Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Ginekolog

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno Ginekolog

    Cure, treba mi hitno neki ginekolog, zapravo bolje da je žena. Da me može primiti brzo (idući tjedan) i da ima normalan odnos prema pacijenticama. Neko humano biće, već sam toliko luda od tih naših doktora da kasnim godinu dana na papu, a imala sam CIN 1 i cistu na ljevom jajniku prije godinu i pol. Od onda se jednostavno nisam mogla natjerat da odem nekome, jer mislim da ako još jednom doživim pristup pacijentu na hrv. način da ću se rađe samoubit nego otići doktoru.
    Al sad su mi se pojavile neke kvržice izvana koje se uopće ne vide, ali bole i totalno sam se pokočila od straha. Al naravno, praznik i vikend... a ja sam sve luđa.
    Pliz preporučite mi nekog dobrog. Cijena uopće nije bitna.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    Odi kod dr. Harni. Zena ima prekrasan pristup prema pacijentu, toliko je njezna, dobra, blaga da sam cak i ja odlucila iz Slavonskog Broda svaki puta doci kod nje napraviti pretrage.

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I ja bih ti preporučila dr. Harni, samo ne znam hoće li te moći primiti slijedeći tjedan, velika je gužva (a mislim da je ovaj tjedan na godišnjem i ne znam točno kad se vraća). Probaj nazvati i vidjeti kad se možeš naručiti.

  4. #4
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Na poliklinici Harni radi još jedna doktorica (ne sjećam se imena) i fora je sljedeća: ako bi baš kod Harni onda čekaš, ako kažeš da ti se jako žuri onda može i sutra ali kod te druge doktorice. mene je tako primila (žurilo mi se jel da) i super je stvarno, ljubazna, mila, sve polako, čavrlja i sl. u svakom slučaju bila sam jako zadovoljna.

  5. #5
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To je dr. Schmidt - i ja sam bila jednom kod nje kad mi je bilo hitno, i da, jako je ljubazna i dobra, ja sam bila kod nje kad sam krvarila na početku trudnoće i baš me umirila.

  6. #6
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    e da da da ... neka bosanka čini mi se

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    Nisam ni ja bila direktno kod doktorice Harni, ali mislila sam na polikliniku Harni. Mene je također primila doktorica Schmidt. Stvarno je jako ugodna.

  8. #8
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Dr. Harni je u biti mit



  9. #9
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ovaj bi se kao trebao smijati ccc

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    ne sjećam se da je bosanka, samo se sjećam da me zvala 'sine' :D

  11. #11
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    to ti je tako tipično. i mene mama zove "sine" iako imam brata. ah ti bosanci :D

  12. #12
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Mogu ti preporucit svoga doktora. On je u Poliklinci Profozic (privatnoj) gdje imaju sve od urologije, interne, ginekologije do mikrobiloskog laba.

    To je inace novija klinika s najsuvremenijom opremom, prakticki u samom centru Zagreba.

    Adresa je Bosutska 19, iza Palace pravde. Tel je 01/61 12 501

    Brzo se dolazi na red, jako su strucni, ljubazni, i vrlo posteni. Obicno svi privatnici kod kojih sam bila u ZG papreno naplacjuju, a neki su cini mi se i vrlo neposteni.

    Ovdje ti se moze dogodit da dobijes besplatan pregled ako ces radit papu. A ako dolazis vise puta na mjesec na UZV, onda ti je upola jeftinije.
    Spremni su odgovorit na sva pitanja...

    Meni se svidja i sto je lab tamo, pa ako imam bilo kakvih uroloskih smetnji, odmah se reagira.

    Od ginekologa konkretno rijec je o dr. Majnaricu, no svi su lijecnici divni.
    Najtoplije preporucujem.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Cure puno vam hvala. Samo da već jednom dođe taj ponedjeljak.
    Mislim da ću zvati polikliniku Harni. Ako me ne može ona primiti , onda možda ta dr. Schmidt. Važno mi je da bude idući tjedan, što prije, jer 5.7. idemo na more. Ako odem, kakav sam baksuz ispast će da mi se nešto gadno zakompliciralo.

  14. #14
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Draga, odi što prije ginićki, jer su stvari s CIN-om vrlo zeznute. Vjerujem da će ti cure preporučiti dobru doktoricu i da nećeš imati "hrvatski" pristup. Bojiš li se samog pregleda ili rezultata papa testa?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Klia, ma ne bojim se ja ni pregleda, a ni rezultata što se tice CIN-a i sl. Znam da mi komplikacije s tim ne ginu s obzirom na gene.
    Ono što se bojim su naši bajni doktori kakvima sam išla prije.
    Prvo sam plačala razvikanog privatnika masne pare, a on mi davao Cilest bez jetrenih proba prije. Kad sam ga zvala da kažem da mi je strašno zlo, reko je da to još nikad nije čuo i da mi se samo čini, pa da ih pijem navečer. Tako sam ih pila godinu dana, da bi se ispostavilo da mi je jetra totalno u komi i da su te pilule napravile još dodatnih sra**. Onda sam rekla da više nikad privatniku i opet na preporuku otišla "divnoj" doktorici. Otprilike peti put kad sam bila kod nje, nakon što me dobrano pregledala, uzela briseve i papu, ja ju pitam za spiralu, a ona će: Pa ne možeš ti spiralu, ti još nisi rodila! :shock: :shock: :shock:

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    e toga se ja bojim - takvih doktora.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Smokice, potpuno razumijem tvoje strahove. I ja sam se nagledala svakakvih, razvikanih, nerazvikanih, privatnika u stilu "uzmi novce i bjezi"... i nakon dugih trazenja nasla sam dr. Harni i ne bih je mijenjala. Jedino mi je zao sto u sklopu njene poliklinike nema rodilista, onda bih valjda tamo i rodila Najtoplije preporucujem. Ovu drugu doktoricu ne znam jer se uvijek narucujem bas kod dr. Harni.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Evo, naručila sam se u polikliniku Profozić. Idem već sutra. Dr. Harni mi je jednostavno malo predaleko, s obzirom da mi je frka na poslu, moram rasčistiti stvari prije godišnjeg.
    Zanima me, ako netko zna, kakve su u p. Profozić cijene, da se ne šokiram. Lucija, znaš li možda?

  19. #19
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    evo, ja cu ti napisati ( otprilike) koje su cijene kod mog doktora, tolko otprilike placa i moja mama kod svog ( njen je jeftiniji nekih 20 kuna):
    pregled-100 kuna
    papatest- 150 kuna
    vaginalni uzv- 120 kuna

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Evo samo da se javim. Lucija puno ti hvala, doktor je zaista divan. Svi su tamo super. Zna za rode . Pitao je ko ih je preporučio, a ja rekla - Rode! Totalno se oduševio.

  21. #21
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj Smokica prvotno napisa
    Evo samo da se javim. Lucija puno ti hvala, doktor je zaista divan. Svi su tamo super. Zna za rode . Pitao je ko ih je preporučio, a ja rekla - Rode! Totalno se oduševio.

    Bas mi je drago da si zadovoljna. On je ustinu krasan doktor kao i svi lijecnici i sestre u toj Poliklinici.
    I naravno da zna za Rode. :D :wink:

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Da još nadodam - osim što je doktor stvarno super, pun razumijevanja, izuzetno nježan, a sestre turbo ljubazne, ono što me stvarno oduševilo je da razmišljaju o tome da počnu obavljati i porode! To bi stvarno bilo nešto posebno, nakon ovih naših rodilišta.
    Što bi rekli - ipak se kreće

  23. #23
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Super da si našla dobrog ginića!
    Čim zna za Rode, mora biti super! :D
    A još ako počne obavljati porode, neka razmisli da otvori "podružnice" po cijeloj Hrvatskoj!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Nešto mi palo napamet.
    Doktore jel nas čitate negdje poskrivečki? :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •