Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: korištena dječija oprema

  1. #1

    Početno korištena dječija oprema

    Pozdrav svima!

    Što mislite o kupovini polovne tj. korištene dječije opreme (kolica, sjedalice, hranilice, krevetići) za svoju djecu?

    LP

  2. #2
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    osim kod autosjedalice, koju treba dobro provjeriti, sve ostalo mi je ok za koristenje polovno...

    nemam problema s tim da moje dijete mora imati sve novo, nekoristeno, i sl....neke su mi druge stvari vaznije...

  3. #3

    Početno

    meni je isto ok da kupim nesto polovno(manje vise sve od robice do revetica i ormarica za presvlacenje) izuzetak su hodalica(to nikako ne bi kupila, ni novo ni polovno) i auto sjedalica(ona mora bit nova)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    rijeka-pa put juga....
    Postovi
    97

    Početno

    Auto sjedalica - i prva i druga nova....u poklonjenoj polovnoj spava mačka u hodniku... za nju je sasvim u redu, za moju kraljicu ni slučajno.

    Baby-gym novi, jer nismo imali od koga posudit.

    SVE ostalo rabljeno i potpuno funkcionalno !

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Citiraj nevera prvotno napisa
    ..u poklonjenoj polovnoj spava mačka u hodniku..
    Zaista, kraljevski tretman! Prijestolje.

    Ja sam uživala u kupovinama za prvo dijete. Za drugo mi je već bilo manje zanimljivo kupovat (osim što je sve već naslijedila od sestre). Čisto stvar načina na koji ćeš uživat u brizi za djecu. Kako kaže zrinka
    neke su mi druge stvari vaznije...

  6. #6
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj nevera prvotno napisa
    ....u poklonjenoj polovnoj spava mačka u hodniku...
    Možda nije pravo mjesto za ovo pitanje, ali me jako mući i ne znam gdje bi to pitala.
    Termin mi je za 4 tjedna, a imam macu u stanu od 50kvadrata.
    Naučena je na maximalnu pažnju i dopušteno joj je skoro sve, ide nama u krevet i svuda po stanu.
    Jako me brine šta i kako sa njom kada dođe bebica?
    Molim te tvoja iskustva, možda mi pomognu.

  7. #7
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    paws, ja sam imala macu u trudnoći. i njoj je bilo dopušteno sve. ipak, kad sam počela namještati stvari za bebu - ona je skakala u kinderbet i u kolica, valjala se po robici (za pranje ). zatvarala sam vrata sobe - ali je ona skakala na policu, i šapicama otvarala kvaku :? ...

    dala sam ju na udomljenje, jer se nisam usudila riskirati.

  8. #8
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    mi imamo psa
    negdje sam procitala dobar savjet da pocnes zivotinju uciti na neke nove stvari prije nego dode beba u kucu
    tako ona to nece povezati sa bebom i biti ljubomorna na nju
    probaj te neke stvari limitirati jos sada, imas vremena

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    rijeka-pa put juga....
    Postovi
    97

    Početno

    Žao mi je što nisam vidjela tvoje pitanje prije, ali evo....
    maca je još uvijek s nama, zdrava, živa i malo manje vesela, jer više nije prva i jedina, ali snalazi se...
    Prvih dana kad sam došla iz bolnice bile smo " zatvorene " u sobi i tamo nije dolazila, iako je bila navikla, cmoljila je pred vratima i tulila, ali kako tek rođene bebice imaju čvrsti san, to joj nije smetalo.
    Navečer prije tuširanja, uzela bi macu u krilo i mazila se s njom, a onda pranje i čista roba.
    Tako sam bila razapeta između njih dvije.
    A sad je već sve za 5. S tim da maca baš ne voli malenu, jer samo gleda priliku kako će joj počupati uši ili rep, jednom ju je malo i pogrebala, ali sad je malena pametnija, pa joj prilazi s leđa
    Zna se desiti da ujutro spavamo svi u krevetu ja, mm i malecka, a maca viri ispod kreveta.
    O da bilo je i zaboravljenih vrata, pa sam ih znala naći oba dvije u kindaču, svaku sa svoje strane, užas, iako obožavam macu, kad sam to vidjela sam poludila, ali eto....
    Pusa, nedaj macu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •