Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: "Muke po spavanju...-potrbuške"

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    275

    Početno "Muke po spavanju...-potrbuške"

    U zadnje vrijeme moja curica želi spavati potrbuške (do sad je spavala leđa, bok)...i tu se javlja jedan čudan problem koji donosi moje besane noći!
    Naime, kad ide spavati položim ju na leđa (već bude ukomirana) i normalno nedugo nakon toga ona zauzme potrbušni položaj (spava u vreći za spavanje koja mi je i spas zbog otkrivanja-pokrivanja, ali između ostalog i muka zbog upetljavanja u njoj)...Sve bi to bilo ok da ona kad joj više taj potrbušni položaj ne odgovara ne bi sjedala u krevetiću umjesto da se okrene na leđa ili bok...tako ona skroz naskroz pospana mrvica sjedne, ne zna za sebe i počne plakati.
    Ja skačem ko luđak i položim ju na leđa, taman što malo zađonjam opet ista priča, kužim kako kmeči u snu i sva pospana pokušava se pokrenuti iz tog potrbušnog pa na kraju opet sjedne :? i u plač...onda ja krenem u spašavanje...da ne pričam da u međuvremenu zabije glavu u kut krevetića i tu se kao zaglavi (stalno se odguruje prema vrhu krevetića, okreće popreko pa i tu zaplače...smoždena sam...
    Sad, ona pametna: "je li to faza?" i "Kad će proći?"

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    123

    Početno

    Sve si isto opisala kao što je i kod nas, osim što se moja ne probudi.
    Čuj, možda se ona toliko vrti zato što je u vreči, možda joj ona smeta. Jesi li ju probala staviti spavati bez nje?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Konjic, BIH
    Postovi
    466

    Početno

    Evo moja ne spava u vreci, pa opet imamo isti problem. Ona se sva spetlja i krene cak i puzati u snu, ali to bude jos gore, jer onda obicno zaglavi negdje u vrhu krevetica u nevjerovatnim polozajima.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    275

    Početno

    To što ona sjedne umjesto da zauzme drugi položaj (leđa ili bok) čini mi se da ne ovisi o vreći jer to isto radi i kod dnevnog spavanja (ali tu nije toliki problem jer su to kraća spavanja i kad se počne tako dizati,razbudi se i to je otprilike kraj dnevnog spavanja), ali ovo noću je stvarno .
    Ne znam kako bih bez vreće iako se u nju upetljava (mada ne mislim da se zbog nje ne može okrenuti) jer bi ju bilo nemoguće pokriti.
    Da, već izvjesno vrijeme tako nemirno spava, često i plače u snu pa onda to sa posijedanjem i zabijanjem u kutove pa se malo razbudi pa zaplače...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    275

    Početno


    Zaboravih reći, da kad spava preko dana nije u vreći pa se opet posijeda...
    Kako vi bez vreće uopće pokrivate dječicu pod uvjetom da su u svom krevetiću, a ne s vama i nadohvat ruke za non-stop pokrivanje?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    275

    Početno


    Zaboravih reći, da kad spava preko dana nije u vreći pa se opet posijeda...
    Kako vi bez vreće uopće pokrivate dječicu pod uvjetom da su u svom krevetiću, a ne s vama i nadohvat ruke za non-stop pokrivanje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •