Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Cactus Diet

  1. #1
    Rianea

    Početno Cactus Diet

    Da li netko ima iskustva sa ovom dijetom?

  2. #2
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    E to bi i mene zanimalo...osobito da li se smije uzimati dok se doji? :?

  3. #3
    Rianea

    Početno

    Citiraj Strippy prvotno napisa
    E to bi i mene zanimalo...osobito da li se smije uzimati dok se doji? :?

    Ovako pise na kutiji: Nije za dijecu do 12 godina. Trudnice i dojilje bi se trebale posavjetovati s lijecnikom ili ljekarnikom prije uzimanja.

  4. #4
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    Thanks, to sam i ja pročitala kad sam bila u DMu. Mislila sam da li je netko pio te tablete i dojio, ima li tko kakva iskustva?

  5. #5
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ja sam ostala osupnuta cinjenicom STO ustvari ta dijeta JE..

    Sve je to lijepo i krasno da taj kaktus hvata masti, ali ljudi moji, pa ne debljamo se mi od masti Masti nam cak stvaraju osjecaj sitosti, i masti koje konzumiramo se teze pretoce u nase masno tkivo. Problem u prehrani su seceri, koji ako se ne potrose, instant postaju mast. TO je problem, a ne mast u prehrani.

    I jos na kutiji pise da konzumacija tih tableta i pridrzavanje dijete od 1200 kcl, garantira skidanje kila! :shock: Mislim, hellou! Pa da samo jedes 1200 kcl, TKO ne bi smrsavio?!

    Neznam utjecaj tog kaktusa na dojenje, zaista. No jedno je sigurno, nikako vam ne bih preporucila dijetu od 1200 kcl dok dojite - to je pre agresivno.

  6. #6
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Potpisujem Anchie do zadnjeg slova 8)

    Manite se cure posebnih dijeta svake vrste, jednostavno izbacite iz prehrane najveće otrove: šećer (dobro čitajte etikete, ne bi vjerovali di sve ima tog otrova ) i proizvode od bijelog brašna...

    Klopajte puno voća, povrća...umjesto bijelog integralni kruh i tjesteninu, te smeđu rižu i vaše tijelo će vam biti jako zahvalno

  7. #7
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    ja sam to probala prije par mjeseci-jedno 5 dana nisam mogla ici na wc,bila sam sva naduta a u zelucu mi je grgljalo i kruljilo i pikalo....ne znam nikoga tko je od toga smrsavio-samo da svi imaju iste simptome kao i ja

  8. #8
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Osim toga, ak to izvlaci masti koje jedete van, izvlaci i vitamine topive u njima.

  9. #9
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kobila_suzy prvotno napisa
    Osim toga, ak to izvlaci masti koje jedete van, izvlaci i vitamine topive u njima.
    Potpisujem Suzy

  10. #10
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Ne znam, ne T-portalu je nedavno bila lista sredstava za mršavljenje i ta Kaktus dijeta je bila na prvom mjestu.... :/
    Al, najsmješnije mi je sa svim tim sredstvima što na svakom piše da se mora smanjiti unos hrane, mislim, čemu onda to?

  11. #11
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ja sam onako naivno prošlog ljeta uzela da probam i naravno nakon nekog vremena kad sam fakat smršavila skužila sam da bi tak i ovak smršavila i bez toga jer kad odlučiš nešto poduzeti to naravno podrazumijeva i manje jesti i više se kretati i paziti što jedeš i....svašta, a to je jedino učinkovito, ovo sve ostalo može biti psihički da te malo motivira

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Evo ja sam testirala te kapsule jer sam na dijeti i pokušavam skinuti 4 kg koje sam natukla od Nove Godine.

    Rezultat:
    Tjedan dana na dijeti bez "kaktus dijete" - izgubljeno 0,5 kg.

    Tjedan dana na istoj dijeti sa kaktus dijeta kapsulama nakon ručka i eventualno večere (ako sam pojela nešto više i jače) - izgubljeno 1 kg.

    S obzirom da je meni korištenje kaktus dijete ubrzalo mršavljenje, ja sam odlučila nastaviti s tim.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    29

    Početno

    Ja probala i smršavila 3 kg u 3 tjedna.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    171

    Početno

    Ja sam također probala cactus dijetu i jela kao pomahnitala. Nikad nisam bila tako gladna kao da sam opet trudna

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj jazo prvotno napisa
    Ja probala i smršavila 3 kg u 3 tjedna.

    jesi li i reducirala prehranu ili si jela normalno?

  16. #16
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    MM je na toj kaktus dijeti. Skinuo je 12 kg od Božića. Ali....
    On je malo i reducirao prehranu, tj. izbacio grickalice i nema više onog "šteta da se baci", ne pije pivu... nije se baš prežderavao....I uspio je!

    S druge strane, njegova baka, koja ima i šećer i masnoće u krvi, mjesec dana je pila kaktus dijetu, bez reduciranja klope. Nije ništa skinula na kilaži, ali joj se krvna slika apsolutno popravila! I šećer i masnoće bile su u granicama normale.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    dakle pravac dm po cactus dijetu!!!
    a sve si nesto mislim da isprobam i onaj GO SLIM...
    jel to netko probao?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    A da li je netko probao Phase 2 tablete za mršavljenje?ima li kakvog učinka?

  19. #19
    anina

    Početno

    ja sam probala phase 2. Ništa gore nisam stavila u sebe u cijelom životu!!! Od njih sam se tkao napuhnula da sam mislila da ću ekspolodirati, počelo me boljeti s desne strane, valjda oko jetre, pa sam se pobojala da ću morati na hitnu. Ne preporučujem nikom!!!!!!!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj starsky prvotno napisa
    Citiraj jazo prvotno napisa
    Ja probala i smršavila 3 kg u 3 tjedna.

    jesi li i reducirala prehranu ili si jela normalno?
    Jela sam normalno.

  21. #21
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    a koliko ti kaktusi koštaju?

  22. #22
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    36 ili 39 kn, neznam točno.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    kod svih se preparata za mršavljenje (čajeva, kapsula...) preporuča kretanje i smanjeno unošenje hrane, jer svi su ti proizvodi samo za pomoć u mršavljenju. nitko ne može očekivati da će od biločega smršavjeti uz prežderavanje! (druga stvar je normalno jesti...)
    svojedobno sam pila top slim čaj, i moram priznati da mi je bio odličan, stvarno mi je pomogao. no nakon vremena počeo mi je 'teško sjedati' na želudac, pa sam prestala.

    ustvari podižem topic da pitam - što na kraju s kaktus dijetom i dojenjem? vi koje ste ga koristile, jest li pritom i dojile?


  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Jel još netko na kaktus dijeti? Dogodilo mi se nešto neobično. Zmiksala sam domaću majonezu po receptu od smile8 i uvjek mi je ispala fina, ali zadnji put je bila odvratna. izgledala je uobičajeno, ali čim sam malo stavila u usta ko da sam u usta natrpala hrpu ulja. Fuj. Kako mi je trebalo majoneze za tartar, skočila sm do dučana po zvjezdinu majonezu jer su mi zvjezdine majoneze najbolje. Otvorim je i probam i ista ko i moja domača. Tada sam skužila da nije stvar u majonezi nego u meni. Nekak mi je masna hrana odbojna i gadi mi se progutati. Jel to zbog tih kapsula ili je posljedica toga što sam duži period izbjegavala masno pa se organizam odvikao? Ima li još netko s takvim iskustvom?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    brigita koliko si kila izgubila ?
    baš sam se mislila zadnji put kad sam bila u DM da li da kupim?

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj neva prvotno napisa
    brigita koliko si kila izgubila ?
    baš sam se mislila zadnji put kad sam bila u DM da li da kupim?
    Prvi put sam izgubila 4 kile, ali sam držala dijetu i hodala na step aerobik istovremeno. Trebalo mi je jedno mjesec dana.

    Sad ih opet pijem, ali ne držim dijetu i ne hodam na step. Koliko sam izgubila, ili nisam neznam jer mi je vaga malo podivljala i ništa joj ne vjerujem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •