Stranica 2 od 13 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 641

Tema: za latinicu - tema cijepljenje

  1. #51
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Meni nece... samo je
    crni okvir i nista... Zasto meni nece? Mozda mi fali neki plugin?
    Fali. Najbolje je skinuti "Real alternative", a link jednostavno drag/drop u njega. Radi.

    Što se tiče Latinice, siguran sam da neću ići. Ako ni zbog čega, onda zbog emotivne inteligencije, koja je u mojem slučaju = 0. Nakon što su me nasamarili prije par mjeseci za jedno snimanje odlučio sam prekrižiti taj medij u potpunosti i samo me ova tema bila malo pokolebala. Obzirom da stvarno nemam priču, potpuno sam siguran da neću ići. Moja zadnja.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    ideja za urednicu: mogla bi se Saradadevii javiti telefonom i u par riječi reći da u Engleskoj cijepljenje nije obavezno, i (ako se zna) zašto nije obavezno ..

  3. #53
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    babyiris, i ja te kuzim.
    ako je tebi i suprugu ok ovako anonimno, reci mi
    Voljela bih da je sve to moguće, zbog drugih kojima bih eventualno mogla pomoći...
    No, potpuna anonimnost ne postoji pa je sve odmah i užasno komplicirano.
    Trenutno nisam spremna ući u nešto takvo bez potpore svoje obitelji.
    Priča koja stoji na forumu, vjerodostojna je i javna te im sigurno može pomoći u traženju pravih pitanja za emisiju. Dovoljno su spretni pa će naći načine kako te podatke iskoristiti bez da se zadire u našu privatnost.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Meni nece... samo je
    crni okvir i nista... Zasto meni nece? Mozda mi fali neki plugin?
    Fali. Najbolje je skinuti "Real alternative", a link jednostavno drag/drop u njega. Radi.

    Što se tiče Latinice, siguran sam da neću ići. Ako ni zbog čega, onda zbog emotivne inteligencije, koja je u mojem slučaju = 0. Nakon što su me nasamarili prije par mjeseci za jedno snimanje odlučio sam prekrižiti taj medij u potpunosti i samo me ova tema bila malo pokolebala. Obzirom da stvarno nemam priču, potpuno sam siguran da neću ići. Moja zadnja.
    1) Hvala na linku!
    2) Ja cu onda 87% ici, ali necu valjda biti sama na jednoj strani?!

    3) Baby iris! Mogu li onda ja spomenuti tvoj primjer? Govoriti u tvoje ime? Slobodno na meil mi se javi, imas ga!
    Iako, bilo bi mi naajdraze da se predomislite i ucinite doista dobro djelo informirajuci javnost! S druge strane, razumijem vasu odluku.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Znate čega je mene strah? Da se, ako većina oštećenih razmišlja kao suzaks i babyiris (NE osuđujem, samo primjećujem ), u toj Latinici na kraju neće pojaviti NITKO oštećen te će na kraju posljedice cjepljenja svesti na rekla-kazala, što će pak doktori ismijati...I moglo bi se dogoditi da na kraju ova fantastična prilika propadne i na kraju emisije unisoni zaključak bude - cjepljenje je ipak zakon.

    Nadam se da je to samo moj (bezrazložni) pesimizam, ja sam uvijek za borbu i za istjerivanje pravde, no ako ispadne da na kraju ide samo Anita, možda ona bude samo "još jedna frikuša koja je svjesno ugrozila djecu".

    Mislim da ljude može prodrmati samo nešto jako, snažno, kao onaj mali iz Gospića koji je od cjepiva dobio polio ili kao ona afera s MoPaRu-om koja se vukla po svim novinama. Sve ostalo bit će ismijano i marginalizirano (pa i na ovom forumu, gdje obitavaju i ne baš prosječni hrvatski roditelji, dosta se posprdno gleda na necjepljenje, bez obzira na argumente i navode, kako li će tek onda na npr. Anitinu ili moju odluku o necjepljenju reagirati prosječan gledatelj)...Treba nam/im nešto SNAŽNO i UPEČATLJIVO.

    Eto, my two cents.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Anita , hvala u ime svih nas koji ćemo te doma gledati

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Anita, ako mi se žena ne javi i ideš samo ti (što možda nije loše jer ti ipak imaš "veliko" necjepljeno odnosno selektivno cjepljeno dijete i malo necjepljeno, a ja samo malo necjepljeno koje ću selektivno cijepiti), obavezno mi se javi prije da mi izverglaš što namjeravaš reći i da ti ja odverglam par argumenata i primjera koje bi sama navela da idem. O štetnostima cjepiva može se pričati satima, a vjerojatno ćeš imati koju minuticu, pa je važno fokusirati se na ono najbitnije.

    Btw, nema potrebe za pozivanje na opskurne izvore - evo, u ovom totalno mainstream izvještaju doktora Gorana Tešovića iz Infektivne klinike Fran Mihaljević crno na bijelom piše da su difterija i polio u Hrvatskoj istrebljeni, u tablici stoji da je slučajeva tih bolesti u zadnjih 5 godina bilo 0, a i za oralni polio (OPV, koji se kod nas još uvijek daje uz kombinaciju 3u1) navedeno je "nedvojbeno je da se primjena ovog cjepiva povezuje s pojavom postvakcionalnog paralitičkog poliomijelitisa".


    http://www.kbsplit.hr/hpps-2005/pdf/...ic_cjepiva.pdf

    Tako da nitko ne misli da mi svoje informacije crpimo iz nekakvih lijevih internetskih izvora i ludih teorija zavjere...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Kad bi barem Suzaks i Babyiris dale svoju dokumentaciju, mogu se na kopijama izbrisati imena korektorom ...

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    u tablici stoji da je slučajeva tih bolesti u zadnjih 5 godina bilo 0
    Oprosti, ovaj podatak je iz izvješća HZJZ-a o nuspojavama:

    http://www.hzjz.hr/epidemiologija/nuspojave2005.pdf

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Babyiris. evo tu kaže da je meningitis tvoje curice bio blagi :shock:

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    London
    Postovi
    1,543

    Početno

    Anita, ako zele telefonsku izjavu roditelja iz inozemstva (koji nikada nije cijepio niti namjerava to uciniti), neka mi se jave; poslat cu ti podatke na pp.

    Davore, mamma ju i ostali koji ne zelite (osim onih s osobnom pricom), ne trebamo briljirati niti ikoga uvjeriti, ne trebamo cak ni ispasti argumentirani, pametni, obrazovani po tom pitanju; mozemo ispasti totalno smijesni i bezvezni, pod utjecajem senzacionalizma i iracionalne opozicije ; vazno je da se o tome prica.
    Taman da je cijepljenje najvredniji dar moderne medicine, bitno je da netko kaze da MI, gradjani, trebamo imati PRAVO izabrati ili neizabrati taj dar.

    je li to cijepljenje u sljedeci utorak?
    Anita AZ i svatko tko bi isao, kontaktirat cu zenu iz Informed Parent i pitati za savjet, misljenje, oni imaju s tim vec dvadesetak godina iskustva.

  12. #62
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Babyiris. evo tu kaže da je meningitis tvoje curice bio blagi :shock:
    Mi smo ovogodišnji slučaj, imala je parotitis ac.
    Anita, mogu ti dati svoju dokumentaciju bez identifikacijskih podataka da imaš čime baratati.

  13. #63
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Luna Rocco, ovaj Tešovićev izvještaj je TOTALNO cool! Ima i domaće brojke i sve.

  14. #64
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    samo 5 lokalnih reakcija na infanrix? :/

    mislim da ih je samo na forumu bilo tri.

  15. #65
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Gle, napravio sam jednu "meta analizu" usporedbe ovih naših izvještaja sa svjetskima i možeš ju provjeriti u plemenu. Problem je što se takve stvari niti ne prijavljuju pa se stvara pogrešna slika o malom broju reakcija.
    Osim službenih brojki druge niti ne postoje, a službene nemaju previše veze sa stvarnošću. Problem je u proceduri prijave.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ivarice, Luna, ako ste meni poslale odgovor, ne mislim da su roditelji koji nisu cijepili djecu neuvjerljivi, samim tim sto nisu cijepili djecu su uvjerljivi i ne znam odakle ste iz mog posta izvukle takav zakljucak. medjutim mislim da su oni koji su ih cijepili i imali lose iskustvo uvjerljiviJI, njihovo iskustvo ima vecu "tezinu", radi se o konkretnim ljudima i konkretnim iskustvima. ljudi koji ne cijepe svoju djecu, mahom su roditelji koji ne cijepe na temelju negativnih posljedica drugih obitelji (tj djece) i informacija proizaslih iz takvih iskustava.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Timmy, to je istina (i ja sam kasnije napomenula da potrebnu težinu bez sumnje daju roditelji djece koja su pretrpjela i trpe posljedice), meni je samo zapelo za oko da si napisala da bi, uz te s konkretnim (lošim) iskustvima trebali biti i oni koji SU cijepili. Ja, pak, smatram da su baš oni skroz nepotrebni (jer će u ime njih, kao što je već netko napomenuo, govoriti doktori i statistike - mislim da je u Hr procjepljenost nekih 98-99%), već da uz ove koji (na žalost) imaju loša iskustva trebaju ići ovi koji ne žele cjepiti djecu (i objasniti zašto) iako (na sreću) nemaju loša iskustva.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ako je itko uz ove silne zagrade shvatio što je pjesnik htio reći...

  19. #69
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja drukcije gledam. ja ne trebam upoznati niti vidjeti na teveu neki konkretni tuzni slucaj, puno mi je upecatljivije i uvjerljivije vidjeti slobodne i kompetentne roditelje koji su se i prije eventualne svoje osobne tuzne price odlucili angazirati
    ali ja nisam dobar uzorak

  20. #70

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    evo i link http://www.jonhs.net/freemovies/vacc...dden_truth.htm na stranicu koju nam je otkrila Luna Rocco na kojoj je dokumentarni film na ovu temu .
    svakako dobar materijal za novinare da se pobliže upoznaju s temom.
    Skinula sam. 200 MB.

  21. #71
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja drukcije gledam. ja ne trebam upoznati niti vidjeti na teveu neki konkretni tuzni slucaj, puno mi je upecatljivije i uvjerljivije vidjeti slobodne i kompetentne roditelje koji su se i prije eventualne svoje osobne tuzne price odlucili angazirati
    ali ja nisam dobar uzorak
    Bravo, Ivarica! :D

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Na zalost Ivarice, nisu svi kao ti, odnosno vecina nije kao ti.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Timmy,
    kuzim i tvoju stranu i vrlo bi vazno bilo vidjeti "ostecene" roditelje! No, kako je agresivno reklamiran trik kojim se sluze doktori da su ovakve nuspojave rijetke, a korisnost cjepiva u globalu gledano - visoka, onda opet ispada da je cjepljenje opravdano! I ono sto ce ustvari na kraju ispasti je da ce roditelji i dalje cijepiti svoju djecu, ali sa veeelikim strahom!

    Ono sto cu ja reci je moj stav koji je beskompromisno uvjerenje da su cjepiva izuzetno stetna, apsolutno nepotrebna (u danasnjim uvjetima zivota) i NEZASLUZNA za istrebljenje bolesti kao sto se zeli misliti.

    Za to imam argumente koji su mene osobno motivirali da svoju djecu ne cjepim.

    I upravo zato ne vjerujem niti u selektivno cjepljenje, jednostavno zato sto mi je cijela teorija o cjepivima neprihvatljiva.

    Takoder, zelim kao zakljucak iznijeti svoju zelju /molbu da ono vise ne bude zakonsko pravo i da roditeljima koji odluce svoju djecu ne cjepiti, to ne predstavlja problem prilikom upisa u skolu i vrtic. Jer, moje dijete je sa 5 godina cjepljeno, PRISILNO radi upisa u vrtic! Nakon 5 godina fantasticnog imuniteta i 2 lagana curenja iz nosa (kao jedinih "bolesti"), dobila sam dijete koje je svaki tjedan imalo neobjasnjive visoke temperature vecer ili dvije koje bi misteriozno iscezle i vratile se slijedeceg tjedna. I tako 2 mjeseca!

    Ovaj put? Ovaj put necu dopustiti apsolutno nikakvo cjepivo svojoj bebi u nikakvim uvjetima! Borit cu se jace i zesce ako ce trebati jer jos uvijek sam ljuta na sebe radi onoga sto sam dopustila! Iako, vidim da trebam biti zahvalna sto nismo prosli gore! A radilo se o prociscenim cjepivima!

    No dobro.. da ne duljim.

    Jako mi je zao sto sam vec dugo vremena izvan ove tematike i dosta mi je toga ishlapilo. Nadam se da cu ovo sve napraviti dovoljno dobro. Stvarno ne volim izlaganje medijima i ovo bi tako rado preskocila, ali kopka me iznutra da moram.
    Uh.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Anita, i ja sam se izložila prvi puta u životu medijima, jer sam se osjećala dužna prema ostalim budućim mamama i roditeljima. Bilo mi je teško i veliko opterećenje, ali napravila sam to.
    Držim fige, znam da ti nije lako, i hvala ti još jednom.

  25. #75
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    kad ce to biti na televiziji?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Uh... cim spomenes, sva se smrznem!
    Ne znam za emitiranje, ali snimanje je u slijedeci petak.

  27. #77
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    petak, a ne utorak?
    dotad bi mozda i jedan od gostiju koje sam novinarki preporucila mogao iz toplica.
    ajde joj pliz reci da se javi huaniti na telefon.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    petak, a ne utorak?
    dotad bi mozda i jedan od gostiju koje sam novinarki preporucila mogao iz toplica.
    ajde joj pliz reci da se javi huaniti na telefon.
    Da, u petak! Danas sam dobila meil.

    Poslat cu Juaniti mobitel od urednice, pa neka ona s njom direktno sve dogovori!

  29. #79
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    nadam se da će jedan domaći infektolog, koji trenutno nije dostupan, pristati progovoriti.
    ali ništa ne znam do ponedjeljka :/ .

  30. #80
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    i mislim da će Anita biti super sugovornica i predstavnica plemena .

  31. #81
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hoce bit i dr. Richter?

  32. #82
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ne znam.
    ali on, koliko sam skužila, zagovara cjepiva, samo ne ona domaća.

    devotion je pristala otići, njeno dijete je imalo reakciju.
    također i njen doc-homeopat koji je dijagnozu postavio.

  33. #83
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    on zagovara sva cjepiva moguca koja postoje.

  34. #84
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Juanita, ti ides? SUPER!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    juanita odlicno sto ides. i anita isto. vi ste odlicne predstavnice plemena a i puno znate i mozete parirati i doktorima. i zapravo hvala svima koji idu i koji ce nesto reci.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Joj, ja ne znam bas da li mogu preuzeti na sebe ulogu predstavnice plemena, to je ipak Davor! Takoder, ne znam da li cu uopce imati priliku govoriti sa aspekta s kojeg bi ipak trebao govoriti doktor! Ja cu pokusati, ali da li ce mi to dopustiti, tko zna!

    Ja ipak tamo idem SAMO kao osvijesteni roditelj koji se nada da ga trema nece sprijeciti u suvislom izlaganju svog stava!

  37. #87
    buby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,873

    Početno

    Anita-AZ, sigurno ćeš biti mrak 8)

  38. #88

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    baš mi je drago da će vas biti troje

  39. #89
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Šefica od imunizacije mi je odgovorila duuuuuuugim pismom. Čudim se kad stigne. Zapravo je što eksplicitno, što implicitno potvrdila sve teze o njihovom izvještaju o nuspojavama, brani postojeću proceduru prijave iako u obrazloženjima daje do znanja da im rezultati procedure malo znače. Tvrdi da se roditeljske prijave zaprimaju, iako nisam shvatio kako. I silno se trudi vrijeđati - nije me posebno pogodilo, ali ju nikako ne bih htio za šeficu.

    Njen dopis sam iskomentirao i upitao bi li podržala promjenu procedure prijave nuspojava.

    Baš sam znatiželjan što slijedi.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Tvrdi da se roditeljske prijave zaprimaju, iako nisam shvatio kako.
    ovo je bitno, super Davore ... ja znam kako bih prijavila, isprintala bih onaj obrazac za prijavu sa njihovih web stranica, popunila ga i faxirala im.

  41. #91
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    To možda i upali, ali u njihovom izvještaju baš nigdje ne postoje roditelji, a u njenom pismu sam dobio jasno do znanja da se furaju na konspiraciju na temelju Zakona o pravima pacijenata (!?), Zakonom o zdravstvenoj zaštiti i Zakonom o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti. Dakle, pozvat će se na neki od tih zakona čim se nađu na klizavom terenu.

    Tvrdi da nisu dužni podatke davati laicima i time implicira da roditelji neće dobiti podatke na upit o SVOJEM djetetu.

    Prije snimanja bi svakako bilo dobro prolistati zakon o pravima pacijenata.

  42. #92
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Iznenađena i razočarana što Davor ne ide. A mame koje idu, HVALA što ste hrabre, što se usudite, što mjenjate svijet i još jednom HVALA!

  43. #93
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Ne znam jeste li već na ovo naletili pa stavljam, možda bude od koristi:

    http://www.visainfo.org.au/

  44. #94
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Davor nam je adut u rukavu za neku drugu emisiju, a vjerovatno ce ih nakon ove biti jos na tu temu.
    Cure drzite se, spomenite i moj primjer njemacke pedijatrice koja ne cjepi djecu u Essenu pa uz dogovro s nama nije ni mog Karla cjepila.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Kad ide emisija?

  46. #96
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ja ne idem, netko je to krivo zaključio iz prethodnih postova.
    kao primjer roditelja koji su odlučili ne cijepiti ide Anita-AZ.
    možda odem u neku sljedeću emisiju, da je emisija za tjedan dana, možda bi se i ohrabrila...

    Anita-AZ, svaka čast i drži se.

  47. #97
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    možda odem u neku sljedeću emisiju, da je emisija za tjedan dana, možda bi se i ohrabrila...
    snimanje je tek sljedeći petak, još se nadam da ću u ponedjeljak imati dobre vijesti od onog infektologa.
    pričala sam s Anitom-AZ i jako mi je drago da ide, biće dostojna sugovornica, sigurna sam.
    u međuvremenu se ja polako ohrabrujem i brusim za neke buduće polemike na ovu temu...

  48. #98

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    25

    Početno

    imam priličan čvor u želucu nakon svega pročitanog, čestitam anita AZ što si dovoljno hrabra da javno kažeš svoj stav. Mislim da bi bilo jako jako poželjno da se s tobom pojavi što više roditelja koji isto misle, jer nisi "prolupala frikuša koja misli da je pametnija od doktora" nego samo jedan od brojinih roditelja koji traže pravo na odluku o cijepljenju svoga djeteta. Ne znam koliko bih ti mogla biti od koristi, već mjesecim čitam i skupljam podatke, ali moje znanje je daaaleko od Davora i mame Juanite (jako mi je žao što su odlučili ne ići),nisam neki spektakularan slučaj, imam dijete od dvije godine i stali smo prije MMR. Nismo još čak ni pedijatrici rekli da smo definitivno odlučilni ne cijepiti više dijete, ona nas ne zove već više od godinu dana, a ni mi nju. ( Kad smo samo postavili pitanje da li je neophodno cijepiti dijete isti dan DTP + polio + Hib doživjeli smo jako neugodnu scenu, ali to je bio još u doba neprosvijećenosti). Ali zbog svega mi je grozno prepustiti sav teret borbe samo na Anitu AZ, pa se javljam kako još jedan kandidat za latinicu, ako nije kasno.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    :D :D

  50. #100
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    grozno prepustiti sav teret borbe samo na Anitu AZ
    Cetitke hrabrima! Zar je i Luna Rocco odustala?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •