Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: UZBUĐENJE PRED ŠKOLU

  1. #1
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno UZBUĐENJE PRED ŠKOLU

    Nadam se da se moderatorice neće ljutiti ako otvaram već davno načetu temu...
    Da li su vam klinci uzbuđeni oko odlaska u prvi razred? Moj već danima ima velike promjene raspoloženja, nastojim ga ohrabriti, nasmijati i utješiti (pala je fora, pa vidi ići ćeš narednih 20ak godina u školu ako ćeš na doktorski studij :D ). Da ne pričam da sam se danas skoro rasplakala kad smo listali knjige (gdje su prošle te godine), i ja sam uzbuđena...
    Kako se nosite s tim?

  2. #2
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    dado, odi na podforum skola, tamo smo svi euforicni

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Ma lako za djete, a kak sam tek ja uzbuđena.
    Mislim da on to bolje podnosi od mene, ja sam u strahu, do sada je bio u vrtiću pod "zaštitom" i sa djecom otprilike svoje starosti, a sad odlazi tamo među one velike.
    Stalno mislim dal će ga netko maltretirati, jer sjećam se kako je to bilo dok sam ja išla u školu, uvijek naiđeš na neke "majmune" koji ti nedaju mira.
    Baš mi je frka :/

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Na vršnjačko nasilje je škola dužna reagirati jer ako ne reagira onda snosi posljedice....mislim onaj odgovorni koji nije reagirao

    nije to više ko nekad

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ivaru je pred par dana stigao najbolji frend, nisu se vidjeli dva mjeseca i sad su 24 sata skupa (i spavaju zajedno), samo skacu i vicu i nikakva skola im nije na pameti.
    ja nazalost zadnjih dana isto nemam vremena biti uzbudjena, a tako bi rado. :/

  6. #6
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja nazalost zadnjih dana isto nemam vremena biti uzbudjena, a tako bi rado. :/

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    da sjetim se skole samo na forumu

  8. #8
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    de procitaj tu recenicu jos jednom.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Ja sam vrlo negativno uzbudena od danas. Omi sad ide u 2.razred, a ljuta sam jer sam upravo saznala (slucajno u setnji od druge uciteljice!) da joj se uciteljica OPET mijenja!
    Kako da joj to objasnim? Glumit cu pozitivu i kako dobijaju super, super uciteljicu, jos bolju od one prije.... ali k vragu i organizacija. PRva uciteljica u prvom razredu je zatrudnijela i otisla, a ova je sad otisla u dnevni boravak raditi (znaci, dobila je za stalno.. zelim reci, oni su znali da im ona nece biti do kraja 4.razreda i to me jako ljuti).

    Inace, ona uopce nije puno razmisljala o skoli. Veseli se igri s prijateljima i ne razmislja dva sata unaprijed, a kamoli o skoli. I to je ok.

    Ma, ovo me uzasno uznemirilo.

  10. #10
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    anita - ja sam promijenila tri učiteljice u prva 4 razreda. prva otišla u penziju, druga u sabor, a treća ostala .

    a uzbuđenje oko prvog razreda - mene opalilo po novčaniku. pri tom ne mislim na knjige, nego na onu silnu hranu koja se kuha i nakuhava... :?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •