
    Sjećam se nedavno, kad sam ležala na ginekologiji, jedna je trudnica došla na pregled kod dr. Dukića a znam da on radi samo na odjelu.

  46. #46
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Pa to i odgovaram: koliko ja znam na odjelu se pregledi ne vrše nego kako gore napisah.
    Naime, meni je jednom tijekom trudnoće odjelni liječnik rekao da mi u slučaju potrebe on ne može napisati recept.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    10

    Početno

    evo jedna neugodna prica vezena uz dr.Vlatkovica
    preporucise mi ga ljudi i ja nakon dva pozitivna testa odlucih kod gospodina na pregled doci...
    primio me ko svoje dite,pregledao,ma sve super i zakljucak nema trudnoce a ja trudna 5 tjedana.
    kazem,a sto s pozitivnim testovima i gospodin me vrati na stol i zakljuci da se vidi ite kako dobro gestacijska vrecica.
    cistitam buduca majko,bile su zadnje rijeci.
    tako sva vesela dodjem doma i nastavim uzivati u toj radosti jos par dana.vec sutradan ,nakon pregleda pocela sam imati lagane probleme s mjehurom da bi par dana nakon toga prestala mokriti.nazovem doticnog lijecnika i on kaze da je to u redu.
    na putu izmedju splita i zadra zavrsim u maloj ambulantici na kateteriziranju jer vise nisam mogla izdrzati.lijecnik mi kaze da se odma obratim ginekologu jer nesto nije u redu.
    isti taj dan dodjem kod dr.vlatkovica.on me pregleda i kaze da je to normalno u trudnoci.opet odem kuci tako izbezumljena i sutradan zavrsim na hitnoj,opet praznjenje i na odjel.
    5 dana sam lezala na odjelu,od ta dva puta kada sam drzala urin a gdin.vlatkovic mi rekao da je to u redu ja sam zavrsila sa popucalom stjenkom mjehura koju ni dan danas nisam uspila vratiti u prvobitno stanje.
    trudnoca nije bila u redu,nastupio je spontani i sad,nakon pola godine ponovo sam noseca i da kucnem od drvo sve je ok.gospodin nije vidio ni cistu od skoro 6 cm na desnom jajniku

    cure dobro se raspitajte kad trazite ginica

  48. #48
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Šokantna priča. :shock:
    Zak, drago mi je da si opet trudna i što je sad sve ok. Mazi mrvicu

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    38

    Početno

    Čovječe za ne povjerovati!!
    Čestitam na sretnoj vijesti i da sve bude za 5 ovaj put!

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Stvarno ne mogu vjerovati!
    Pa ipak, za većinu ginekologa u Zadru sam čula razno-razne priče. Ako se stvarno dobro raspitaš, bojim se da ti se može desiti da nemaš kod koga otići.
    U svakom slučaju, želim ti puno sreće u ovoj trudnoći

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •