Stranica 4 od 15 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 739

Tema: Ikea, dopremanje u Hrvatsku, ...

  1. #151

    Početno

    ovo je kao neki virus
    i mene je zahvatio, pa molim broj novog stričeka
    hvala

  2. #152

    Početno

    Dragonfly hvala
    Planiram naručiti ležaljku kroz kojih mjesec dana, pa se javim s dojmovima...

  3. #153

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno i ja molim broj

    lijepo i ja molim broj
    ..iako mi je i N. bio korektan,
    ali % su u pitanju...hvala unapijed

  4. #154
    Nikolina Z

    Početno

    i ja bi rado broj ovog novog momka što vozi iz ikee...

    hvala unaprijed

  5. #155
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    I ja bih broj...

  6. #156
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Jesam li ja krivo skužila ili
    N utima katalošku cijenu +25%, a
    M uzima kat. cijenu + 8%, i povrat, naravno.

  7. #157
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Meni prvi put nije uzeo ništa. :shock: Uzimala sam sitnice, ali je malo pobrkao dio narudžbe pa mu je možda bio bed uzet još love. Dobro si shvatila, uzima merver i oko 8%. U svakom slučaju mi smo bili zadovoljni. Sad ću ga opet zvat.
    Šaljem broj.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    I ja bih molila broj od M.
    PLEASE

  9. #159
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jel netko zna kakva je ova Mandi talijanska firma od namjestaja, kao slicna ikei?

  10. #160

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    98

    Početno

    Jednom naručivala kod N., bio ok, al dok ga se dobije...iako je stvari iskrcao ispred kuće i sestra ih je morala sama teglit do ulaza. Zato please, pleeeease ako može broj od novog čovjeka na pp. Hitno mi trebaju dvije hranilice!Kad mu plaćate, prije ili kad donese stvari?

  11. #161

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    Molim vas i meni broj od "novog" dečka ..

  12. #162

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    I ja bih brojček ako može :D

  13. #163

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno Re: ikea, dopremanje u hrv

    Citiraj iraz prvotno napisa
    jel postoji još koja osoba osim onog na N. jer njega nikako dobit na tel!!!!?

    Molim vas može li mi netko poslati br od onog drugog stričeka, onaj koji vozi i za Rijeku. (samo da nije Neno jer se o njemu jaaaaako ružno prića, kažu da nije baš )
    Hvala vam!!!!!!!

  14. #164

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno Re: ikea, dopremanje u hrv

    Hm... nemojte mi se smijati ali... nova sam u ovome pa... bi mi netko objasnio kako gledati pm, jesam li ga već dobila ili ga moram sama kreirati? Malo sam bedasta... znam.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno Re: ikea, dopremanje u hrv

    [quote="ValiVali"]Hm... nemojte mi se smijati ali... nova sam u ovome pa... bi mi netko objasnio kako gledati pm, jesam li ga već dobila ili ga moram sama kreirati? Malo sam bedasta... znam.[/quot

    MA SKUŽILA SAM, JEDNOSTAVNO JE SAMO NISAM GLEDALA. HVALA!

  16. #166

    Početno

    molila bih broj od novog 'dečka' za Ikeu! hvala..

  17. #167

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno

    Hvala na broju od "novog stričeka Ikea"!!!!!!!!

  18. #168

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno

    Može li mi se javiti gospođa kojoj je M. dovezao stvari u Rijeku? Ili ako netko zna tko je to bio (koja gospođa),bila bi :D jer poprilično mi je hitno! Na pm ili mail, molim. HVALA!

  19. #169
    Nikolina Z

    Početno zabrinuta...

    zanima me kakva ste iskustva imali s ovim novim strričekom M vezano za rok isporuke? naime ja sam dala narudžbu prošli utorak i rekao je da je isporuka za dva dana tj. u prošli četvrtak...sad je već prošlo tjedan dana i ako i zanemarim da dosta nestrpljivo očekujem naručeni namještaj (potreban mi je za bebsona koji se svaki dan može rodit!!) više me brine što mi se tip već danima ne javlja na telefon, pa da barem znam kad mogu očekivat robu!! (još uvijek ne želim razmišljat o varijanti - AKO je uopće dobijem)

  20. #170

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno Re: zabrinuta...

    Citiraj Nikolina Z prvotno napisa
    zanima me kakva ste iskustva imali s ovim novim strričekom M vezano za rok isporuke? naime ja sam dala narudžbu prošli utorak i rekao je da je isporuka za dva dana tj. u prošli četvrtak...sad je već prošlo tjedan dana i ako i zanemarim da dosta nestrpljivo očekujem naručeni namještaj (potreban mi je za bebsona koji se svaki dan može rodit!!) više me brine što mi se tip već danima ne javlja na telefon, pa da barem znam kad mogu očekivat robu!! (još uvijek ne želim razmišljat o varijanti - AKO je uopće dobijem)
    Ja još nisam ništa naručila (baš sam ga planirala zvati). Jesi mu dala novce ili?! A da mu probaš poslati poruku? Meni su savjetovali da ako se ne javlja da to učinim i onda će se javiti!

  21. #171
    Nikolina Z

    Početno

    sve pare sam morala dati unaprijed, a probala sam cak i s porukom ali bez rezultata, bar zasad...

  22. #172

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Nikolina Z prvotno napisa
    sve pare sam morala dati unaprijed, a probala sam cak i s porukom ali bez rezultata, bar zasad...
    Hm... možda su ga uhvatili kako šverca? :shock:
    Neznam koliko si mu love dala... ali nekako mislim da mu se ne isplati zbrisati kada uzima manje od N. pa vjerujem i da ima posla jer N. je prebukiran!
    SRETNO!

  23. #173
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj ValiVali prvotno napisa
    Citiraj Nikolina Z prvotno napisa
    sve pare sam morala dati unaprijed, a probala sam cak i s porukom ali bez rezultata, bar zasad...
    Hm... možda su ga uhvatili kako šverca? :shock:
    Neznam koliko si mu love dala... ali nekako mislim da mu se ne isplati zbrisati kada uzima manje od N. pa vjerujem i da ima posla jer N. je prebukiran!
    SRETNO!
    činjenica je da je N. ponekad neugodan, činjenica je i da sve istrese pred ulaz i ne nosi ništa - to i sam kaže, MM je x puta pop... radi toga jer dođe npr u 10 na večer i nestane - ali isto tako je činjenica da se s njim ovako nešto ne može dogoditi. ja sam od njega prvi puta naručila komodu 1996 kad je još bio normalan , od onda svako malo naručujem nešto i nikad me nije zavaljao ni za jedan cent

    i također je činjenica da se svako toliko pojavljuju neki "novi stričeki" koji isto tako vrlo brzo nestanu.

    cure, držim vam sretnice s "novim stričekom" evo i ja sam već počela razmišljati da odustanem od N. ali mislim da neću, bar dok ikea ne dođe u naše krajeve

  24. #174
    Nikolina Z

    Početno

    srecom se radi o sitnijoj lovi (za probu sam isla sa manjom narudžbom) ..i teško je i meni vjerovat da bi mu se isplatilo tako jednokratno dići lovu i nestat, jer ne treba dugo da se tako nešto pročuje, meni je više ostavio dojam da je dosta aljkav, neažuran, pa me zato zanimalo da li ste vi koje ste već naručivale imale slična iskustva??

  25. #175

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    meni je došao na dan kad je rekao i nemam niti jedan prigovor na njega iako sam čula da se još jednoj curi dogodilo isto to da se nije javljao a mislim da je dobila stvari za cca 10ak dana kad ga je napokon dobila

  26. #176
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Ja ga zvala prošli tjedan, bilo mi je hitno, ali rekao mi je da ovaj tjedan neće ići u Ikeu jer je u velikoj gužvi privatno. Dogovorili smo se za idući utorak. Činjenica je da je N. bio brži, ali je i bezobrazan. Mene je najviše raspi..... njegovo ponašanje. Ovaj je barem pristojan i puuuuno jeftiniji, zasad. Koliko će to trajat, nemam pojma.
    Jedva čekam da se Ikea otvori kod nas, mislim da ću hodoćastit svako malo.

  27. #177
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Mislim da "ovaj novi" ima previše posla da bi se zbog neke sitnije narudžbe kompromitirao maznuvši novac i više se ne javiti.Pa više mu se isplati korektno šljakati i zgrtati pare na biznisu.
    Nikolina..mislim da nije stigao dofurati robu (iz koznakojih razloga) pa ti se ne javlja da nebi morao objašnjavati.ma sad će on kroz koji dan..sto posto!Javi nam odmah..

  28. #178

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj nely prvotno napisa
    Mislim da "ovaj novi" ima previše posla da bi se zbog neke sitnije narudžbe kompromitirao maznuvši novac i više se ne javiti.Pa više mu se isplati korektno šljakati i zgrtati pare na biznisu.
    Nikolina..mislim da nije stigao dofurati robu (iz koznakojih razloga) pa ti se ne javlja da nebi morao objašnjavati.ma sad će on kroz koji dan..sto posto!Javi nam odmah..

    Slažem se, obavezno nam javi!

  29. #179
    Nikolina Z

    Početno

    bez brige, obavezno javim ishod...ma i ja vjerujem da je samo u uzasnoj guzvi i lakše mu je ne javljat se da izbjegne objašnjavanja (iako bi ja naravno radije da se javi i samo mi kaže kad mogu sigurno računat s robom bez petljanja, čisto da si mogu planirat i da se ne živciram, al šta je tu je...)

  30. #180
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Čini mi se da će se otvoriti ikea u Zagrebu (?) Kaže mi svekrva da se sestrična MM-a seli za 2 mjeseca iz Švedske u ZG jer će joj muž biti predstavnik ikee za Hrvatku ali ne zna detalje.

  31. #181

    Početno

    Molila bih da mi netko posalje telefonski broj tog gospodina M koji vozi stvari iz Ikee.

  32. #182
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    I ja bi broj od stričeka- lijepo molim

  33. #183
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Također molim lijepo broj od stričeka M.

  34. #184

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    196

    Početno

    ja kupim tamo samo neke sitnice a ako ces nesto da valja isto i nije bas jeftino inace cesto se desi da fale sarafi u paketu pa ne znam bas kako opet iz hrv. putovati za graz ili??? nije to bas tako sjajno ko u katalogu pokoja lampa ili posude je o.k.

  35. #185
    Nikolina Z

    Početno

    samo javljam da se M. javio kako smo i očekivali (ispalo je da je cijeli prošli tjedan privatno bio odsutan pa se nije javljao ni na telefon) i sve smo na kraju ok dobili...trebalo je samo malo biti strpljiv

  36. #186
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    može isto broj od M. na pp.

  37. #187

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    243

    Početno

    i ja bi broj

    hvala

  38. #188

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Nikolina Z prvotno napisa
    samo javljam da se M. javio kako smo i očekivali (ispalo je da je cijeli prošli tjedan privatno bio odsutan pa se nije javljao ni na telefon) i sve smo na kraju ok dobili...trebalo je samo malo biti strpljiv

    :D :D :D

  39. #189

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    147

    Početno

    Ako nije problem, i ja bih lijepo molila broj od gospona M.
    Hvala.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    I ja bi broj od novog stričeka, molim...

  41. #191
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    Citiraj angelina_2004 prvotno napisa
    I ja bi broj od novog stričeka, molim...
    I ja, prosim lepo...

  42. #192

    Početno

    Citiraj Leelee prvotno napisa
    Citiraj angelina_2004 prvotno napisa
    I ja bi broj od novog stričeka, molim...
    I ja, prosim lepo...

    Molim i meni, hvala

  43. #193
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    715

    Početno

    može i meni molim broj stričeka M.

  44. #194
    petmar2

    Početno

    PLS,moze broj od Ikea stričeka

  45. #195

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Citiraj petmar2 prvotno napisa
    PLS,moze broj od Ikea stričeka
    Potpisujem...

  46. #196

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    I ja bi broj od novog ikeamana please :D

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Meni još uvijek nitko nije proslijedio broj...

  48. #198
    petmar2

    Početno

    Citiraj angelina_2004 prvotno napisa
    Meni još uvijek nitko nije proslijedio broj...
    Ni meni,molim vas,bilo tko,pošaljite broj jako mi je hitno.Imam broj samo od Nene,ali sam čula ružne stvari i onda sam još pročitala vaša iskustva i skroz sam se zbedirala.

  49. #199
    Katia

    Početno

    Pozdrav svima! Moze i meni broj od novog striceka,please! Hvala!

  50. #200

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko-Knežija
    Postovi
    563

    Početno

    I ja bi molila broj od "Ikea stričeka". Bilo kojeg....
    Hvala unaprijed

Stranica 4 od 15 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •