Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: bolovi u početku trudnoće?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    8

    Početno bolovi u početku trudnoće?

    Bok svima !Da li je netko u početku trudnoće imao bolove kao pred menzis.Ja sam napravila test i + ,kod gin. idem u ponedjeljak ali samo me zanima za bolove da li je još netko imao nešto slično.Hvala

  2. #2
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    natasha 75, dobrodosla i cestitam na trudnoci!

    prosvrljaj malo po forumu i vidjet ces da su ti bolovi slicni menstrualnim prilicno uobicajeni u prvim tjednima trudnoce. i mene je tako bolilo na pocetku. kako doslo, tako i nestalo kada sam usla u drugo tromjesecje.

  3. #3
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Isto kao i momze. Imala sam bolove praćene smeđim iscjetkom. Bolovi su bili nekada i prilično jaki.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    89

    Početno

    Ja sam imala dosta dugo takve bolove, to je skroz u redu.
    Nadam se da će ti ginekolog potvrditi trudnoću



  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    26

    Početno

    Moje men. su inače prva dva dana užasno bolne. Tako je bilo i kada sam ostala trudna, bolio me trbuh a ja bila uvjerena da dolazi Mislim da je to normalno. Na kraju krajeva, pa i simptomi trudnoće su jaaaako slični menstrualnim.

    Čestitke na trudnoći!!!!

  6. #6
    dmatijevic

    Početno

    Bolovi kao pred menstruaciju su i mene pratili skoro celo prvo tromesecje, a ponekad i kasnije. Razgovarala sam o tome sa mojim dr i sigurno je da je uobicajen simptom u trudnoci! Pozdrav i cestitam!

  7. #7
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Čestitam na plusiću!! :D

    Kao što su cure rekle, to je sasvim normalna stvar, dolazi do implantacije, rastezanja maternice... moj doc je rekao da je to sve sasvim normalno tijekom čitavog prvog tromjesječja. Vjerojatno će i tebi to isto reći tvoj.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    E ovo mi je trebalo. Znala sam za bolove u ranoj trudnoci, ali nisam znala da mogu biti i dosta jaki, pa sam se vec pocela brinuti. Jednom do dvaput dnevno me zaboli bas onako, jako. Ali ti jaki bolovi se ne javljaju u sredini gdje bi trebala biti maternica, nego ili s desne ili s lijeve strane. Prva dva puta me bilo bas jako zabolilo s desne strane, pa sam vec pocela pomisljati i na vanmatericnu trudnocu, ali onda me pocelo boliti i s lijeve.
    Ali dobro, sad mi je lakse. Sutra se narucujem kod doktorice za prvi pregled.

  9. #9
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Inga ja nisam znala da sam trudna već sam mislila da imam upalu slijepog crijeva ili jajnika koliko me znalo zaboljeti tih prvih mjesec dana. Nakon potvrde uredne trudnoće i UZV rekli su mi da je to normalno. Inače sam tu jako bol povremeno osjećala kod naglih pokreta i kašljanja skoro do samog kraja trudnoće.

  10. #10
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mislim da bi se ipak u slučaju jakih bolova trebalo javiti doktoru. Ja sam sa takvim bolovima imala spontani.

  11. #11
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Ma naravno da doktor mora potvrditi da je sve ok, što je kod mene i bilo tako.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Bolovi se javljaju sve rjede. I sve su slabiji. Da nisam bila na folikulometriji, te bolove bi jos potpisala ppod pms. A doktorica, sestra me narucila tek krajem 10.mj., a tad ce biti 8+1
    Zar to nije prekasno?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    svedska
    Postovi
    67

    Početno

    Ja danas imam bolove na lijevoj strani u predjelu jajovoda,ne mogu sumnjati na vanmatericnu,jer mi je taj jajnik skoro skroz neprohodan,ili ipak mogu?To nisu jaki bolovi,vec samo neugodni,a kad se jednom dozivi spontani ,svega se bojis.bar u mom slucaju,ne mogu da se opustim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •