Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 71 od 71

Tema: educarena - dojmovi

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    Mi idemo na plivanje u educarenu već drugu godinu, i higijena je zaista na nivou. Nikada nisam uočila prljavi lavabo, wc, pod se stalno pere, dolaze ljudi uzimati uzorke iz zjz i sl.
    A rođendani su druga priča.... osobno nisam zadovoljna higijenom i održavanjem vrtića educarene u Novoj Vesi 2 (tamo se održavaju i rođendani).

  2. #52
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Ima li kakvih novih iskustava sa Educarenom?
    Mislili smo tamo slaviti rođendan pa bi nam dobro došle kakve svježe informacije

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj Iva M. prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li kakvih novih iskustava sa Educarenom?
    Mislili smo tamo slaviti rođendan pa bi nam dobro došle kakve svježe informacije
    ..za rođendane i vrtić ne znam, ali idemo tamo već drugu godinu na sport & plivanje, i jako smo zadovoljni trenirima, higijenom i samim programom.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Za razliku od Edukerene (moja vjencana kuma ima katastrofalno iskustvo s njima), ovu igraonicu od srca mogu preporuciti: http://www.habyland.com/kako-do-nas.html

  5. #55
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ima li novih dojmova iz educarene?

    sve mi ovo izgleda poprilicno staro. ne znam kakvo je stanje bilo prije, ali nedavno smo bili na rođendanu i prostor je sređen tip-top. moja curka kaze da je bilo super, pa razmisljam i da ona svoj rođendan proslavi tamo.
    zna li netko kakva je ponuda- cijene? (ne mogu naci na njihovoj stranici nista)

  6. #56
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Imaš na stranici tu http://www.educarena.com/rodendani.aspx rođendanski upitnik u pdf-u i tu ti pišu sve cijene.
    Nisu jeftini nikad bili no mojim klincima je uvijek bilo super tamo na rođendanima.
    Sad su već malo prerasli taj tip rođendana pa zadnjih godinu, dvije nisu bili tamo.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Mi smo isli na plivanje godinu dana i bila sam prezadovoljna. Stalno brisu pod, ciste sve, higijena je za 5+. Odustali smo zato jer je moja M s 3,5 godine vec plivala pa joj je bazen bio smijesno malen, treneri su joj dali da pliva duplo kako se ne bi dosadjivala. Dvorana i ono sto rade u sklopu male sportske akademije me nije odusevila. Ali ja sam prestroga jer je M motoricki vrlo spretna a po dobi mala pa je tesko bilo napraviti homogenu grupu.

    Rodjendan na bazenu mi je bez veze. Premali prostor, premali bazen, puno preskupo.
    Rodjedan u igraonici je dobar, mene osobno smeta samo jedna prostorija.

    Sto se Habylanda tice, to su lihvari za poludit. Preselilisu se u losiji, stari prostor, cijene iste,na djecu nitko ne pazi, wc-i totalna tragedija, ja sam isla s M piskiti van. Apsolutna jedinica!!! I jos platis silne novce a djeca mogu piti 45mindok puse svjecice jedu preodvratne pizze. Sramota!!

  8. #58
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj twin prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se Habylanda tice, to su lihvari za poludit. Preselilisu se u losiji, stari prostor, cijene iste,na djecu nitko ne pazi, wc-i totalna tragedija, ja sam isla s M piskiti van. Apsolutna jedinica!!! I jos platis silne novce a djeca mogu piti 45mindok puse svjecice jedu preodvratne pizze. Sramota!!
    istina!!!
    a da ne govorimo kako u tom paviljonu zna biti hladno, ja sam se smrzla (a nisam zimogrozna). a djeca trče, skaču, znoje se i onda odu na wc i smrzotina

    ma koma, ne kužim šta im je trebala ta selidba na velesajam, prostor je fakat koma

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Preselili su se jer im je najam bio skup. Ali je fascinantno da su cijene iste. Ono sto me uzasava (a nisam bas neki panicar) da na djecu nitko ne pazi a mogu jedan drugom slomiti kicmu. Grozni su mi!!

  10. #60
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ima netko da ide u školu plivanja? Dojmovi?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno Ljetni program?

    Ima li netko iskustva sa ljetnim programom? Gledala sam program 2x tjedno u dvorani za djecu 2-3 godine.

    Da li roditelji prisustvuju satu ili ne?

    Ako netko može podijelit iskustvo bilo bi super

  12. #62
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    ja sam bio na probnom satu zimus. ne znam da li je to isto.
    roditelji su mogli biti prisutni ali ne sudjeluju, ako je to ono što te zanima

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam bio na probnom satu zimus. ne znam da li je to isto.
    roditelji su mogli biti prisutni ali ne sudjeluju, ako je to ono što te zanima
    Hvala! Svaka informacija mi je dobrodošla.

  14. #64
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Evo moj smješko ide prvi stupanj na sportsku akademiju i oduševljen je, isprva sam bila malo skeptična kako će on podnijeti biti toliko dugo u bazenu ali tamo je sve tako slatko i puno boja i igračaka da on uživa i ne da se van. Pliva ko mala ribica i ima osmijeh od uha do uha, inače se jako voli nosati pa je ovo i za mene super varijanta da mi je sat vremena u rukama a ništa se ne umorim. Tete su jako simpatične a stvarno je sve čisto i jedna teta cijelo vrijeme hoda i čisti. Ne znam, meni se jako sviđa a mislim da je to i za njega super. za dvoranu ne znam, do tuda još nismo došli jer smo premali.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Moja djevojčica išla je tamo s 4,5 godine na malu sportsku akademiju dva semestra (kombinacija dvorane i bazena) i još godinu kasnije, prije škole, na malu i naprednu školu plivanja (samo bazen).
    Imam samo sve riječi pohvale za voditelje i ono što je ona postigla. Nama je bio cilj razbiti joj strah od vode koji je bio velik i isto tako malo uvježbati motoriku. Ove godine na moru apsolutno je briljirala, zna roniti, plivati sve stilove - ok, kraul ide malo teže, ali sasvim po pravilima izvodi sve stilove, pogotovo prsno. Roni izvrsno, skače u vodu na noge, na glavu, bombu - što god hoćeš. to su voditelji dobili od djeteta koje nije htjelo mali prst uroniti u bazen.
    Voditelji su odlični, imaju smisla, volje i strpljenja za djecu i stvarno to rade sa srcem, jer s klincima ne možeš glumiti i oni bi to odmah osjetili.
    Eto, od mene zaista same pohvale .

  16. #66
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Jel necije dijete islo u Malu sportsku akademiju 4,5,6 & bazen? To je predvidjeno za djecu od 3+ godina. Zanima me cijena i kako ste bili zadovoljni? Jel roditelj ide s djetetom u bazen? Jesu li roditelji prisutni dok su djeca u dvorani/bazenu (pretpostavljam da ne jer imaju u satnici ogledne sate)?
    Kako je to organizirano - 1x tjedno dvorana, a 1x tjedno bazen ili?

  17. #67
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Podigla bih temu. Zanima me jel netko nedavno slavio tamo rodjendan na bazenu,kako ste bili zadovoljni i kolika je cijen?. Na njihovim stranicama nema cjenika a mala bi htjela slaviti na bazenu rodjendan. Postoji li jos mozda koji bazen u Zg na kojem se orginizirano slave rodjendani. Puno hvala.

  18. #68
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa Vidi poruku
    Podigla bih temu. Zanima me jel netko nedavno slavio tamo rodjendan na bazenu,kako ste bili zadovoljni i kolika je cijen?. Na njihovim stranicama nema cjenika a mala bi htjela slaviti na bazenu rodjendan. Postoji li jos mozda koji bazen u Zg na kojem se orginizirano slave rodjendani. Puno hvala.
    Imaš tu u članku:
    http://www.nacional.hr/proslave-djec...unosan-biznis/

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ima li friskih iskustava s educarenom? Mali je navrsio 4mj, kaptol centar nam je blizu i razmisljam da bi krenuli tamo na plivanje obzirom na njegovu ljubav prema vodi.

  20. #70
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Nismo u programu za bebe, ali evo već 3. sezonu sportske akademije privodimo kraju.
    Mi smo zadovoljni, bazen i svlačionice su uredne i ciste, osoblje ljubazno (malo preustogljeni, meni osobno fali malo vise spontanosti i prirodnosti, ali vjerojatno šef to traži od njih), ambijent poticajan, privlačan djeci... ono sto još vidimo kao prednost je mali broj upisane djece po grupi i veći broj trenera tako da mogu imati individualizirani pristup svakom djetetu.
    Cijena je cca 600kn mjesečno (varira dal platiš cijeli semestar odmah ili na rate) sto je znatno vise u odnosu na druge aktivnosti.
    Plus ti tu dodje plaćanje garaže 16kn po dolasku (8kn/h), ali i to ima svoje prednosti zimi jer s djetetom iz toplog bazena odmah uletiš u auto bez izlaska na hladnoću.
    Temperatura vode i zraka je jako topla tako da nema bojazni da će se dijete prehladiti. Mi odrasli se preznojavamo unutra dok preoblačimo djecu.
    Pitaj ako te još nešto zanima...

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Evo i moje drugo dijete ide tamo na bazen, na plivanje, i opet mogu ustvrditi da su vrlo profesionalni, ali i srdačni s djecom, imaju smisla. Profesionalni znači da sat ima svoju glavu i rep, da je program isplaniran i da se nakon određenog vremena zaista vide rezultati. Probali smo i s drugim "školama" plivanja u gradu, ali to naprosto nije to, jer je previše djece u premalo vremena.
    Moj sin je sad u naprednoj školi plivanja, drugi semestar, koji se održava u većem bazenu u poliklinici Aviva i to je stvarno ozbiljan rad. Prvi semestar napredne škole odradio je na Kaptolu i svladao sve stilove plivanja, ronjenje, lagano skakanje u vodu i to sad usavršava na većem bazenu. Proplivao je na njihovom dvotjednom ljetnom tečaju prošlo ljeto.
    Ma stvarno sve pohvale. Jeftino nije, ali vrijedi.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •