Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: OPET O DIJETI

  1. #1
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno OPET O DIJETI

    Joj, znam da smo o ovoj temi vec sto puta pricale,ali eto meni neda vrag mira jer ja sam ozbiljno odlucila skinuti kile. Nisam ja neznam kak debela ali problem je u tome sto nisam dosla nakon poroda na svoju staru kilazu, a Tari je vec dvije godine. Cula sam za jako puno djeta od one mesne, pa nekakve bolničke, nadalje ali kao svaka od tih djeta ima i manu. Tako da sada neznam kako da krenem, znam da nemrem jesti i gubiti kile, ali sve si mislim sto bi mi bilo najbolje. Uglavnom, idem od ponedljeka na djetu, mislim da je najbolje ne jesti navecer, smanjiti opcenito unos kalorija i to je to. Drzite mi fige.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    31

    Početno

    Najnovija cudotvorna dijeta

    Mlitavi Amerikanci uvijek su u potrazi za novom dijetom. Problem je s vecinom dijeta sto se covjek ne moze najesti (gladovanje), ili su jednolicne (tekuca dijeta), ili bankrotirate ('mesna' dijeta). Stoga ljudi
    naginju 'varanju' u dijetama, cesto odustanu nakon tri dana ili se pocnu opet prezderavati nakon dijete. Zar ne postoji nista sto mozete uciniti nego da odustanete i kazete svojim prijateljima da imate 'genetski' problem'?

    Ili postoji sicusna nada?
    Ima - to je nova Baby cudotvorna dijeta! S godinama ste mozda
    primijetili, kao sto sam i ja, da je vecina dvogodisnjaka fit. Nakon salice crne kave i mrkve sinulo mi je da je to mozda zbog njihove prehrane.
    Nije skupa, nudi raznovrsnu i kvalitetnu hranu.

    Sretno!

    PRVI DAN

    DORUCAK
    Kajgana od jednog jajeta. Kriska tosta s marmeladom. Uz pomoc prstiju pojedite dva zalogaja kajgane, ostatak bacite na pod. Pojedite jedan zalogaj tosta, zatim razmazite marmeladu po licu i odjeci.

    RUCAK
    Cetiri bojice (bilo koje boje), saka cipsa i casa mlijeka.
    Potegnite tri gutljaja, a ostatak prolijte.

    UZINA
    Stapic, dva novcica od 50 lipa i jedan od 10, cetiri gutljaja ustajalog piva.

    VECERA
    Isprzite tost i bacite ga na kuhinjski pod.

    DRUGI DAN

    DORUCAK
    Pokupite jucerasnji tost s kuhinjskog poda i pojedite ga. Popijte pola boce arome vanilije ili paktic biljne boje.

    RUCAK
    Pola "Pulsirajuce ruzicastog" ruza za usne i cigareta (mora se pojesti, ne popusiti). Jedna kocka leda po zelji.

    POSLIJEPODNEVNI ZALOGAJ
    Lizite lizalicu dok ne postane ljepljiva. Izadite iz kuce i bacite je u prasinu. Uzmite nazad i cuclajte dok ponovno ne bude cista. Zatim
    je unesite u kucu i bacite na sag.

    VECERA
    Kamencic ili sirovi grah, koji ste cuvali u lijevoj nosnici.
    Prelijte pire od krumpira ledenim cajem. Jedite zlicom.

    TRECI DAN

    DORUCAK
    Dvije palacinke s mnogo preljeva. Jedite prstima, koje otarite o kosu.
    Casa mlijeka. Popijte pola, zatim casu napunite palacinkama. Nakon dorucka pokupite jucerasnju lizaljku s tepiha, polizite dlacice i pospremite je u jastuk svojeg najskupljeg naslonjaca.

    RUCAK
    Tri sibice, maslac od kikirikija i kruh s marmeladom. Izmedu zalogaja pljujte na pod. Razlijte casu mlijeka po stolu i posrcite ga.

    VECERA
    Zdjela sladoleda, saka cipsa, nesto vina i kave.


    ZADNJI DAN

    DORUCAK
    Cetvrt tube paste za zube (bilo kojeg okusa), komadic sapuna, maslina.
    Prelijte zdjelu pahuljica casom mlijeka i dodajte pola salice secera.
    Kad su pahuljice omeksale, popijte mlijeko, a pahuljicama nahranite psa.

    RUCAK
    Pojedite mrvice s kuhinjskog poda i tepiha u blagovaonici.
    Pronadite onu lizalicu i dovrsite je.

    VECERA
    Casa spageta i cokoladno mlijeko. Ostavite mesnu okruglicu na tanjuru.
    Za desert: maskara.



    Malo šale...nadam se da se ne ljutiš

  3. #3
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Tematika dijeta spada pod Zdravlje. Molim vas da ubuduce ne stavljate teme na ovaj podforum po defaultu nego da razmislite prvo gdje bi ta tema spadala.

    Selim ovo na Zdravlje odraslih.

  4. #4
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Mrvuljak, zakon je dijeta.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    31

    Početno

    Jel da Teddy?? :wink: Sve se mislim isprobat je ovih dana 8) 8)

  6. #6
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Joj, ova djeta je odlicna, fala puno imat cu je u vidu, hahaha. Inace, sto se tice ove pomalo arogantne obavijesti koja se ticala mene, u stilu da prije razmislimo gdje teme stavljamo ja se izvinjavam, ako je nekome tako zasmetalo sto sam temu dijeta stavila u krivu temu. Ali, to opet nije razlog da se na takav nacin dopisujemo, zar ne??

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Samo ti nas izvještavaj o uspjehu!

    Ja sam danas krenula na fitnes!

    Ne idem na dijetu, jer dojim. Jedino što pokušavam, dobro kažem, pokušavam izbaciti slatko.

    Ujedno, ako nisi pronašla pravu dijetu, mislim da je bila jednom predstvaljena jedna na forumu. Pogledaj u arhivi.

    Držim fige!

  8. #8
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Ja se upisala od 12 mjeseca na trening mix, to je mjesavina svih vjezbi, s tim da pred kraj imam i pilates, to je neka nova vrsta vjezbanja koja je jako moderna u Americi. icu su 3 puta tjedno po sat vremena, haha nadam se da ce se rezultati ipak pokazati. Do sada nisam bas imala uspjeha sa skidanjem kila, ali nadam se da cu ovaj put imati vise srece. naravno da cu vas izvjestavati, bit ceete u toku :wink:

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Evo ja cu se samo pohvaliti da sam ja za tri tjedna izgubila 4kg ali ja koristim Herbalife.Malo skuplje ali efektivno jer poslije Annabel sa kojom sam se udebljala 30 kg sam istom metodom za 4 mjeseca skinula 17 kg i ni grama vratila sve dok nisam ostala trudna sa Noah.Nikad nisam bila gladna i ta mi je dijeta super

  10. #10

    Početno

    gdje da nabavim tu dijetu ,dobro zvuči

  11. #11
    ivarica

    Početno

    ja sam danas kupila jedne jako uske hlace, moci cu u njih cim skinem 5 kila, kakooo?

  12. #12
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    hmmm, ja sad imam 2 kg manje nego prije trudnoće, ali mi je sve "preposloženo", odnosno ono kaj mi je prije bilo u guzi i bokovima, sad je u cicama u trbuhu pa mi sva stara odjeća čudno stoji....

  13. #13
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ja sam još na nekih plus 5, al se tješim da su tek dva mjeseca prošla :D

  14. #14
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Moje iskustvo - ekspresno sam skinula 15 kila bez gladi uz zdravu hranu uz pomoc akupunkture. Mislim da je to prava stvar. Vratila mi se samo 1 kila i sad jedem normalno. vrijedi pokušati!!!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ja sam od 12.1. na dijeti onoj 4 dana, skinula do sada 4 kg i desetak cm u struku

    dojim, ali nema nikakvih problema zbog toga. (ni prije dijete mali nije spavao nocu )

  16. #16
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    to ona što jedan dan klopaš meso, pa paštu, pa voće, pa ništa?

  17. #17
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    mrvuljak, bas sam se dobro nasmijala na ovu tvoju dijetu trebalo bi je isprobati.
    meni je uvijek bilo najbolje izbaciti konkretnu veceru i zamijeniti je s juhom, po mogucnosti nekom nemasnom, i onda je pojedem oko 1 litre . inace nikada ne jedem dorucak (na zalost nemam tu naviku), dakle, samo bi mi ostao konkretan rucak bez kruha, i medjuobroci od voca ili sirovog povrca. i uvijek je palilo.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Brod na Savi
    Postovi
    82

    Početno

    ma ide ti meso, pa povrce, pa tijesto, pa voce. Meni je u nedjelju mjesec dana sa njom i cca. 7 kg manje

  19. #19
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    I ja od sutra idem na tu dijetu, preporučila mi ju je kolegica s posla ,i kaze da je imala jako dobar rezultat, odnosno skinula je dosta kila. Ja sam prvo krenula sa nevečeranjem, ali to mi nije bas islo od ruke, pa mislim da cu imati bolje rezultate sa konkretnom dijetom, gdje se točno zna sto se smije jesti i kada.
    Samo me zanima, dali bas jedete i ručak i večeru, jer ja zbog posla ponekad necu stici ručati pa sam mislila da jedem kada dodjem doma, oko pola 5?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Može li netko staviti tu dijetu ovdje?
    (Ili je već negdje a ja je nisam zamijetila )
    U plusu sam još uvijek 6

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Vrijeska i cure, sorry tek sam danas stigla ovo tu staviti. Sretno tko ide, ja sam već 3 dana u akciji.

    Ova dijeta pored skidanja viska kilograma, cini promjene u metabolizmu i to je garancija da se izgubljeni kilogrami nece vise vratiti.Dijeta traje 90 dana i za to vrijeme izgubi se 18-25 kilograma. Ako je potrebno skinuti manje kilograma dijeta se moze prekinuti, ali nece doci do promjene u metabolizmu.

    Dorucak je uvijek isti...svih 90 dana voce. Jede se uvijek u paru (2 jabuke, 2 kruske, 2 narandze ili saka sitnog voca)
    DIJETA UVIJEK POCINJE PROTEINSKIM DANOM
    REDOSLIJED SE NE SMIJE MIJENJATI

    PRVI DAN-PROTEINSKI DAN

    RUCAK:
    meso kuhano ili peceno u kolicini od tri snicle, 1 komad kruha, i salate u neogranicenim kolicinama. Na kraju popiti 2 dcl (govedje) juhe bez rezanaca. Umjesto mesa mogu se pojesti 3 kuhana ili pecena jaja. Mlijeko i sir mogu se jesti samo ovaj dan. Juha se mora obavezno popiti. Znaci, meso ili jaja, odnosno dio mesa mozemo zamijeniti sirom. Za salatu mozemo uzeti bilo koje povrce (sve povrce koje inace jedemo sirovo)
    VECERA:
    isto kao i rucak, ali bez juhe. Treba voditi racuna ako smo rucali meso treba i vecerati meso, odnosno ako smo kombinirali sir ili jaja. Znaci identicno rucku samo bez juhe.

    DRUGI DAN-SKROBNI

    RUCAK:
    jedan duboki tanjur pun do crte:graha, graska rize ili krumpira zacinjeno (svi uobicajeni zacini koje inace koristimo:sol, vegeta, papar, kecap, kuhana rajcica, lovor, origano itd.) i komad kruha i salate po zelji neograniceno
    VECERA:
    isto kao rucak ali samo pola tanjura, manje kruha i salate

    TRECI DAN-UGLJIKOHIDRATNI

    RUCAK:
    kuhano tijesto uz dodatak zacina ili pizza samo s kecapom ili bilo koje slano pecivo, kolicinski poput pizze
    VECERA:
    dva manja komada torte ili 3-4 kolaca ili 3 kugle sladoleda i obavezno jedno rebro cokolade za kuhanje

    CETVRTI DAN-VOCNI DAN

    RUCAK: raznoliko voce
    VECERA: isto kao rucak

    VRLO JE VAZNO IMATI SAMO TRI OBROKA U PRIBLIZNO ISTO VRIJEME SVAKI DAN

    Tri puta za vrijeme trajanja ove dijete (jednom mjesecno) treba se jedan dan piti samo voda. Taj dan se naziva VODENI DAN, koji uvijek ide iza vocnog dana, a poslije njega zapocinje PROTEINSKI.
    Kava i caj mogu se neograniceno piti, samo bez secera

    Poslije zavrsene dijete treba jesti normalno, s tim da vocni dorucak ostaje jos 90 dana....

  22. #22
    ivarica

    Početno

    ne bih savjetovala ovakvu dijetu dojiljama,
    prvo, prebrzo se gube kilogrami, a dojiljama se ne preporucuje gubiti vise od 1,5 kg u mjesec dana.
    drugo, dojilja se treba truditi jesti raznoliko - svaki dan

    moj recept za skidanje kilograma nakon poroda
    - zamijeniti sve sokove i druge gluposti "za povecanje kolicine mlijeka" cistom vodom.


    sad bih trebala na novu dijetu, na zimskoj sam kilazi, +8 :shock: , ta ce biti - prestati krasti ivaru slatkise (uh, tesko, nikako da se odlucim krenuti)

    ps. u one hlace iz gornjeg posta sam stala, ali ne zelite znati kako to izgleda

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •