Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: umaci

  1. #1
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno umaci

    SATARAS

    Kategorija: glavno jelo / prilog (pogodno za dijetu)
    Vrijeme pripreme: 15 minuta
    Porcija: 4-5

    Sastojci:
    1 jusna zlica maslinovog ulja
    1 crveni luk – srednje velicine
    paprike – crvena, zuta, zelena
    0,5 kg umaka od paradajza (ili 10 narezanih svjezih paradajza)
    1 jusna zlica Tamari soja umaka (umjesto soli)

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    meni osobno jedan od najdrazih, gotov za 10-tak minuta

    sastojci:
    1 velika tikvica narezana na sitne kockice
    1 vrhnje za kuhanje

    tikvice poprziti na kapi ulja dok ne omeksaju, dodati sol ili vegetu i preliti vrhnjem za kuhanje. Kuhati uz mijesanje dok se vrhnje ne zgusne (svega nekoliko minuta).

    za zaposlene mame i brze ruckove - dusu dalo
    to spremam najcesce s pilecim filetima, ali moze i preko paste, njoka... - mljac, mljac....

    dobar tek! :D

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Dok nisam otkrila "Podravkine" staklenke i ja sam kemijala i mudrovala.
    Sad, otvorim staklenku, dodam (ili ne) nekog povrća ili što već imam doma i... Fantastično- nema "domaćijeg" okusa, a oni se kunu da nema konzervansa.
    Evo ti "recept" za polizati prste (i nožne): pola staklenke umaka (pazi, pinđur i relish su ljuti, naš favorit je onaj s maslinama) i vrhnje za kzhanje od 2,5dcl. Gotovo za 2 minjute. Doslovno!
    Sandrin recept s tikvicama je provjereno fantastičan, samo što mi ne pržimo na ulju nego na vodi ili pari, a vrhnje pusti svoju masnoću. Možeš dodati i kopra, odlično paše jedno s drugim.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Umak od gorgonzole
    Jednom davno sam ga radila pa nisam sigurna u mjere, ali ionako najbolje da ih prilagodiš ukusu (jači ili nježniji okus po "pljesnivcu")
    Uglavnom, gorgonzolu narežeš sitno i rastopiš na vatri u vrhnju za kuhanje. A mislim da postoje i umaci sa više vrsti sira tako rastopljenih - jela sam ali nisam kuhala (Quatro frommaggi - tako nekako, talijanski mi je )

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Sunce, evo jos jedan brz za pastu, ali molto kalorican. Ako te kile ne brinu, preporucam s fusilima:

    20 dkg gljiva
    15 dkg sunke narezane na kockice
    malo origana (ili drugog "ljubljenijeg" zacina)
    malo papra
    vrhnje za kuhanje

    na malo ulja poprziti sunkicu, nakon 2-3 minute dodati gljive i pustiti da se krckaju dok ne omeknu. Dodati malo papra (sa soli ili vegetom oprezno, jer je sunka vec slankasta), origano i vrhnje za kuhanje.
    Sacekati dok se vrhnje ne zgusne i maknuti s vatre.
    U smjesu umijesati prethodno skuhanu pastu.

    .... i onda se ubijemo od klope...

    Dobar tek!

    p.s. U originalan recept ide i parmezan, ali meni je onda preslano (opcenito, jedem malo bljutavije). Probaj i s parmezanom, mozda ti se dopadne. Jedino, parmezan ti se jako brzo zgusne - da te ne iznenadi, pa onda mozes dodati malo obicnog mlijeka da to razrijedis.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •