Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 155 od 155

Tema: Uspavljivanje na rukama

  1. #151
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    E da i mojoj je pasalo to zamatanje u tanku dekicu..samo ona je bila zimska beba-ne znam koliko je to sad izvedivo. A poslije kad je bila 'veća' (6.mj +) sam je znala 'obgrliti' jastukom za dojenje pa je tako imala osjećaj sigurnosti i da je netko pored. A imali smo i mi periode kad se nisam mogla mrdnuti ili sam se vraćala 15x, ali srećom sve se to mijenja..
    Isprobavala sam sve i svašta što sam čula dok nisam našla što njoj paše.. Pa probaj i ti..nemaš što izgubiti

  2. #152
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ma kudri sve to i radim..i sa spuštanjem pa dizanjem i isto razlikujem kaj oče po boji glasa
    I nervira me vječito zgražanje drugih na to kaj spava na meni...zakaj si ga naučila,moraš ga odučiti.
    Ja samo pitam kak,vrlo rado ču probati predloženo? Pa deni ga u kinderbet i pusti nek se plače..bu se več smiril. Ili,daj mu čaja.
    Ni jedno mi nije izvedivo. I nije da se žalim,samo malko tu vama hahaha.
    Bez pilates lopte nebi mogli živjeti :- D tješi me kudri da i to prolazi.
    Voli da ga zagrlim,no smeta mu ikaj na njemu od pokrivanja...u kolicima il sjedalici bude desetak minuta i tad obavim kaj moram. Evo sad smo salatu posijali.
    I tak...sprobavamo mi sve i svakaj pa valjda bu nekad nekaj upalilo i prije škole..zamišljam ga sa 25 kg kak spava meni na rukama.

  3. #153
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mozda vam pomognu ljetne vrucine... pa skuzi da ljeti nije bas ugodno spavati priljepljen uz nekoga

  4. #154
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    prosli smo sve faze - uspavljivanje na rukama, uspavljivanje dojenjem, nosanje+dojenje, mazenje, nosanje i bela buka.... i svaku sam fazu ispratila uz ono 'procice'...
    sa prvim detetom mi 'procice' nista nije znacilo, cak me nerviralo kad to neko kaze, a ja trazim resenje, sad znam da ce stvarno proci a beba mi je naopaka kad ne spava, tako da gledam da joj obezbedim spavanje, pa kako god..

  5. #155
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Ma kudri sve to i radim..i sa spuštanjem pa dizanjem i isto razlikujem kaj oče po boji glasa
    I nervira me vječito zgražanje drugih na to kaj spava na meni...zakaj si ga naučila,moraš ga odučiti.
    Ja samo pitam kak,vrlo rado ču probati predloženo? Pa deni ga u kinderbet i pusti nek se plače..bu se več smiril. Ili,daj mu čaja.
    Ni jedno mi nije izvedivo. I nije da se žalim,samo malko tu vama hahaha.
    Bez pilates lopte nebi mogli živjeti :- D tješi me kudri da i to prolazi.
    Voli da ga zagrlim,no smeta mu ikaj na njemu od pokrivanja...u kolicima il sjedalici bude desetak minuta i tad obavim kaj moram. Evo sad smo salatu posijali.
    I tak...sprobavamo mi sve i svakaj pa valjda bu nekad nekaj upalilo i prije škole..zamišljam ga sa 25 kg kak spava meni na rukama.
    kad će iamti 25 kila, buš ga žicala da se dođe maziti! zato uživaj sad!! puseee

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •