Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: 2 pitanja:zapečeno vrhnje,pregrijavanje jela

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno 2 pitanja:zapečeno vrhnje,pregrijavanje jela

    Mislim da ovo ide više na zdravlje nego na recepte:
    Kada se stavlja vrhnje na hranu treba li se dobro zapeći ili može "tek toliko"?
    naime, moja familija misli da se treba zapeći 20-ak minuta jer da inače nije dobro za želudac a MM-ova zapeče "tek toliko". Ja ne znam kak da se postavim jer nemam argumente ni za ni protiv pa ako netko od mojih dolazi ja zapečem, a MM-u malo, ali ako je i jedna i druga strana na ručku izbjegavam takva jela. Znate li ima li kakvih medicinskih razloga za jednu ili drugu opciju?
    kad nam ostane ručak, MM ga jede za večeru.Moji u takvom slučaju obavezno prokuhaju par minuta,onak da kipi, a MM-ovi samo zagriju do željene topline. Opet ima li kakvih medicinskih razloga za jedno ili drugo?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Pa ja mislim da vrhnje možeš zapeći koliko te volja, ionako ga možeš jesti i "sirovo".
    Podgrijana hrana općenito nije dobra, pogotovo krumpir, gljive, špinat...i ne znam što još.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Za vrhnje- i MM-ovi kažu pa ak može i sirovo može i malo zapečeno,a moji kažu ili sirovo ili dobro zapečeno-na pol nije dobro.
    Za pregrijavanje sam mislila na variva.Uvijek ostane malo od ručka jer ak nema,onda MM kuka da nema ništa za jesti,a meni se ne kuha i večera!
    E da, i smije li se podgrijavati pečeno meso? (ne u mikrovalnoj nego na šparhetu?)-i tu su različita mišljenja?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Ja ipak preselila na recepte...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    ...pa da i dodam:
    Vrhnje se jede i sirovo, pa ne vidim razloga zašto ne bi bilo na bilo kojem stupnju između sirovog i pečenog.
    A ja sam koliko me sjećanje služi u životu podgrijavala svu moguću hranu, jedino pomfrit nisam. Inače, čak i pire-krumpir, rižu i slične ljepljive stvari, grijem ih u vodenoj kupelji.
    E da, hrana u kojoj je vrhnje se ne podgrijava, ukiselit će se.To se odnosi na tekuće namirnice tipa variva i gulaša, zapečeno vrhnje na tijestu se normalno može podgrijati.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Prekipiti ili samo podgrijati?
    Ako je jelo od povrća koje je skuhano isti dan i odmah stavljeno u frižider, dosta ga je podgrijati. Ako je od mesa i/ili skuhano jučer ili stajalo vani duže od 1/2 sata, treba prekipiti. Ono što bi pojeli hladno iz frižidera u nekom drugom obliku (npr. tjesteninu pa kao salatu ali nije salata nego je tjestenina ) samo zgriješ koliko treba ili preliješ s vrućim umakom.
    Pečeno meso (osim u pećnici) možeš podgrijati na vodenoj kupelji ili s malo vode na teflonu (poklopljeno). Ako griješ na šparhetu onda ga treba narezati na šnicle, inače nikad neće postati toplo. Ako griješ u pećnici pokrij alu-folijom da se ne osuši.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    za vrhnje -kao što su cure već rekle.

    za variva-izbjegavam podgrijavanje variva u kojima ima krumpira,a inače grijem samo dok ne postane toplo.

    grah i juhu koje prenoće u frižideru grijem do vrenja.


    meso - jedino pečenje koje se grije u tavu jest ono iz masti.
    (nekad kad nije bilo frigića i škrinja,pečeno meso se stavljalo u banjice s mašču.kad ti se jelo samo si nabacio u tavu da se mast istopi.)

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    525

    Početno Re: 2 pitanja:zapečeno vrhnje,pregrijavanje jela

    Citiraj yvet prvotno napisa
    ako netko od mojih dolazi ja zapečem, a MM-u malo, ali ako je i jedna i druga strana na ručku izbjegavam takva jela.
    pa ti si kraljica prilagođavanja!
    a da napraviš po svome - kako god ti nadođe tog trenutka - i sve ih otkantaš, tipa "kome se ne sviđa nek ne jede, al nek šuti"
    (sorry na skretanju teme, nisam odolila)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •