Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 69 od 69

Tema: koji crtic izabrati?

  1. #51
    pipi

    Početno

    Mi volimo sve 4 kasete Boba Graditelja,

    Teletabiesi su nam konačno dosadili.

    Ali sad je zadnji zakon- Kralj lavova 1, obožava ga on a i mi :wink: .

    Isplati li se kupiti i 2 i 3 dio ili nisu dobri kao prvi :?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    50

    Početno

    Mi smo mjesec dana 'od jutra do sutra' gledali Kralja lavova 1 i premda je super više nismo mogli izdržati pa sam od susjeda posudila Kralja lavova 3 za probu. Meni je čak zabavniji nego broj 1, Nina prvi dan nije bila oduševljena ali sad su joj potpuno ravnopravni pa sam joj odlučila kupiti i broj 2
    Inače, ona je potpuno luda za životinjama pa prolaze samo takvi crtići, eventualno bi još prošao neki s autićima

  3. #53
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    budući da sam bila na moru kad ste pričali o crtićima, ja sad malo vraćam opet na tu temu.Ne znam kad su vaši klinci počeli gledati TV, ali moj Fran je već s 4 mjeseca gledao tabise.Jednostavno ih je obožavao.Znalo se desiti da je s 10 mjeseci ponekad odgledao od početka do kraja,a i točno je znao koju tipku na daljinskom pritisnuti da se upali video i počnu tabisi Pa ih je onda ljubio na tv-u i tako to.Sad ih još ponekad gleda, ali ima novu foru.Shrek 2 mu je ludilo.On bi da se to cijeli dan vrti.Već mi je muka od toga.Čak ga i zove "Kek".Čak zna i fore koje kopira.Sve likove zna i čak pravi i grimase.Skužila sam da se toliko uživio da pravi tužne face kad npr. ide neka tužna pjesma i oni imaju tužna lica.I tako.Koliko vi dajete klincima dugo da budu pred tv-om?Ja baš nisam pobornik tv-a ali kad je dosadan i u stanju je stalno ponavljati kek,kek i hoda za mnom s daljinskim da mu upalim.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno crtići

    Kralj lavova je definitivni br. 1. Za Nema nije pokazao veći interes. Prije par dana je uletio Legenda o medvjedu i totalno ga fascinirao. traži da mu pustimo Kodu i uzme kozu i jarca (koji bi trebali biti jeleni iz crtića) i onda se oni razgovaraju i viču jedan drugom "Daj začepi već jednom!". čak je jučer frendici prepričavao i sadržaj crtića tipa "on ima onaj štap s bodljom i onda on hoće ubiti medu".

    a gdje nabavite Bobadebildera??

  5. #55

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    109

    Početno

    Maisy! Nisam primijetila da ju je netko preporučio. Simpatična mišica koja je s nama odradila sva mjerenja temeperature ...

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno Re: crtići

    Citiraj Stribusa prvotno napisa
    a gdje nabavite Bobadebildera??
    Turbo limach.....49 kn....

  7. #57
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    cure gledaju neku kazetu Bozicne price tabise samo djecu iz pricica, krteka i nis drugo. k lavova sam im pustila prije par mj i nisu ga htjele gledat. vole jako jos i mejzi i mifi

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Mi smo jucer popodne pogledali Kralja lavova 1.

    Da docaram slikovito: mm i ja odusevljeno, bez rijeci (uz tu-i-tamo koji komentar - stvarno je super!) pratimo dozivljaje malog Simbe.

    David oko nas nezainteresirano vozi romobil, slaze kocke, crta....!!! On je jos uvijek na Tubiesima.

    A mm i ja se danas spremamo pogledati Kralja lavova 2 8).

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Donje Vrapče
    Postovi
    113

    Početno

    Tabise smo prerasli, napokon!!!!!!!!! :D :D :D

    Uz Shreka 1 i 2 najzanimljiviji su nam Tom i Jerry.

  10. #60
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj sandraf prvotno napisa
    Mi smo jucer popodne pogledali Kralja lavova 1.

    Daj mi, molim te, objasni kad je to "popodne" i koliko to "popodne" kod vas traje.
    Kad dolazite kući, kad kuhate, kad stavite robu prati...
    KADA?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Daj mi, molim te, objasni kad je to "popodne" i koliko to "popodne" kod vas traje.
    Kad dolazite kući, kad kuhate, kad stavite robu prati...
    KADA?
    dakle, stara, slusaj 'vamo:

    dodjemo kuci u 15.30. pojedemo (v. jucerasnji topic Sto kuhate danas) i onda prilegnemo na kauc odmoriti i provariti.

    Ukopcamo dvd i opustimo se.

    Oko 6, 6 i pol smo vec bili u nekom drugom filmu.

    .... vidis, sve je stvar uspjesne organizacije...

    Ne, sad ozbiljno - pa u cemu je problem - radim do 3, odem doma (na drugi kraj grada), skuham nesto nabrzaka, jedemo oko 4 i pol... oko 5 izlazimo van (bacati kamencice, setnja, k tazbini, shoping....) vracamo se oko 8, klopa, tusiranje, boca i - ....djenja - dan zavrsio! Prekrasan, do kraja ispunjen, svi sretni...

    Vi ne tako?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Blago tebi....mi smo tek iza 17h doma....ručak tek oko 18h....

  13. #63

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    kad stavite robu prati...
    KADA?
    a, vidim ima jos pitanja....

    ... pa, navecer! masina opere, stavljam ujutro susit prije posla. peglam vikendom.

  14. #64
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Da, s tom razlikom da mi doma dođemo iza 5, što je gotovo dva sata gubitka u odnosu na vas. A to su ta dva sata u kojima se vi stignete odmoriti, izvaliti na kauču (mi to ni nemamo)...
    A ja veš nikad ne ostavljam u mašini preko noći - onda bih morala peglati.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Oni izlaze van u isto doba kada mi tek dolazimo kući..... ...

  16. #66

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    jos nesto vezano za Kralja lavova ("kavova"). unatoc nezainteresiranosti tijekom filma i trazenju drugih sadrzaja, dijete je ipak nesto primijetilo.

    jutros, ukopcavam ja vidio (Tubiese naravno, sto drugo), a on kaze: "mama, tavi kavova". nisam razumjela, pa kakve kavove, sto je to, gdje da stavim, a on se digne, nabaci zastrasujuci "lavlji" izraz i kaze: "ja sam Simba.... rrrrrvaaaaauuuu...."

    odvalili se od smijeha

  17. #67
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Je, Sandraf, tako počinje. Moja M već zna sve songove iz filma i više film ne zove Kralj lavova već Hakuna Matata.

    A pratite vi Teletubbiese svaki dan na HTV2 u 8 ujutro? Mi ih snimamo, iako smo ih prešli, ali nek se nađe za drugu djecu.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    ... A pratite vi Teletubbiese svaki dan na HTV2 u 8 ujutro? Mi ih snimamo, iako smo ih prešli, ali nek se nađe za drugu djecu.
    :D ovo mi je vrlo korisna informacija. nisam za to znala, ali krecemo sa snimanjem od ponedjeljka (pretpostavljam da ide radnim danom).

    imamo "svoje" Teletubiese, 2 kasete... ali imamo i prazne u pricuvi, pa cemo ih sad iskoristiti... kao sto sam vec napisala - Tubiesi su zakon u nasoj kuci!

    hvala :D

  19. #69
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    http://pyer.3dvf.net/movies_pets1.html

    Jako simpaticni crtici za download, dugacki od 15 do 30tak sekundi. (Jedan mali minus: na francuskom su.)

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •