Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 155

Tema: Uspavljivanje na rukama

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno Uspavljivanje na rukama

    Mi naseg misica,stara je 4 m., uspavljujemo nosanjem i samo nosanjem,kako po danu tako i navece.

    Do kada ste vi vase bebe uspavljivale nosanjem i postoji li nacin da se pomalo uci sama zaspati ( bez naravno da ju ostavim u kreveticu i da ona place dok ne zaspe ) ili ce ruke i ledja jos dugo otpadati


  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    mi smo uspavljivali nosanjem (i cikom) do druge godine. nakon toga je prestala dojiti pa je palilo jedino nosanje. nakon par mjeseci je pocela zaspivati sama, ali za ozbiljno tek kad smo izbacili dnevno spavanje. tek sad je navecer dovoljno umorna da normalno zaspi. najcesce se neko vrijeme mazi kraj mene na kaucu dok gledamo tv, i onda utone u san. nakon toga je samo prenesemo u krevet.

  3. #3
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    na krevetu uz cicu do prije nekoliko mjeseci, a sada legnem s njim na krevet i čekamo

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    340

    Početno

    mi smo se uspavljivali ninanjem na rukama uz pjevanje do prije mjesec dana (ledja mi otpadose) a onda je samo jedan dan cim sam ga digla trazio da ga spustim i od tada vise nece na ruke nego ili zaspi sam (kada je jako umoran) ili malo planinari po meni i zaspi na/pored mene (najcesce na mekanom jastuku zvanom moja skembica )

  5. #5
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Cika ili položaj aviona u rukama

  6. #6
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Još uvijek se uspavljujemo nosanjem, na razne načine (uglavnom nije dovoljno samo ljuljuškanje )

    Redoslijed je ovakav: nakon kupanja i oblačenja odmah traži siku, nema više vremena ni tati dati pusu za laku noć. Siki siki siki (u naručju jer ako legnemo, prebacuje se u puzajući položaj i odeee...). Nakon nekog vremena postaje mu valjda previše mlijeka pa kreće kao da će se ustati, postane nemiran. E, onda ustajemo i plešemo, pa zatvori oči pa opet traži siku kad ga hvata san. Onda još neko vrijeme siki pa prestane i počne mumljati (znam da još nije zaspao), onda se još malo nosamo i kad ušuti, moguće je spuštanje u krevetić...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    114

    Početno

    Palčice, i kod nas je ista stvar. Ruke i leđa otpadaju. Nosimo ga na rukama, malo plešemo i pjevamo (uz zagrebačke mališane). Ponekad zaspi za vrijeme dojenja, dojim u ležećem položaju pa se ja poslije samo izvučem iz kreveta. Često zaspi kad smo u šetnji, valjda mu godi vožnja u kolicima i naravno zrak.

  8. #8
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    A-ha i kod nas kolica ponekad pale, ali najčešće je cika i ljuljanje - NA RUKAMA šetajući

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Kod nas je nosanje bilo aktualno samo dok je paula imala grčeve. Nakon trečeg mjeseca zaspala bi na ciki pored mene. Još uvijek mora biti neko s njom u sobi dok ne zaspe, ispričamo priču ili dvije, pomolimo se i tišina. Filopa puštam da spava na meni preko dana ili zaspi u specijalnoj autosjedalici (nije samo autosjedalica, gotovo je ravnog položaja), najčešće spava u položaju avion a navečer uz ciku na krevetu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Mi smo jedni od onih "sretnika" kojima cica ne pali za uspavljivanje, pa ga uspavljujemo isključivo na rukama. Ima 5 i pol mjeseci i 9 kila i kičme nam se raspadaju, ali sam se nedavno dosjetila rješenju: stavim ga u piđami u maramu i odemo u park na ljuljačku. Zaspi za minutu - dvije i onda ga samo prebacim u krevetac. Doduše, to neće biti rješenje kad dođu hladniji dani, a marama u stanu nam više ne pali, no možda vama hoće. Obavezno mora biti marama, a ne klokanica, jer u marami gotovo uopće ne osjetiš opterećenje (dok kod uspavljivanja na rukama umirem nakon 15 min). Tople preporuke.

    I ne brini, spavat će u krevetiću kad bude spremna za to. Sad još jako treba vašu blizinu.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    i onda ga samo prebacim u krevetac.
    Lažem, ne spava u krevetcu, već ga prebacim u naš bračni krevet i još par puta do našeg spavanja uletim s cicom.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno

    Uh, cini mi se da cemo jos dugo lomiti ledja...no dobro,sta se tu moze. Valjda ce kad bude spremna izbaciti i taj vid uspavljivanja .
    Inace, da bi jos bilo zanimljivije, odgovara samo kad mama, sa svojim slabasnim ledjima , nosi . Preko dana moze i tata, ali uvece, nema sanse, place :? .

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Pa imaš li maramu? Spasit će ti kičmu.

  14. #14
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    i mi samo na rukama i samo mama može uspavati, svi ostali su samo za nosanje. ali jučer smo nabavili maramu

  15. #15
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Luna, u pidjami u park? Tvoji susjedi te vjerojatno jaaakooo vole.
    Ja ne mogu dati savjet iz iskustva jer imam srecu da malisa najcesce zaspi na cici, ponekad nakon par minuta nosenja, ili sam (kao maloprije ispod baby gym-a) - ali ako ti ni marama puno ne pomogne, probaj sa knjigom No cry sleep solution - dosta se i o toj knjizi pisalo po forumu i kazu da je pomoglo.

  16. #16
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Sad cu se ubiti - pa Kaleb je u pidjami - koje i ja ideje imam.

  17. #17

    Početno

    bas sam se jutros i ja pocela pitati kako to druge mame uspavljuju djecu...otpadose mi ruke noge ledja a oci mi drze otvorene dvije cackalice...
    juce sam posudila knjigu svako dijete moze nauciti spavati ali mi se te metode ne svidjaju bas... ne mogu je pustiti da place...
    imamo i maramu ali nece spavati u njoj.. imamo i pouch, isto nula bodova...
    nocas sam se za skoro 9 mj staru A digla jedno 8 puta a za dvo ipo godišnju I 3. koma sam... A se nocas dizala u kreveticu u stajaci polozaj i vriskala... ako tko zna pomoc nek javi jer cu svisnut...
    zasto oni ne spavaju? iskljucila sam sve mogucnosti koje bi im mogle remetit san, nije im vruce, nije im hladno site su, nisu mokre(doduse I je bez pelena) nema komaraca i muha u sobi....nemam vise ideja...cak sam nocas onako revoltirana rekla da je necu vise ni dojit(lazem ko pas) nego da cu je napucat nekim linom ili necim pa da odspava bar tri sata u komadu... u svoj krevet je ne volim stavljat, em je mali(140 sa dva, nemamo mjesta za veci) em mm spava ko u boksackom ringu em ja ne mogu spavat kad su klinci samnom u krevetu....
    help!!!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno

    Nemamo maramu. Vec sam je mislila nabaviti, pa nam jedna rodjaka obecala poslati kao poklon (jos kad se beba rodila,pa rekoh da ne kupujem onda), pa sam ja to sve cekala i cekala...hm, nauk za ubuduce...kud sam ja otisla .
    Mozda bi nam marama stvarno pomogla, moram nesto smisliti kao probu, da vidim hoce li beba pristati na to

  19. #19
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    marama je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. #20

    Početno

    imamo i maramu ali nece spavati u njoj..

    zakon je za nosenje, i ako imate srece da vam klinci hoce spavati unutra

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa
    Luna, u pidjami u park? Tvoji susjedi te vjerojatno jaaakooo vole.

  22. #22
    okana

    Početno

    Ja srecom sa tim nisam imala problema i uvijek je zaspivala pored mene na nasem krevetu pa sam je poslije prenosila u njen krevetac.Od kako je napunila 2 godine sad zaspiva dosta puta sama u svom krevetcu jer se zali da joj je vruce sa mamom i tatom.

  23. #23
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    daphne ja sam iselila muža, nisam se naspavala ko covjek, ali kad se oboje priljepe za mene bar oni spavaju pa me puste svi na miru. To je trajalo, a sad savtko spava u svom krevetu.
    Anna se uspavljivala u marami, a kasnije je spavala sa mnom u krevetu.

    Ako spavaju s vama u krevetu a jos su mali nije dobro da se izvlacite iz kreveta i dođete kasnije ponovno u krevet. Pokusajte kad idete spavati noć ostati u tom krevetu do jutra. Ako skuže da vas nema po noći rađa se nepovjerenje da ih ostavljate.

  24. #24
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Cuj, Ahmedu je o8 mj. i iskljucivo ga uspavljujemo na rukama. Tj. na rukama na jastuku. Postaje problematicno jer je on naravno sve tezi...

  25. #25
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ah cure... za nekoliko godina ćemo se smijati ovim postovima ako do njih dođemo nekako...
    Naravno da nam otpadaju ruke, naravno da je muka kad se ne možemo razbacati u vlastitom krevetu, naravno da smo koma kad se nacicavaju 12 puta noću, pa nas probude u 6 i traže van u šetnju.... ali to TAAAAAAKO brzo prođe kad mislim da ću puknuti, onda se sjetim da ovo (treće) dijete SVJESNO imam na rukama i na prsima, jer su mi ovi veliki toliko brzo narasli, žao mi je što nemam načina da zaustavim vrijeme i ova bebica više nije bebica nego već veiki dječak i hoću ga NOSAAAATI!!!

    Dogodilo se nekoliko puta (dok je bio samo par tjedana star) da je zaplakao i ja nisam došla odmah, a dok sam stigla on je već spavao a meni bilo krivo što ga nisam pomazila, poljubila, malo nunala-ninala... i rekoh, neću više tako! Želim biti uz njega kad god on mene želi uz sebe!

    Jutros pitam jednu mamu (nedonoščeta) jel se vi ninate za spavanjac? A ona, me čudno pogleda i reče, - duda usta i u krevet!!! Nema ti kod nas cimanja!

  26. #26
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa
    Luna, u pidjami u park? Tvoji susjedi te vjerojatno jaaakooo vole.
    Po podu sam

  27. #27

    Početno

    Citiraj cekana prvotno napisa
    Jutros pitam jednu mamu (nedonoščeta) jel se vi ninate za spavanjac? A ona, me čudno pogleda i reče, - duda usta i u krevet!!! Nema ti kod nas cimanja!


    neka onda meni moje bebe na rukama, i nek mise slomi kicma ako treba ,samo da ne bude uskracena za sekund moje ljubavi... cimat cu je do besvijesti ako treba.....


    a sto se tice ovog drugog sto je cekana napisala... potpisujem je od A do Ž oi napominjem, jos si ti mlada, mozes jos koje

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5

    Početno pjesmice

    Kad Barbara treba zaspati, pustim joj Cd s pjesmicama iz 60tih (Zdenka Vučković, Ivica Šerfezi , itd). Nunanje i otprilike 4-5 pjesmica u prosjeku i ona spava. Sluša isti Cd od 1,2 mjeseca i još joj nije dosadio (probala sam i Trešnjevačke mališane, ali nije bilo tako efikasno).Preporučam

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    rijeka-pa put juga....
    Postovi
    97

    Početno

    Kod nas se razlikuje dnevno i večernje uspavljivanje.
    Po danu je nikad ne stavljem spavati po nekom rtedu, nego onda kad šefica počne trljati okice i " jadikovati " onda odemo zajedno u krevet, stavim je na trbuh i dam joj gazicu. Jednom rukom drži gazu, jednom mene za majicu, usput je mazim po kosici. Par puta podigne glavu i zapjeva, onda se samo umiri i proučava me, nakon toga okice odlete u visine.....Premjestim je u kinderbet i to je to..... cca 5-10 minuta
    Navečer nakon kupanja, poigra se s tatom ( najčešče ) , opet odemo na veliki krevet i tu zaspi s bočicom ( adaptirano ). - zaspi za vrijeme hranjenja.
    Prenesemo je u kinderbet i to je to.....

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    moj mali je od prvog dana bio samo na rukama jer bi plakao čim bih ga samo pokušala ispustiti. naravno da su mi leđa riknila, ali stvarno brzo prođe.
    uspavljivali smo ga obavezno uz cd-e i to još uvijek voli.sada je 2 god i 17 kg,a ja trudna pa ga ne smijem dizati.jako je privržen i skroz se mazi. preko dana ga muž još uvijek nuna uz glazbu,a navečer ga stavim pored sebe u krevet i pričamo priče, pjevamo...

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    ja jos uvijek nunam ali,vjerovali ili ne,sad mi je lakse nego kad je imao nekih 4-5mj.jer je kompaktniji i uhvati se za mene kao majmuncic ... kad jako dugo ne moze zaspati sjednem na loptu pa mi je lakse...
    po noci se opet poceo jako cesto buditi pa ga prebacim sebi...
    i tek od negdje njegovih godinu dana mogu dojiti lezeci otkad mi se cice rastezu...prije me bolilo...i bilo jako nespretno...

    nocni dio majcinstva mi nikad nije lako padao...
    vise na zivce nego na kicmu i ruke...

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    ja jos uvijek nunam ali,vjerovali ili ne,sad mi je lakse nego kad je imao nekih 4-5mj.jer je kompaktniji i uhvati se za mene kao majmuncic ... kad jako dugo ne moze zaspati sjednem na loptu pa mi je lakse...
    po noci se opet poceo jako cesto buditi pa ga prebacim sebi...
    i tek od negdje njegovih godinu dana mogu dojiti lezeci otkad mi se cice rastezu...prije me bolilo...i bilo jako nespretno...

    nocni dio majcinstva mi nikad nije lako padao...
    vise na zivce nego na kicmu i ruke...

  33. #33
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ajme, ja bi tako rado da bojana mogu ikako drugačije uspavati nego samo i isključivo na cici

    imamo mi cijeli ritual; i pričanje priče i pjevušenje i maženje, dok je bio manji, onda sam ga i nosila, al uvijek sve završi na cici

    već je veliki i pomalo me zna (fizički) smetati kada cica po 45 minuta, al drugačije jednostavno nejde :?

  34. #34
    vesela

    Početno

    Prekjučer mi je frendica ispričala nešto što mi se učinilo super (za mene i mog Juniora još malo prerano, jer sa svojih 7 mj. ne kuži dovoljno).
    Naime, njen Vito je 10 mj star i ona to rješava na slijedeći način: sjednu zajedno na krevet i igraju se igricu: Vito budan- sjednu oboje, Vito pava-legnu oboje. Nakon par minuta Vito budan-Vito pava; Vito stvarno - SPAVA! Ne znam, meni se učinila jako slatka i bezbolna metoda, pokušaj.

    Inače, kod moje Dore (3 god.), je palilo stavljanje gazice preko lica, kasnije smo promijenili u onaj najtanji dječji jastuk i malog medvjedića u ruci (još uvijek).

  35. #35
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    možda bi upalilo, kad bi sise mogla ostaviti u kuhinji

  36. #36
    ruby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    387

    Početno

    Mi smo se do prekjučer uspavljivali na krevetu, malo na siki, malo penjanja po meni i jastucima, malo puzanja i sve to u trajanju od otprilike sat vremena :shock: što je mene užaaaasnooo izluđivalo!! Do prekjučer! Naime, bilo je njegovo vrijeme za spavanje, ja slučajno upalila Vh1 i bila neka meni draga pisma, i ja pojačala (voli glasno muziku slušat-mamin sin). Kad ono, Filip u roku dvije minute spava meni na ramenu.
    I od tad, po danu je uspavljivanje uz Vh1, na rukama! I mogu vam reći da sam se preporodila!!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    i moj brze zaspi kad pjevam glasnije!

  38. #38
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cika, marama, lopta, nosanje, kombinacija cike i nosanja, kombinacija cike i lopte, kombinacija pjevanja i marame, kombinacija pjevanja, marame i lopte, kombinacija pjevanja, cike i nosenja, kombinacija cike i marame (u izradi, uskoro u ponudi)
    ako sam sretni dobitnik- samo to, najcesce cika u krevetu, no cesto moram jos uletiti sa cikom kad je spustim, a i spustanje mora biti polagano uz nunanjeztako da ne kuzi da se odvaja od mene i ide u krevet. najvece opterecenje za kicmu i ruke.
    :smajl koji brise znoj sa cela:

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno

    Kod nas je sad par dana palilo uspavljivanje uz Strauss-ove valcere, hm, nije bilo lose dok je trajalo( brzo zaspe ), ali proslo ... :/
    Sad ponovo skakutanje i njihanje, ali mora da se pogodi ritam

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    OS
    Postovi
    122

    Početno

    i kod nas ista priča nosanje, njihanje ...i na kraju komiranje što malenoga što mame

  41. #41
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    I mi se od prvog dana nosamo i nunamo. I nije mi teško jer znam da će sve to tako kratko trajati. Isto je i za dnevno i za večernje spavanje.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Citiraj Goga25 prvotno napisa
    I mi se od prvog dana nosamo i nunamo. I nije mi teško jer znam da će sve to tako kratko trajati. Isto je i za dnevno i za večernje spavanje.
    Upravo ovako !
    Moja Ema stvarno brzo zaspi kad ju ce primi na ruke tako da to uspavljivanje rijetko traje dulje od 10-15 min. I onda samo ju "istovarimo" u kimbi ili u kolica.

  43. #43
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj cekana prvotno napisa
    Jutros pitam jednu mamu (nedonoščeta) jel se vi ninate za spavanjac? A ona, me čudno pogleda i reče, - duda usta i u krevet!!! Nema ti kod nas cimanja!
    A baš sam htjela jedno slično iskustvo ispričati.

    Zove mene jučer frendica (koju smo nažalost odabrali Jani za krsnu kumu) i pita kak smo. I tak velim da preko dana uopće ne spava, samo malo na cici se odmori, i da se za uspavljivanje nosamo. A ona meni da smo dijete naviknuli (kao razlikuje to od razmaženosti) i da ne bude dobro. Jer njezina tak ne zaspi (ima 11 mj.). A ja neću biti ta koja će joj reći da joj se dijete rodilo kao nedonošće, u 34. tj., i bilo u bolnici 1 mjesec. Pa koja beba se ne bi "navikla" da se sama uspava kad je mjesec dana prisilno ležala, bez imalo toplog, roditeljskog dodira?

    Da ne velim da u periodu kad je bilo "problema" s dojenjem i dobivanjem na težini, ista se križala kako to da ju ne nadohranjujem. Isti komentari za zajedničko spavanje. Uh, mogla bih tako do preksutra... :/

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Mi se preko dana uspavljujemo nosanjem, lopta, kolica. Navečer uglavnom malo nosaja i cika. U zadnje vrijeme ga je uhvati plač prije nego što će zaspati, to mi je najteže od svega... Valjda se premori, ali ako ga krenem ranije uspavljivati, onda je još gore.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Lea79 prvotno napisa
    U zadnje vrijeme ga je uhvati plač prije nego što će zaspati, to mi je najteže od svega... Valjda se premori, ali ako ga krenem ranije uspavljivati, onda je još gore.
    Ovo se i nam desavalo :? i znalo je biti stvarno strasno,zvali i doktora .... Sad se jos samo ponekad desi, ali nije tako kao ranije. Valjda je umor u pitanju...

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    ovo smo i mi imali... definitivno od premorenosti...
    no bitno je da budes mirna i prihvatis to kao normalno... osjetit ce tvoj mir i smirit se brze... govori (sebi i) bebi: sve je u redu mama je tu i nunaj ju ...
    bitno je da osjeti tvoju sigurnost i mir...
    da ti srce kuca ujednaceno...
    puse...

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    235

    Početno

    Lea79...kao da čitam svoj post glede plača, ja sam par puta bila sigurna da su grčevi jer doslovno urla par minuta i onda čvrsto zaspe...to je valjda borba sa snom, nervoza...sve u svemu Vito je takav tip djeteta...aktivan i senzibilan kao njegov braco...e da to nisam prošla prije 6 godina sad bi bila izgubljena.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    35

    Početno

    A kod moje Lu u posljednje vrijeme ne pali nunanje i tihe pjesmice. Odmah se počne migoljiti iz naručja. Onda ja moram zapjevati nesto s više ritma i pri tom poskakivati s njom u naručju- nakon tri skakutanja zaspe ko sretna.
    MM me gleda i križa se. Mama-klaun.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno

    Moramo stvarno biti domisljati kad su bebe u pitanju. Cas im odgovara jedno, cas drugo...ali zato su mame tu

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    25

    Početno

    Ali mislila sam jos nesto pitati. Da li vase bebe imaju odredjeno vreme kad idu na spavanje ili jednostavno kad im se prispava. Ja pokusavam pratiti njene signale, ali ponekad se to bas oduzi... U kojoj dobi to ustvari dobija smisao?

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •