Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Frico - narodsko jelo iz Furlanije

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Frico - narodsko jelo iz Furlanije

    Ajd da podijelim sa vama jedan narodski recept iz Furlanije, pokrajine u sjeveroistocnoj Italiji (Gorizia, Udine, Tarvisio itd).

    FRICO

    Sastojci:
    1 oveci krumpir po osobi
    150 grama sira (nesto masnijeg, moze gouda, baranjac itd - u Italiji imaju u ducanima poseban sir za Frico)

    1. Oguliti krumpir i razrezati ga na sitne komadice.

    2. Razrezati i sir na kockice.

    3. Uzeti veliku plitku tavu u kojoj treba rastopiti malo putra.

    4. Dodati komadice krumpira i peci na laganoj vatri dok krumpir ne postane zuckast.

    5. Dodati i sir i poklopiti tavu.

    6. Nastaviti peci na laganoj vatri, cesce pogledati, malo promijesati i ostaviti poklopljeno.

    7. Kada se uz dno formira tvrda kozica preokrenuti mjesavinu kao palacinku i dopeci do kraja.

    Napomena: Moze i ovako: iskuhati krumpir, stisnuti ga kao za pire, dodati odmah sir i nastaviti kao gore!
    Fino pase uz npr. paradajze, kisele krastavce, ukiseljeni luk itd

    Ovo se kod njih jede cesto u planinarskim domovima, no tesko ga je naci u restoranu. Ponekad ima pripremljeno za "take out" u velikim samoposlugama (npr Ipercoop u Udinama).

    Recept potjece od Luigia, "cistog" furlanca koji zivi u Goriziji i cija familija jos ponekad prica furlanski jezik (mjesavina talijanskog i njemackog sa dosta primjesa arhaizama koji navodno datiraju jos iz predrimskog doba), kazu da bi taj jezik mogao biti priznat kao sluzbeni u tih nekoliko opcina gdje je u masovnijoj primjeni.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    zvuci super, htjela bih isprobati...a reci to onda izgleda kao neka deblja palacinka tj. pogaca? koliko bi trebala biti debela? pretpostavljam koliko jedan sloj tih krumpirovih kockica i sira? a koliki je promjer tog kruga u originalu?
    ima jedno slicno jelo, cesko, jako poznato, to sam tamo cesto jela ali sam zaboravila kako se zove. samo tu se krumpir i sir ribaju, dalje je postupak isti.
    premda ovaj tvoj recept mi se cini interesantniji.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    a evo nasla sam par fotki na webu, sad kuzim...veli da se moze servirati i sa palentom

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    ima jedno slicno jelo, cesko, jako poznato, to sam tamo cesto jela ali sam zaboravila kako se zove. samo tu se krumpir i sir ribaju, dalje je postupak isti.
    Ovo sam i ja radila, ali mislim da je bilo nešto švicarsko, a ne češko. I na kraju dođu umućena jaja na to.

  5. #5
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Ovdje ne idu jaja, a bude debelo cca 1 cm, mozda malo vise.
    Promjer je tave, koliku vec imas.
    Kad se dobro ispece bude njamiiiii!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Ovo sam i ja radila, ali mislim da je bilo nešto švicarsko, a ne češko. I na kraju dođu umućena jaja na to.
    Mislim da se radi o rosti-u (preglas na o). Odlično! Imam ja odličan recept kojemu je podloga baš takva "palačinka" od krumpira (ima malo više posla ali se isplati)

  7. #7
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Jes, rosti, znam ga. Nisam ga jeo u Svicarskoj, no austrijska verzija ne sadrzi ni sir ni jaja, vec se jednostavno radi o krumpiru narezanom na kockice i bacenom na tavu.

    Svedjani imaju nesto slicno, sad se ne sjecam njihova imena, ali se isto radi o kockicama krumpira bacenim na tavu, a bez icega drugog (odnosno, ima varijanta sa kockicama kobasica i sl., u Austriji je to Tiroler Groestl, u Svedskoj ... hm, vec sam zaboravio )

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Istina, samo krumpir vulgaris.

    Da ne uzimam Tateku topic stavit ću ovaj recept koji sam pokupila iz jednog austrijskog restača (nećemo sad reklamirati) a za podlogu ću uputiti na ovaj topic

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •