Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: zoo zg

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno zoo zg

    posjetili smo zoo

    a vidili smo prvo gospodju sa curicom kako starim kruhom hrani smedje medvjede a pored nje je stajao deda koj je vikao medi prosi prosi pa sam ih odvela do table di pise da se ne hrani zivotinje i rekla da je ok ak ne znaju citati jer sva sreca imaju i nacrtano

    onda je neki debeli tip od nekih 25 godina hranio cimpanzu kruhom pa sam i njemu pokazala znak ali kako ga nije smetalo ja zvala cuvara

    i veliko finale, 2 zene i neki tip sa njima, tu su negdje 25-35 bacaju praznu bocu od vode morskim lavovima i oni to grizu i vracaju natrag i njih sam oprala jer je zivotinja vec bila progrizla plastiku (uputa vlasnicima pasa kad vec spominjem boce, ne ostavljajte pse da nekotrolirano glodaju boce jer znaju progutati dijelove pa mozete sa psima zavrsiti na operaciji)

    usput smo vidili pacijente koji reze na zivotinje, draze ih jer ih recimo zele valjda slikati u nekoj divljoj pozi

    sestri se posrecilo pa je cidila pacijente koji su sutirali srne koje su lezale blizu ograde

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    :shock: Strašno!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Mi smo često u zg zoo-u i svaki put vidimo sve ovo što si nabrojala, osim plastičnih boca morskim lavovima i šutanja srna.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Neki ljudi su naprosto idioti.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    nemreš vjerovati!
    kad sam ja bila klinka, onda je još bilo dozvoljeno hraniti životinje i to mi je bilo super. uvijek smo prije odlaska u zoo išli prvo na plac, pa smo kupili voća i povrća, onda smo to doma gulili i rezali i onda smo išli "hraniti životinjice". i to je bio baš doživljaj! onda su divljaci počeli davati životinjama svašta (od žileta do čikova :shock: ) i tada su postrožili mjere.
    ali kojih pacjenata ima?!? ja to ne kužim?!?

  6. #6
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    super da si im rekla, al nažalost, mislim da im čak nije bilo ni neugodno nego još misle da TI nisi normalna

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb- Dubrava, Špansko
    Postovi
    188

    Početno

    Baš žalosno!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    131

    Početno

    Šutiraju srne ??? Nemrem vjerovat .....
    Kaj se tim ljudima događa u glavi..

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ovo zvuci ko da je zooloski bio s one strane resetaka!
    neki ljudi su par karika ispod zivotinja!!!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Prije cca godinu dana su postavili i kaveze za homo sapiensa - moji klinci ih obožavaju (ulaz slobodan) a MM i ja ih gledamo izvana i mislimo si svoje 8)
    Ja svojim klincima pričuvam igračke kad su kraj bazena su tuljanima i morskim lavovima - da im slučajno ne padnu. A prije par godina je jedan tuljan uginuo od hrpe novčića u želucu .

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    pa jel velite ljudima da prestanu kad ih vidite da truju zivotinje? meni je to ignoriranje ugnjetavanja na neki nacin sudjelovanje u mrcvarenju zivotinja

    isto mi je odlazak u cirkus sa zivotinjama podrzavanje zlostavljanja tih zivotinja

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ja osobno nikad nisam vidjela nekoga da maltra životinje, osim to jednom kad sam bila klinka i kad su dva frajera devi gurala čik u usta. moja stara se onda zderala na njih i išla ih tužiti čuvaru, ali njima je to sve bilo jako zabavno a jadna deva je strugala sa njuškicom po podu kak ju je peklo baš grozan prizor!

  13. #13
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa
    pa jel velite ljudima da prestanu kad ih vidite da truju zivotinje?
    Ja, na sreću, još nikad nisam vidjela takav prizor.

    Kad sam bila mala, od čuvara su se mogle kupiti ribice za morske lavove, pa sam ih rado hranila. Ali to je tada bilo dozvoljeno.

    Citiraj stray_cat prvotno napisa
    isto mi je odlazak u cirkus sa zivotinjama podrzavanje zlostavljanja tih zivotinja
    Bojkotiram. 8)

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Mi vidjeli kako klinci hrane gibona bronhi bombonima, dok mama sjedi sa strane i gleda. Prvo sam ih ja lijepo upozorila, prisla klincima i objasnila da se to gibonima lijepi za zube, a da nema zubara za gibone, da bi oni nastavili kad smo produzili. Onda je MM podviknuo na njih i na mamu koja im to dozvoljava i zaprijetio im zvanjem cuvara tako da su ipak prestali.

    Ja sam ko klinka znala hraniti zivotinje, ali tako da bih srnama i sl dodavala travu da mi pojedu iz ruke ili bi ponijeli nesto od kuce (voce/povrce). Nekad mi to malo fali kad smo u zoo, ali shvacam zasto je zabranjeno i postujem.

  15. #15
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    mi srećom nismo nikad vidjeli tako nešto i stvarno sam užasnuta, drugi put ću više pažnje posvetiti tim živinama s druge strane ograde
    ali zar ne bi bilo dobro da i čuvari malo patroliraju parkom i paze ako se to tako često događa?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    centar Banije, Sisak
    Postovi
    62

    Početno

    uzas,uzas!!!!

    ali nije ni cudo da se tako ponasaju prema zivotinjama kad su zivotinje nemocne,a ti podivljali ljudi koji su sramota za ljudski rod, samo traze slabije od sebe da se istresu. a da nema zakona, bome bi se tako ponasali i prema ljudima (a tako se ponasaju i prema djeci i svima koji su slabiji od njih).

    ne znam znate li,ali prije neke dvije godine ravnatelj zoo-a u zgb je bio optuzen da je ubio dvije deve i to je naredio cuvarima da ih se "rjese", no kako su oni ili nisu htjeli ili njihova metoda nije dala rezultat, sam ravnatelj je zgrabio prvo lopatu, te ih tukao vise od dva sata, a zatim ih je, te jadne neduzne, zatocene i mucene deve raskolio sjekirom, a cuvarima koji su odbili sudjelovati podjelo otkaze. on je jos ravnatelj zoo-a u zgb.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    centar Banije, Sisak
    Postovi
    62

    Početno

    zaboravila sam : i ja bojkotiram cirkus u kojem nastupaju zivotinje!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    nakon ovih informacija još sam čvršća u uvjerenju da bojkotiram zoo, po meni su to strašna mjesta, jednom sam kao dijete bila u zoo u zg i ostao mi je u jako ružnom sjećanju,
    životinjama nije mjesto u kavezu, a našim posjetima samo podržavamo takav način tretiranja životinja

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zg-Sesvetski Kraljevec
    Postovi
    46

    Početno

    i ja bojkotiram 8)

    Ovo sve nema smisla dok ljudi mogu biti toliko nehumani, baš sam tužna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •