Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 71

Tema: educarena - dojmovi

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno educarena - dojmovi

    slavili smo dječji rođendan tamo. uglavnom, cure animatorice su ok, ali sve drugo mi je prilično koma. prostor jako prljav, šteker razvaljen i strši iz zida, na podu među igračkama gdje su bile smještene bebe od 1 god smo našli čavlić za pribijanje npr. postera na zid. sve u svemu, zaista ne znam po čemu je to "elitni" vrtić/igraonica - po cijenama ili po "kremi" koja šalje svoju djecu tamo. ja "elitni" vrtić zamišljam malo drugačije.... :?

  2. #2
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    potpisujem!

  3. #3
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    čim sam vidjela cijenu - odustala sam.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    a ja sam bas mislila m. voditi tamo u onu sportsku igraonicu.
    ja sam pak cula sve najbolje o njima...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Slažem se- ni meni nije jasno.
    A još mi isto nije jasno da sportska igraonica poskupi sa 270kn mjesečno na 370kn mjesečno. Ne vrijedi toga ni blizu.
    Sad će imati u Kaptol centru bazen i svašta u prosincu. Živi bili pa videli!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa
    Slažem se- ni meni nije jasno.
    A još mi isto nije jasno da sportska igraonica poskupi sa 270kn mjesečno na 370kn mjesečno. Ne vrijedi toga ni blizu.
    Sad će imati u Kaptol centru bazen i svašta u prosincu. Živi bili pa videli!
    pa tih 270 kn je cini mi se ispadalo da je 20 kn po satu, a meni se to za igraonicu s programom cinilo jeftino u odnosu na 25 kn koliko je kod mene na jarunu, i to za igraonicu koja nema nikakav program.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Loš ti je kalkulator !

    270kn/8 puta mjesečno=33,75kn.
    A sada 370kn/8puta=46,25kn.
    I ne bude to puni sat, nego pola sata do 45 minuta pa onda velika čast igranja u već opisanoj igraonici. Tako bar grupa 2-3godine, sad stariji možda i vježbaju puni sat.
    Tete su drage i krasne al malo i meni to prljavo djeluje.

  8. #8
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    33 koja je to igraonica na jarunu i mogu li rodtelji biti sa djecom?
    moram negdje jakova voditi ove zime, a educaarena mi je malkice predaleko.

  9. #9
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Ja sam navratila se tamo raspitai, imaju neki program za "mame i bebe" i bila sam jako razocarana prostorom i onime sta sam vidjela. Igraonica prljava, potrgane i ostre igracke svuda okolo, osim toga cini mi se da H ima barem 5x vise igracki doma nego sto ih je tamo :? Nekako mi je djelovalo pusto i depresivno...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    a onda sam ipak nekaj krivo izracunala s tom educarenom.
    josie, igraonica na jarunu je u privatnom vrticu nemo, ne znam dal roditelji moraju biti s djecom. inace zgodno zvuci, dosta fleksiblini sati...

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    jeste vi to bili u igraonici (kaptol centar) ili baš u vrtiću?

    igraonica djeluje prljavije i zapuštenije, ali nju su tek ljetos preuzeli od onog tko je prije držao igraonicu u kaptol centru.

    prostor i dvorana vrtića (u kojoj smi mi slavili rođendane) su meni super, i nikad nisam doživjela da je nešto prljavo.

    a tete obožavamo i hvalimo

  12. #12
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a cijene, hm, cijene su takve jer imaju užasno veliku navalu i mogu si dozvoliti porast koji god žele.

    ali u toj dio neću ulaziti, jer svatko ima izbora platiti ili ne.

    ja nemam, recimo, za njihov vrtić, iako bismo i zara i ja umrle od sreće da imamo. ali mi to nije razlog da ih popljujem

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a cijene, hm, cijene su takve jer imaju užasno veliku navalu i mogu si dozvoliti porast koji god žele.
    pa ovako i ja mislim, cisto sumnjam da bi mogli drzati takve cijene da nemaju dovoljno interesa...

  14. #14
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Na cijenu nemam primjedbi, cak mi nije ni tako skupo - vidjeti cu za taj program mame i bebe malo detaljnije, iako su mi dosta daleko. Ako je kvalitetno neka drze cijenu. To se odrzava u prostorijama vrtica. Nego, dojam o prljavstini ostaje - ta igraonica u Kaptol centru me se nije nikako dojmila.

  15. #15
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Koja je to igraonica, jel' ona na terasi?

    Cijena se niti meni ne čini previsoka, mi plaćamo igraonicu 40 kn/sat, a ovo je ipak kakti nekakav sportski program. Ja sam razmišljala da vodimo Leu tamo ali malo mi je daleko a i ne znam kako bi joj išao taj program 8iako bi to sigurno bilo za nju dobro)

  16. #16
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Ona igraonica nasuprot koje su kafici. Gleda preko te terase na onaj ducan Crtic.

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo jednom upali u tu igraonicu onako 'sa ceste', nisam znala da je TO educarena i rekli su nam da ne možemo ostati sa djetetom i da primaju samo djecu od tri godine. Bili su užasno neljubazni.

  18. #18
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    M. je jednom htio ostati tamo nakon glazbene škole. Ušao je i izašao. Ni meni se nije svidjelo: djeca su u stakleniku, ni travke ni sunca ni kiše i nekako mi je hladno i preprazno uređeno. Ne sviđaju mi se ni inače "elitne" igraonice koje zapravo ne zadovoljavaju osnovne uvjete. Kad sam u svojedobno tražila najbolji vrtić u blizini za M. definitivno najgore uvjete imao je najskuplji vrtić.

    Čujem da će organizirati plivanje u novom bazenu u Kaptol centru, to ćemo možda ići, ako bude htio.

  19. #19
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    [quote="Lutonjica"]jeste vi to bili u igraonici (kaptol centar) ili baš u vrtiću?quote]
    lutonjice,hrckic i ja mislimo bas na vrtic educarena preko puta pizzerije 2!!
    ja u igraonici u KC-u nisam ni bila!!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ja isto mislim na vrtić preko puta Duje. Cijena sportskog programa u odnosu na cijene sportskih programa po vrtićima je dosta skuplja a nije baš ludo dobar taj program.
    Ja imam novaca za taj vrtić, al ne bih nikada dala dijete tamo u tu malu sobicu sumnjive čistoće i ajde dobru dvoranu. Park dijele onaj mali mali sa vrtićem Različak, u centru, u smogu... ne znam.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    lutonjice, upravo kako kaže bucka. moja n. je imala u roku dok si rekao "keks" crne štramplice (a izvorno su bile roza), tako da sam je bržo-bolje maknula s poda. Osim toga, ajmo staviti na stranu prljav pod, ali razvaljen šteker i čavlići među igračkama... :shock:

    Slažem se potpuno s Deadi (iako ne znam da li je ona mislila na vrtić ili igraonicu), izbor igračaka je bio nikakav. Moja N. ima već s godinu dana nx više igračaka, nego u cijeloj dvorani i pokrajnjoj sobi.

    Btw, nisam nikada bila sklona obrambenom mehanizmu "kiselo grožđe", pa tako ne pljujem ono što si eventualno ne mogu priuštiti ne bih li se tako "utješila". Osim toga, ne znam koje su stvarno cijene vrtića, pa stoga niti da li bih to mogli plaćati ili ne, samo sam čula da je prilično skuplje nego inače i da se kao radi o "elitnom" vrtiću.

  22. #22
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Citiraj hrčkić prvotno napisa
    lutonjice, upravo kako kaže bucka. moja n. je imala u roku dok si rekao "keks" crne štramplice (a izvorno su bile roza), tako da sam je bržo-bolje maknula s poda. Osim toga, ajmo staviti na stranu prljav pod, ali razvaljen šteker i čavlići među igračkama... :shock:

    Slažem se potpuno s Deadi (iako ne znam da li je ona mislila na vrtić ili igraonicu), izbor igračaka je bio nikakav. Moja N. ima već s godinu dana nx više igračaka, nego u cijeloj dvorani i pokrajnjoj sobi.

    Btw, nisam nikada bila sklona obrambenom mehanizmu "kiselo grožđe", pa tako ne pljujem ono što si eventualno ne mogu priuštiti ne bih li se tako "utješila". Osim toga, ne znam koje su stvarno cijene vrtića, pa stoga niti da li bih to mogli plaćati ili ne, samo sam čula da je prilično skuplje nego inače i da se kao radi o "elitnom" vrtiću.
    Ja sam mislila na igraonicu u KC. Bila je stvarno prljava, koliko sam mogla vidjeti u kratkom razgledavanju.
    Inace, na njihovoj web stranici sam vidjela da vrtić košta 1600Kn/mj. Pa moram priznati da nije to tako jako skupo. Mislim, skuplje je od državnog vrtića, ali ima puno obitelji koje tetu čuvalicu plaćaju i duplo skuplje.

    Sigurna sam da postoji potražnja prvenstveno za KVALITETNIM vrtićima i igraonicama, cijena nije presudna. Ali čistoća i sadržaji jesu. Barem u mom slučaju. Dakle, ne bi dijete poslala na neko mjesto, samo zato jer ima glas elitnog, tako da se ja mogu time hvaliti.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Sigurna sam da postoji potražnja prvenstveno za KVALITETNIM vrtićima i igraonicama, cijena nije presudna. Ali čistoća i sadržaji jesu. Barem u mom slučaju. Dakle, ne bi dijete poslala na neko mjesto, samo zato jer ima glas elitnog, tako da se ja mogu time hvaliti.
    Upravo i točno tako!

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    Deadi, potpisujem u potpunosti. Inače, radi otklanjanja svake dvojbe, naravno da nismo tamo slavili rođendan zato jer se radi o "elitnom" vrtiću, nego smo čuli da je zaista odličan, a očito smo i krivo pretpostavili da ljudi koji plaćaju takav "elitni" vrtić imaju i tome odgovarajuće kriterije. Utoliko je naše razočaranje bilo veće.

    Kao što rekoh, nisam znala za cijenu vrtića niti sam se o njoj raspitivala, samo sam čula da je skup. Inače, 1600 kn mi se zaista ne čini tako puno, da se zaista radi o kvaliteti. Primjerice, moja frendica plaća nekih 2200 kn (mislim) za Montessori na Pantovčaku. To mi se čini mnogo novca, ali opet osobno bih i taj iznos dala ako bih bila sigurna da dijete za to dobiva adekvatan tretman - dakle sve - od higijene, prehrane, brige za sigurnost, edukaciju, angažman teta, itd. Prema riječima te moje frendice, čini se da je tamo prilično ok, ali opet nije bez zamjerki.

  25. #25
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    koliko ja znam, vrtić je prošle godine bio 2000 kuna, a ove je trebao poskupiti na 2500.

    ne znam zašto im na stranicama piše 1600.

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno educarena

    osjecam se pozvanom da malo obranim boje vrtica Educarena (za igraonicu ne znam kakva je). MOj mali ide tamo. ima 3 godine. odusevljen je. niti jednom nije zaplakao, a inace je prilicno senzibilan i pokazao bi da mu nesto ne pase. odusevljeno utrcava u prostor svaki put. park im je cist, nema sprica ni pesjeg dreka. Dvorana bi mogla biti cisca, to je zaista istina. ali ako se mene pita, meni je vaznije da je dijete sretno, nego da ima cistu trenirku. ionak dodje doma prljav ko prasac jer se valjaju po pijesku, igraju i skacu, bojaju, lijepe ljepilom, rade figurice, imaju i lutkarstvo, glavna teta svira 5 instrumenata i meni je to super. Sportski trener je super i vec sad vidim koliko mi dijete lijepo napreduje. u vrtic se ne nose pistlji i slicne igracke. djeci se ne daje junk food, uvijek na stolu ima svjezeg voca. Da ima stvari koje bi mogle biti jos bolje to je istina, toga uvijek ima i biti ce. A da tamo ide neka ekstra krema, to bas ne mogu reci i ne znam sto to uopce znaci. idu djeca normalnih ljudi koji imaju srecu da si to mogu priustiti. bar ovi koje sam ja vidjela tako izgledaju.
    Za sada imam same pohvale za vrtic. Ako se promijeni, javit cu

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ma ne bih htjela da ispadne da ja imam nešto protiv njih (ipak mi idemo tamo na sportsku).
    Kao što sam već rekla, kadar mi se čini dobar, al nekako sam očekivala više od prostora - i veličinom i urednošću i čistoćom. Činjenica je i da osim tog i mog (gradskog) vrtića ja ništa drugo nisam ni vidjela. Ne želim ni mislit kako je drugdje!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    70

    Početno

    e sad moram i ja reagirati. nisam htjela biti prva.
    moja djevojčica isto ide tamo u vrtić. A. je uhvatila kriza treći tjedan, ali sada joj je peti i već je sve ok. tete su mi super, odlično mi je kaj se stalno igraju, sviraju, glumataju, čitaju... sport je uvijek ujutro i trener je upravo genijalan s djecom. nema nikakve prisile, ako netko ne želi vježbati, ne mora.
    i da. nismo tajkunska familija. mjesečna cijena vrtića je 1.600 kuna. za sada si to možemo priuštiti. i ostali roditelji koje sam do sada vidjela su normalni poslovni ljudi koji imaju malo više novca od prosjeka, ali ne bih rekla da su ekstra krema

  29. #29
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a nemoj, ja sam vidjela nekoliko mama manekenki i tata nogometaša i tenisača

  30. #30
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    mi smo slavili tamo ročkas , prošle godine bili na sportu a idemo i ove.
    pišem kad se vratimo danas sa sporta
    imam svašta za reći

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    70

    Početno

    a ima i nekih sveučilišnih profesora

  32. #32
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    mi smo tamo prvo slavili rođendan, a onda krenuli i na sport.
    sa ročkasom sam bila zadovoljna osim sa nekim lijepim ali pretamnim slikama, i nekima koje su na sebi imale flekicu jer je na objektivu ošito bila mala kapljica vode.
    na sport smo krenuli. peti i šesti mjesec. peti mi je bio ok. čak su me neke vježbe fascinirale.ono što mi se nije svidjelo je što se u šestom mjesecu osjetio manjak discipline među osobljem. grupa se već polako osipala, pa su i one dolazele na knap, početak "sata" je malo kasnio.
    Nervira me i što im je aparat sa vodom prazan (zato jer roditelji nisu ostavljali po kunu kad bi si natočili čašu vode. taj dio me ZAISTA naljutio, i nisam mogla vjerovati, odnosno još uvijek ne vjerujem.)
    Pored prošlogodišnje voditeljice, dobili su i trenera, koji je po mom mišljenju dosta dobar. čini mi se da je uspostavio kontakt već prošli/prvi put. ako uzmemo u obzir da se radi o grupi dvogodišnjaka, znači da ima ok pristup.
    od sljedećeg puta idemo u grupu trogodišnjaka pa ćemo vidjeti kako je tamo.
    Da, dvorana mi mogla i trebala biti čišća, ali opet, s druge strane, ne znam u kojoj dvorani nema prašine. Ipak, voljela bi da imaju spremačicu koja prebriše tu dvoranu više od jednom dnevno.
    Prošle godine su nakon sporta imali kreativnu radionicu, ove godine toga više nema. Ipak uspjela sam vidjeti da me igračke koje imaju uopće ne fasciniraju, kao ni namještaj. Ne znam, ali pretpostavljam da je engleski sastavni dio svakodnevnog ophođenja. to mi se sviđa, ali još mi se više sviđa što u našem vrtiću tete rade po metodi korak po korak, što u ovom vrtiću mislim, nije slučaj(no to nisam pitala, pa nisam sigurna).
    Ono što je moja zamjerka kod svih privatnih vrtića (koji nisu montessori ili waldorf.), je ta da nemaju kuhinju već catering. Pomisao na to mi se nikako ne sviđa, iako nemam objektivni razlog za to, jer im nikad nisam vidjela obrok, a još manje ga kušala.Dakle kao što rekoh po tom pitanju mi se ne sviđa niti pomisao na to.
    mmmm...jesam li nešto zaboravila...ne znam sjetiti ću se.
    e da. nikako ga ne bi etiketirala kao elitni. ne znam zapravo niti što bi ta etiketa trebala značiti. vrtić košta kao i svaki prosječni privatni vrtić.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    70

    Početno

    živjela tweety!

    nažalost, ono što sam prvi dan vidjela da djeca dobiju za ručak bilo je koma. međutim, jelovnik je zbilja raznovrstan, nude neke stvari koje ja doma ne kuham (isto nažalost), i, prema tetinim riječima, klinci najviše poklopaju variva. ova grupa u kojoj je moja kćer ne voli krumpir.
    voće (svježe ili suho) jedu svaki dan, za užinu su obični jogurti, mlijeko...
    sve bi naravno moglo biti i bolje, ali ja sam za sada zadovoljna.

    najsretnija sam ipak što mi se dijete relativno brzo adaptiralo

  34. #34
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Vidim da mareb kaze da vrtic kosta 1600, a Lutonjica kaze da ce poskupiti.

    Jel poskupio vec, ili ce definitivno, ili nista od toga i ostaje na 1600?

  35. #35
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ne, ne, ostaje 1600.

    to sam ja imala neke zastarjele informacije

  36. #36
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Citiraj hrčkić prvotno napisa
    lutonjice, upravo kako kaže bucka. moja n. je imala u roku dok si rekao "keks" crne štramplice (a izvorno su bile roza), tako da sam je bržo-bolje maknula s poda. Osim toga, ajmo staviti na stranu prljav pod, ali razvaljen šteker i čavlići među igračkama... :shock:

    Slažem se potpuno s Deadi (iako ne znam da li je ona mislila na vrtić ili igraonicu), izbor igračaka je bio nikakav. Moja N. ima već s godinu dana nx više igračaka, nego u cijeloj dvorani i pokrajnjoj sobi.

    Btw, nisam nikada bila sklona obrambenom mehanizmu "kiselo grožđe", pa tako ne pljujem ono što si eventualno ne mogu priuštiti ne bih li se tako "utješila". Osim toga, ne znam koje su stvarno cijene vrtića, pa stoga niti da li bih to mogli plaćati ili ne, samo sam čula da je prilično skuplje nego inače i da se kao radi o "elitnom" vrtiću.
    Danas sam bila u Kaptol Centru pa sam se usput htjela raspitati za programe za mame i bebe i neki program na bazenu. Pogledala sam kroz izlog u igraonicu - pa to je bilo opet stvarno grozno prljavo. OK, znam da djeca razbacaju igracke, ali: prljavi i prasan pod, sitni dijelovi potrganih igracki...Okrenula sam se i nisam ni usla pitati sto me zanimalo.

  37. #37
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    ajme a u kojoj to igraonici? Toj sportskoj ili onj kreativnoj?

    Nama neće bit igraonice neko vrijeme (za vrijeme praznika) pa sam baš mislila odvesti Leu koji puta u Educarenu.

  38. #38
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Kreativnoj valjda, onoj kraj Optike Bilić, na onom platou. Ja sam htjela u sportsku, ali sam izgubila volju.

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Podižem; ima li novijih iskustava sa igraonicama Educarene ?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    i mene zanima ima li netko iskustva s njihovom malom akademijom?

  41. #41
    Mihica

    Početno

    frendica je furala svog malog (14 mjeseci) na plivanje i bili su super zadovoljni

  42. #42
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Ima li tko novijih iskustava s plivanjem kod njih?

  43. #43
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja cu samo rec da nema sanse da mi ikad vise udjemo u educarenino igraonicu
    bili smo na jednom rodjendanu tamo i voditeljica je Oskara, zbog toga sto se zezao i izlazio iz reda, a nije "smio", kaznila i morao je rodjendan odsjedit na klupi

    meni je bilo zao radit scenu jer jer rodjendan slavilo djete meni dragih ljudi, ali da nije otisla bi untra i zamolila gospodju da mi objasni svoje postupak

    oskar, ak smo pozvani na rockas u igraonicu. pita a GDJE, u KOJU?
    ja mama ne bi isao tam gore di je ona plava teta
    i ne bude isao vise nikad, a ne bu ni melita

    pa bas da nas ne znam tko pozove

  44. #44
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    bili smo na jednom rodjendanu tamo i voditeljica je Oskara, zbog toga sto se zezao i izlazio iz reda, a nije "smio", kaznila i morao je rodjendan odsjedit na klupi
    :shock: :shock: :shock:

    gore od ovog mi je samo ono dijete koje su zakljucali u wc u mcd

  45. #45
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    gore od ovog mi je samo ono dijete koje su zakljucali u wc u mcd
    Sta je to, gdje se to dogodilo, mcd?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj Mukica prvotno napisa
    bili smo na jednom rodjendanu tamo i voditeljica je Oskara, zbog toga sto se zezao i izlazio iz reda, a nije "smio", kaznila i morao je rodjendan odsjedit na klupi
    :shock: :shock: :shock:

    gore od ovog mi je samo ono dijete koje su zakljucali u wc u mcd
    taman sam to htjela napisati
    obzirom da se radi o starijoj kceri moje najbolje prijateljice s faksa (koja je k vragu takodjer socijalni pedagog), ova prica sa MCDom je postala sinonim maltretiranja djece po 'igraonicama' u kojima ne rade nikakvi pravi odgajatelji, pedagozi i iole strucni ljudi (ma cak nemaju ni afinitet za rad sa djecom)

    on topic: bili smo u igraonici educareni i raspitiviali smo se o vrticu (prije dvije godine), otpali su nam iz igre bas zbog nehigijene i cateringa - jednostavno mi je nepojmljivo prljavo tamo (i na bazenu takodjer, kako je Nuki dugo bila beba riba htjeli smo imati neku topliju i blizu verziju od Utrina, na kraju se pokazalo da je cak i Daniciceva cisca od educarene)

    nemam pojma, mozda smo imali bad luck pa sam stekla krivi dojam...

  47. #47
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Strasno :shock: !

    Nama oni zapravo nisu ni uz put, ali me zanimalo kako je kod njih jer im fotke na webu izgledaju lijepo http://www.educarena.com/foto.htm.

    A ima li itko tko je bas bio kod njih na plivanju za bebe?

    Igraonica i ostalo me ni ne zanima, ali dobro da ste napisale zbog ostalih mama kao info.

  48. #48

  49. #49
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    gore od ovog mi je samo ono dijete koje su zakljucali u wc u mcd
    Sta je to, gdje se to dogodilo, mcd?
    prije 5-6-7 godina je u novinama bio slucaj gdje je animatorica s rodjendana u mcd jedno zivlje dijete zakljucala u wc da ne ometa dalje rodendan

  50. #50
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    i mi smo mislili na plivanje u educarenu.... :/

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •