Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 195

Tema: Moljci

  1. #51
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    ko da me ne znaš

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    da li je netko probao one (basnoslovno preskupe) listiće koji se stave u ormar, pa se na njih nakelje te leteće napastii???
    Da. Kupovali ih davno u Metrou. Svi moljci iz susjedstva su dolazili k nama jer ih je privlačio miris tih listića Ali su se svi uredno polijepili i u hrani ih nismo više nalazili

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    u Metrou u Grazu, ne znam jesu li to isti kakvih sada ima za kupiti jer ih već dugo ne koristim

  4. #54
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    Svi moljci iz susjedstva su dolazili k nama jer ih je privlačio miris tih listića
    X

  5. #55
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj Ailish prvotno napisa
    Svi moljci iz susjedstva su dolazili k nama jer ih je privlačio miris tih listića
    X
    privlače ih feromoni s tih listića

    pazi Sorcika da ne privučeš šta drugo s tim feromonima

  6. #56
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Tessa prvotno napisa
    pazi Sorcika da ne privučeš šta drugo s tim feromonima
    :shock:

    kaj misliš da bi se neki dvometraš uspio naljepit na tu trakicu?

    btw - 35 kuna cijena!!! :shock:

  7. #57
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Kako ne imati pun ormar brašna, žitarica... Ne volim svaki dan jesti isto, tako da imam istoremeno i rižu, proso, hajdinu, palentu, tjestenine... razne vrste čajeva i brašna. I baš sam nedavno imala otkriće moljce sve sam bacila - nism htjela riskirati.
    Najgadnije mi je bilo kad su nastali u filter čaju, bljak.

  8. #58
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj vlac prvotno napisa
    Najgadnije mi je bilo kad su nastali u filter čaju, bljak.
    :shock:

    to još nisam pregledala... :?

  9. #59
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    btw - 35 kuna cijena!!! :shock:
    Za dvometraša? Sitnica.

  10. #60
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    btw - 35 kuna cijena!!! :shock:
    Za dvometraša? Sitnica.


    za njega dam tolko po metru ...

    ali ove dvije naljepnice su mi stvarno skupe van pameti

  11. #61
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    btw - 35 kuna cijena!!! :shock:
    Za dvometraša? Sitnica.

  12. #62
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja jutros gledam moljca, stoji blizu ove naljepnice ali nece na nju.
    ne znam jel zato jer je vidio bracu i sestre sto su zivot dali ili ga je priroda zakinula za osjet njuha?

    jedna u kuhinji, jedna u sobi, masakr samo takav
    zao mi je samo sto sam ih nalijepila na vidljivo mjesto, zeludac mi se okrece

  13. #63
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj Ailish prvotno napisa
    Svi moljci iz susjedstva su dolazili k nama jer ih je privlačio miris tih listića
    X
    moš mislit
    sve su to vaši domaći, samo niste znali da ih toliko ima
    kad smo mi izvadili ljepilicu iz vrećice odjedom se uzletilo možda desetak moljaca, kao da su se niodkud pojavili, a do tad bi vidjeli 1-2 dnevno
    evo naše ljepilice pune žrtava, ali ništa ne leprša po kuhinji
    nama se ne gadi

  14. #64
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pa sada ih viđam u dnevnoj na proputovanju prema kuhinji. Po tome zaključujem da ipak nisu domaći.

  15. #65
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Tessa prvotno napisa
    sorci, a koji su? oni što idu na odjeću ili na hranu?
    imala sam u špajzi karton na koji su se ljepili - ružno izgleda, a ne zaljepe se svi.
    Nema druge nego maknuti im "papicu" s vidika
    lete mi po sobi, a u kuhinji sam prije kojih tjedan dana imala rošadu, tako da znam da ih nema u hrani... sve sam vadila, čistila, prala - ali ni traga...
    Tako i ja! Jednu večer smo se doslovno sudarali s njima!
    Drugi dan čistim ormar s hranom i ne nađem nijednoga :?
    Sljedeći dan nalijepim ta autanska čudesa i gle vraha - poljepilo ih se bar 10!

    Sad se opet spremam u borbu

  16. #66
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    I ja sam naljepila onaj primjerak iz časopisa, na unutrašnju stranu ormarića.
    Kuhinja nam je nova i novom smo stanu ( 2 mj.), znači sve stvari su mi prešle preko ruku, svaka teglica prebrisana, bačeni svi viškovi, ali za par dana na naljepnici se nakupio cijeli čopor moljaca za koje nisam ni znala da ih imamo.
    Bacila sam tu naljepnicu i sad mislim kupiti novu jer vidim moljce da i dalje lepršaju po kuhinji.

  17. #67
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    na našoj trakici u par dana samo 2 i to leptirića :shock: , nije mi jasno jel djeluje samo na moljce iz hrane ili i ove kaj papaju obleku, jer tih od obleke imam u izobilju al baš i ne šmirglaju trakice :/ . Možda je problem što kartončiće nisam kupila nego dobila gratis u Gloriji :? .

  18. #68
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Pa sada ih viđam u dnevnoj na proputovanju prema kuhinji. Po tome zaključujem da ipak nisu domaći.

    ajde, bar cinis dobro djelo oslobadjajuci susjede moljaca

    jel ti poduzimas nesto drugo pa zato mislis da nisu tvoji ili im samo nije ugodno kod tebe?

  19. #69
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ma imali smo već prije najezdu i sistem je: čim se nešto ucrva - leti u smeće. Kad mi nešto nije jasno onda pregledam zalihe, ali je već neko vrijeme mir. Naljepnica je tu samo radi prevencije, ali je očito da ju gamad iz susjedstva obožava.

  20. #70
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Naljepnica je tu samo radi prevencije, ali je očito da ju gamad iz susjedstva obožava.
    evo ga opet
    ma to su sve tvoji domestik moljci, vjeruj mi

  21. #71
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    A dobro kad inzistiraš. Svejedno ih je malo 8)

  22. #72
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ima doduše fora sa zamrzavanjem namirnica prije skladištenja, ali mi je to totalno bez veze.
    Zašto?
    Meni se par kila graha koji kupujem za zimsku zalihu jedino tako nije užižilo, mi bi rekli (vi rečete umoljčio, valjda)...
    Te užasne leptirice u kuhinjske elemente sam dobila od kad sam imala domaće kukuruzno brašno. Od tada ih se ne mogu riješiti :/

  23. #73
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ima doduše fora sa zamrzavanjem namirnica prije skladištenja, ali mi je to totalno bez veze.
    Zašto?
    Meni se par kila graha koji kupujem za zimsku zalihu jedino tako nije užižilo, mi bi rekli (vi rečete umoljčio, valjda)...
    Te užasne leptirice u kuhinjske elemente sam dobila od kad sam imala domaće kukuruzno brašno. Od tada ih se ne mogu riješiti :/
    žižak i moljac nije isto
    žižci su mali oklopljeni, kao mali, mali žoharčići, i oni mogu letjeti, ali su male crne oklopljene letjelice, nisu tako mekani i nježni kao moljci

    a kukuruzno se brašno, posebno domaće, redovito umoljči, ja ga držim u frižideru, je da se malo svlaži, ali se ne umoljči

  24. #74
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Jučer sam opet imala pretres ormara na danjem svjetlu i opet ništa :?

    Prosijala 2 kile zapakiranog brašna (bila sam sigurna da su unutra, jer sve otvoreno sam već prije pregledala), svaku vrećicu sam temeljito ispregledala, dosta starijih stvari pobacala (mada nema ništa u njima)...

    :/

    Nemam pojma...

    Dobra strana - još mi nikad ormar nije bio tako prazan.

  25. #75
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ma zato mi je bilo čudno... ja sam oduvijek moljce povezivala samo s vunenom odjećom, nisam imala pojma da hoće ući i u žitarice :/

    Gdje žiške pronalazimo, osim što pokenjaju grah?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Gdje žiške pronalazimo, osim što pokenjaju grah?
    U čaju, začinima. Napisala sam ranije, jednom sam ih našla krepane u bočici s mljevenim čilijem :shock:

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    na 4 rijeke
    Postovi
    102

    Početno

    Imam pricu!
    Dvije prijateljice se vracala s mora i stale u Rastokama (Slunj) i kupile domace kukuruzno brasno. Nakon par dana jedna nazove drugu, "kakvo nam je to covek prodal brasno, sve je puno moljaca", "moje nije, di ga drzis, moj je u TPW!?" " U nekoj plastici koju mi je MM kupio na placu"
    Prica je stvarna, a napisala sam je zato jer i ja sve drzim u TPW i nemam moljaca. Moze se dogodit da ih kupim sa namjernicom, al onda nece prec na cijelu spajzu
    Za one u ormaru mi je najbolja Lavanda, kupim na placu u puslekima, stavim u staru najlon carapu (da se ne rasipa kad se jako osusi) i Objesim na vjesalicu uz kapute.
    Sad imam lavandu i svom vrtu, super uspijeva, porezem i osusim.

  28. #78
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Za moljce iz ormara najbolje je - nemati vunene odjeće.

    Zamrzavanje mi je bez veze jer uz gamad ubije i hranu. Najbolje je nemati previše raskošne zalihe, ali se u tom slučaju dogodi (kao meni sinoć) da u kritičnom trenutku nečega fali, recimo brašna za kruh

    TPW? Najfora mi je bilo kada su u crtiću "maska" (da, onaj lik sa zelenom maskom) imali epizodu gdje je ekipa prodavala puterware (dolazi od "putrid" ili "putrify") u kojem bi hrana oživila

  29. #79
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj Davor prvotno napisa
    Naljepnica je tu samo radi prevencije, ali je očito da ju gamad iz susjedstva obožava.
    evo ga opet
    ma to su sve tvoji domestik moljci, vjeruj mi
    evo skok, skok, sebi u usta
    pušim danas kraj otvorenog kuhinjskog prozora i fiju, jedan za drugim 2 moljca ulete u kuhinju i drito prema plakaru, koji je kraj prozora, a pogađate, s unutarnje strane ima naljepljenu autan moljacljepilicu

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    davor je u pravu, meni su letili u kuću moljci od susjede, točno sam ih vidjela kako imaju zračni desant na moj balkon.....
    izletili su iz njenog prozora k meni

    oni se šire ....

  31. #81
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    I meni su u bivšem stanu moljci iz susjedstva zagorčavali život. Nikako ih se nisam uspijevala riješiti, a onda je problem nestao sam od sebe čim su u zapušteni stan do mojeg stigli novi vlasnici i počeli ga preuređivati!

    Zbog tih ne baš ugodnih iskustava, stekla sam naviku preventivnog držanja svih žitarica, sjemenki i orašastih plodova u hermetički zatvorenim staklenkama s gumom na poklopcu i mogu vam reći da ih to drži na pristojnoj udaljenosti! :D

  32. #82
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    prijavljujem moljce
    evo sam jutros sve pobacala iz ormara. nije da imam ogromne zalihe, ali mi je svejedno bilo žao hrane.
    mislim da ću se zaputiti u dućan po ove pikse sa gumom, da ne ekperimentiram sa drugim stvarima pa im opet omogućim da se nasele.

  33. #83
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    meni se i dalje na one "fenomenalne" kartončiće hvataju samo leptirići, zna se ulovit i koji noćni leptir , a moljci i dalje lete .

  34. #84
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    stekla sam naviku preventivnog držanja svih žitarica, sjemenki i orašastih plodova u hermetički zatvorenim staklenkama s gumom na poklopcu i mogu vam reći da ih to drži na pristojnoj udaljenosti!
    meni se bas u takvoj posudi ucrvalo (i umoljcilo ), pogadjate, domace kukuruzno brasno!
    Ali nasla sam ja moljce i u, za nepovjerovati, MIKSERU! Skuzila sam da mi se jednom tijesto uvuklo u mikser (po stapovima metlica, jer ti plasticni drzaci metlica, unutar miksera, su suplji i ako se tijesto, kad je jako gusto, "popne" po metlicama, upadne unutra u prostor za motor i eto ti kucica i klopa za moljce!)

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj Davor prvotno napisa
    Naljepnica je tu samo radi prevencije, ali je očito da ju gamad iz susjedstva obožava.
    evo ga opet
    ma to su sve tvoji domestik moljci, vjeruj mi
    evo skok, skok, sebi u usta
    pušim danas kraj otvorenog kuhinjskog prozora i fiju, jedan za drugim 2 moljca ulete u kuhinju i drito prema plakaru, koji je kraj prozora, a pogađate, s unutarnje strane ima naljepljenu autan moljacljepilicu
    Mi smo se uselili u totalno renovirani stan. Nisam još ni stigla donijeti hranu kad sam vidjela moljca (ubijte me koje vrste), a taman je izišla ona naljepnica u novinama. Naljepila sam je na unutarnja vrata ormara s robom. Za tjedan dana sam bila u totalnom šoku. 22!!! 22 moljca glavom i bradom na mom ormaru se diče. Ostavljaju za sobom prašinu pa su fakat moljci, nisu leptirići. Ja u svom ormaru imam hrpu lavande, što prirodne što raid kupljene i da se nasele u mom ormaru - užas.
    Investirala sam u autan naljepnice i kupila ih za svaki ormar - kuhinjski i garderobni (oko 20-ak). I pogađate na svakom, ali baš na svakom hrpa moljaca. U zadnjih dva mjeseca već tri puta sam čistila, zračila, kapute na kemijsku nosila, ali nisam uspjela.
    MM umire od smijeha nad mojih živciranjem i svako veče pušeći na balkonu viče evo ti stiže još jedan i kad ga pratim fakat on namiriši feromone ili kako već i vrti se oko vrata od ormara i hop unutra. Zaključila sam da ih Autan papirići privlače te da sam poubijala većinu moljaca iz susjedstva, a valjda i hrpu svojih (makar prvih mjesec dana u kući nije bilo ništa za jesti pa tako ni žitarica, ni čaja, ni brašna, a ono baš ništa jestivo. Useljavali smo prvo robu,tehniku itd).
    Zaključno poskidala sam sve autan papiriće i sad živim u uvjerenju da ih više neće biti ili bar ne u tolikom broju. Javim ishod

  36. #86
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ne kužim od kuda ih toliko ove godine?
    čini mi se da ih prošle dvije-tri nisam viđala. i mrava ima više nego zadnjih par godina. živim u kući pa ih još bolje primjećujem.
    ja sam inače svu hranu pobacala, kupila u kiki one flašice sa gumom i onim metalnim patentom pa sada klopu u tome držim. lovim ih sa tim autanom, na ormare sam stavilu lavandu...

    inače, da li je moguće da dućani imaju loša skladišta pa da od tuda donesemo kojekakve baje? meni se čini da bi to mogla biti vjerojatna opcija.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    213

    Početno

    ja sam 1 000 000% sigurna da su mi se na Autanov kartončić lijepili i susjedovi.
    Izbacala sam hrane i zaliha u vrijednosti cca 300 kuna iako nisam našla da su u nešto ušli. Ali kako ih se u par dana polijepilo valjda 20, nisam htjela riskirati.
    I ja sam vidjela gada kako mi ulazi kroz prozor. Tih 20 što su se zakeljili sigurno nisu bili domaći. Valjda bi ih nekad i ranije primjetila.
    Zračni promet nije prestao dok nisam bacila kartončić. I, takvo nešto u moju kuću više neće. Ako ih i imam-ne želim da znam!

  38. #88
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    i ja sam sad uvjerena da sam spasila susjede moljaca, a mm me uvjerava da su to sve nasi, samo dosad skriveni

    zato cu probati ovo
    zalijepit cu kartoncic sa vanjske strane
    ako je tocno da privlaci susjedove, bar mi ih nece doma dovuc, a i moje bi trebao moci odvuc

  39. #89
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa
    ne kužim od kuda ih toliko ove godine?
    pa ima ih zato što su svi pokupovali te kartončiće. Sigurno ih je i lani bilo toliko.
    Što ne znaš, ne boli te. Stoga se ja neću upuštati u kartončiće.

  40. #90
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    mislim da nije, ja sam ih našla u hrani... bljak
    a i susjedi mi nisu baš toliko blizu... ali tko zna od kuda ih ovi kartončići dozovu.
    nije loša ideja da ih se zaljepi negdje vani.

  41. #91
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja svaki dan nadjem 2 u kuhinji i nikako ne mogu detektirati odakle dolaze. Mislim da mi je negdje ispalo malo brasna, ili neke hrane, jer mi je sva hrana uskladistena po PS-u. Za kartoncice ne dam pare.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ove godine je pojačana pojava moljaca svih vrsta, zato ih ima toliko puno.
    Feromoni na ovim naljepnicama mogu privući moljce u velikom radijusu pa je moguće da su ovi koje nalazite iz susjedstva, a ne vaši.
    Ja sam svoje u špajzi rješila tako da sam doslovno svu hranu pobacala. Sve što je bilo jestivo je završilo u smeću. Onda je sllijedio tretman špajze sa Raidom za leteće insekta (jedno špricanje ujutro, jedno navečer, zatvoriti vrata i prozor tri dana), mjesec dana po tri dana tjedno da se izlegnu možebitna jaja moljaca. Ne unositi hranu u špajzu za to vrijeme.
    Poslije ovog špajza bi trebala biti spremna za upotrebu.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    213

    Početno

    gita75, ja sam skroz sigurna u to što govoriš. Nije moguće da prije nego što sam stavila kartončić nisam vidjela niti jednog, a poslije ih je bilo 20 nakeljenih i još barem 5 dnevno koje bi raspljeskala u letu. Pa tak ćorava nisam, niti oni mogu letjeti baš tak "under cover" da ih se ne primjeti.
    Autan papirić/kartončić never again! Jedino još đast inkejs moram oprati ormariće i našpricati ovako kako si ti opisala.

  44. #94
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    onda je najbolje pokloniti susjedima papiriće

  45. #95
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    onda je najbolje pokloniti susjedima papiriće
    TO se zove prevencija!

  46. #96
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    I ja nekak mislim da ih ove godine ima vise, jer nisam nikada moljce imala u kuhinji, osim jednom u crvenoj paprici, al se nisu razmnozili, a jucer sam bacila nikad otvorenu vrecicu griza :shock:
    Kako su usli u nikad otvorenu???
    Nisam planirala cistiti za vikend, al sad cu morat cijelu kuhinju prebrisat i svu hranu il pobacat, il.. sta??

  47. #97

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    163

    Početno moljci

    ja sam ta kuhinjska čuda našla i u čokoladi

  48. #98
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno Re: moljci

    Citiraj Zorka prvotno napisa
    ja sam ta kuhinjska čuda našla i u čokoladi
    o pa to im je omiljeno, pogotovo čoksa sa lješnjacima

    meni su se naselili u limenku sa pistacijima , zaboravila PUNU limenku, bilo je oko kilo pistacija i frajeri napravili tulum
    a lani sam napravila istu glupost s bademima, s tim da ih je bilo možda i 2 kg, u ogromnoj limenci od keksiju, onoj najvećoj

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ja sam u gore opisanom naletu čišćenja pobacala limene kutije od keksa koje su bile prazne i oprane i zatvorene, ali su svejedno bile "naseljene". Na koju foru-ne znam.

  50. #100
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ja sam u gore opisanom naletu čišćenja pobacala limene kutije od keksa koje su bile prazne i oprane i zatvorene, ali su svejedno bile "naseljene". Na koju foru-ne znam.
    a što misliš mogu li jaja tih beštija preživjeti pranje limenki u suđerici na intenzivnom programu?
    ja obožavam moje limene kutije, od keksa, barilla, mulino bianco, rafaello, što god je u limenoj kutiji ja kupujem
    neću ih bacati, nećuuuu 8)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •