Stranica 19 od 23 PrviPrvi ... 91718192021 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 1136

Tema: TSH

  1. #901
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    E pa da, ft4 ne smije biti prenizak, a tsh previsok
    Meni nije tsh toliko narastao, koliko je ft4 pao i to je bio razlog uvodjenja terapije

  2. #902
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ivana.sky vjerojatno ce ti smanjiti na 25mcg.
    Ko i uvijek u pravu si... Smanjili mi na 25, kontrola za 2mj.

  3. #903

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    E pa da, ft4 ne smije biti prenizak, a tsh previsok
    Meni nije tsh toliko narastao, koliko je ft4 pao i to je bio razlog uvodjenja terapije
    kakva terapija ti je uvedena za niski ft4?

  4. #904
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Euthyrox 50
    Nije trebalo vise
    Tsh se snizio, a ft4 povisio

  5. #905

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Ruthy, moram pogledati tocne brojke, al mislim da je meni TSH bio oko 2,5 kad sam ostala trudna
    Pocela sam s terapijom kad je poceo rasti, a ft4 padati
    Za trudnocu je pozeljno da je TSH oko 2, ali je bitno i ostalo (ft3, ft4 i antitijela)
    Hvala, Ginger. Radimo sve te pretrage sad, samo mi nije jeasno zašto nam o važnosti tih dodatnih pretraga nitko ranije nije rekao, ako je to ključno. Doduše, TSH mi je prošli put bio 2,3 pa su valjda mislili da je ok ...

  6. #906
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ruthy, ne mora znaciti da je kljucno, puno toga igra ulogu
    Evo, pogledala sam papire, isla sam u postupak kad je tsh bio 2,6 i ft4 16 (i ostala trudna)
    Antitijela negativna, ft3 isto uredan
    Terapiju sam pocela uzimati kad je tsh bio 2,9, a ft4 11
    S tim da sam u tom trenutku imala iza sebe dvije trudnoce i dvoje djecice
    A tsh mi je uvijek bio oko 2,5

  7. #907
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    TSH je meni uvijek bio oko 1, tako da je i to apsolutno ok vrijednost, ne 2, on bi kakti trebao biti ispod dva ali ne može to biti ključno, kao što se vidi iz posta naše Ginger....

  8. #908

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Možda nije ključno, ali je očito važno. A mi brijemo da je ok ako je u referentnom interv.
    BTW Ginger, ft se radi ako ove TSH, T4 i T3 nije u redu?
    Sigurno jest ključ u više kombiniranih stvari, ali nakon nekoliko postupaka neuspješnih svi pušemo na sve :/
    Hvala cure!
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 29.10.2014. at 17:33

  9. #909
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja sam vadila privatno pa sam trazila sve sto se moglo traziti

    Ma mislim da se uglavnom radi o kombinaciji vise faktora
    Mislim, ja imam tri uspjesne trudnoce sa tsh oko 2,5
    Tek u trecoj sam pocela piti terapiju, i to iza polovice trudnoce

  10. #910

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Možda nije ključno, ali je očito važno. A mi brijemo da je ok ako je u referentnom interv.
    BTW Ginger, ft se radi ako ove TSH, T4 i T3 nije u redu?
    Sigurno jest ključ u više kombiniranih stvari, ali nakon nekoliko postupaka neuspješnih svi pušemo na sve :/
    Hvala cure!

    upravo tako, smatramo da je u redu ako je u okviru ref.vrijednosti, ali kako sam ja imala 4 neuspješne trudnoće u 4 godine svi dr. se slažu da nešto je razlog i da mi više ne mogu govoriti "niste imali sreće". btw- nalazi i moji i mm svi uredni..."u granicama ref.vrijednosti"...

    Ginger, i meni je onda dr.R. preporučio upravo što i tebi za terapiju i kada sam počela piti čak sam se i osjećala bolje i imala više energije. Ali kako se kod mene u međuvremnu svašta drugoga dogodilo, terapiju sam prekinula jer sam i trudnoću stavila "na drugo mjesto".

  11. #911

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Draga Martta, nadam se da će ti se ovi drugi problemi rješiti uskoro.
    Ginger, meni su zasad svi rekli da je t3 i t4 dovoljno, pa valjda bude.

  12. #912
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    U ponedjeljak sam vadila krv,danas stigli nalazi.
    TSH je 1.54 (0.55-4.78) a fT4 je 16.5 (11.5-22.7),malo sam se brinula kak bude..ali super.

  13. #913

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    žužy...super! i ja idem uskoro vaditi..ali ja sam promijenila i prehranu...

  14. #914

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    fuksija, mozes li mi malo detaljnije pojasniti za promjenu prehrane (moze i na pp) - moj tsh bas seta, sad je na gornjoj granici, povecana mi je doza lijeka, s obzirom da planiram trudnocu. Zbog vise spontanih sad se bojim da mi opet TSH ne podivlja u trudnoci pa bi probala sve sto mogu da ga zauzdam

  15. #915

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Ja sam imala tsh iznad 5..a onda kako sam krenula na tu svoju prehranu svaki mjesec mi se sve više smanjivalo i doslo do iznad 2..samo prehranom..a onda sam počela uzimati eutyrox jer još uvijek nije dovoljno nisko..
    ugl prehrana je LCHF-low carb high fat..googlaj..treba izbaciti sve ugljikohidrate- šećer, brašno,sve žitarice, kruhove,peciva, muesle,slatkiše, sokove,biljna ulja...ima o tome puno na netu..pogledaj si blog od Anite Šupe...

  16. #916

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Hvala, pogledacu

  17. #917

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Moj nalaz: TSH 12,8, fT3 3,7, fT4 1,37. Ove pretrage su mi radili kada sam bila u Petrovoj na odjelu gdje kontroliram trudnoću svaka 4 tjedna zbog trombofilije i diabetesa. Pretrage su mi napravili a da ja nisam ni znala, onako valjda preventivno. Sljedeći put su me pitali jesam li kad imala problema sa štitnjačom i rekla sam da nisam. Vadila sam krv za pretragu štitnjače prije nekih pola godine jer mi je kosa opadala pa sam onoako otišla, ali nalaz je došao kod dr. preko neta i ona mi je rekla da je to sve dobro, a nalaz mi nije ni dala ni pokazala. E sad, stalno me pitaju već tri puta kad dođem na pregled da li sam imala ikad problema sa štitnjačom i to me malo zabrinulo. Vjerujem svojim liječnicima, ali u svakom otpusnom pismu mi piše ovaj nalaz koji su mi radili u 8.mj sa naznakom - negira probleme sa štitnjačom. To mi je sve malo čudno pa sam išla čeprkati i našla ovaj forum na kojem sam otkrila svašta. Sada sam 20tt i baš sam se zabrinula. Ne znam trebam li reagirati na ovaj nalaz i ići na daljnje pretrage. Stvarno se ne razumijem u probleme sa štitnjačom pa bih vas molila ako imate neki savjet.

  18. #918

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    leloX,
    obavezno se javi endokrinologu. Na vuk vrhovcu trudnice s problematicnim nalazima (a tvoji to jesu) primaju preko reda, navodno.
    Sretno i da bude sve ok!

  19. #919

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala bubekica, baš sam se zabrinula, eto slučajno nisam imala mira i počela malo istraživati. Sad mirujem, i kraj svih problema još i to, ali i to ćemo valjda uspjeti dovesti pod kontrolu. Daj molim te mi reci jesam li dobro shvatila, tsh je visok a ovo drugo nisko???

  20. #920

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Na otpusnom pismu ne pišu granične vrijednosti, a kako ništa ne znam o štitnjači stvarno nisam znala da mi nalaz nije uredu.

  21. #921

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Uredan tsh je do 4,5 otprilike, za ostalo ne znam napamet, ali sigurno se da izguglati - ali da, nisko je. Mislim da se uvijek mjeri u istim mjernim jedinicama i da su referentne vrijednosti svuda - tu negdje.
    Znam da u trudnoci stitnjace hoce poludjeti.
    Ne brini, lako se rjesava terapijom, samo je bitno da ju sto prije pocnes uzimati.

  22. #922

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala ti na odgovorima. Puno si mi pomogla. Pronašla sam i neke odgovore na raznim stranicama. Prestrašile su me posljedice za dijete zbog nekontrolirane štitnjače. Odmah sutra idem razgovarati sa dr. Vjerujem da neću zakasniti ako trebam terapiju. Hvala ti još jednom.

  23. #923

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nema problema, drago mi je da mogu pomoci. Javi kako je proslo kod dr.

  24. #924

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Sutra idem vaditi krv..zanima me smijem li prije toga piti eutyrox ili ne?

  25. #925
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Ja popijem. Moja endokrinologica je rekla da je svejedno.
    A negdje ne daju da se pije prije, tako da ne znam sto je tocno

  26. #926
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sobodno popij. Nadomjestak hormona ionako duze ostaje u organizmu od jednog dana. Zbog toga nije problem ukoliko i zaboravis popiti jedan dan.

  27. #927
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Drage moje zene, zanima me koliko vam je trebalo da pogodite pravu dozu? Meni je pocetkom ljeta ustanovljena hipo (i ta da nisam inzistirala tko zna koliko bi muka jos trajala) i naravno odmah smo krenuli s terapijom. Do desetog mjesec se tsh nije pomakao skoro pa nista, da bih sada upala u hiper i to sam vadila tsh opet na inzistiranje jer sam skuzila da mi nikako nije dobro. Sutra idem kod endo, ali me zapravo najvise muci koliko dugo traje trazenje doze...naime, nadala sam se postupku oko Bozica/NG medjutim s ovakvim setanjem iz hipo u hiper ne znam za koliko moram odgoditi. Iskustva?

  28. #928
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Uf, meni je trebala godina dana. Prvo sam imala malo povišen tsh. Pa je uz tablete jako pao. Pa druga doza, pa jako narastao, i onda sam išla kod drugog dr, promjena doze opet, i za 2 mj je bilo ok

  29. #929

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Meni se uz promjenu prehrane tsh kpnstantno spustao iz mjeseca u mjesec i dosao do 2,nesto kad sam pocela uzimati tablete..ali vjerujem da sam nastavila s ovom prehranom i bez tableta da bi se i dalje spustalo ali sam htjela cim prije u postupak pa sam pocela piti najmanju dozu a na kontrolu idem sljedeci tjedan

  30. #930

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Fuksija, meni dr uvijek kaze da ne uzimam eutiroks jutro prije vadjenja krvi nego tek nakon vadjenja krvi.
    Rominka, i ja vise od godinu dana ne mogu da ustabilim. Bilo mi je bas kao kod Vrci prvo hipo pa je dosta pao tsh, da bi u mjesec dana skocio nenormalno, za vise od 20. Nakon povecanja doze lagano se vracao na staro, jos nije idealan, ali se spusta. Mislim da je kod mene problem bio u stresu, poludjela mi je stitna. I ja planiram trudnocu, dr mi je rekao da trebam ustabiliti hormone i dovesti na idealnu razinu i nakon 2-3 mjeseca ici na trudnocu.

  31. #931

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Ako je netko voljan protumaciti moj nalaz bila bih zahvalna
    TSH 1,5 (0,34-5,6)
    T3 1,81 (1,34-2,73)
    T4 98 (78,4-157,4)
    anti-Tg negativno
    anti-TPO 1 (0-9)

  32. #932

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    To je uredan nalaz

  33. #933

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    To je uredan nalaz
    Hvala bubekice

  34. #934

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    tsh mi se povidio iako sam počela s eutyroxom bio je 2,6 negdje a onda sam počela piti eutyrox i sad je 3...koliko treba biti da se može ići u postupak (inseminacija)?
    Posljednje uređivanje od fuksija : 02.12.2014. at 23:23

  35. #935
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    meni bio 4,020... trazili da se spusti na 1,5-2 max
    idi ponovno izvadit hormone pa neka prilagode terapiju, nekad treba malo vremena

  36. #936

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    60

    Početno

    Pozz. svima na ovom forumu!
    Zna li koja ili je imala iskustva sa niskom vrijednosti TSH ( kod mene trenutno 0,13 ) u vrijeme postupaka IVF i eventualne trudnoće.
    Dali je uopće moguće ostvariti trudnoću ?!
    ( ostali hormoni su mi OK, jedino TSH uvijek izrazito nizak )

  37. #937
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    evo meni tsh prosli mj bio 0,096 dok mi nisu prepravili terapiju, a ugledala + tako da...

    mozda ce ti netko znat rec vise, ali mislim da je vise bitno da nije visok nego sto je nizak
    jel uzimas terapiju?

  38. #938

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    60

    Početno

    ivana.sky hvala na brzom odgovoru
    Imam terapiju poduži niz godina, i to je OK. Ne znam kako doći do odgovora zašto se ne "primi" ako nemam dijagnozu, pa sada već sve preispitujem, ono što mogu sama jer od dr. se ne dobivaju nikakvi odgovori, bez razlike koje je uže specijalnosti.

  39. #939
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ludim. Nakon sto su mi ustanovili hipo, doslo je do setanja tsh iz hipo u hiper i tako u krug, da bi se primirilo nakon nove godine, a nova dijagnoza je glasila hashimoto. Ok, prihvatis i ides dalje. No, moja doktorica me skine u potpunosti s terapije, iako sam inzistirala na barem minimalnoj dozi, jer se spremamo za Prag. Po njoj sve je dovedeno u red. Nije mi dugo trebalo da skuzim da sam opet upala u hipo. U dva mjeseca mi je fT4 pao debelo ispod vrijednosti, dok ne TSH sa 0,44 skocio na 8 sto ja strasno osjecam. Prag me opet odgodio, i to najmanje do jeseni. Ljuta sam trazila drugog doktora koji mi je na kraju rekao da mu nikako nije jasno zasto mi je ukinuta terapija. Jos jedna godina je prosla, bacena u vjetar...
    Sada sam citala malo o Aniti Supe, pa bih pokusala s prehranom utjecati na te vrtoglave promjene. Voljela bih cuti jos nekih konkretnih iskustava

  40. #940
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    Eh ovako. Imam Hashimoto i hypo godinama. U trudnoćama mi je tsh znao biti i preko 11..Imam 3 djece i četvrto očekujem svaki dan. Moja štitnjača je malo zbunjena i nakon poroda me dovede skoro do anoreksije. Dva puta pripreme za začeće bi, uz regulirane hormone, trajale dok ne bih dosegnula određenu kilažu. Na 168, 57 mi je bila granica. Sve ispod jednostavno nije išlo..Ovaj zadnji put hormoni idealni par godina, ja pod terapijom, dan 100, dan 75, ovulacija prisutna, bazalna tempsa školski ali ne ide. Nakon 3 mjeseca zaključim da sa 62 kg možda imam previše, da nešto sa kemijom u organizmu ne štima i MM i ja se odlučimo za LCHF. Intenzivizirala sam i vježbanje. E sad, prva 2 tjedna sam bila koma. Onda su kile krenule dolje, ali me nesanica, opstipacija, pojačan dermatitis, mučio na najjače. Kažu da to tako treba, da se organizam mora prilagoditi i da onda nastupa blaženstvo. Nisam vadila hormone ali znam svoje hipo simptome, bila sam luda ko šlapa. Moj muž je naprotiv odmah počeo primjećivati promjene, skinuo je gro kila bez ikakvih popratnih simptoma.
    Nakon mjesec i 3 tj. sam popišala pozitivan test. Bila sam 5 kg lakša nego u startu ali značajno slabašna i imala sam grozne mučnine. Počela sam unositi opet ugljikohidrate jer mi se jedino od sendviča nije bljuvalo. Povrće i meso nisam mogla vidjeti..Tsh mi je bio 4. U 2 navrata mi je dr. povećala terapiju i tek sad u zadnjem tromjesečju, kad više za bebu nije važno, mi je Tsh u nekakvim referentnim granicama.2 i kusur.
    Dok ne probaš ne znaš, ne reagira svaki organizam isto. Nakon poroda ću definitivno još jednom probati, da vidim jel se uistinu simptomi intenziviraju prije nego nestanu ili sam ja totalni ekstrem..

  41. #941

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    ugl prehrana je LCHF-low carb high fat..
    Evo moje iskustvo, ne mora znaciti da je tacno, ni meni nije jasan uzrok pa sumnjam na prehranu.
    Dakle moj TSH je bio 2,5, stavljena sam na terapiju zbog eventualnog IVF-a 0,25 mg. Vrlo brzo je TSH pao na oko 1, i nakon par mjeseci kontrole dr je rekao da nastavim sa tom terapijom i da se javim na kontrolu u slucaju da se ne osjecam dobro.

    Prije jedno mjesec dana krenem sa LCHF-om, i odjednom dobijem bolover u predjelu vrata, kao da me krajnici bole, al znam da nisu krajnici. E sad cu ovdje skratiti sta se sve desavalo uglavnom nakon kontrole krvi TSH 0,01 hipertireoza i thireotoksikoza.

    I mene jako zanima da li se ovo moglo desiti od prehrane, jer ako uzmemo u obzir da mi je TSH sa lijekovima bio ispod 1, a da nisam par mjeseci ni provjeravala sto ce reci da je mozda jos dodatno pao, i da sam ga ja ishranom + lijek previse spustila.

  42. #942

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    probat ću malo aktivirati temu.. jučer mi je odgođen postupak zbog malo povišenog tsh, naime on je 3.5, doktor kaže da je max za postupak 2.5, iako bi bilo idealno da bude ispod 2.. dobila sam terapiju mjesec dana, pa da vadim krv tik prije nego što bi na postupak sljedeći mjesec.. vidim da puno pišete o LCHF-u, jel tko pokušao? Mislim, ja sam sportski tip, treniram 5 puta tjedno, kilažom sebi taman, rekao bi doktor da mi fali koja kila, čak i pazim na prehranu, tako da ne znam jel uopće ima smisla započimati što osim terapije lijekovima??! koja su vaša iskustva?

  43. #943
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cure koje ste prošle hiper...koje ste simptome imale? Ja od jučer predvečer imam vrtoglavice....kad sam legla soba se vrtjela oko mene...jutros se probudim, isto sam si nekak čudna i još me drži....pa me zanima jel se neka od vas u hiperu tako osjećala.
    Prvi hiper sam doživjela nakon poroda. Tada je simptom bio drastični pad na težini (brojku ne smijem ni napisati), sjetila sam se da bi to moglo posljedica toga pa sam nazvala dr, obavila nalaz i stvarno mi je tsh bio 0.004.
    Zadnji put sam se, prema uputama, kontrolirala krajem 4.mj, nalaz je bio odličan, tsh oko 2, i iduće vađenje i kontrola su mi početkom 12.mj. Sutra planiram prije posla u Breyer, čisto da vidim jel sve ok....

  44. #944
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Pretpostavljam da hipo nije....neznam.

  45. #945

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ja sam prije 6 mj. ušla u lagani hiper i mislila sam da ću svisnut.Imala preskakanje srca , vrtoglavicu nisam imala već više neke omaglice,ali simptomi mogu biti svakakvi.
    Provjeri hormone svakako,sretno...

  46. #946
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Kakav ti je tlak?
    Jel imaš aritmiju ili ubrzan rad srca? Pojačano znojenje?

  47. #947
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala cure. Tlak mi je uvijek nizak do normalan. Nisam primijetila pojačano znojenje ni lupanje srca, ali to me nije mučilo ni prvi put, tada mi je jedini simptom bio drastično mršavljenje. Ne mora značiti da je stvarno do štitnjače, možda je samo do pojačanih napora unazad zadnja dva tjedna....ali svejedno ću otići provjeriti sutra, čisto da budem mirna da je tsh ok, a ako nije da se odma može reagirat prilagodbom doze euthyroxa.

  48. #948
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo stigao nalaz. Bila sam u pravu da je do štitnjače, ali hipo, 5,28. Zvala dr i jedan dan u tjednu povećavam dozu lijeka.

  49. #949
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ajme sejla baš ti skakuče TSH...nadam se da se bude sad skorigirao.

  50. #950
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Evo stigao nalaz. Bila sam u pravu da je do štitnjače, ali hipo, 5,28. Zvala dr i jedan dan u tjednu povećavam dozu lijeka.
    Sretno! Nadam se da će ti to čim prije doći u normalu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •