Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: crveni podocnjaci

  1. #1
    sandro

    Početno crveni podocnjaci

    Imam jedno pitanje, toliko se sikiram sto moj mali ima crvene podocnjake, oni traju samo kratko i prestanu, ali javljaju se povremeno.
    Najprije je imao normalne podocnjake onako malo napuhane ali bez boje, i pedijatrica nam je rekla da je to normalno, i nista strasno.
    Sada se javlja i crvenkasto ispod ociju i nazvali smo je a ona kaze da nemoze nista reci kad se opet pojavi da dodemo kod nje.
    Inace mali je star samo 7 i pol mjeseci i tuzno je da ga gledam tako, izgleda kao pijanica koji nije spavao cjelu noc.
    Inace je super beba, napreduje, igra se, smjeska, cak je vrlo aktivan, sa 5 mjeseci je sjedio, sa 7 propuzao, sad se vec dize od sve moguce i hoce vec da hoda.
    Molm za savjet ako neko nesto zna, zasto je to tako ili mozda neko ima slicnih iskustava sa svojom djecom.
    Srdacan pozdrav i unaprijed hvala Mama

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Moj sin ima crvene podočnjake (kao i moj tata) kad je prehlađen. Mene je ta karakteristika preskočila.

  3. #3
    sandro

    Početno crveni podocnjaci

    Nebi se ja sikirala da je tako kad je prehladen, on je zdrav i super je raspolozen ali ti podocnjaci mi nedaju mira.
    Danas ih naprimjer nije imao ali juce jeste.
    Da li jos neko ima sa tim iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •