Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: Težina 3,5 god.djeteta

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno Težina 3,5 god.djeteta

    Malo sam u brizi za svoje djete. Jako slabo papa i već jedno dulje vrijeme stoji sa kilažom. Nažalost ima samo 15 kg . Zanima me koliko kila imaju Vaša djeca otprilike 3 i pol godine starosti, jer nešto moram poduzeti.

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ja znam djecu koja su i godinu dana starija i sasvim su zdrava a tu su negdje s kilazom kao tvoje

    Jel zdrava? Jel ono sto jede zdrava hrana? Jel dobro izgleda? Jel aktivna?

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    za par dana 4 godine.
    i 16kg.
    visoka oko 116.

  4. #4
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    moj će za dva mjeseca 3 godine i dugo već stoji na 14, tako da mislim da za pol godine neče natući kilu.

    ako jede sve što joj treba, makar i ako ti misliš da je malo, sve je u redu dok je dijete zdravo

  5. #5
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Negdje oko 16 kg i 100 cm.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    meni 15 kg izgleda sasvim ok.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    On je dečko, sory nisam napisala.

    Ma on je dosta izbirljiv oko jela, neke stvari koje mu se naoko ne sviđaju nema šanse da stavi u usta, a ako ga i prevarim , automatski dobije nagon na povračanje pa sam odustala od tog sporta.
    Jede ono što voli: lubenice, jabuke, kruške, zelenu salatu, ciklu manje, zelje, grah, mahune, palentu, luk obožava, meso svake vrste,mljeka popije dosta ali samo uz čokolino, osim variva koja su usput i glavna hrana u vrtiću tako da tam niš niti ne pojede.
    Aktivan je sto na sat, dobro spava, psihički dobro napreduje.
    Najgore mi je navečer kad ga kupam pa onako mršav stoji, najrađe bi plakala.

  8. #8
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    S tri godine P je imao 105 cm i 18 kg. S četiri godine 111 cm i 18 kg.
    Dogodine će vjerojatno 120 i 18 kg , nekad davno je bio buco, sad je štrklja koja samo ide u visinu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    pa doktori ionako tvrde da je zdravije da su djeca mrsava

    u odnosu na mojeg tvoj je pozderuh i zdere milion stvari....

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno Re: Težina 3,5 god.djeteta

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Malo sam u brizi za svoje djete. Jako slabo papa i već jedno dulje vrijeme stoji sa kilažom. Nažalost ima samo 15 kg . Zanima me koliko kila imaju Vaša djeca otprilike 3 i pol godine starosti, jer nešto moram poduzeti.
    Moj mali sada ima pune četiri godine, ali je kroz cijelu prošlu godinu narastao nekih 6-7cm i dobio samo pola kg.Sad je visok 105 i ima 16 kg, znači isto kategorija pahuljica

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Moja ima 3 god i 4 mjeseca. Već godinu dana ima oko 16 kg - zavisi koliko odteđeni dan pojede - nekada 16,2 - nekada 17, ali onda je kao beba bila u teškoj kategoriji - sada sve ode u visinu - čak i meni pokatkada izgleda mršava

    Mislim da je netko čak i spominjao kako je dijete s 14 kg krenulo u školu :?

  12. #12
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    3 god i mjesec dana, 14 kila. Samo mu se ko onim klincima iz Afrike vidi ona velika škemba i velika glava, ljubi mu je mama pametnu .
    Ja se ne uzrujavam.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    147

    Početno

    Moje dijete ima 3 i pol i ima 17 kila.
    JA sam kretala u skolu sa toliko - a krenula sam sa 7 punih!
    Stigne on natuci kila u zivotu - govorim iz vlastitog iskustva

  14. #14
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Moja će za 2 mj. 3 godine i ima 15 kg.
    Mislim da se ne moraš brinuti, to je sasvim OK kilaža.

  15. #15
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Moja će za 2 mj. 3 godine i ima 15 kg.
    Mislim da se ne moraš brinuti, to je sasvim OK kilaža.

  16. #16
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    S tri i pol godine moja curka ima 17,5 kila i 100 cm- svi joj kažu da je debeljuškasta, tako da mi se vaših 15 kg čini sasvim normalnim.
    Inače, ja sam u prvom razredu (vidjela sam na žutom liječničkom kartonu) imala 17 kg , dakle manje nego moje dijete s 3,5 godina, i sam i bila skroz normalno i zdravo dijete (samo kaj nije bilo tako malih kuta, ni onih crnih školskih šlapica, pa se jadna mama snalazila kako je znala ).

  17. #17
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    4 godine, 20 kg. Spadamo na granicu normale.

    Malo pripaziti!- reče mi doc. A ja si mislim, pa jadno moje djete, ako sada još trebam malo pripaziti neće jesti ništa do li žita.

    Neki je dan ionako komentirala baki da kod nas nema ništa slatkog već samo zdrava hrana.

    Ona je moja cura, pa kad se sjetim nisam ko klinka imala nikakvih problema s kilama...

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Moja je 3,5 godine ima 16 kila a visoka 112 cm. Takve je građe,puno jede ko i ja a kilaža ni makac.

  19. #19
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    3,5 godine, 13.5 kg, 100 cm

  20. #20
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Mi smo 3,7 godina, 100 cm i 17 kg.
    Isto bih prije rekla da je bucka nego tvigica. Djeca s 2,3 kile manje mi ne izgledaju mršavo.
    Ja se ne bih brinula ni najmanje kada bih znala da dijete redovito i dovoljno jede, a da pri tom odraz zdravlja predstavlja bucmaštvo.. sigurno ne.

  21. #21
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    3,3 godine i 13 kg. Mrvica majušna. Jede sve osim brokule i cvjetače, ali u malenim količinama. Mlijeko i mliječne proizvode baš ne voli, ni kruh ni kolače... Da mi je znat kako je malo udebljati :/ ...

  22. #22
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno Re: Težina 3,5 god.djeteta

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Malo sam u brizi za svoje djete. Jako slabo papa i već jedno dulje vrijeme stoji sa kilažom. Nažalost ima samo 15 kg . Zanima me koliko kila imaju Vaša djeca otprilike 3 i pol godine starosti, jer nešto moram poduzeti.
    Moja E ima 3 godine i 4 mjeseca, jede odlicno, a vec jako dugo vremena ima izmedju 15 i 15,5 kg.
    Dugacka je k'o glista, tanke nozice... strkljica, samo raste u visinu, nis' u sirinu.

    Ne zabrinjavam se, dok god vidim da dobro jede, nema podocnjaka, zdrava je i zivahna.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    aj sad kad ste digle ovo od devetog mjeseca lani, da javim da je moj M.dobio od onda samo pola kile, ali sam se ja prestala živcirati.
    Jede redovito sve obroke, ali i dalje ko vrabac, ali jede i kad više nemože kaže da mu više ne stane i gotovo.
    Gledam da bar to kaj pojede bude nešto zdravo i hranjivo, ali većinom kad je nešto takvo pojede malo, ali zato kad je pečeno meso na bilo kakav način pa uz to i krumpiri, nema mu kraja, tada mu nemoraš ni nuditi, ni staviti u tanjur, već grabi sam i traži još.

  24. #24
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    prošlo je skoro pol godine i moj ti je na 14,5 sa 3g i skoro 4mj

    znači dobio je pol kile

  25. #25
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Za koji dan 4 godine, 103 cm i 15,5 kg.

  26. #26
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Moj s 3 i pol godine ima oko 15 kg... možda deset deka više (puno je izgubio kad je nedavno bio bolestan, skoro kilu). Visok oko 98 cm

  27. #27
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    nemoj mi reć da je Tan bio na 16 kila :shock: Ian je bio na 15 u tjedan dana faze žderkenja,a sad je opet na 14,5

    visina cca 99cm

  28. #28
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa
    nemoj mi reć da je Tan bio na 16 kila :shock: Ian je bio na 15 u tjedan dana faze žderkenja,a sad je opet na 14,5

    visina cca 99cm
    Nije bio na 16, ali blizu. On nikad nije bio baš podložen špekecom, ali je imao mišiće...sad je sve okopnilo

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    63

    Početno

    Janica ima 3 godine i nešto sitno, jučer smo je vagali i ima 13,5 obučena (nakon gripe i 4 dana ne papanja) i 96 cm. Sitna je , a i ja sam bila, sa 6 godina imala sam jedva 18 kg.

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Paula je 3 god i ima malo manje od 13kg. Visoka je oko 95, 96 cm.

    Dokle god je dijete zdravo mislim da nemaš razloga za brigu. Paula pola toga što si nabrojala ne jede. Meso ni pod razno ali hoće ribu, juhu i neka variva.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Nekako mi se čini da mu se apetit povećao od kad uzima ovaj Petrovićev med, pa sad kad sjedne za stol poneki obrok čak i ispadne kao pravo jelo.
    Ali i dalje nema šanse da pojede varivo od kelja, brokulu, karfiol, čak i grašak.

  32. #32
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Mejra 3g 5mj. Oko 13 kg. Cca 100 cm visoka. (neznam tacno u gram jer nam je vaga na pounds).

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    pa svi pedijatri vele da je zdravije da su djeca mrsava, zasto vas tak opsjeda potreba usalit klince?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Ma ne želimo mi njih usalit, već se brinemo dali je dovoljno to što pojedu, a istina je da jedu vrlo malo, pa nekako sumnjaš i brineš se, pa izneseš svoje nedoumice ovdje da čuješ i druga iskustva, a meni dobro došlo jer vidim da ima još "komaraca" ove starosti.
    Nekako sam se umirila, prestala se živcirati, pa je sad i dijete odlučilo početi jesti pošto mu više ne visim nad glavom i brojim zalogaje.

  35. #35
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Moje dijete je maleno, ali sjetila sam se da sam ja sa 6 god (kad sam kretala u školu) imala 19 kg. I svi su me gnjavili da trebam više jesti, svi, čak i učiteljica i kuharica u školi. Ja bih voljela da nisu jer od desete godine (i još uvijek) ratujem s viškom kilograma.

  36. #36
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Moj mali ima 3,3 godine i ima 14,8 kg... i nikak da šišnemo tih 15... Mršav je jako, samo trbuščić ima.. Aktivan sto na sat, nema mira ni kad jede... A obroci su kod nas posebna priča i posebni rituali... Nebrem ga nagovorit da proba bilo kaj, ali bilo kaj novog, jede samo ono kaj on voli (a ruku na srce nije to baš neki spektar jela)... Najgore mi je kad smo negdje vani (more, skijanje, ručak negdje) jer onda ga nahranim jako teško ali nekak sam se s vremenom prestala nervirati oko toga i oko njegovih kila... Kaj se tiče kila, mislim da je negdje u sredini i to mi je ok, a kaj se tiče ove faze oko njupe, mislim da je to baš to - faza - i da će se to s vremenom porihtati...

  37. #37
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Od šogora mali ima 15kg i ima oko 100cm. Isto tako baš neče papati i dosta je živa a ima 3,5godina. Tak da je to ok.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    372

    Početno

    3,5 godine, visoka 105, teška 17 kg. Do prije godinu dana je bila prava mršavica.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Toni ima 3 god i 4 mj i visoka 105 i 16 kg. Kilaža joj stoji od proljeća. Sveki gunđa da je mršava, ali meni se čini ok.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    3 god 7 mjeseci

    110 cm i cca 16 kg

  41. #41
    Romana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    258

    Početno

    I moj L. je imala isto 15 kg sa 3,5 g.Sad se je zdebljala i ima 16 kg.

  42. #42
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    moja ima 3 god i skoro 2 miseca i ima 14 kg na visinu od 102-103.
    mršava je, ali dokle god je ovako živa i nemirna neće nabit koje kilo viška.
    sa točno malo manje od 3 god. je imala 13 kg, a toliko je isto imala i sa pune 2 godine.
    cilu godinu dana je imala istu kilažu.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    4 godine - kad se dobro najede i u punoj zimskoj spremi vaga nekad pokaže 15, ak imamo sreće

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    3,5 godine i 17 kila, ali mu ih nitko ne daje. Izgleda kao perce, ali se ljudi nemalo iznenade kad ga pokušaju podići. Doktrorica nas uvijek vraća na vagu po nekoliko puta . Inače je stalno u pokretu i nema ni grama sala. Za visinu ne zam točno, ali je ljetos bio na 104, a otad je dosta i narastao (vidim po odjeći, sve mu okraćalo)

  45. #45

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    169

    Početno

    za 2 mj. ce imat tri godine.
    13kg ima vec godinu i pol, samo ide u visinu, a robica nam je sve sira i sira


    _________
    N 28.12.04.

  46. #46
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    3,5 godine. visoka je oko 105 cm, teška 16-17 kg.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    Ima oko 106-107 cm, 19 kg

  48. #48
    madi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    245

    Početno

    19kg Natalia i mislimo da je debela al kad sam vidjelada većina djece su tolika onda ću je ohrabljivati za papanje

  49. #49
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    D. ima 3.g. i ima 15kg/ 108cm - izgleda kao punoglavac!
    Nikad nije volio jesti.

  50. #50
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    3,5 godine, 104 / 17 kg

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •