Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 69 od 69

Tema: icsi u prirodnom ciklusu

  1. #51

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ajme, mene je ova info da se na VV plaća 3500 kn za prirodnjak totalno dotukla... Pa ne mogu vjerovat
    A kakva je situacija sa stimuliranim na VV? Koliko to košta? Jel se plaća postupak ili samo lijekovi (na koje se dobije neka lova nazad)? Ima netko mozda friške informacije?
    Ja naime imam školske ovulacije i cikluse, a MM dosta loš sper.
    Sad sam bas jadna.... Koma smo s lovom.

  2. #52
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Molim sve one koji nisu iz Zg.a radili su ICSI u Zg. da kažu kako su to uspjeli izvesti!

  3. #53
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Jim prvotno napisa
    Molim sve one koji nisu iz Zg.a radili su ICSI u Zg. da kažu kako su to uspjeli izvesti!
    Jim, vidim da se na tvoj topic slabo žene javljaju, ali to ti je uvijek isto - ako si dalje (a ne tipa Samobor, Gorica i sl.) onda ćeš morat barem tjedan dana biti u ZG-u. Forumašica rikikiki je nudila besplatan smještaj za parove izvan Zagreba, ako ti to igra, pošalji joj pp.

  4. #54
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Evo ja sam ti s Krka i postupak sam radila u Zg bila sam kod prijateljice od 8 dc do punkcije (14 dc) nakon toga sam se vratila na transfer i odmah nakon transfera doma cijelo to vrijeme bila sam na bolovanju!

  5. #55
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Ja idem u petrovu, pa me zanima dali se u pauzi do stimuliranog (1mj 2010.) može napraviti prirodni na uputnicu na nekom drugom kbc. Ili, privatno, koji su preduvjeti za prirodni?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj ZAUZETA prvotno napisa
    Ja idem u petrovu, pa me zanima dali se u pauzi do stimuliranog (1mj 2010.) može napraviti prirodni na uputnicu na nekom drugom kbc. Ili, privatno, koji su preduvjeti za prirodni?
    možeš!

  7. #57
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    malkice podizem temu, jer mislim da ce nam zbog ovog novog zakona trebati informacije vezane bas uz icsi u prirodnom. ja sam eto danas bila na punkciji i dobili smo jednu js, doduse stimulirana sam klomifenskim, ali svejedno rezultat je 1 js ko u prirodnom. cekam subotu da vidim rezultate, ima koja s lijepim ili ruznim iskustvom, ili mozda je neka trenutno u takvom postupkupa da podijelimo iskustva i pomognemo novim curama koje ce to morati proci?

  8. #58
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Marta nemam iskustva s prirodnjacima, al evo ti za jednu, ali jako vrijednu....

  9. #59
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj marta26 prvotno napisa
    malkice podizem temu, jer mislim da ce nam zbog ovog novog zakona trebati informacije vezane bas uz icsi u prirodnom. ja sam eto danas bila na punkciji i dobili smo jednu js, doduse stimulirana sam klomifenskim, ali svejedno rezultat je 1 js ko u prirodnom. cekam subotu da vidim rezultate, ima koja s lijepim ili ruznim iskustvom, ili mozda je neka trenutno u takvom postupkupa da podijelimo iskustva i pomognemo novim curama koje ce to morati proci?
    marta26, naša pirica je imala samo jednu stanicu i sad ima bebicu. ja sam bila u prirodnjaku, ali bez ičega, na SD-u, meni se nažalost nije oplodila stanica. sretna je uspjela iz prirodnjaka. Dobro je da si podigla ovaj topic jer će nas se sve više odlučivati na prirodnjake uz ove uvjete.

  10. #60
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    moj jedini pokušaj prirodnjaka završija je VM
    ovo ti ne pišem da bi te pripala nego da ti kažem da se ipak možeš nadat trudnoči
    transfer je bija 3.dan 4-stanični
    SRETNO

  11. #61
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    hvala curke, i pozitivna i negativna iskustva, sve dozivljeno.irena, nema beda, necu se prepast, znam da je sve moguce i pripremila sam se za najgore, a trenutno su mi ti jako blagi protokoli jedino moguci i prihvatljivi u hrv zbog zakona, a nemam snage ici u slo, bar trenutno, a ni love. ajde super, nisam znala i za piricu da je samo iz jedne js dobila bebeka

  12. #62
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    marta sretno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #63
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    nista, nije se oplodila, radim pauzu do sljedece godine, psihicki sam iscrpljena

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    123

    Početno

    Kod dr. L frendica 2x trudna iz čistog prirodnog ciklusa cura i dečko.
    Na stimulacije nikada nije imala niti jednu stanicu, kada idem gore često na nju mislim i zato još ne odustajem

  15. #65
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Marta

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Podizem temuuu..
    Ima koga da se sprema u prirodni ICSI?
    Ja krecem s menstruacijom u 8.mj.,pa me zanima koji dan ciklusa ste vi isle na UZV?
    Meni je receno oko 10.dc,a ne zelim zakasniti.
    U stimuliranim mi je punkcija vecinom bila od 11-13dc

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem temuuu..
    Ima koga da se sprema u prirodni ICSI?
    Ja krecem s menstruacijom u 8.mj.,pa me zanima koji dan ciklusa ste vi isle na UZV?
    Meni je receno oko 10.dc,a ne zelim zakasniti.
    U stimuliranim mi je punkcija vecinom bila od 11-13dc
    Ako si u istom gradu tj. klinika ti nije daleko svakako kreni ranije, 8. ili 9. dan. Bolje napravit jednu folikulometriju extra nego promašit ovulaciju. Računaj da ak ti je ovulacija npr. 11dc štopericu si moraš dat već 9dc.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Nisam blizu,tj imam 1h voznje,al cu svejedno ici tako,8 ili 9..hvala ti..

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo stigao i moj prvi prirodni postupak..
    U srijedu bi trebala bit punkcija.
    E sad,neznam kolko ima folikula,jedan ili dva..Dr.nije nista rekao a vidla sam u kosuljici da je napisao da je lijevo 20×18,e sad jesu to dva folikula ili jedan?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •